Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karolinka jak ja Ci zazdroszczę takiej przyjaciólki, ehhh ja zawsze miałam do pecha no ale widocznie to nie była przyjaźń, bo jak tylko pojawił się facet na horyzoncie zmieniało sie wszystko...
AGAB kochana podaj mi linka do Twojego allegro bo chciałabym sobie jakis fajny ciuszek kupić a u mnie nic nie ma. Może Ty masz cos fajnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Karolinka jak ja Ci zazdroszczę takiej przyjaciólki, ehhh ja zawsze miałam do pecha no ale widocznie to nie była przyjaźń, bo jak tylko pojawił się facet na horyzoncie zmieniało sie wszystko...
AGAB kochana podaj mi linka do Twojego allegro bo chciałabym sobie jakis fajny ciuszek kupić a u mnie nic nie ma. Może Ty masz cos fajnego 😉

my dzięki Bogu mamy różne gusta jeśli chodzi o mężczyzn choć Beata zawsze mówi że mój Małż ma urodę modela ale nie martwię się o to 🙂 mam dwie takie jeszcze jedną tylko u tej drugiej bym w szafie nie grzebała bo lubimy zupełnie różny styl ubioru 🙂

a to my 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam w pracy- ale suki wredne, jedna nawet czesc nie powiedziała, kierowniczka w ciązy niby w 16 tc ale zero brzucha wrecz przeciwnie wiec myśle ze to kit po to zeby mnie skłonic do powroru i wreczyc wypowiedzenie... no bo jedyne co slyszłam to to że jakie biedne bo plan na 4 a we 2 pracują..

no i niechcący wpadło mi w ręce ogłoszenie na doradce na moje miejsce 😞 wyszło ze się nie myliłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja czuję się dziś w domu jak w ciuchlandzie 🙃 wreszcie postanowiłam posprzedawać ciuszki po dziewczynach - zrobiłam częściowy podział na jesien/zima i wiosna/lato, odnalazłam mega furę rzeczy dla Majki po Agacie i robię rekonesans...a jeszcze zrobić zdjęcia opisy...o mój boże ile roboty!!!nie wiem tylko co zrobic z ciuszkami takimi domowymi które za bardzo bię na sprzedaż nie nadaja bo maja plamki albo są takie po kilku dzieciaczkach i juz troche sprane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Basia81 napisał(a):
zrobiłam zakupy po drodze i kupiłam niuni łososia. Mam plan; we folie i do piekarnika. Mam nadzieje ze moja pinda zje bo cena mnie powaliła- 63 zł za kilogram 🤪
kupiłam tylko dla niej a i tak sporo wyszło 🤢


Basiu moja połyka łososia 😁


a ja robisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietacie jak dopiero co Wam pisalam ze moje dziecko nie chce jesc lyzeczka?...juz mu sie zmienilo i chce TYLKO lyzeczka. Od srody nie chce butli - nawet w nocy...a tak pieknie wypijal 3 x po 200 kaszki z butli... teraz przemycilam mu mleko pod roznymi postaciami m.in. misiowy ogrodek z dynia i w rezultacje upchnelam 120 mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIA np. tutaj:
http://www.edziecko.pl/jedzenie/2,79376,,,,83364800,P_KOBIETA_PRZEPISY.html
a inen widze od 12 mies...ale mozna poszperac moze cos innego znajdziesz...ja lece nas pakowac buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Basia81 napisał(a):
zrobiłam zakupy po drodze i kupiłam niuni łososia. Mam plan; we folie i do piekarnika. Mam nadzieje ze moja pinda zje bo cena mnie powaliła- 63 zł za kilogram 🤪
kupiłam tylko dla niej a i tak sporo wyszło 🤢


Basiu moja połyka łososia 😁


a ja robisz?


mamy w domu elektrycznego grilla i na nim robię łososia ale w piekarniku wyjdzie podobnie
ja marynuje w koperku i cytrynie - tak jak dla nas 🙂 i młoda dostaje mięsko z środka - nigdy nie daję tego co jest na zewnątrz. losoś wychodzi w środku miękki więc dostaje takie włokienka prosto do buzi 🙂
a jak mi się nie chce bawić to dostaje tego z gerbera 🙃 z jarzynkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie pozmienialo...ja mam tylko w zasadzie pizamke a dwie wielkie torby z rzeczami Mlodego 🤢 a kiedys nie umialam siebie spakowac w mniej niz kilka toreb i plecakow... 🤢 niby to jedna noc ale dla Mlodego ubranek dwie siaty - bo jak bedzie zimno a ma byc w niedziele i ma lac - to grube ocieplane juz rzeczy i czapy i nawet rekawiczki, w koncu to gory bylo nie bylo... 🤢 ciuszki tez na "podomu" czyli do zabawy w pokoju zabaw, pizamka, kocyki, spiworek, podgrzewacz x 2 [normalny i samochodowy] jedzonko, zabawki, leki ...zreszta co ja Wam pisze, same przeciez wiecie 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkowo!

Wcześniej tylko czytałam bo nie miałam siły pisać do Was,Dzień maskara,Małgośka wstała o 5.45 😠i koniec spanka,zasnęła dopiero o 8 i spała do 9,w tym czasie zdążyłam tylko się ogarnąć i umyć włosy.Cały dzień marudziła myślałam,że na łeb dostanę i jeszcze nie pozwalała robić OPERACJI NOS a ma tak zawalony,że co godzinę ją męczyłam.Na spacerze też jęki,wróciłyśmy do domu i ją położyłam ale królewna spała aż 20 minut 😠 😠 😠i to całe spanie moje dziecka w ciągu dnia,całe szczęście,że wieczorem obyło się bez ceregieli i zasnęła,ale i tak jestem wypompowana na maksa 😞Niech się już skończy ten katar i aplikowanie wszystkich lekarstw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie czytałam co pisałyście ale nie pamiętam ☺️
Basiu dla Mnie jesteś najlepszą Mamą na świecie 😘i Vanesska ci to jeszcze w życiu wynagrodzi zobaczysz 🙂a Jarek to KRETYN i tyle
dusia niezła nocna przeprawa,współczuję i życzę lepszej dzisiejszej nocki.
karolinko śliczne zdjęcie Waszej czwórki,to szczęście mieć taką przyjaciółkę i na pewno jakoś sobie poradzicie z tym szybkim ślubem 😉
moniss myślę,że spokojnie możesz już wprowadzać obiadki dla starszych dzieciaczków,Małgośka na początku też się krztusiła większymi kawałkami-więc odczekałam jakiś czas,póki co dawaj jej papki-z czasem się nauczy przełykać i przeżuwać 😜
jagódko super te butki i spodenki,które wylicytowałaś na allegro 🙂
justynko zacznij lepiej chodzić na siłkę zamiast mężulka,bo Piterek niezłą masę ma 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...