Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jestem 🙂 aniolku dzieki za odpowiedz bo wlasnie usaidlam od rana i nadrobilam te kilka stronek i zacelam sie martwic ze nikt mi nie odpisuje.. 😞 Mysle moze posta nie widac 😉) Ale aniolek kochany nie zapomina o nikim i zawsze odpowiada. Buziaki kochana i brawo dla Ciebie 😘 😘 😘
czyli bede probowac 🙂

a co sie z Kinga dzieje ???? KInga prosze cos skrobnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kochane 🙂 Ksawciu w ogole nie wiem czy zauwazylyscie na filmie ale "dociska" sobie moją rekę swoją łapką żeby wiecej ugryzc! 🤪 skubaniec jeden! 🙂

Monis - przepraszam...a jakie bylo pytanie 🙂? ja do niedawna dawalam Ksawciowi to codla dziecka po 4 miesiacu - i gotuje mu podstawowe w sumie rzeczy i miksuje na pape [probowalam nie miksowac i rozgniatac widelcem ale narazie porazka]. Ja akurat mam alergika wiec odpada mi 3/4 sloikow dla dzieci pow. 8 mies wiec u nas jest inaczej. teraz postaram sie przez jakis czas dawac sloiki zeby "przepisowo" wprowadzac nowakonsystencje. poki co risotto hippa przechodzi mu super a ryz tam nie jest mielony wiec ok, jak sie przyzwyczai t swoje gotowane tez mu tak bede robic 🙂
W ogole to musze kupic ryz, tylko nie blyskawiczny i make kukurydzianka i cos podzialam z kluseczkami itp. - narazie odstawiam biszkopty bo moja mama mi zasugerowala ze to moze jakja sa przyczyna nieznikajacej zaognionej wysypki bo ja jak bylam mala to mialam uczulenie na jaja...wiec biszkopty narazie my zjemy a mama miala zapytac w ekologicznej zywnosci o jakies herbatniki. sie zobaczy 🙂
Mysle kochana ze jak Julcia nie ma sklonnosci do alergii to spokojnie mozesz jej wszystko powolutku wprowadzac co jest przeznaczone dla jej wieku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, ANIOLEK nas bedzie nie raz zawstydzac z pamiecia 😉 - dzieki kochana, spodenki i butki super rzeczywscie a jeszcze wylicytowalam sweterek campusa za dyszke i misiowata bluze za 15 pln mi babka od spodenek bez licytacji sprzedala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pusto cicho...ja mowie dobranoc papa
jeszcze sie wahay czy zabierac laptopa wiec jakby cos do uslyszenia w niedz wieczorem 😘
milego weekendu wszystkim [a tak na marginesie to ma byc zimno 😞 w Rabce 12 st i duzy wiatr 🤢]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
padam na twarz chcialam wystawic pake ubranek ale juz mi się natchnienie skonczyło
zdazylam zmniejszyc wybrac i juz mi sie wiecej nie chce!!
Jagódka udanego wyjazdu życzę 😘
aaaa i zapomniałabym Maja tak samo się na jabłko rzuca.... 🙂
Aniołku oby Małgosia się w nocy 'naprawiła' i jutro będzie już kochaniutką grzeczniutką córunią 🙂 😘
Moniss a dlaczego zrobiłas taki przeskok z zupek po 4 od razu na zupki po 7m-cu?
popróbuj trochę z tymi pośrednimi - niektóre z tych po 6m-cu są już nie papki ale nie duże grudki...więc pewnie łatwiej będzie Julii je przełykać 😁
dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje wczorajsze spotkanie z przyjaciółka nie wypaliło, młoda mi dała rade i wypompowała mnie.Mama wróciła po 22 a miała o 14 (kolejny pracownik nie zjawił sie w pracy) no a 22.30 juz mi sie niechciało isc jak pomyslałam ze wróce i Nesia od 6 bedzie dawac czadu 😜
no coż zajełam sie buszowaniem po allegro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane

Nie było mnie troszkę i już się tłumaczę. Mam nadzieję ,że mnie zrozumiecie . Otóż poczułam się mega zmęczona .......swoim uzależnieniem ☺️ Zauważyłam, że złoszczę się kiedy nie mam dostępu do neta, że wkurza mnie kiedy Julka pyta o coś kiedy ja właśnie piszę posta (ważnego posta 😉 ), że irytuje mnie mój kochany brzdąc szarpiący za kabel od laptopa, że kładąc się wieczorem do łóżka już myślę o pierwszym poście, którego napiszę jak wstanę .....itp,itd. Zaświeciła mi się kontrolka o dziwo bez pomocy Pabla , który do dziś nie wiedział, że nie siedzę na brzuszku 🙂 Chodziłam wcześniej spać, spędzałam dużo więcej czasu na zabawie z Leną....- tęskniłam troszkę 😉 ale chciałam sobie udowodnić że potrafię nad tym zapanować.

W piatek byliśmy w Krakowie na corocznym EEG i wizycie u neurologa i Julka została zakwalifikowana do osób zdrowych 🙂 Od 2 roku życia była pod stałą kontrolą i właśnie nadszedł ten moment kiedy juz za rok nie bedziemy musieli jechać 🤪 Postanowiłyśmy z Julą że co roku bedziemy jechac ekstra do Kraka na zakupy i te 170zł , które zostawiałam u lekarza wydam na Julkę 🙂- w ten sposób bedziemy świętowac zakonczenie 9letniego leczenia

Dziś spędzilismy CUDOWNY-RODZINNY dzień. Byliśmy cały czas w czwórkę: najpierw spacer, potem obiad na miescie, ciacho (Julka stawiała 😉 ), przejażdżka na cmentarz do teściowej a że niunia zasnęła to dodatkowa przejażdżka po okolicznych miejscowościach w poszukiwaniu ładnych dachów (musimy wybrac kolor dachówki 🙂 ), potem deser Leny na mieście i mega długi spacer po parku. Wróciliśmy do domciu po 18 🤪 Zaliczyłyśmy z Lenką wspólną kąpiel w dużej wannie bo nasza gwiazdeczka po "wypadku" u cioci boi sie jednak Wanny a nie krzesełka. Ale z mamusią czuła się bezpiecznie i nie chciała wychodzić .
Leneczka dała dziś czadu i zaczęła raczkować na jednej rączce 🤪 Jak się bawi i trzyma coś ciekawego w łapce to nie wypuści tego tylko raczkuje na 1 rączce 🤪 Przesuwa kolanka a potem jest "skok" na łapce i znowu kolanka i "skok" na łapce. Niestety nie udało mi sie tego nakręcić ale wygląda to przekomicznie .
Poza tym od wczoraj Lena śmieje się inaczej tzn już nie jak dzidizuś tylko jak "stary" 🤪 Rozwala nas tym a że jest sprytna i spostrzegawcza i widzi że nas to bawi to rechocze się non stop a my razem z nią 🤪 🤪 🤪

Jutro idziemy do kościółka na mszę dla dzieci a potem jedziemy do Krakowa - Ikea, małe zakupy w galerii i spacer po Rynku bo Julka chce jej coś kupić w Sukiennicach 🙂

Oj, to chyba tyle........
Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Kinguś ja Cie rozumiem i buziaki sla Was 😘 fajnie ze do Nas zaglądnełaś.
a ze tak zapyam jeśli moge : na allegro też nie buszowałaś? 😜 😉

a no i super że Julka zakończyła leczenie 😘


kontrolowałam tylko swoją sprzedaż bo to musze 😉 Pokupiłam już co chciałam i teraz tylko przeglądam. A jak kuzynka w piątek zobaczyła rzeczy, które wylicytowałam dla Lenki to poprosiła mnie o wyszukanie kurtki na zimę dla jej synka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, jaki jest dobry s[posob na odstawienie piersi??
POMOCY
J anie wiem czy to sie w ogole da z moja mala. Ona zasypia przy piersi w nocy jak sie odbudzi to piers i nie wiem jak dio tego sie zabrac a zaczyna to byc bolesne 😞( przez kielki mojej corenki.
Macie jakies dobre sposoby? Bede wdzieczna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
dziewczyny, jaki jest dobry s[posob na odstawienie piersi??
POMOCY
J anie wiem czy to sie w ogole da z moja mala. Ona zasypia przy piersi w nocy jak sie odbudzi to piers i nie wiem jak dio tego sie zabrac a zaczyna to byc bolesne 😞( przez kielki mojej corenki.
Macie jakies dobre sposoby? Bede wdzieczna 😘



moniss- tylko wytrwałość i konsekwencja - po prostu nie dawac jej piersi !!!! Zasnie bez - zobaczysz ! - przeiez nie bedziesz jej karmic do 18 roku życia !!! A powiedzmy sobie szczerze - w tym "wieku" nie chcodzi juz o pokarm bo raczej juz sobie tym nie poje tylko o pieszczoty i bliskość. Na noc proponuje żebys sie wyniosła do innego pokoju - żeby Julcia nie czuła Twojej obecjności i Twojego zapachu. Niech zostanie z nia tata i jak sie przebudzi poda jej mleko z butelki. To bedzie kwestia 2-3 nocy. Życzę powodzenia i trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
dziewczyny, jaki jest dobry s[posob na odstawienie piersi??
POMOCY
J anie wiem czy to sie w ogole da z moja mala. Ona zasypia przy piersi w nocy jak sie odbudzi to piers i nie wiem jak dio tego sie zabrac a zaczyna to byc bolesne 😞( przez kielki mojej corenki.
Macie jakies dobre sposoby? Bede wdzieczna 😘


Moniś ja Ci niestety nie pomoge bo Vanessa sama sie odstawiła i to jeszcze w szpitalu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...