Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam mamusie!
piszcie wiecej to ja tez sie wypisze bo nie mam czasu nadrabiac, bo moj maz to nierób i do roboty musze chodzic;p
Dusia miłego wypoczynku 🙂
Aniołku Tobie tez zycze milej działeczki 🙂
Moniss co z ta szczepianka na gruzlice?
Misiamamy nie martw sie kochana na pewno to zmiany hormonalne po ciazy! trzymaj sie kochana!
Jagódka, Agab, Basia, Karolinka jestescie wstrętne 😜 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MIELISMY ISC DZISIAJ TYLKO NA WIECZORNY SPACER [ja do dentysty a chlopaki sie przewietrzyc] ale JEDNAK POSZLISMY. Mlody mi zasnal tuz po obiedzie, zdazylam go tylko ubrac. taki spiacy 😉
Jak go wzielam na spiocha i znioslam do wozka, obudzil sie i do tej pory nie spi.
Matka se ksiazke wziela co by w cieniu gdzies przysiasc i w koncu poczytac ale gdziezby tam synus dal mamie odpoczac 🙃 Pojechalismy na basen zobaczyc jak tam otwarcie sezonu.Daleko troche wiec bylam pewna ze zasnie 🤢 Caaaalusienka droge usmiecha lsie do mnie i bawil sie smoczkiem a powrotna droge cala gadal, plul, piszczal, machal stopami a pod blokiem walnal kupsztala - mega smierdzacego [po tych gotowanych daniach 😉]
Powiem Wam nie chwalac sie [nawet miala fote strzelic ale za malo czasu] jaki dzis wypasik zrobilam - zupka buraczana krem - super kolorek i na to zrobilam Ksawciowi wzorki z marchewki słoiczkowej - bomba to wygladalo! no i jagniecina dzis 1 raz! zjadl wielka miche! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co najwazniejsze!
KSAWERY PRZED CHWILA SAM USIADL!!!! 🤪 🤪 🤪
I SIEDZIAL HEHE PODPARTY RACZKA - strasznie koslawo ale siedzial. SAM! I SAM USIADL 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniss77 napisał(a):
jezzuu. ufff czesc dziewczyny, normalnie tyle stron, ledwo udalo mi sie Was dogonic, co dobiegalam do 1 str to zaraz patrze a tu znowu kolejne. Ale udalo sie i chyba treraz musze w tel na spacerach non stop czytac bo inaczej to ja nie wiem 🙂 albo za wolno pewnie czytam,musze sobie w takim razie kupic jakies BARDZO drogie okulary, najlepiej ze zlota oprawka jakies 🙂
Ale jestes cie szlaone, posmialam sie jak czytalam.
misiamamy na pewno bedzie dobrze, Nie martw sie. Gdyby bylo cos powaznego to pewnie wyslalaby Was juz na szybko gdzies na badania. trzymam kciuki za Was.
Jagodka moja Julcia tez jak mnie nie widzi to poplakuje ostatnio i odkreca sie na foteliku za plecami patrzy czy mnie nie ma. I dziekuje za rade o baloniku dzis sprawimyn dziecku radosc 🙂
No i zapomnialam co i do kogo mialam pisac, kurna
aa dusia milego wypoczynku 🙂
pinacolada dzieki za smski 🙂
basia wspolczuje palucha, jakis czas temu tez sie puszka zacialema taka od szynki ( bo jadamy szynke ;p) konserwowek, chcialam ja szybko otworzyc i wbula mi sie ze myslalam ze padne z bolu i do dzis mam blizne.
aniolku baw sie dobrze na dzialeczce 🙂 i uwazajacie na komary.
karolcia Majcia supcio jak sobie namiocie spioszkowala 🙂
laski co z tym zlodziejem i kto nim sie okazal bom ciekawa 🙂
syla no wlasnie cos Cie dawno nie bylo. Ty to musisz teraz miec zaleglosci 😉
To chyba na tyle, skleroza pewnie i zapomniala o czyms ale jak sobie przypomne dam znac a tymczasem lecimy na spacerek.

aa i mialam Wam napisac ze kupilam wczoraj Misce Misia co sobie mowi i spiewa i swiatelaka na brzuszku i tel kom z kolorowymi swiatelkami i przyciksami i gra i cos tam i moaj corcia sie boi tego Misia a b mile dziweki wydaje 🙂 Tez Wasze malenstwa czasem tak miewaly/ja?
Buziaki milego dnia 🙂


🙃 🙃 🙃 🙃

PS. moj tez sie boi nowosci - daj jej czas, przyzwyczai se 😉 moj sie bal grzechotek nawet a teraz je lubi 😜

PS2. zauwaz ze juz nie znikaja 😉 odpowiedz prosta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
hej Syla juz się zaczynałam o was martwic że się nie pojawiasz 😘 😘
jaa 🤪 to jak Kinia, wracam jak bumerang 🙂 ehh a tak powaznie to nie wiem co sie dzieje temu mojemu dziecku.. tak jakby moze ja brzuszek bolał 🤔 ale kurde na rączkach przestaje.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ale co najwazniejsze!
KSAWERY PRZED CHWILA SAM USIADL!!!! 🤪 🤪 🤪
I SIEDZIAL HEHE PODPARTY RACZKA - strasznie koslawo ale siedzial. SAM! I SAM USIADL 🤪 🤪

gratuluję 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 oklask dla Ksawcia 😁 😁 😁 😁 😁
nie chwaląc się moja Majula tez już ma za sobą pierwsze siadnięcie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mówię papapap 😘
ruszamy na stargard szczeciński 🙂 a w sobotę na Karpacz 🙂
odezwę się pewnie z Karpacza jak nie dostanę bana na net od męża 😁 😘

dałabym po oklasku ale Justynka na wszystkie poluje 🙃
więc wysyłam Wam moc buziaków
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny mówię papapap 😘
ruszamy na stargard szczeciński 🙂 a w sobotę na Karpacz 🙂
odezwę się pewnie z Karpacza jak nie dostanę bana na net od męża 😁 😘

dałabym po oklasku ale Justynka na wszystkie poluje 🙃
więc wysyłam Wam moc buziaków
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Dusia miłego wypoczynku życzę, buziaczki dla mojej synowej 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
ale co najwazniejsze!
KSAWERY PRZED CHWILA SAM USIADL!!!! 🤪 🤪 🤪
I SIEDZIAL HEHE PODPARTY RACZKA - strasznie koslawo ale siedzial. SAM! I SAM USIADL 🤪 🤪

gratuluję 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 oklask dla Ksawcia 😁 😁 😁 😁 😁
nie chwaląc się moja Majula tez już ma za sobą pierwsze siadnięcie ;D


DZIEKUJĘ I ROWNIEZ GRATULUJĘ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA WROCILAM od dentysty...ostatnio cos mi pamiec szwankuje..znowu poszlam nie ta godzine co trzeba i przeze mnie zrobila sie kolejka..strasznie mi wstyd w takich sytuacjach... ☺️ ☺️tylko dawniej na tyle ufalam swojemu umyslowi 😉 ze moglam przysiegac ze tak mialam zapisane - bo ja nigdy wczesniej nie popelnialam takich czeskich bledow jak zle zapisana godzina..teraz sie nie kloce bo coraz czesciej mi sie to zdarza.. ☺️
Albo ide do kosza i wrzucam ciuszki Ksawcia do kosza, albo zalewam herabte zimna woda, albo wrzucam cytryne do kawy itp :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
JA WROCILAM od dentysty...ostatnio cos mi pamiec szwankuje..znowu poszlam nie ta godzine co trzeba i przeze mnie zrobila sie kolejka..strasznie mi wstyd w takich sytuacjach... ☺️ ☺️tylko dawniej na tyle ufalam swojemu umyslowi 😉 ze moglam przysiegac ze tak mialam zapisane - bo ja nigdy wczesniej nie popelnialam takich czeskich bledow jak zle zapisana godzina..teraz sie nie kloce bo coraz czesciej mi sie to zdarza.. ☺️
Albo ide do kosza i wrzucam ciuszki Ksawcia do kosza, albo zalewam herabte zimna woda, albo wrzucam cytryne do kawy itp :/


kobieto po 30 to już skleroza-ja od 2 lat wszystko zapisuję 😜 😜 😜

lepiej sprawdzaj dokładnie co wyrzucasz,bo omyłkowo kupon Totka z trafioną 6 wywalisz 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
JA WROCILAM od dentysty...ostatnio cos mi pamiec szwankuje..znowu poszlam nie ta godzine co trzeba i przeze mnie zrobila sie kolejka..strasznie mi wstyd w takich sytuacjach... ☺️ ☺️tylko dawniej na tyle ufalam swojemu umyslowi 😉 ze moglam przysiegac ze tak mialam zapisane - bo ja nigdy wczesniej nie popelnialam takich czeskich bledow jak zle zapisana godzina..teraz sie nie kloce bo coraz czesciej mi sie to zdarza.. ☺️
Albo ide do kosza i wrzucam ciuszki Ksawcia do kosza, albo zalewam herabte zimna woda, albo wrzucam cytryne do kawy itp :/

GRATULUJEMY SAMODZIELNEGO SIADU!!

jESTES SKLEROTYCZKA, MOJA BABCIA MOWI ZA DUUZO MASŁA! 😜 EHHE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
w moje dziecko dziś chyba cos wstapiło 😠 nie chce wogóle jesc, o pierwszej w nocy zjadła mleko z kasza, ok 11 -90 ml i dopiero teraz 60 ml mleka 🤪


możemy przybić piątkę,Małgonia obudziła się o 2 w nocy na mleko-zjadła o 9.30 potem obiad koło 14 i ostatni raz jadła o 17.30 i śpi-o co kaman????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...