Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

DUSIA!!!! ja sobie chetnie poogladam je w wiekszym rozmiarze 😉 z miniaturek - BOOOOOOOSKIE WAKACJE!!!!!!!!!!!!takie rodzinne w 100%! super! no i Królewny sa nadal caly czas i ciagle CU DOW NE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Pinacolada Lenka super w życiu nie przyszłoby mi do głowy że taki maluch już może robić papa 🙂
Jagoda Ksawciu rewelka teraz musisz go faktycznie mieć ciągle na oku 🙂
Dusia zdjęcia przepiękne zazdroszczę Ci tych gór kocham takie wyjazdy a już nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam 🤢

ja już wyruszam więc trzymajcie kciuki żebym dojechała trochę się boję nie wiem czy już wspominałam ale prawko mam dopiero od grudnia więc to dla mnie dobra wyprawa jest 🙂 życzę Wam miłego dnia buziaki 😘 😘 😘
odezwę się po powrocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
Pinacolada Lenka super w życiu nie przyszłoby mi do głowy że taki maluch już może robić papa 🙂
Jagoda Ksawciu rewelka teraz musisz go faktycznie mieć ciągle na oku 🙂
Dusia zdjęcia przepiękne zazdroszczę Ci tych gór kocham takie wyjazdy a już nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam 🤢

ja już wyruszam więc trzymajcie kciuki żebym dojechała trochę się boję nie wiem czy już wspominałam ale prawko mam dopiero od grudnia więc to dla mnie dobra wyprawa jest 🙂 życzę Wam miłego dnia buziaki 😘 😘 😘
odezwę się po powrocie


Powodzenia Karolinko,dasz radę,miłej wyprawy i pobytu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello

moja myszka walneła 2 kupy i poszła spac. Ja nadrabiam zaległosci i szykuje sie do miasta 🙂 Pojedziemy zawiezc Julke na warsztaty i pospacerujemy troszkę. Kupie języczki to zrobię torcik - to taki moj sposób na szybkie pychosci - wykładam tortownice języczkami (złożonymi - dzieki temu mam warstwe biszkopt-masa-biszkopt ), układam owoce i zalewam galaretką 🤪 I torcik jak talala 😜

Jagoda - brak mi słów co to Twoje dziecko wyprawia . On naprawde wygląda na rok starszego 🤪 Nie na marne urodził sie w 2009r 🤪 Szacun dla Ksawcia od cioci Kingi i Lenki 😉

Dusia - zdjecia przecudne - jaka miłość i radość z nich bije - rewelka !!!

Ide zazyc chrom i spakowac torbe na spacer, zagladne jeszcze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
MAMY ZĘBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALBO 2! 🤪


NO TO GRATULACJE 🙂
p.s.jak to albo 2-pewnie dziubka nie chce otworzyć i pokazać co???


TO TEZ 😉 palucha mu wsadzilam i nawet zdj zrobilam - bo mam wrazenie ze sa dwa albo to jest jeden tylko przebilly sie "boczki" jednego zabka... 🤢nie znam sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...