Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Słuchajcie zarzucam temat na rozluźnienie i nie myślenie 😎

TEŚCIOWA-MAMA???

Jesteśmy z moim M.już prawie 4lata,teraz na świat przyszła Małgosia i czasami jak rozmawiam z "teściami"przewija się ten temat,jak to u Was wyglądało,agab mówisz do swojej teściówki Mamo???dodam,że do rodzeństwa teściowej mówię ciocia ale do teściów nadal Pani,Pan-poradźcie coś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Słuchajcie zarzucam temat na rozluźnienie i nie myślenie 😎

TEŚCIOWA-MAMA???

Jesteśmy z moim M.już prawie 4lata,teraz na świat przyszła Małgosia i czasami jak rozmawiam z "teściami"przewija się ten temat,jak to u Was wyglądało,agab mówisz do swojej teściówki Mamo???dodam,że do rodzeństwa teściowej mówię ciocia ale do teściów nadal Pani,Pan-poradźcie coś 🤢


ja nie mówię MAMA i nie zamierzam - może jakbym była młodsza, to tak, ale ja już mam prawie 35 i jakoś mi to nie pasuje. Jak nie będzie chciała żebym mówiła na "Pani" to mogę mówić- poprostu "Baśka" 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
o i dałam rade

[URL=http://img706.imageshack.us/i/dsc02233r.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5025/dsc02233r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Prawdziwa TORPEDA! 🤪
Zniż jej łóżeczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku dlaczego na Małgosię wołazz Wojtus??? nu nu nu mamunia 😜
tak pięknie się dziecko bawi, że chyba musisz zainwestować w wiaderko, grabki i łopatkę 😜
Basiu - Vanesska gigancior i jak pewnie stoi a ta mina naprawdę mówi 'uwaga zaraz coś wykombinuję!' Basiu a to wszystko Twoja zasługa - Twoja miłość działa wielkie rzeczy!
muszę poszukać mojego języka niemowląt...chyba że któraś z Was ma wersję elektroniczną to poproszę na [email protected]
bo moje dziecko oduczyło sie samodzielnego zasypiania 😞 a jak zaśnie to ryczy przez sen i musze ją utulić żeby się uspokoiła, i na 3 drzemke w ogóle nie może zasnąc... 😞 😞 ona się męczy my też więc jakoś trzeba jej pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
ona coś zaraz wykombinuje bo puszcza raczki i próbuje isc,

[URL=http://img27.imageshack.us/i/dsc02232nb.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1198/dsc02232nb.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


jest niesamowita 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Aniołku dlaczego na Małgosię wołazz Wojtus??? nu nu nu mamunia 😜
tak pięknie się dziecko bawi, że chyba musisz zainwestować w wiaderko, grabki i łopatkę 😜
Basiu - Vanesska gigancior i jak pewnie stoi a ta mina naprawdę mówi 'uwaga zaraz coś wykombinuję!' Basiu a to wszystko Twoja zasługa - Twoja miłość działa wielkie rzeczy!
muszę poszukać mojego języka niemowląt...chyba że któraś z Was ma wersję elektroniczną to poproszę na [email protected]
bo moje dziecko oduczyło sie samodzielnego zasypiania 😞 a jak zaśnie to ryczy przez sen i musze ją utulić żeby się uspokoiła, i na 3 drzemke w ogóle nie może zasnąc... 😞 😞 ona się męczy my też więc jakoś trzeba jej pomóc


"Wojtuś"wymyślił tatuś,bo kiedyś ubrałam Małgonię w krótkie niebieskie spodenki 😉no i wczoraj też była cała na niebiesko więc tak się przyjęło,cokolwiek niebieskiego to jest WOJTUŚ


Język niemowląt już Ci przesłałam 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Aniołku dlaczego na Małgosię wołazz Wojtus??? nu nu nu mamunia 😜
tak pięknie się dziecko bawi, że chyba musisz zainwestować w wiaderko, grabki i łopatkę 😜
Basiu - Vanesska gigancior i jak pewnie stoi a ta mina naprawdę mówi 'uwaga zaraz coś wykombinuję!' Basiu a to wszystko Twoja zasługa - Twoja miłość działa wielkie rzeczy!
muszę poszukać mojego języka niemowląt...chyba że któraś z Was ma wersję elektroniczną to poproszę na [email protected]
bo moje dziecko oduczyło sie samodzielnego zasypiania 😞 a jak zaśnie to ryczy przez sen i musze ją utulić żeby się uspokoiła, i na 3 drzemke w ogóle nie może zasnąc... 😞 😞 ona się męczy my też więc jakoś trzeba jej pomóc


wysłane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agab jak oduczyłas małą zasypiania na rekach 🤢? bo mi sie nie udaje.. a nie mam czasu na ksiazke.. i tak Wy(forum) zajmujecie mi mnostwo czasu 🤪 heh

Pinacolada- moja bedzie sie darł do momentu az nie dostanie cycka! 🤢 wstaje co 3h tez mam tak probowac jak TY? he przeciez Ona głodna 😜

aniołku sliczny Wojtus 😜:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Agab jak oduczyłas małą zasypiania na rekach 🤢? bo mi sie nie udaje.. a nie mam czasu na ksiazke.. i tak Wy(forum) zajmujecie mi mnostwo czasu 🤪 heh

Pinacolada- moja bedzie sie darł do momentu az nie dostanie cycka! 🤢 wstaje co 3h tez mam tak probowac jak TY? he przeciez Ona głodna 😜

aniołku sliczny Wojtus 😜:P


poprostu odkładałam ją do łóżeczka, jak marudziła to stałam nad nią wkładałam co chwila smoka, klepałam po dupci, a jak już darła się w niebogłosy to brałam na ręce uspokajałam i znowu wkładałam do łóżeczka i tak do skutku. Trwało to nawet do 1 godziny, ale minęło kilka dni i spokój. Pierwszy dzień był tragiczny - Maks chciał się wyprowadzać 😮 🤢.
Było warto. Teraz zasypia sama, jak widzę, że trze już oczka - to do łózia, smoczek, pielucha, buziak, zamykam drzwi i wychodzę 🙂. Czasem sobie jeszcz poleży, pogada, czasem odwraca się sama już na boczek i hasiuje 🙂. A zdarza się, że coś marudzi (bardzo rzadko) to postoję przy niej i poklepię po pupci.
SYLA- naprawdę warto przemęczyć się te kilka dni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agab zazdroszcze, Nesia w ciągu dnia zasypia w wózku a na noc zawsze zasypiała na poduszce a teraz przylepa musi na rekach, nie musze jej lulac ważne by przytulić, choć i zdarzały się dni że rece mi odpadały 😜

ja juz próbowalam odkładac i dupa - za miękka jestem i jak widze jej płacz to rączki i tule drania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ello
siedze w parku, mloda spi w wozku a ja korzystam z bezprzewodowej sieci miejskiej - chwała im za nia 🤪
widze ze nie ma wiesci od Jagody - a szkoda bo sie martwie- przechodziłam kolo kosciola i wstapilam zeby sie za nich pomodlic - a nie zdarza mi sie to (niestety) czesto. Strasznie to przezylam i nadal przezywam - odsapne jak juz chyba wyjda ze szpitala.

Aniol - pytalas o tesciow- otoz NIGDY nie powiedzialam do nich mamo, tato. Nie mailam z nimi dobrych stosunkow wiec tym batrdziej mi to nie pasowalo. Tesciowa juz nie zyje, tesciu po wypadku nie kuma nic wiec nie mam juz tego "problemu" bo byl to czasami problem. Nie chcialam ich draznic mowiac pan,pani wiec mowiłam bezosobowo a to meczace 🤢

Basia - obniz prosze lozeczko jak nie chcecie dolaczyc do Ksawcia do szpitala - blagam! Torpeda jest niesamowita. Buzka dla niej

Dusia - powodzenia w "naprawianiu" Majuni . Na moja na szczescie ta instrukcja obslugi dziala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do zasypiania to Lenka i w dzien i w nocy zasypia pieknie sama. dokladnie tak jak u agab- czasami jeszcze steka, jeczy, trzeba isc do niej wsadzic smoka, poglaskac ale czasami w momencie wlozenia do lozeczka obraca sie na bok i zasypia w sekunde. W dzien zasuwam rolete, wkladam ja do lozeczka zyczac jej milych snow, glaskam po glowce i wychodzac zamykam drzwi. Powiem Wam - rewelacja !!! I oby tak dalej. Jak mi sie jeszcze uda wyeliminowac to karmienie o 4 to bedzie bajka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...