Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A tak poza tym to mam już dość,Małgonia ostatnio jadła wczoraj o 18 i jeszcze dziś nic nie zjadła,już 2 flaszki mleka poszły w kanał,najpierw o 4.30 a kolejna jak wstała o 7.15 jest już 9.25 a ona nie jadła i straszliwie marudzi 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nesia chyba jako ostatnia bedzie miała zeby, męczą męczą i ni ciula ni ma 😞

moje dziecko dalej nie je i ma gorączke 😞 wieczorem zjadła o 19 i o 1 w nia na śpiocha wewaliłam flache ale zjadła tylko 60 ml,przespała cała noc do rana( ona ale nie ja bo musialam smoka pilnowac i pić dawac), wstała o 8 i oczywiście nie zjadla nic, teraz znów śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku a Malgonia nie ma goraczki?moze kolejne zabki ją męczą?hmm a probowałaś jej dać coś innego-jabłuszko, soczek, kaszki?żeby miała coś w brzuszku
u nas odpukać ok - poza mega ślinieniem i kilkoma pobudkami w nocy bo wypadł smoczek 😉 ok - bylebym nie przechwaliła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a noska nie da sobie wyczyscić , spiernicza po całym łózku 😉i pisk i wrzask...

ale nauczyła się pięknie pchac do mnie na rece, skubana tak sie spina mocno ze potrafi sama usiąśc u mnie na kolanach i tuli się 🙂 straszny pieszczoch sie z niej zrobił 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc - nie wiem jak sie nazywam. To była najgorsza noc od czasów skonczenia kolek 😞 Młoda najpier od połnocy do 2 co chwile sie budziła bo wypadał jej smoczek a o 2 postanowiła w ogóle sie obudzic - wziełam ja do nas do łożka i wyczyniała akrobacje cyrkowe do 4 - nie płakała tylko wariowała 🙃 O 4 dalismy jej flache ale pociumkała tylko troszke i w konce zasneła. No ale tatus musiała własnie wstawac bo o 5 wyjezdzał do Wa-wy - bidok. Ja mam oczy jak królik - całe czerwone i pieką mnie okrutnie. Zasneła jeszcze od 8:15 do 9:00i spałam z nia ale miałam wrazenie ze ten sen trwał sekunde 😠

Teraz marudzi cos w łóżeczku a ja czuje ze to bedzie cizki dzien 😞

W koncu u nas nie pada wiec moze potem ja wezme na jakis spacerek bo w domu z nia zwariuje .

Karolinka - Maja śliczna w sombrero 😉
Ksawciu - sto lat !!!
Basia - ucałuj Vanesske 😘

lece...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.

U nas nocka ok., ale obudziła się o 7.00 i koniec spania, ciągle przewraca się na brzuszek, a za chwilę wyje. Paskud mały.
Teraz poszła spać.
JAGÓDKA - sto lat dla Ksawcia! 😘 Brak mi już słów, żeby opisać jego wyczyny!
BASIA - zdrówka Wam życzę! I szybkiego ząbkowania! (nam z resztą też tego życzę).
DUSIA I KAROLA - dziewczyny cudo! 😘
PINACOLADA - Lenusia Twoja dostała czuprynkę 🤪, śliczna z niej dziewczynka!
U nas pogoda do dupy 😠, a ja muszę wyjść do miasta - nie mam jeszcze świecy i szatki do chrztu, ani rajstopek, ani nic dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC MAMUSIE!!!!!!!!!!!!!!


MÓJ TYGRYSEK KOŃCZY DZIŚ 7 MIESIĄC!!!!!!!!!!! SZOK! JUTRO ZAKŁADAM NOWY FOLDER ZDJĘCIOWY - 8 MIESIĄC!!!! 🤪 🤪 🤪

KSAWCIU CHYBA BARDZO DZIEKUJE 🙃 JA W JEGO IMIENIU NA PEWNO 😘 narazie mowie do niego ze ciocie skladaja mu zyczenia ale on nawet nie patrzy na mnie wzial kaczora pod pache i wyszedl z pokoju...chyba lubi przekraczac prog bo non stop wchodzi i wychodzi z pokoju 😉 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola -MAJA wyglada tak dorosle w tym kapeluszu 😉 slicznotka
AGAB- mialam Ci cos pisac i nie pamietam co 🤢
PINACOLADA - no u nas tylko weekend wchodzi w gre niestety wiec ze lepiej jest chodzic w tyg bo nie ma tlumow ale mojemu M. zostalo niewleie urlopu a jeszcze dostal "gratisowo" dni wolne ot tak sobie od szefa jak bylismy w szpitalu wiec nie chcialabym tego nadwyrezac
Ja nawet myslalam o tej sobocie 🙂 a w tyg w sumie to moge w 2 pol sierpnia bo m. bedzie mial wolne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Karola -MAJA wyglada tak dorosle w tym kapeluszu 😉 slicznotka
AGAB- mialam Ci cos pisac i nie pamietam co 🤢
PINACOLADA - no u nas tylko weekend wchodzi w gre niestety wiec ze lepiej jest chodzic w tyg bo nie ma tlumow ale mojemu M. zostalo niewleie urlopu a jeszcze dostal "gratisowo" dni wolne ot tak sobie od szefa jak bylismy w szpitalu wiec nie chcialabym tego nadwyrezac
Ja nawet myslalam o tej sobocie 🙂 a w tyg w sumie to moge w 2 pol sierpnia bo m. bedzie mial wolne


ta sobota nie bardzo 😞 bo ide do pracy 😞 bede zajeta do 12 a potem planowalismy jechac do Ojcowa. Chyba ze przełożymy Ojców na niedzielę a w sobote zakupy ale dopiero najwczesniej gdzies ok 14 mogłabym byc w Kraku. A ktora galerię bierzesz pod uwagę? Bo mnie w sumie najlepiej byłoby do Krakowskiej bo przyjechałabym pociągiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny my dziś jedziemy do stargardu...szykuje nam się mały remoncik łazienki bo chcemy sprzedać kawalerkę, a panowie ze spółdzielni zrobili nam mega dziurę bo coś z rurami było nie tak więc przy okazji chcemy troszkę podnieść standard mieszkanka żeby się lepiej sprzedało 🙃 no i wrócimy w sobotę w piątkę - bo to już nadszedł czas wyjazdu szwagierki więc 2tygodnie z pieskiem nas czeka....

buziaki dla Was 😘 na dobre dni dla maleństw a dzięki temu i dla Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny my dziś jedziemy do stargardu...szykuje nam się mały remoncik łazienki bo chcemy sprzedać kawalerkę, a panowie ze spółdzielni zrobili nam mega dziurę bo coś z rurami było nie tak więc przy okazji chcemy troszkę podnieść standard mieszkanka żeby się lepiej sprzedało 🙃 no i wrócimy w sobotę w piątkę - bo to już nadszedł czas wyjazdu szwagierki więc 2tygodnie z pieskiem nas czeka....

buziaki dla Was 😘 na dobre dni dla maleństw a dzięki temu i dla Was 😘 😘 😘


buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas pogoda sie zrobila - piekne sloneczko wyszlo a sie nie zapowiadalo 🙂
Super w koncu wyjdziemy na spacer.

W ogole dzisiaj bylam tak wur... jak sie dowiedzialam ze jest czwartek bo BYLAM ABSOLUTNIE PEWNA ZE JEST PIATEK [chociazby z tego wzgledu ze wczoraj ogladalismy Hause'a 😉 ]

Tego posta zaczelam pisac godzine temu i dopiero skonczylam, mlody juz wstal, ide dac mu zupke i spadamy na pole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia Małgonia nie ma gorączki-sprawdzałam,udało Mi się wcisnąć w Nią 1 danonka a mleczko zjadła dopiero po powrocie ze spaceru przed 13,musiałam z Nią wyjść bo płakała niemiłosiernie.

No i znów kolejny krok w przód,moja córcia przeraczkowała mieszkanie-prócz kuchni i łazienki-a dopiero wczoraj mówiłam,że sobie odpuści a tu masz-już nic nie mogę "głośno"napisać 😜
Najlepsze,że zaraz wpadłam w panikę-kamuflaż gniazdek i innych kabli,cholera właśnie patrzę,że żelazko mam w zasięgu jej ręki i głowy,bo też skubana sobie klęczy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
U nas pogoda sie zrobila - piekne sloneczko wyszlo a sie nie zapowiadalo 🙂
Super w koncu wyjdziemy na spacer.

[color=red]W ogole dzisiaj bylam tak wur... jak sie dowiedzialam ze jest czwartek bo BYLAM ABSOLUTNIE PEWNA ZE JEST PIATEK [chociazby z tego wzgledu ze wczoraj ogladalismy Hause'a 😉 ] [/color]

Tego posta zaczelam pisac godzine temu i dopiero skonczylam, mlody juz wstal, ide dac mu zupke i spadamy na pole


Ale Mnie rozbawiłaś 😁Mniej masełka 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
U mnie zaświeciło słoneczko ale my i tak musimy kisic sie w domku 😠


Biedne jesteście,Nesia nadal ma temperaturkę???


niestety tak, jak jej w nocy przejdzie to w dzien jej wywala co chwile.Ja juz pierdolca dostaje bo nie wiem jak jej pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...