Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej Kobietki

ja mam dzisiaj mega kiepski dzień. znowu. rano zaczelam sie drzec bo na przewijaku zauwazylam ogromna szczypawice!!!! myslalam ze zejde! a moj M. kuzwa polozyl ten przewijak i nawet nie zauwazyl a ja wpadlam w panike skad to sie tu wzielo i zaczelam przeszukiwac caly dom. Oczywiscie awantura z rana na maxa - ze nie zauwazyl, ze zamiast ja od raz ulapac to sie jej kurwa przygladal, o to ze do tej pory nie umowil sie na montaz moskitiery [2 miesiace]...masakra.
i jeszcze mlody obudzil sie po 6stej i nie chce spac nie chce jesc i marudzi...no k.... 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej Kobietki

ja mam dzisiaj mega kiepski dzień. znowu. rano zaczelam sie drzec bo na przewijaku zauwazylam ogromna szczypawice!!!! myslalam ze zejde! a moj M. kuzwa polozyl ten przewijak i nawet nie zauwazyl a ja wpadlam w panike skad to sie tu wzielo i zaczelam przeszukiwac caly dom. Oczywiscie awantura z rana na maxa - ze nie zauwazyl, ze zamiast ja od raz ulapac to sie jej kurwa przygladal, o to ze do tej pory nie umowil sie na montaz moskitiery [2 miesiace]...masakra.
i jeszcze mlody obudzil sie po 6stej i nie chce spac nie chce jesc i marudzi...no k.... 😠 😠 😠 😠 😠


szczypawica grrrr boję się strasznie,oj musisz męża zmolestować jak najszybciej o moskitierę

widzisz,wczoraj Małgonia a dziś Ksawciu fiksuje-jak nie urok to sraczka 😞
ale dasz radę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Hej.

Ja już padam na pysk.
Do południa zrobiłam sobie z niunią wycieczkę do miasta - byłyśmy prawie 3h, ale kupiłam wszystko co potrzebowałam do chrztu.
Tatuś przyjechał z roboty i dalej pojechaliśmy do galerii na zakupy - powiem Wam, że nigdzie nie dostałam ładnych smoczków dla Leny 🤢 - same paskudy były, a jak ładne to nie ten kształt - boję się kupić inny bo napewno nie będzie chciała.
Niedawno wróciliśmy, nogi mi odpadają - siedzę i odpoczywam po dzisiejszej lataninie, a tatuś wziął się za czyszczenie dywanu: 😜 😁.
szkoda ze nie napisałas tego wczesniej 😞 😞 😞 bo ja kupilam mojej inny a nie pomyslalam ze moze go nie chciec kupilam z TT bo taki ładny był i dupa... on jest w ogole jakis przeogromny dziecku wkladam do chocby miala sie udlawić 🤢 i uzywa sobie go jak gryzak 🤢 i musze znowu wywalic kase na inne 🤢

p.s jak tam z praca? jak rozmowa? bo nie pisalas albo przeoczylam.



Aniolku gratulacje za raczkowanie 😘
JAgoda Basia i Lenki dobre na wczesniej i już. Bo pewnie nie bede miala czasu do was zagladnac 😘

Mojej gwiazdzie nadal ząb nie wyszedł ale widać jak sie wyrzyna 🤢 troche marudzi ale chyba nie jest źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello - u nas nocka przespana z 1 jedzonkiem o 6:30 i spanko do 8:30 🙂

Wczoraj umówiłam sie w koncu do gina na 12-go sierpnia - musze zrobic cytologie i poprosic o tabletki na nast pół roku 😉

Jagoda - ja szczypawicy sie nie boję ale jakbym pajaka zobaczyła to masakra. Na szczescie mamy moskitiery w kazdym oknie i w drzwiach balkonowych tez wiec robactwo zdarza sie baaaaaaardzo rzadko. Dlatego tez ostatnio zadziwiły mnie muchy w moim mieszkaniu - było ich kilka. Cośmy upolowali jedna to pojawiała sie nastepna. Julka wypatrzyła ze wychodza one z kratki wentylacyjnej w łazience 🤢 Założyłam i tam siatkę i jest spokój 😉

Aniołku - jak pinacolada powie ze bedzie lepszy dzien to bedzie !!! Szkoda że Jagodzie tez tego wczoraj nie napisałam ale nie było potrzeby bo Ksawciu wczoraj był anioł 🙂

Basia - śpij w dzien razem z Nesia i miej wszystko w dupie. Nas też mozesz miec 😜- to dla Twojego kobieto dobra. Wyspij sie wreszcie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello - u nas nocka przespana z 1 jedzonkiem o 6:30 i spanko do 8:30 🙂

Wczoraj umówiłam sie w koncu do gina na 12-go sierpnia - musze zrobic cytologie i poprosic o tabletki na nast pół roku 😉

Jagoda - ja szczypawicy sie nie boję ale jakbym pajaka zobaczyła to masakra. Na szczescie mamy moskitiery w kazdym oknie i w drzwiach balkonowych tez wiec robactwo zdarza sie baaaaaaardzo rzadko. Dlatego tez ostatnio zadziwiły mnie muchy w moim mieszkaniu - było ich kilka. Cośmy upolowali jedna to pojawiała sie nastepna. Julka wypatrzyła ze wychodza one z kratki wentylacyjnej w łazience 🤢 Założyłam i tam siatkę i jest spokój 😉

Aniołku - jak pinacolada powie ze bedzie lepszy dzien to bedzie !!! Szkoda że Jagodzie tez tego wczoraj nie napisałam ale nie było potrzeby bo Ksawciu wczoraj był anioł 🙂

Basia - śpij w dzien razem z Nesia i miej wszystko w dupie. Nas też mozesz miec 😜- to dla Twojego kobieto dobra. Wyspij sie wreszcie !!!


to Ja poproszę codziennie abyś tak pisała 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Hello - u nas nocka przespana z 1 jedzonkiem o 6:30 i spanko do 8:30 🙂

Wczoraj umówiłam sie w koncu do gina na 12-go sierpnia - musze zrobic cytologie i poprosic o tabletki na nast pół roku 😉

Jagoda - ja szczypawicy sie nie boję ale jakbym pajaka zobaczyła to masakra. Na szczescie mamy moskitiery w kazdym oknie i w drzwiach balkonowych tez wiec robactwo zdarza sie baaaaaaardzo rzadko. Dlatego tez ostatnio zadziwiły mnie muchy w moim mieszkaniu - było ich kilka. Cośmy upolowali jedna to pojawiała sie nastepna. Julka wypatrzyła ze wychodza one z kratki wentylacyjnej w łazience 🤢 Założyłam i tam siatkę i jest spokój 😉

Aniołku - jak pinacolada powie ze bedzie lepszy dzien to bedzie !!! Szkoda że Jagodzie tez tego wczoraj nie napisałam ale nie było potrzeby bo Ksawciu wczoraj był anioł 🙂

Basia - śpij w dzien razem z Nesia i miej wszystko w dupie. Nas też mozesz miec 😜- to dla Twojego kobieto dobra. Wyspij sie wreszcie !!!


to Ja poproszę codziennie abyś tak pisała 🙂 😘




błagam Kinguś mi napisz że wkońcu pojawi sie ząbek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Hejka mamuśki 🙂

Dziś pobudka o 6.50 lalunia obudziła się w dobrym nastroju wciągnęła 180 mleczka a teraz drzemie,chyba będzie lepszy dzionek 🙂
Ale i tak w pogotowiu już czeka Dentinox i gryzak w zamrażarce 😉
Aha Jagódka wyciągnęłam wczoraj śpiworek i zapakowałam małą na śpiocha i spała 🙂dobrze,że sobie o nim przypomniałam bo za chwilę będzie za mały a niby jest od 4-12 m-cy ale na 70cm 🤔luzu już niewiele 😞
coś jeszcze miałam napisać...aha House w środy leci na TVN a w czwartek na TVP2 to może dlatego Cię zmyliło 🙃
jeszcze jedno zazdroszczę Wam tych zakupowych szaleństw no i spotkanka-w końcu-bawcie się dobrze laseczki 😘
w zamrażarce?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
ale tu pusto

Kochane MAM DO WAS PYTANKO - CZY KTORAŚ Z WAS MA ŚPIWOREK DO SPANIA? TZN TAKIE JAKBY SPIOCHY TYLKO Z WORKIEM ZAMIAST NOGAWEK? A JESLI MACIE CZY SIE SPRAZWDZA? NASZ SIE ZE WSZYSTKIEGO ODKOPUJE W NOCY ALBO SIE OWIJA I NIE MOZE SIE RUSZYC I ZASTANAWIAM SIE CZY NIE KUPIC TAKIEGO...POMOZCIE 🙂


ja kupiłam ten śpiworek jak byłam w ciąży-muszę go wyciągnąć bo młoda tak wariuje w nocy,że nad ranem girki zimne(przykrywam ją kocykiem-bo kołderka wydaje mi się ciut za gruba)ale podobnie jak Pinacolada zastanawiam się czy nie będzie zbytnio krępował jej ruchów 🤢



dziewczynki kochane, czesc 🙂 jak kupoicie do odpowiedniego wieku to nie krepuje absolutnie. Wiem bo moja uwielbia akrobacje i zasypiala czasem nawet trzymajac nozki w gorze 🙂) ( podobno ja tez tak robilam bo nie chcialam dac sie nakrywac i mam strala nade ma z kolderka az zasne i nozki poloze a ja walczylam hihi i twardo nozki w gorze 🙂 ) takze spoko i w boki i w gore a to wszytsko mieciutkie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Hejka mamuśki 🙂

Dziś pobudka o 6.50 lalunia obudziła się w dobrym nastroju wciągnęła 180 mleczka a teraz drzemie,chyba będzie lepszy dzionek 🙂
Ale i tak w pogotowiu już czeka Dentinox i gryzak w zamrażarce 😉
Aha Jagódka wyciągnęłam wczoraj śpiworek i zapakowałam małą na śpiocha i spała 🙂dobrze,że sobie o nim przypomniałam bo za chwilę będzie za mały a niby jest od 4-12 m-cy ale na 70cm 🤔luzu już niewiele 😞
coś jeszcze miałam napisać...aha House w środy leci na TVN a w czwartek na TVP2 to może dlatego Cię zmyliło 🙃
jeszcze jedno zazdroszczę Wam tych zakupowych szaleństw no i spotkanka-w końcu-bawcie się dobrze laseczki 😘
w zamrażarce?? 🤪


tak ja mam taki do zamrażania z płynem w środku i takie zwykłe gryzaczki też mam,jak się lodzik rozpuści to wkładam znowu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Hejka mamuśki 🙂

Dziś pobudka o 6.50 lalunia obudziła się w dobrym nastroju wciągnęła 180 mleczka a teraz drzemie,chyba będzie lepszy dzionek 🙂
Ale i tak w pogotowiu już czeka Dentinox i gryzak w zamrażarce 😉
Aha Jagódka wyciągnęłam wczoraj śpiworek i zapakowałam małą na śpiocha i spała 🙂dobrze,że sobie o nim przypomniałam bo za chwilę będzie za mały a niby jest od 4-12 m-cy ale na 70cm 🤔luzu już niewiele 😞
coś jeszcze miałam napisać...aha House w środy leci na TVN a w czwartek na TVP2 to może dlatego Cię zmyliło 🙃
jeszcze jedno zazdroszczę Wam tych zakupowych szaleństw no i spotkanka-w końcu-bawcie się dobrze laseczki 😘
w zamrażarce?? 🤪


tak ja mam taki do zamrażania z płynem w środku i takie zwykłe gryzaczki też mam,jak się lodzik rozpuści to wkładam znowu 🙂
pokaz? bo jasłyszałam ze nie ma takich, bo nie wolno wkładac do zamrazalki bo potem rączki odmarzną że takie gryzaczki są tylko do lodowki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello - u nas nocka przespana z 1 jedzonkiem o 6:30 i spanko do 8:30 🙂

Wczoraj umówiłam sie w koncu do gina na 12-go sierpnia - musze zrobic cytologie i poprosic o tabletki na nast pół roku 😉

Jagoda - ja szczypawicy sie nie boję ale jakbym pajaka zobaczyła to masakra. Na szczescie mamy moskitiery w kazdym oknie i w drzwiach balkonowych tez wiec robactwo zdarza sie baaaaaaardzo rzadko. Dlatego tez ostatnio zadziwiły mnie muchy w moim mieszkaniu - było ich kilka. Cośmy upolowali jedna to pojawiała sie nastepna. Julka wypatrzyła ze wychodza one z kratki wentylacyjnej w łazience 🤢 Założyłam i tam siatkę i jest spokój 😉

Aniołku - jak pinacolada powie ze bedzie lepszy dzien to bedzie !!! Szkoda że Jagodzie tez tego wczoraj nie napisałam ale nie było potrzeby bo Ksawciu wczoraj był anioł 🙂

Basia - śpij w dzien razem z Nesia i miej wszystko w dupie. Nas też mozesz miec 😜- to dla Twojego kobieto dobra. Wyspij sie wreszcie !!!


pinacolada, ja mam to samo z pajakami, szok, boje sioe panicznie.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - LENKA I JULCIA - BAAAAARDZO PODOBNE! 🤪
jutro Cie wypytam o moskitiery 😉
To na ktora sie umawiamy?

KAROLA - miesiac urlopu bez meza i z dzieckiem ... oj, to nie wiem czy bym miala ochote na taki urlop 😞

Aniołku - myslisz ze juz jest koniecznosc zakladania tych wszystkich zabezpieczen? 🤢 🤢 ja mam raczej wszystkie gniazdka ukryte tylko jedno w przedpokoju - az sie prosi zeby grzebac 😉 ja najgorzej boje sie kantow - w ciagu dnia z naszego mieszkania robi sie PLAC ZABAW - obkladam kocami i poduchami wszystkie niebezpieczne miesjca. ruszyc sie nie mozna 🤨
A dzis mlody przyszedl za mna do kuchni jak robilam sobie kawe 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syluś no właśnie taki jak piszesz,tyle że ja go mrożę,od razu małej nie daję do łapki bo by jej zamarzły tylko po chwili,jakbym włożyła do lodówki to za chwilę jest już ciepły a tak dłużej chlodny i efekt lepszy 😉

Maleńka spała 2h 🤪ubieramy się i na spacerek,do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - LENKA I JULCIA - BAAAAARDZO PODOBNE! 🤪
jutro Cie wypytam o moskitiery 😉
To na ktora sie umawiamy?

KAROLA - miesiac urlopu bez meza i z dzieckiem ... oj, to nie wiem czy bym miala ochote na taki urlop 😞

Aniołku - myslisz ze juz jest koniecznosc zakladania tych wszystkich zabezpieczen? 🤢 🤢 ja mam raczej wszystkie gniazdka ukryte tylko jedno w przedpokoju - az sie prosi zeby grzebac 😉 ja najgorzej boje sie kantow - w ciagu dnia z naszego mieszkania robi sie PLAC ZABAW - obkladam kocami i poduchami wszystkie niebezpieczne miesjca. ruszyc sie nie mozna 🤨
A dzis mlody przyszedl za mna do kuchni jak robilam sobie kawe 😮 😮


kurcze ja mam listwę prądową w zasięgu jej rączek więc muszę i kolejny kontakt nie przysłonięty 😞o kanty się jeszcze nie martwię 😉nie dosięga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - LENKA I JULCIA - BAAAAARDZO PODOBNE! 🤪
jutro Cie wypytam o moskitiery 😉
To na ktora sie umawiamy?

KAROLA - miesiac urlopu bez meza i z dzieckiem ... oj, to nie wiem czy bym miala ochote na taki urlop 😞

Aniołku - myslisz ze juz jest koniecznosc zakladania tych wszystkich zabezpieczen? 🤢 🤢 ja mam raczej wszystkie gniazdka ukryte tylko jedno w przedpokoju - az sie prosi zeby grzebac 😉 ja najgorzej boje sie kantow - w ciagu dnia z naszego mieszkania robi sie PLAC ZABAW - obkladam kocami i poduchami wszystkie niebezpieczne miesjca. ruszyc sie nie mozna 🤨
A dzis mlody przyszedl za mna do kuchni jak robilam sobie kawe 😮 😮

ja też mam średnią Jagódko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
basia ja tez tak mam ze jak jest mozliwosc ze Julka spi to ja albo zajeta czyms albo zasnac nie moge a jak juz zasne to Ona sie budzi 🙂


ja wtedy robie wszystko tylko nie śpie 🙂 to jedyna okazja by posiedzeć bez yyyyyyyy i płaczu 😉 a później zdycham ze zmęczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...