Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Jeny, ja się tu z Wami tyle zawsze nacałuję, że później dla Sławka brakuje 😁.


Ze Sławkiem pominiesz etap całowania i przejdziesz do czynu 😁 🤪


tak, tak, buziak w policzek i gra wstępna załatwiona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Jeny, ja się tu z Wami tyle zawsze nacałuję, że później dla Sławka brakuje 😁.


Ze Sławkiem pominiesz etap całowania i przejdziesz do czynu 😁 🤪


tak, tak, buziak w policzek i gra wstępna załatwiona 😁
tak tak buziak buziak i pozycja na misia haha 🤪 🤪 bo strzeli focha za takiego buziaka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobiłam se kąpiel, peeling, cosik przy stopach , pomalowałam paznokcie i wyregulowałam brwi i Pablo mi sie pyta czy ja na pewno z Jagodą jestem umówiona 🤪 🤪

Poza tym musze Wam powiedziec ze mnie ogarnął dziwny niepokój i zatachałam P do kuchni i mu mówie gdzie zupka, gdzie deserek, o ktorej spanko itd a on bido patrzy na mnie jak na głupka 🤢
I mu mówie ze bede co chwile dzwonic to mi powiedział ze wyłączy komorkę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki dziewcznki az miło się Was czyta 🙂 Ja jestem padnięta, jeszcze obaliłam pół butelki wina i mi się kreci w głowie 😮 ☺️ ucieka do łóżeczka
Agab nie martw się Piotrek tez jeszcze sam nie siedzi, ma czas 🙂 choc nie chce mi się do niego co chwila biegac jak sie przewróci ale co zrobic...
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Zrobiłam se kąpiel, peeling, cosik przy stopach , pomalowałam paznokcie i wyregulowałam brwi i Pablo mi sie pyta czy ja na pewno z Jagodą jestem umówiona 🤪 🤪

Poza tym musze Wam powiedziec ze mnie ogarnął dziwny niepokój i zatachałam P do kuchni i mu mówie gdzie zupka, gdzie deserek, o ktorej spanko itd a on bido patrzy na mnie jak na głupka 🤢
I mu mówie ze bede co chwile dzwonic to mi powiedział ze wyłączy komorkę 🤢
jak Ci dobrze 😁 u nas to mój by dzwonił 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
oj dziewczynki dziewcznki az miło się Was czyta 🙂 Ja jestem padnięta, jeszcze obaliłam pół butelki wina i mi się kreci w głowie 😮 ☺️ ucieka do łóżeczka
Agab nie martw się Piotrek tez jeszcze sam nie siedzi, ma czas 🙂 choc nie chce mi się do niego co chwila biegac jak sie przewróci ale co zrobic...
Dobranoc
no ładnie! 🙂 🙂 🙂 pijokuuuuuu wpadnij do mnie z tym winem a nie opijemy sie razem ja wypije lampke i bede spiewać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZU NIE NADAZAM za Wami 😮

PINACOLADA, KINGA
- u mnie maz spokojny byl ale jak zaczelam pedicure to powiedzial "przeciez ja mam do Pinacoladay nr to Cię sprawdze" hyhy 🙃
Ja tez mam pewne obawy czy ze wszystkim sobie dadza rade bo w weekend jak jestesmy razem to zanim poda mlodemu cokolwiek to zadaje mi milion pytan - ktory sloik, czy podgrzewac, z czym wymieszac, ktora lyeczka ktory sliniak i tak w nieskonczonosc...
a najbardziej obawiam sie ich spaceru bo ja jestem przewrazliwiona a on nie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Agab - prosze robi mnóstwo foteczek Lenusi bo ciocia bedzie chciała oglądnąć. I ucałować mi tam tego diabołka - tak na pożegnanie. Jutro całuska dostanie aniołek (nie mylic z forumowym 😜 ) 🙂


właśnie nie wiem komu powierzyć aparat w kościele, żeby robił zdjęcia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
JEZU NIE NADAZAM za Wami 😮

PINACOLADA, KINGA
- u mnie maz spokojny byl ale jak zaczelam pedicure to powiedzial "przeciez ja mam do Pinacoladay nr to Cię sprawdze" hyhy 🙃
Ja tez mam pewne obawy czy ze wszystkim sobie dadza rade bo w weekend jak jestesmy razem to zanim poda mlodemu cokolwiek to zadaje mi milion pytan - ktory sloik, czy podgrzewac, z czym wymieszac, ktora lyeczka ktory sliniak i tak w nieskonczonosc...
a najbardziej obawiam sie ich spaceru bo ja jestem przewrazliwiona a on nie ☺️



poradzą sobie !!! bedzie dobrze!!!
Czy spotkanie przy McD Ci odpowiada? Ja bede 15 lub pare minut po. Jak Cie poznam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - w co bede ubrana????? 🤪 😁 🤪 😁 NIE MAM ZIELONEGO POJECIA. moj M. skomentowal to tak:
JA:"[PRZY SZAFIE] "hmm, nie mam pojecia w co sie ubrac i obawiam sie ze ja sobie dzis przygotuje to jutro po zalozeniu mi sie odwidzi"
M.:"tez sie tego obawiam ze nie bedziesz miala w co sie ubrac i jak zawsze to mi sie za to oberwie" ☺️
Ja narazie mam wyciagniete ..no, powiedzmy kilka opcji - na rozna pogode i tych co lubie bardziej i mniej 😉

K I N G A - od razu zaznaczam ze nigdy nie "spotykalam sie" z kosmetyczka - prosze nie patrzec na moje odrosty [wlasnie jutro musze m.in. kupic farbe] i na pazkokcie - obgryzam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Agab - prosze robi mnóstwo foteczek Lenusi bo ciocia bedzie chciała oglądnąć. I ucałować mi tam tego diabołka - tak na pożegnanie. Jutro całuska dostanie aniołek (nie mylic z forumowym 😜 ) 🙂


właśnie nie wiem komu powierzyć aparat w kościele, żeby robił zdjęcia 🤢


najlepiej komus kto ma o tym choc odrobine pojecia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGA - mc donald ok, o ile sie nie zgubie - zawsze sie gubie w tej galerii i nie znosze jej bo jest za duza 😉 o ile dobrze pamietam to mac jestna samym koncu [biorac wejscie przy hm za glowne] na -1? jak mnie poznasz...NIE WIEM 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - w co bede ubrana????? 🤪 😁 🤪 😁 NIE MAM ZIELONEGO POJECIA. moj M. skomentowal to tak:
JA:"[PRZY SZAFIE] "hmm, nie mam pojecia w co sie ubrac i obawiam sie ze ja sobie dzis przygotuje to jutro po zalozeniu mi sie odwidzi"
M.:"tez sie tego obawiam ze nie bedziesz miala w co sie ubrac i jak zawsze to mi sie za to oberwie" ☺️
Ja narazie mam wyciagniete ..no, powiedzmy kilka opcji - na rozna pogode i tych co lubie bardziej i mniej 😉

K I N G A - od razu zaznaczam ze nigdy nie "spotykalam sie" z kosmetyczka - prosze nie patrzec na moje odrosty [wlasnie jutro musze m.in. kupic farbe] i na pazkokcie - obgryzam 😜


jestem kosmetyczka a nie fryzjerka i o dziwo tez mam mega odrost 🤪
Paznokci nie obgryzam ale do pieknych ich raczej zaliczyc nie mozna 😉
Ps. Moje zboczenie zawodowe to brwi 😜 Tam popatrze napewno 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Agab - prosze robi mnóstwo foteczek Lenusi bo ciocia bedzie chciała oglądnąć. I ucałować mi tam tego diabołka - tak na pożegnanie. Jutro całuska dostanie aniołek (nie mylic z forumowym 😜 ) 🙂


właśnie nie wiem komu powierzyć aparat w kościele, żeby robił zdjęcia 🤢


najlepiej komus kto ma o tym choc odrobine pojecia 😉


nie będzie takowego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KINGA - mc donald ok, o ile sie nie zgubie - zawsze sie gubie w tej galerii i nie znosze jej bo jest za duza 😉 o ile dobrze pamietam to mac jestna samym koncu [biorac wejscie przy hm za glowne] na -1? jak mnie poznasz...NIE WIEM 😁


z tym McD dobrze pamietasz 🙂
Ja bede w granatowych dzinsach i czarnej bluzce z "młodziezową"(jak to moja starsza corka powiedziała) aplikacja na przodzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Agab - prosze robi mnóstwo foteczek Lenusi bo ciocia bedzie chciała oglądnąć. I ucałować mi tam tego diabołka - tak na pożegnanie. Jutro całuska dostanie aniołek (nie mylic z forumowym 😜 ) 🙂


właśnie nie wiem komu powierzyć aparat w kościele, żeby robił zdjęcia 🤢


Z DOSWIADCZENIA CI POWIEM ZE KOMUS KTO NA PO PIERWSZE DOBRY NASTROJ TEGO DNIA i kto nie szuka wymyslnych reportazowych ujec na chrzcie tylko zwykle takie jak wszyscy!Popros tego kogos zeby byl tuz obok zebys mogla mu ewent. podpowiadac co ma robic - bo nasz - niby fotograf a dal d...strasznie bo sie smolenskiem przejal... 😠

A TAK W OGOLE TO ZYCZE DUZO SLONECZKA JUTRO, GRZECZNEJ LENI, DUUUZO PIENIAZKOW [dla Lenki ofkors 😉 ] i szybkiej mszy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - w co bede ubrana????? 🤪 😁 🤪 😁 NIE MAM ZIELONEGO POJECIA. moj M. skomentowal to tak:
JA:"[PRZY SZAFIE] "hmm, nie mam pojecia w co sie ubrac i obawiam sie ze ja sobie dzis przygotuje to jutro po zalozeniu mi sie odwidzi"
M.:"tez sie tego obawiam ze nie bedziesz miala w co sie ubrac i jak zawsze to mi sie za to oberwie" ☺️
Ja narazie mam wyciagniete ..no, powiedzmy kilka opcji - na rozna pogode i tych co lubie bardziej i mniej 😉

K I N G A - od razu zaznaczam ze nigdy nie "spotykalam sie" z kosmetyczka - prosze nie patrzec na moje odrosty [wlasnie jutro musze m.in. kupic farbe] i na pazkokcie - obgryzam 😜


jestem kosmetyczka a nie fryzjerka i o dziwo tez mam mega odrost 🤪
Paznokci nie obgryzam ale do pieknych ich raczej zaliczyc nie mozna 😉
Ps. Moje zboczenie zawodowe to brwi 😜 Tam popatrze napewno 🤪


JAGODA - dobrze, że Kingi zboczeniem nie są bikini - bo by Ci zaraz sprawdziła czy masz wywoskowane 🤪.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - w co bede ubrana????? 🤪 😁 🤪 😁 NIE MAM ZIELONEGO POJECIA. moj M. skomentowal to tak:
JA:"[PRZY SZAFIE] "hmm, nie mam pojecia w co sie ubrac i obawiam sie ze ja sobie dzis przygotuje to jutro po zalozeniu mi sie odwidzi"
M.:"tez sie tego obawiam ze nie bedziesz miala w co sie ubrac i jak zawsze to mi sie za to oberwie" ☺️
Ja narazie mam wyciagniete ..no, powiedzmy kilka opcji - na rozna pogode i tych co lubie bardziej i mniej 😉

K I N G A - od razu zaznaczam ze nigdy nie "spotykalam sie" z kosmetyczka - prosze nie patrzec na moje odrosty [wlasnie jutro musze m.in. kupic farbe] i na pazkokcie - obgryzam 😜


jestem kosmetyczka a nie fryzjerka i o dziwo tez mam mega odrost 🤪
Paznokci nie obgryzam ale do pieknych ich raczej zaliczyc nie mozna 😉
Ps. Moje zboczenie zawodowe to brwi 😜 Tam popatrze napewno 🤪


wyskubalam choć oko juz nie to 😉 moglam co przeoczyc - acha - nigdy nie regulowalam w gabinecie, robie to by myself od liceum :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda-obgryzasz pazury 🤪 serio? a twoj M co na to? bo moj mnie karci za to od 5lat mi grozi 🤢 haha ciekawe kiedy zbiore w papę 😜kilka razy polkłam rękę jak sie zapomniałam i gryzłam przy nim to strzelił mnie w paluchy 😜


moj tez obgryza 🤪 niestety i drzemy sie jedno na drugi i ch,... to daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...