Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mamusie kochane lece pod prysznic bo czekalam na paznokcie az mi wyschna bo se jeszcze strezlilam pediciure :0 a co 🙂
jak mam posprzatane to normalnie glowa lzejsza i wszytsko jakos latwiej przychodzi, lzej sie oddycha itd 🙂 wiecie o co chodzi 🙂
Buziaki, kolorowych snow i nieptrzerywanych 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
no mysllam tak jeszcze kilka mcy pokarmic ale juz teraz ,mniej troszku ale Ona nic nie chce poza piersia. Zupki zaczelam, dalam marchewke i ziemniaka ale jakos bez rewelacji, Dalam tez gruszke, jablko i jakos tez wiecej pluje niz je. SYna karmilam 11 mcy i Julke tez tak bym chciala. Ale widze ze to moze byc b trudne.

moja tez nie chciala na poczatku ale dawalam jej codziennie nawet kilka razy dziennie po kilka lyzeczek i sie w koncu nauczyła. A ja mysle ze robie błąd bo karmie i tak i tak. A ona juz rozumie i odrozniac sie nauczyła. I teraz zaczyna mi protestowac jak jej chce dac butle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
A JA NIE SPIEM JEATEM TAK UMECZONA PSYCHICZNIE TYM TYGODNIEM ZE POKŁÓCIŁAM SIE Z MAMA- WŁASIE USŁYSZAŁAM MASZ 1 DZIECKO I JOJCZYSZ ZE NIE MASZ NA NIC CZASU 🤪


no widzisz Baśka! Musisz se trójkę machnąć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
mamusie kochane lece pod prysznic bo czekalam na paznokcie az mi wyschna bo se jeszcze strezlilam pediciure :0 a co 🙂
jak mam posprzatane to normalnie glowa lzejsza i wszytsko jakos latwiej przychodzi, lzej sie oddycha itd 🙂 wiecie o co chodzi 🙂
Buziaki, kolorowych snow i nieptrzerywanych 🙂)
ja wiem doskonalee!!!! 🙂 🙂 miłej kapieli ja od x czasu od 22 leze i odpoczywam w wyrku! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
A JA NIE SPIEM JEATEM TAK UMECZONA PSYCHICZNIE TYM TYGODNIEM ZE POKŁÓCIŁAM SIE Z MAMA- WŁASIE USŁYSZAŁAM MASZ 1 DZIECKO I JOJCZYSZ ZE NIE MASZ NA NIC CZASU 🤪


no widzisz Baśka! Musisz se trójkę machnąć 😁 😁 😁


A CO TY, TRÓJKE TO ONA MIAŁA - PIERDOLNE SE Z 5 TO MOŻE WTEDY ZAAKCEPTUJE ZE W MOIM POKOJU CZEKA PRASOWANIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agab a ja sobie darowałam usypianie w lozeczku... najlepiej u nas jest jak zje cycka czy ta flache(to zalezy) to wtedy u mnie na rekach zasypia sobie i kuka czy ja dalejj trzymam. Dzis mi sie po prostu wstac nie chcialo i meczy z jej spaniem i ogladalam film heeeh a dziecko zasnelo spokojnie i sie nawet nie budzi 😉 wiec to chyba jest sposob na mojego szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
A JA NIE SPIEM JEATEM TAK UMECZONA PSYCHICZNIE TYM TYGODNIEM ZE POKŁÓCIŁAM SIE Z MAMA- WŁASIE USŁYSZAŁAM MASZ 1 DZIECKO I JOJCZYSZ ZE NIE MASZ NA NIC CZASU 🤪


no widzisz Baśka! Musisz se trójkę machnąć 😁 😁 😁


A CO TY, TRÓJKE TO ONA MIAŁA - PIERDOLNE SE Z 5 TO MOŻE WTEDY ZAAKCEPTUJE ZE W MOIM POKOJU CZEKA PRASOWANIE 😉


a co! jak szaleć to szaleć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
A JA NIE SPIEM JEATEM TAK UMECZONA PSYCHICZNIE TYM TYGODNIEM ZE POKŁÓCIŁAM SIE Z MAMA- WŁASIE USŁYSZAŁAM MASZ 1 DZIECKO I JOJCZYSZ ZE NIE MASZ NA NIC CZASU 🤪


no widzisz Baśka! Musisz se trójkę machnąć 😁 😁 😁


A CO TY, TRÓJKE TO ONA MIAŁA - PIERDOLNE SE Z 5 TO MOŻE WTEDY ZAAKCEPTUJE ZE W MOIM POKOJU CZEKA PRASOWANIE 😉


a co! jak szaleć to szaleć 🤪
Baska tylko z kim teraz: 🙃 🙃 🙃 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Agab a ja sobie darowałam usypianie w lozeczku... najlepiej u nas jest jak zje cycka czy ta flache(to zalezy) to wtedy u mnie na rekach zasypia sobie i kuka czy ja dalejj trzymam. Dzis mi sie po prostu wstac nie chcialo i meczy z jej spaniem i ogladalam film heeeh a dziecko zasnelo spokojnie i sie nawet nie budzi 😉 wiec to chyba jest sposob na mojego szkraba 🙂


spoko, może później ją nauczysz jak będzie to już dla Ciebie męczące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
A JA NIE SPIEM JEATEM TAK UMECZONA PSYCHICZNIE TYM TYGODNIEM ZE POKŁÓCIŁAM SIE Z MAMA- WŁASIE USŁYSZAŁAM MASZ 1 DZIECKO I JOJCZYSZ ZE NIE MASZ NA NIC CZASU 🤪


no widzisz Baśka! Musisz se trójkę machnąć 😁 😁 😁




A CO TY, TRÓJKE TO ONA MIAŁA - PIERDOLNE SE Z 5 TO MOŻE WTEDY ZAAKCEPTUJE ZE W MOIM POKOJU CZEKA PRASOWANIE 😉


a co! jak szaleć to szaleć 🤪
Baska tylko z kim teraz: 🙃 🙃 🙃 🙃 🤪



KAZDY BEDZIE LEPSZY NIŻ JARECKI 😜 NIEWAŻNE Z KIM- DOŚWIADCZENIE W SAMOTNYM WYCHOWYWANIU JAKBY CO MAM 😉 😜 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
AGAB- TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRZEJSZY DZIEŃ 😘
BEDZIECIE DIABŁA Z LENKI WYGANIAĆ? NA WIELE NIE LICZ BO MOJA PO CHRZCIE BYLA JESZCZE GORSZA 😁 😉 A REKLAMACJE DO KSIĘDZA TAK GŁUPIO ZGŁASZAĆ 😜


Dzięki 😘.
Naskarżyliśmy dziś księdzu, że jej rogi rosną - to się śmiał i sam powiedział, że jutro tego diabła wypędzi i odwali jeszcze jakieś egzorcyzmy 🤪.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda - znając życie to jutro Ksawciu bedzie grzeczniutki jak nigdy i tatus sie nie napracuje. Burdel zostaw i jutro wychodzac z domu powiedz mezowi ze jak wrocisz to ma byc błysk - niech zobaczy (kazdy powinnien zobaczyc - zeby nie było ze tylko sie to ma do niego) ze opieka nad dziekiem + normalne domowe obowiazki czasami staja sie byc niemozliwe do opanowania rownoczesnie 😉
Ja odwiozłam kuzynke (8km) bo dała mi po swoim synku śpiworek do spania bo przeciez tak "namieszałyscie" mi w głowie ze zazełam sadzic ze jest poprostu niezbedny 🙃 Teraz musze go uprac i sprawdzimy czy młoda zaakceptuje taki stan rzeczy 🙃 Młoda oczywiscie zasneła na 2 min przed blokiem (a miałam w planach ja jeszcze nakarmic) , przeniosłam ja , otworzyła ślipia po drodze do mieszkania ale włozyłam ja do łóżezka i spi 🙂

Ja juz po obiedzie wiec mam luzik.

Tak swoja droga to my niezle sie nakreamy wzajemnie na tym forum jesli chodzi o zakupy - mysle ze połowy rzeczy nie planowałysmy kupowac 😉 ale jak jedna ma i jest zadowolona to "cza" kupic i juz 🤪
dokladnie 🤪 🤪 ja miałam dwa spiworki w których mała nie spała(takie na poczatek) heeeh i Ona nie spała w nich ale jak piszecie to przeeciez tez musze sobie kupic bo przeciez jest niezbedny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...