Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych chwil z bliskimi a w szczegolnosci z Waszymi Dziecinkami zyczy Anita z Mezem i Olafkiem w Brzuszku 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicce 1.01 już zajęty dla Pinacolady :P
a Ty spokojnie wyłóż się na łóżku i zobaczysz czy bóle przejdą czy nie

my sylwka w domku przychodzą do nas znajomi z córeczką rówieśnicą Agaty więc będzie wesoło 🙂 nawet maski sobie kupiliśmy jutro wkleję Wam fotkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bosh dziewczyny nie było mnie chwilkę a tu takie cuda noworoczne się dzieją 🙂 AGAB GRATULUJĘ!!!!!!!!!Córeczkę masz piękną!!!!!
DZiewczynki 3mam kciuki za PINACOLADĘ ale tabelkę uzupełnię jutro 🙂
no to szczęśliwego nowego roku!!!!!!i szczęśliwego rozwiązania dla każdej!!!!
°o o°
__o°__
|HappY|
| New |
\\Year/
\\__/
__||__
>2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allicee ty kochana poczekaj do jutra bo wiesz co się teraz dzieje w Centrum? nie wiem czy do szpitala nie musiałabyś na piechtę bo nie ma gdzie się ruszyć samochodem 🤪 Swoją drogą ty masz ode mnie bliżej do Centrum,może zza okienka słyszysz Piaska właśnie hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a mi trochę przeszło,poleżałam przestałam czytać te nasze nowinki na forum bo za bardzo mnie emocjonowały!!! te porody to jak jakiś wirus strasznie zaraźliwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie Was wszystkie MAMUŚKI
Bardzo dawno tu nie byłam ,i miałam niesamowicie dużo do przeczytania ,oj ,oj ,ale się tutaj dzieje ,to wspaniale że mamy już trzy dzieciątka ,gratuluję serdecznie ,córeczki i synek wspaniały ,ale tak szczerze ,boję się teraz jeszcze bardziej ,po ostatnim USG mam termin obniżony z 23 ,aż na 1 stycznia ,ale jak na razie jeszcze nie czuję ,się na finał ,choć wiem że to niekiedy spada ,jak grom z jasnego nieba.

DZIEWCZYNY,życzę ,Wam (sobie też) ,byście miały lekkie porody,by dzieci byłe zdrowiutkie ,przybierały szybko na wadze,i chowały się bez żadnych trosk ,a w przyszłości wyrosły na wspaniałych ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Allicee Ty mi nie rodz ani dziś ani jutro. Dziś jedno cudeńko mamy, jutro Pinacolada. Ty możesz być na sobote ale nie wcześniej 😉

A tak w ogóle to życzę Wam kochane mamusie dużo szczęścia w Nowym Roku, samych pogodnych dni a co najważniejsze szybkich i bezbolesnych porodów i zdrowych dzieciątek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże a ja sobie tak siedzę i dopadło mnie tak wielkie przerażenie styczniem,że mała głowa!ja chyba dopiero uświadamiam sobie co się zaraz będzie działo.Człowiek przygotowuje się niby 9ms ,ale chyba do końca nie jest gotowy..tyle rzeczy zmieni się po nowym roku...aż mi się w bańce nie mieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane stycznóweczki życzę Wam w nadchodzącym Nowym Roku samych pogodnych chwil, szczęścia, spełnienia marzeń a przede wszystkim szybkich i bezbolesnych porodów 🙂

A dziewczynom które urodziły dużo zdrówka, radości z pociech i szczęścia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane ja sie zmywam na sylwka jak co to śle informacje do Julki ona wkleja i jest git 🙂 moj mąż własnie powiedział że jak my bedziemy rodzić to wam odrazu ze szpitala wklei zdjecie na forum a jak sie da to i filmik 🙂

wszystkiego najlepszego na ten Nowy 2010 Rok najważniejszy dla każdej z nas niech sie nasze pociechy rodzą zdrowe a wam i soie życze spokojnego łatwego i bezbolesnego porodu 🙂 do napisania w przyszłym roku 🙂

DOSIEGO ROKU OKRUSZYNKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...