Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie w Nowym Roku, oczywiście życzę wszystkiego naj!

Pinacolada gratulacje śliczą masz córcie!

A mi w nocy przeszły bóle, ale teraz to sobie tak myśle że już chciałabym przytulać swoją niunie hehe i chyba zrobie rundke wokół bloku hehehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze trochę i dziewczyny powrócą na forum i bedą nam (nierozpakowanym) chwalic się swoimi szkrabami 🙂
Wiecie czego jestem ciekawa? Czy któraś z nas sie przeterminuje i urodzi w lutym 🤪

Julko (córko Piniacolady) życzę Ci wiele radości z posiadania młodszej siostrzyczki. Dbaj o nią i ucz samych dobrych rzeczy 🙂

Hm pora pomyślec o jakimś obiedzie...

Mam przeczucia że nastepna będzie Ktoś_wyjątkowy, albo Anioł303 :P Potem Julia i Misiamamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do córeczki PINACOLADY-Julio gratuluje ci pięknej siostrzyczki. Pozdrów od nas mamusie i tatusia. Ściskam i bardzo bardzo ci gratuluję siostrzyczki... 🙂 🙂 🙂 🙂LENKA jest cudowna 🙂

JA mam takie bóle jak na miesiączkę raz jest lepiej raz gorzej jak będą częstsze to jedziemy do szpitala...ale na razie się go boję:P :P :P i idę zjeść pierogi z kapustą i grzybami póki jeszcze można 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia, dziękuję. A o jakie ćwiczenia pytasz? O te przysiady i bioderka? Wczoraj tego próbowałam ale po chyba 4 czy 5 seriach kolanka odmówiły posłuszeństwa... Gdyby nie to że woda mi się zatrzymuje i puchne, przez co stawy mam obciążone byłoby łatwiej. A generalnie nie ćwicze, nie ćwiczyłam przed ciąża i bałam się potem czegokolwiek robić żeby się nie przeforsować... Chodzę po schodach i na długie spacery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 ja mam juz bardzo dlugo prawie caly czas takie bole miesiaczkowe. Przechodzi tylko jak dłuzej poleże bez ruchu. Juz zaczynam sie przyzwyczajac do tego bólu:P a ty tu piszesz o szpitaluu heh:P:P ja tam nie ide dopoki wody mi nie odejda:P badz co badz bede zwijac sie z bólu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
ania23 ja mam juz bardzo dlugo prawie caly czas takie bole miesiaczkowe. Przechodzi tylko jak dłuzej poleże bez ruchu. Juz zaczynam sie przyzwyczajac do tego bólu:P a ty tu piszesz o szpitaluu heh:P:P ja tam nie ide dopoki wody mi nie odejda:P badz co badz bede zwijac sie z bólu 🙂


Tak Syla tez tak myślałam że póki wody mi nie odejdą ale jak powiedziałam to znajomej co rodziła w sierpniu też zresztą Nel to 😉 mnie wyśmiała bo ona nawet nie czuła jak jej te wody odeszły a śluz jej po prostu wypadł przy siusianiu i dobrze że leżała w szpitalu 🙂 na szczęście. Chociaż skurczy nie da się przegapić jak sama mówiła i nie są one takie straszne , do wytrzymania.
Ja tam wolę dmuchać na zimne tym bardziej że, bóli miesiączkowych nie miałam silnych a te...są troszkę gorsze...ale dopiero jak będą co 10-15minut to się wybiorę , ale tak jak mówię nie spieszy mi sie tam bardzo 🙂
Chociaż malego chciałabym tulić w ramionach 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamunie w nowym roku 😉
Myślałam że chyba ja będę następna..
Nie spałam już całą noc.. ;(
Miałam skurcze a o krzyżu to nie mówie..
Nalałam gorącej wody do butelki i obłożyłam ręcznikiem
I leżałam ale nie pomogło ;( Ani masaż..
Nic ;( usnełam o 11:30..
A wcześniej miałam regularne skurcze co 7min
później co 10 min i co 9 min..Ale przeszło
i usnełam..Ale nadal boli mnie krzyż..
Choć już w porównaniu do tego jak mnie łupało
to teraz pikuś 🙂 A skurcze są nie regularne
Jak coś to dam znać ;p a w dodatku strasznie
bolą mnie nogi a przecież wczoraj byłam spokojna 🙂


Pinacolada - Gratulacje !!! 😉 super ;* malutka jest słodka 🙂

Dusia - wszystko możliwe że będę następna..
Bo tak strasznie się męczę że moge dziś rodzić..
Tak jak ty całą noc jeszcze sprawdzałam czy mi wody nie odeszły..
Aniu - gdybyś mogła zmień w tabelce imię na Lena a nie Madzia 😉

Julko dzielna dziewczynka z ciebie dziękujemy za informacje 😉
I gratuluje małej siostrzyczki ;*

Kajtucha mi cierpnie kolano jak śpie długo na jednym boku ;(

Gunia - jeżeli mówisz że następna ok 😉
Dziewczyny zostawcie któraś numer telefonu..
Bo ostatnio nie zapisywałam
i mam numer tylko do Jagody..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny,widzę,że staracie się zastosować metodę przysiadowo-bioderkową. Jak ja to stosowałam kilka lat temu to jakoś mi szło (młoda laska byłam:P ) ale teraz po kilku latach to słabo sobie wyobrażam wytrwanie do 10-tego przysiadu 😞
Jak wskoczę w 38tc to mimo wszystko będę się z tym męczyła ale chyba mąż mnie będzie trzymał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Noworocznie po raz trzeci

Juleńko corciu Pinacolady z całego serduszka gratuluje Ci siostry jest piekna jak Ty i mamusia usciskaj tam obie od nas 🙂

gunia ty mnie nie stresuj z tymi przeczuciami ja cała w newach bo LEKI JUŻ ODSTAWIŁAM 🤪 niech tam w brzusiu jeszcze Nadunia posiedzi sobie ja mam czas ona tez
rany Boga jak ja sie boje tego porodu

Basia pisała że u niej wszystko ok

wiecie co tak starsznie mi nogi puchną i bola nie miałam tego wcześniej od wczoraj dopiero jak troche dłużej posiedziałam
taka jestem dziś zmeczona spać mi sie chce a moj mąż sie rozchorawał 😞

martwie sie o alliicee a nasz aniołekto chyba szaleje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ktos wyjątkowy no to 02.01 🤪 chyba jest dla ciebie zarezerwowany 🙂
Imię zmieniłam 🙂
Misiumamy podaj jeszcze raz swój nr tel 🙂 będziemy wdzięczne 🙂

My się czujemy nijak. Chyba się położymy...

aha a alliicee była zalogowana dzisiaj myślałam że coś napisze 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam już dość....patrzenia na siebie, właśnie jestem po rodzinnym obiadku na którym atrakcją były świąteczne zdjęcia........ rety wyglądam jak wieloryb 😲 gdyby nie te zdjęcia to nie byłabym świadoma swojego wyglądu... lustroi na szafie mówi coś innego, że tylko brzuszek mi urósł, a tu takie rozczarowanie......rozeszłam się w szerz....katastorfa
no i u mnie chyba z wrażenia w końcu poczułam pierwsze delikatne jeszcze bóle "miesiączkowe"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...