Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hello.


Moja niunia dzis w nocy a w zasadzie rano zastrajkowała i nie chciała jeść! Pierwszy raz sie jej to zdarzyło. Zasneła po flasi o 20:30, potem o 3 znów flacha i o 6 sie przebudziła wiec ja jej flasie a ona wypycha cumel jezorkiem wiec połozyłam ja do łożeczka i zasneła. Przebudziła sie o 7:15 wiec lece po flache a ona to samo! Walneła kupę, pogadała troche i o 8:30 zasneła a ja razem z nia i spałyśmy do 10:30 🤪 I wtedy to juz zjadła ale nie dziwne skoro od 3 była o niczym 🤢 Walneła druga kupe i lezy w lezaczku i gada z Witoldem 🤪

Ciesze sie ze kawały choc troszke sie podobały 😉 😜

Lece ogarnac dom zanim Kasia przyjdzie zeby kobieta nie padła w progu na zawał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kur..! Jeb... szczepionka!
Mała tak nam płacze, że chałupa się trzęsie 😞. Biedna, widać, że strasznie się męczy 🤨.
Za pierwszym razem nie było tak źle.
Dałam jej czopka i zasnęła. Mam nadzieję, że jak się obudzi to będzie już dobrze.

😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cośty tyje co ms.od 1kg do teraz najwięcej bo 1300.Nie ma żadnej fałdki,a mleczka zjada niewiele bo co 3h od 90-120ml. Waga urodzeniowa 3455g. No,ale każde dziecko inaczej tyje.Zoabacz Justynka napisała,że Piotruś 2tyg. temu ważył 6100 a właśnie 9dni jest starszy od mojej,a nie wygląda na jakiegoś klocuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
och jak ja kocham moją córcię!!! dnia mi brakuje żeby sie nia nacieszyć 🤪 🤪 ale jak spi to właściwei kocham ją jeszcze mocniej 😉

dzisiaj u nas ladna pogoda i wiosennie i żałuję że nie wzięłam mojego aniołka na drugi popołudniowy spacer 🙂 za to jutro u dziadka sie wyspacerujemy za wszystkie czasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
a i musze się Wam pochwalic moja niunia dziś zaliczyla pierwsza kaszke-posmakowało jej 🙂
co prawda nie dużo dałam by tylko lekko zagęścić i kurcze wkońcu gwiazda się najadła 🙂


a jaką kupiłaś kaszkę?
wypiła przez normalny smoczek? (czyli ten co ma cały czas)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
a i musze się Wam pochwalic moja niunia dziś zaliczyla pierwsza kaszke-posmakowało jej 🙂
co prawda nie dużo dałam by tylko lekko zagęścić i kurcze wkońcu gwiazda się najadła 🙂


a jaką kupiłaś kaszkę?
wypiła przez normalny smoczek? (czyli ten co ma cały czas)



Nestle Nutrition - kaszka ryżowa
ona jest zwykła a są też smakowe, na początek lekarka kazała ją dawac, dodaje się ją na mleko modyfikowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
ale cisza 🙂
dziewczyny pełna para przygotowują chrzciny!
teraz tylko trzymać kciuki żeby pogoda się poprawiła!!!


Witam mamunie!
Dokładnie tak jak piszesz,przygotowania idą pełną parą,zaliczyłam dziś fryzjera i kosmetyczkę-więc już coś mam z głowy,jeszcze muszę Naszą całą trójcę odprasować i niuni wózeczek wyścielić na biało ale to jutro-bo nie będę po nocach latać,myślę że dam radę ze wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...