Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab - no niby nie daleko od domu no ale jak juz dojedziemy do restauracji to bez sensu bedzie po kazda rzecz bujac sie do chaty, wole to wszystko miec w torbie w aucie. A pampersa i chusteczki musze wziac do koscioła bo jak sie zesra na mszy to ksiadz mowił na naukach ze mozna przebrac w zakrystii 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab - no niby nie daleko od domu no ale jak juz dojedziemy do restauracji to bez sensu bedzie po kazda rzecz bujac sie do chaty, wole to wszystko miec w torbie w aucie. A pampersa i chusteczki musze wziac do koscioła bo jak sie zesra na mszy to ksiadz mowił na naukach ze mozna przebrac w zakrystii 😉 😜


moja narobiła podczas chrztu a przebrałam Ją dopiero w knajpie 🙂
a rzeczy miałam tyle samo,w razie W pielucha,chusteczki,butelka i mleko się przydały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniołku - jak slicznie wyglądaliście!! Super! Jak ja Ci zazdroszczę że macie to juz za sobą. mam stresa coraz wiekszego 🤢 A powiedz mi czy mieliscie jakies przyjecie poza domem czy w domu? Bo ja sie zastanawiam gdzie i jak ta bidulka bedzie jutro spac 🤢


dziękuję 🙂
przyjęcie mieliśmy w knajpie obok kościoła także rewelka 🙂
też się zastanawialiśmy nad spaniem,nawet chcieliśmy wziąć jej leżaczek ale się obyło,zasnęła w wózku na 15min.ogólnie przyjęcie trwało jakieś 3h,dacie radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - ja tez mam stresa i to duzego 🤢 🤢
Na szczescie Ksawciu zasnal dzis wczesniej i spi od 20.30 a my robimy wszytsko po kolei - poprasowalam wszystko Ksawcia, moje, meza, wozek [srodek b pralam], nawet udalo mi sie juz zrobic ozdoby na wozek z bialej wstazki 🙂 🙂 - koncepcja meza a moje wykonanie:P
My mamy msze o 13stej - a Wy?
Ja bylam na naukach i w sumie ciesze sie ze poszlam bo tak to nie wiedzialabym co po kolei nastepuje po sobie kiedy mamy co robic i co mowic [a moj M. do takich rzeczy to nie ma glowy i jakby mial mi przekazac to niczego bym sie nie dowiedziala] 😉
Stelaz od wozka tez wyszorowalam, odkurzylam gondole w srodku.
Jedyne czego nie zrobilam to porzadek w domu i prasowanie inne tzn rzeczy w ogole - dobrze ze nie bedziemy miec jutro gosci u siebie :P:P bo brud i balagan 😉

PINACOLADA - jak ja Wam zazdroszcze tych chochotów - my czekamy czekamy rozsmieszamy go ale narazie chichra sie bezglosnie 😉
Pamietam jak bylo z pierwszym usmiechem - moze i tym razem Ksawciu "powtorzy" po kilku dniach sukces Lenki 😉

ANIOŁKU
- 🤪 NAPRAWDE ZROBILA MALGONIA KUKPE??? HEHEHEHE 🤪 no prosze, a wiec dzieci robia na mszy kupke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Hello

jejku, chyba pierwszy raz tak długo mnie tu nie było - no za wyjątkiem porodu i pobytu w szpitalu 😜
Oj, ale ciężki dzis dzien mieliśmy. Rano byłam z Julka w mieście bo chciała siostrze kupic prezent z okazji chrzcin - kupiła śliczny srebrny łańcuszek i do tego aniołka wisiorek. Wydała na to półtoramiesięczne kieszonkowe 🤢
Potem zaliczyłam fryzjera i pojechalismy wszyscy do knajpy na obiad a po obiedzie był deser w kawiarni 😉 No a potem to juz w domciu - młoda troszke spała a ja nie wiedziałam w co rece włożyć. Na 17 maz z chrzestnymi pojechał na nauki - wstydziliby sie ci ksieza , tylko dupe zawracają - 10min to trwało i chrzestna specjalnie dzien wczesniej z Sosnowca przyjezdzała - az mi głupio przed nia było ☺️ Po "naukach" chrzestni przyjechali na kawkę i niedawno pojechali .
Kurcze - mam stresa. Tyle tego musze spakowac do torby,: ubranie na zmiane w razie czego, pampersy, chusteczki, wode w termosie, butelki , mleko, nutriton, sab simplex, herbatke, tetre no i wózek tez trzeba wziąć i wiele innych rzeczy tez. zaraz zrobie sobie liste zeby niczego rano nie zapomniec.
Jesli chodzi o dzisiejsza poranne katastrofe to szkoda gadac. Prezydent mnie w prawdzie draznił dosc mocno ale jednak zal człowieka - no i całej reszty tez .


a po co Ci to wszystko? Będziesz chrzciła w innym mieście? gdzieś daleko od domu, czy co? 🤢



hehe ja taki zestaw biorę na każdy spacer..... oprócz leków 🙂 i już nie raz skorzystałam z zawartości mojej torby 🙂



Małgośka śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - my mamy msze o 12:00. ja na nauki nie poszłam ale poniewaz zazwyczaj chodzimy w niedziele na 12 to kolejnosc znam na pamiec 😉 A poza tym bede robic to co inni 😉 Żebym tylko imienia po "sąsiadach" nie powtórzyła 😜 Właśnie mówiłam do męża zeby to on do mikrofonu mówił imiona bo znając zycie to bym sie pomyliła i powiedziała: Julia 🙂 Zdarza mi sie to średnio kilka razy na dzień 😉
Przypomniałaś mi o stelażu którego nie umyłam a tez miałam zamiar a jest w bagażniku samochodu i maz powiedział ze juz po niego nie pojdzie 😠

Ja juz wszystko przygotowałam, poprasowałam, rano tylko termos z woda i butelki.
Teraz juz lecę pod prysznic bo jeszcze malowanie paznokci mnie czeka 😉

Jagódka - będę trzymac kciuki za Was, Wy trzymajcie za nas 😉
Wieczorkiem , jak jeszcze bedziemy miec siłę to zdamy moze relacje.

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSIA - dzieki 😉
PINACOLADA - TO CHYBA MSZE ZACZNIECIE OD 2 MIN CISZY... 🤢
JA tez sie boje ze pomyle imiona 😉 tego samego balam sie na slubie 😁
My mamy jedno dziecko to mam nadzieje ze zadne inne imiona nam nie przyjda do glowy 😉
Trzymam kciuki!
Do uslyszenia jutro!!!
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh ja dopiero teraz zasiadłam do kompa. Piotruś dziś strasznie marudny i tu pytanie bo na początku myślałam że to ząbki a teraz mam wątpiwości bo maluszek pcha rączke na górne podniebienie i nie mam pojecia o co mu chodzi. Tak mi go szkoda było bo cały dzien płakuniał i tylko rączki wchodziły w gre. Dałam mu na noc panadol żeby się nie meczył i w końcu zasnął bo nie spał praktycznie cały dzień. Moja bidulka;/
Aniołku ślicznie wyglądaliscie i faktycznie Małgosia to cały tatuś 😉
Pinacolada, Jagódka nio i Syla trzymam kciuki za chrzciny 🙂
Ja uciekam poprzytulac się do mężusia. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już na nogach.Mąż kaszle okropnie więc go wysłałam na pogotowie bo dziś nikt nie przyjmuje..
Trzymam kciuki za was.
Moja jak się śmieje to piszczy,czasem zaśmieje się na głos 🤪 i muszę ją pochwalić bo od wczoraj je 120ml co do ostatniej kropli.
Wymieniliśmy już wszystkie smoczki na 3+ i leci mleczko szybciutko.
Ładnie śpi też w swoim łóżeczku,a kołyska się sprzedaje.
Aniołku Malgosia śliczna kobietka!
Jagoda oklaski dla Ciebie za wielkie przygotowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie

jejku ale mam stresa jak przed slubem :P
A jeszcze zacial sie nam znowu bagaznik i nei mamy jak zabrac wozka...grrrrrrrr 😠 😠 😠
u nas tez leje i 5 st...masakra
Ja juz przybralam swiece zielskiem od tesciowki [merta czy cos 😉 ] wymylam glowe i czekam na meza zeby zaczac sie szykowac. Maz pojechal po plaszcz do rodzicow bo przeciez zamarzlby na chrzcie:/
przyszylam tez daszej od czapeczki Ksawcia i zrobilam mu pilotke 😉 - denerwowal mnie ten daszek bo nijak go zaprasowac i sie odginal i zaslanal oczka Ksawciowi

Boje sie sciagania czapeczki na to zimno:/ a jeszcze ksiadz zapowiedzial ze nie mozna jeszcze po zakladac czapki az do tego calego egzorcyzmu i boje sie ze synek zmarznie [i chyba mu jednak zaloze czapke nie przejmujac sie tym co ksiadz mowi]

ide robic poranna toalete Ksawciowi i jeszcze go musze masciami wysmarowac.
On kochaniutki jakby wiedzial - spal do teraz.

W nocy obudzil sie po 4tej, walnal kupsztala, obsikal sie, ulal - takze mieslismy mycie, przebieranie, zmiana poscieli itd, i wywalil nogi na przewijak i nie chcial spac, ale w koncu sie udalo

uciekam

trzymajcie kciuki 🙂

mycloud - dzieki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczny trzymam kciuki, dacie rade!
a pogodą sie nie martwcie- swoje słoneczka macie przy sobie 🙂
buziaki dla Was i kruszynek od cioci Basi i malego oszołomaVanesski( właśnie zjada moją pościel 🙂 ) 😘 😘 😘


buziaki tez dla pozostałych mamusiek i dzieciaczków 😘 😘 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...