Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy szybka instrukcja wklejania i czekamy na zdj Nadusi i mamusi
wchodzisz na str http://img227.imageshack.us/ wybierasz zjecie przesylasz i potem kopiujesz link do forum
na brzuszku w wiadomosci bierzesz wstaw zdj i wklejasz ten skopiowany link i już Cie oglądamy 🙂
czekam buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
mam jeszcze jedno pytanko - dostalyscie SWIADECTWO/PAMIATKE CHRZTU SW? bo my nie 🤢



oczywiście że dostalismy! Mysle że musieli u Was zapomniec. Upomnijcie się !!!


ekstra...:s jutro tam wysle męża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wyreczam meza w nocnym karmieniu i czekam na pore mleczkowa 😉 przy okazji zrzucam zlegle fotki do moich internetowych albumow i wrzucam tutaj jeszcze kilka, a co :P

1) KSAWCIU OGLADA Z TATUSIEM FAKTY 🙂

[URL=http://img695.imageshack.us/i/dsc0024brz.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6761/dsc0024brz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

My juz od ponad godz na nogach. Młoda zrobiła kupke, zjadła flasie, pobawiła sie z Wiktorem i ziewa wiec idziemy sie położyc. Obiadu dzis nie musze gotowac bo w cholere zostało z chrzcin i wszystko mi popakowali. Pół balkonu mam zawalone pudełkami z jedzeniem. Cała roddzina sie dzis tym wyzywi 😜

Lece lulu bo jestem wyjatkowo padnieta po wczorajszym dniu.

Do pozniej, pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie! ja wczoraj byłam tak padnieta ze nawet nie miałam jak wejsc na brzuszek. Razem z Piotruniem i znajomymi byłam na wesołym miasteczku 🙂 Piotrusiwi niezbyt sie podobało chyba za głosno było a później po jedzonku (ekstremalne warunki do karmienia piersia były 😉) gadał ze wszystkimi i spał 🙂 mamusia chciała mu wygrac misia ale sie jej nie udało;/ chyba nie mam szczescia 🙂 I ciagle mamy problem z wpychaniem raczek do buziaka i to az tak ze czasem sobie rzygnie i do tego kupka jest dos rzadka, ja juz nie mam siły;/
Pinacolada zdjecia Lenki cudne 🙂mamusia tez niczego sobie 😉
Jagódka tort pierwsza klasa 🙂
Ja dzis ubiegłam wszystkich i podawałam oklaski, nareszcie mi sie udało bo poluje juz pare dni 🙂 A tak w ogole to nie wiecie co z Megi?? Widziałam zdjecie ze chrztu na nk ale ona na brzusku od dawna sie nie pokazuje, dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak w ogóle to dzień dobry mamusie

Młoda śpi co raz lepiej o 6 zjadła mleczko i spałyśmy dalej do 9.40 zaliczyłyśmy już 3h spacer i wybieramy się na kolejny bo pogoda przepiękna,szkoda tylko że do chrztu taka nie była 😞
odewzę się wieczorkiem.

A propos megi to nie wiem dlaczego na brzuszek nie zagląda,też widziałam zdjęcia na nk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjeta czy nie żyjeta? bo ja ledwo...pogoda fatalna już na spacerze pękał mi łeb i żołądek bolal,teraz pada.

Dziecko mi śpi,że hej ,je i śpi dziś na szczęście.Wsunęła 140 i lula 🤪 jak mnie cieszy jej apetyt.
Kobietki pięknie wyglądałyście.Pinacolada brak mi słów jak na Ciebie patrzę,zmobilizowałaś mnie do odchudzania i skorzystania z twoich kosmetyków 🙂
Ksawciu jest niesamowity na tej focie jak ogląda fakty!
Pinacolada jesteś bardzo podobna do taty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemkaa dziewczyny 😉 u nas leci kurde nie mam jak wchodzic na neta i was nie odwiedzam. My juz po chrzcinach mała spała całą msze i impreze hehe 🤪 moja gwiazda 😉 zdjecia beda chyba dopiero jak wroce do irl. Sciskam Was mocno!

i mala znowu zaczela mi jesc z piersi 🙂! huura! miala po prostu plesniawki a ja myslalam ze mi piers odrzuca!! buziaki paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie

bylam u kardiologa - pierwszy raz spotkalam tak milą lekarke - przesympatyczna babeczka w wieku moich rodzicow.
Jedyna dobra wiadomosc to to ze serce mam zdrowe [zrobila mi echo serca] - moja dolegliwosc to niewydolnosc zylno-limfatyczna i to za jakis czas minie - musze duzo plywac [hehe ciekawe kiedy i gdzie], naprzemienne prysznice, spanie z nogami w gorze, zero jeansow [!?] itp.
Przy tylu dodatkowych kg w ciazy to w zasadzie nie ma sie co dziwic tyle tylko ze mi powiedziala ze z takimi przypadlosciami to o nastepnej ciazy moge pomyslec dopiero za jakis czas a poza tym przy kolejnej bedzie to samo albo gorzej i juz mi to nie zejdzie 😠 😠 no i dala mi do zrozumienia ze powinnam non stop nosic rajstopy przeciwzylakowe bo zylaki bede miec lada chwila 😞
Wspominala cos tez o tym ze jak na pierwiastke to jestem juz stara 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...