Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej Lasencje

uff..dotarlam.
U nas zimno, co chwile slonce a zaraz potem deszcz ze sniegiem i wichura:/ ale wezme mlodego na chwile bo tak to nie zasnie na te 4 godzinki...
Mlodemu sie cos poprzestawialo i budzi sie od tygodnia na jedzenie miedzy 4-5.00 i potem juz nie chce spac...nas szlag trafia a meza to juz w ogole bo on dzis do pracy wrocil 😞 i mu sie juz nie oplaca klasc po ostatnim karmieniu... 🤢
Od rana w ogole dzis maruda straszna. Teraz siedzi na przeciwko mnie i sie smieje 🙂 ale w lozeczku dzis nie ma opcji 🤢
Zaraz mu dam jabluszko.
Wczoraj dalam mu troszke soczku jablkowego pol na pol z woda ale jakiejs rewelacji nie bylo zeby wypil wszystko...
Kupek tez jakos wiecej nie ma, normalnie sa - moze dlatego ze narazie tego jabluszka to kilka lyzeczek 😉
dzis kupuje kleik ryzowy i bede mu powoli zageszac.

A Wy laski widze szalejecie z nowosciami 🙂 marchewka, gruszka, jablko 🤪
My bedziemy wprowadzac po jednym skladniku tygodniowo

Z obiadami jak u wszystkich - lodowka pusta i jedziemy na mrozonkach ostatnio. Gotuje tylko na weekendy.
te placki ziemniaczane to dobry pomysl tylko hm...nienawidze trzec ziemniakow!!!
Ooooo mlody skrecil kloca bo czuje az tutaj 🙃

Maz skonczyl w koncu filmik - wieczorem wrzuce

buziaki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej Lasencje

uff..dotarlam.
U nas zimno, co chwile slonce a zaraz potem deszcz ze sniegiem i wichura:/ ale wezme mlodego na chwile bo tak to nie zasnie na te 4 godzinki...
Mlodemu sie cos poprzestawialo i budzi sie od tygodnia na jedzenie miedzy 4-5.00 i potem juz nie chce spac...nas szlag trafia a meza to juz w ogole bo on dzis do pracy wrocil 😞 i mu sie juz nie oplaca klasc po ostatnim karmieniu... 🤢
Od rana w ogole dzis maruda straszna. Teraz siedzi na przeciwko mnie i sie smieje 🙂 ale w lozeczku dzis nie ma opcji 🤢
Zaraz mu dam jabluszko.
Wczoraj dalam mu troszke soczku jablkowego pol na pol z woda ale jakiejs rewelacji nie bylo zeby wypil wszystko...
Kupek tez jakos wiecej nie ma, normalnie sa - moze dlatego ze narazie tego jabluszka to kilka lyzeczek 😉
dzis kupuje kleik ryzowy i bede mu powoli zageszac.

A Wy laski widze szalejecie z nowosciami 🙂 marchewka, gruszka, jablko 🤪
My bedziemy wprowadzac po jednym skladniku tygodniowo

Z obiadami jak u wszystkich - lodowka pusta i jedziemy na mrozonkach ostatnio. Gotuje tylko na weekendy.
te placki ziemniaczane to dobry pomysl tylko hm...nienawidze trzec ziemniakow!!!
Ooooo mlody skrecil kloca bo czuje az tutaj 🙃

Maz skonczyl w koncu filmik - wieczorem wrzuce

buziaki 😘




JA OSTATNIO PUSZCZAM PRZEZ MASZYNKĘ NA KRATCE Z NAJMNIEJSZYMI OCZKAMI POTEM OD RAZU CEBULKĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeennnnyyyyyyyy....jak u nas leje!
Szlag mnie zaraz trafi 😠.

Ja też mam zamiar posprzedawać rzeczy Leny, tylko muszę poprasować to wszystko i zrobić zdjęcia, a jest tego mnóstwo i jakoś nie mogę się za to zabrać 🤨.
Trzeciego dziecka nie mam już zamiaru mieć, także nie zbieram.

😘 😘 😘 - dla Weronisi 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzątać nie będę bo ją obudzę,jedynie włączyłam pranie,a jest tego full bo co chwila jest przebierana bo albo ślina albo uleje trochę.Zimno jak cholera br....przysłali nam dziś becikowe haha,ale zaraz ubezpieczenie samochodu mi się kończy dołożę i już mam 😜gacie wywiesiłam na balkon,żeby wyschły a teraz nie ma kto po nie iść haha taka zimnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś brzuszek wywala;/ nie wiem
Ja idę robić w każdym razie surówkę do obiadu z marchewki 😉.
Dzisiaj ugotowałam kawałeczek marchewki,rozdrobniłam dodałam 3 łyżeczki złocistego jabłuszka i dałam Kacperkowi 3 łyżeczki smakowało mu 🙂 🙂 Mi resztka też:P 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wystawiłam kilka dni temu sukienke niuni od chrztu za 120 kup teraz i od 100 licytacje. Ale poniewaz maz mnie wczoraj ochrzanił ze za tanio a nie miałam jeszcze ofert kupna to zmieniłam wczoraj wieczór na 160 kup teraz i od 140 licytacje. I właśnie ktos przed momentem zalicytował wiec 140 juz mam 🤪 🤪 🤪 Super!!! szczerze mówiąc to nie myślałam ze uda mi sie to sprzedac bo drogie trochę, ale widac nie ma rzeczy niemozliwych 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Mycloud - ponawiam pytanie: jak Mustela? I jak po odstawieniu sab Simplexu?


Mustela super,po odstawieniu kropel też super,kupa dziś taka po pachy 🤪 czasem jedynie podczas spanie jeszcze stęka jak ją gazy męczą ,ale się nie wybudza i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!
u nas też dziś piździ jak cholera! wyrwałam sie na 5min do warzywniaka to myśłałam że mnie wiatr sam zaniesie 🙃
dziewczyny ja mam dobry sposób na placki ziemniaczane - zamiast tarcia na tarce wrzucam je do sokowirówki potem do tych wiórek dolewam soku i jest git 🙃
Maja śpi ostatni cudnie (puk puk żeby nie zapeszyć) robi tylko jazdy jak nie zaśnie o odpowiedniej porze, a jak już zaśnie to ja krzyk słyszę jeszcze przez pół godziny w głowie!

wiecie co moja Agata za miesiąc będzie mieć już 2 lata! 🤪 🤪
a ja dziś pierwszy raz od porodu zjem troszkę brokułów mam nadzieję, że się Majeczka nie zapierdzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał(a):
jak moja cierpliwość do Weroniki się nie skończy to planujemy drugiego bąbla za jakieś 3-4 lata

Ja planowalam za rok, ale mąz sie tylko smial no i mial racje, ze mi sie pozmienia :P:P ale ciuszki i tak odkladam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania23 napisał(a):
Boże śnieg z deszczem słońce ale widzę że w górach to normalnie śnieg 🤪no ale co sie dziwić jak w Polsce od kilku lat to chyba dwie pory roku mamy LATO I ZIMA 🤪 🤪 🤪



u nas to samo a jak karmilam Mlodego po 12stej to sypal snieg - takie wielkie platy sniegu!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania23 napisał(a):
coś brzuszek wywala;/ nie wiem
Ja idę robić w każdym razie surówkę do obiadu z marchewki 😉.
Dzisiaj ugotowałam kawałeczek marchewki,rozdrobniłam dodałam 3 łyżeczki złocistego jabłuszka i dałam Kacperkowi 3 łyżeczki smakowało mu 🙂 🙂 Mi resztka też:P 🙃 🙃



jejku, nie boisz sie tak mieszac?? 🙂 surowe z gotowanym? i tyle naraz tego wszystkiego 🙂 🙂??? a jak wysypki Kacperka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...