Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jeju ale dziś naskrobałyście 🙂ale po kolei

justynka super że twój urlop w Polsce dojdzie do skutku,z tego co oglądałam to pył wulkaniczny zanika 🙂

katpio super te zabaweczki najbardziej mi się podoba ta zasłonka-my kupiliśmy małej taką fajną kolorową przyssawkę do szyby i za każdym razem jak jedziemy samochodem to skupia na niej wzrok i się uśmiecha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Jeju ale dziś naskrobałyście 🙂ale po kolei

justynka super że twój urlop w Polsce dojdzie do skutku,z tego co oglądałam to pył wulkaniczny zanika 🙂

katpio super te zabaweczki najbardziej mi się podoba ta zasłonka-my kupiliśmy małej taką fajną kolorową przyssawkę do szyby i za każdym razem jak jedziemy samochodem to skupia na niej wzrok i się uśmiecha 🙂


Mam nadzieje ze znowu nie wybuchnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki justysia 😘

Dziś Małgosia zjadła swoje pierwsze jabłuszko,ale jej smakowało 🙂wcinała że aż miło,dostała tylko 3 łyżeczki bo pewnie wciągła by więcej 😜reszta jutro i też pchała łapki do papki(ale mi się zrymowało)tak jak Ksawciu Jagody
Byłam też z nią na kontroli u lekarza i wszystko dobrze ale szmerek dalej nad serduszkiem jest,wzięłam skierowanie do kardiologa.Okres oczekiwania 3 miechy 😞 ale kuzynka mojego M pracuje w szpitalu dziecięcym więc może coś przyspieszymy 🙂Lekarka też mnie pocieszyła,że u ponad połowy dzieciaczków takie szmerki są słyszalne i że nie musi to być coś poważnego ale sprawdzić trzeba.Aha a takie szmerki najczęściej są słyszalne podczas przeziębienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jeju ale dziś naskrobałyście 🙂ale po kolei

justynka super że twój urlop w Polsce dojdzie do skutku,z tego co oglądałam to pył wulkaniczny zanika 🙂

katpio super te zabaweczki najbardziej mi się podoba ta zasłonka-my kupiliśmy małej taką fajną kolorową przyssawkę do szyby i za każdym razem jak jedziemy samochodem to skupia na niej wzrok i się uśmiecha 🙂


Mam nadzieje ze znowu nie wybuchnie 😉


Mówili,że się uspokoił także się nie martw 🙂Wylecisz i spędzisz cudowny urlop w Polsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
katpio napisał(a):
mój 3 miesięczny bąbelek w końcu zaczyna łapać o co chodzi z tymi zabawkami:


Jeju ale tego dużo 🤪Małgonia chyba ma małą podzielność uwagi,bo jak ma w koło więcej niż 2 zabawki to się zaczyna denerwować i jęczeć.


u nas na odwrót jedna czy dwie zabawki są wcale nie zauważalne dlatego robię jej mały raj,gdzie się nie obejrzy coś ciekawego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Wiecie co skusiłam się na Huggiesy i dupa,od paru dni jak mała walnie kupę to wszystko mam do zmiany,okichana jest na maksa,chyba jednak zostaniemy przy pampersach.A jak u Was testowałyście inne pieluchy?


ja jeszcze kończę pampersy 3, a 2 pozostałe paczki na pewno sprzedam, ja chyba wypróbuje dada z biedronki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobitki

napisalam do tego lekarza co odpowiada w godzine i przedstawilam mu wyniki badan - napisal mi ze wskazuja one na zakazenie drog moczowych lub zastoj moczu w pecherzu i trzeba podjac dalszej diagnostyki w celu wykluczenia wady wrodzonej...ja sobie chyba strzele w leb 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Wiecie co skusiłam się na Huggiesy i dupa,od paru dni jak mała walnie kupę to wszystko mam do zmiany,okichana jest na maksa,chyba jednak zostaniemy przy pampersach.A jak u Was testowałyście inne pieluchy?


ja jeszcze kończę pampersy 3, a 2 pozostałe paczki na pewno sprzedam, ja chyba wypróbuje dada z biedronki


ja kupiłam przedwczoraj Dada z biedronki, 4-9kg, jestem bardzo zadowolona 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Wiecie co skusiłam się na Huggiesy i dupa,od paru dni jak mała walnie kupę to wszystko mam do zmiany,okichana jest na maksa,chyba jednak zostaniemy przy pampersach.A jak u Was testowałyście inne pieluchy?


ja jeszcze kończę pampersy 3, a 2 pozostałe paczki na pewno sprzedam, ja chyba wypróbuje dada z biedronki


ja w sumie do pampersów też nie jestem przekonana na 100% ale kupę lepiej trzymają 😜no tak muszę też zobaczyć jak się Dada sprawuje,tańsze nie znaczy gorsze-może akurat dadzą radę a przy okazji pozwolą troszkę kasy zaoszczędzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest w koncu filmik - niestety youtube strasznie tnie jakosc i nie udalo nam sie tego ominac - tak wiec jakos fatalna ale co zrobic...

http://www.youtube.com/watch?v=Trczw0BWtA8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Hej Kobitki

napisalam do tego lekarza co odpowiada w godzine i przedstawilam mu wyniki badan - napisal mi ze wskazuja one na zakazenie drog moczowych lub zastoj moczu w pecherzu i trzeba podjac dalszej diagnostyki w celu wykluczenia wady wrodzonej...ja sobie chyba strzele w leb 😞


Badź dobrej myśli,na pewno wszystko będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
a to jest w koncu filmik - niestety youtube strasznie tnie jakosc i nie udalo nam sie tego ominac - tak wiec jakos fatalna ale co zrobic...

http://www.youtube.com/watch?v=Trczw0BWtA8


a tam trzeba się logować, a ja ni mam logina 🤢


SPROBUJ TERAZ maz cos tam zmienil w opcjach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
a to jest w koncu filmik - niestety youtube strasznie tnie jakosc i nie udalo nam sie tego ominac - tak wiec jakos fatalna ale co zrobic...

http://www.youtube.com/watch?v=Trczw0BWtA8


a tam trzeba się logować, a ja ni mam logina 🤢


SPROBUJ TERAZ maz cos tam zmienil w opcjach 😉


REWELACJA 🙂ZNOWU SIĘ WZRUSZYŁAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
A ja zamiast prasować to siedzę na brzuszku 😜,już 2 dzień mam pranie walnięte na fotelu i nie mogę się za nie zabrać.Może jutro 😜


u mnie to samo 😉

Tez lece pod prysznic - u mnie tez wszyscy spia...
dobrej nocki wszystkim papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...