Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Wiecie co skusiłam się na Huggiesy i dupa,od paru dni jak mała walnie kupę to wszystko mam do zmiany,okichana jest na maksa,chyba jednak zostaniemy przy pampersach.A jak u Was testowałyście inne pieluchy?


my mamy Hugisie i jesteśmy zadowoleni 🙂
mała wprawdzie sie czasem przesika po szyje 🤪 🤪 ale nie ma sie co dziwic jak ktoś sika i tak wariuje jak ona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś wybrałam się z malą do Łazienek pierwszy raz bo umówiłam się tam z koleżanką 🙂 pogoda do dupy ale mysle sobie jakoś to będzie 🙂 no i jak sie spotkałysmy to zaczęło tak lać i sypiać śniegiem i wiać że szybko nas przegoniło do niej do domku 🙂 a tam nasze maluchy się troche "pobawiły ze sobą 😉 i oczywiscie nie dały mamusiom do końca zająć się sobą i poplotkować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
a mi się w głowie przewraca jak pomyślę o rozszerzaniu diety, co kiedy podać, co czym zastąpić i co wybrać z tylu artykułów w sklepie.
a i miałam was pytać, czy słyszałyście w tv o aferze że w słoiczkach gerbera konsumenci znaleźli szkło 😮 ? dziś byłam u koleżanki, która ma rocznego bąbelka i karmi słoiczkami, wpadła jakaś jej kumpela i pyta czy się nie boi małej tym karmić, a ona na to że słyszała o tej aferze ale to była jakiś czas temu. a ta kumpela na to, że jej schorowana i bezzębna babcia też te słoiczki sobie wcina i całkiem niedawno znalazła odłamek szkła 🤨 ja o niczym takim nie słyszałam ale się przestraszyłam

Ale to nie pierwszy raz. Jak mój brat był malutki to mama też znalazła szkło w deserku(pamiętam jak dziś)i tez to był gerber;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
katpio napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Jagódka Ty sobie musisz przerwę min 2 lata zrobić po cesarce na drugiego dzidzusia 🙂


a dlaczego tak powinno być po cesarce 🥴



bo wczesniej mogłaby sie rozejść blizna, chyba 🥴


dokładnie tak 🙂

To chodzi też w głównej mierze o ranę na macicy. A mi gin mówił że po każdej ciąży czy zakończonej cc czy sn powinno się odczekać min.2 lata. Ze względu na wycieńczony organizm kobiety i powrót do pierwotnego stanu i odbudowy narządów rodnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Wczorajsza moja kapiel zakonczyła sie "operacją". Poniewaz po długiej kapieli miałam dobrze namoczone stopy to zaczełam sobie "dłubać" w tych moich powrastanych paznokciach. 😞 Dłubałam do 00:30! Krew się lała 😞 Nie wiem czy sobie tym zaszkodzę czy pomoge ale już naprawde nie mam siły 😞 Jak pomysle ze ktos mi ma tam dłubac to mnie ciary po plecach przechodzą. Wolę sama. Poczytałam trochę jak to zrobic (pedicure nie maiłam w szkole) i sterylnymi narzedziemi zabrałam sie do pracy. Potem zrobiłam opatrunki z masci antybiotykowej i riwanolu, zazyłam srodek przeciwbólowy i poszłam spac. rwało troche w nocy. Teraz zmieniłam opatrunki, nie wygląda to pieknie ale boli jakby mniej. Jak to nie przyniesie zamierzonych rezultatów to chyba amputacja palców mnie czeka 😞

U nas pogoda tez piekna - kusi na spacerek tylko sie zastanawiam jak ja taka obolała pójdę. Ratują mnie albo Pawła buty albo japonki (nie wiem czy jeszcze nie za zimno 🤢). No i musze poczekac na Kaske bo sama dzis wozka nie zniosę 🤢 🤢

Oj wyzaliłam się , juz mi lżej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

pinacolada podziwiam Cię-jestem taka sama 😜,pewnie ze 2 dni poboli i przejdzie.Ubierz na nogi jakieś miękkie obuwie np.adidasy jak posiadasz,będzie bolało ale ruszysz się z domku.Oklask za "operację" 🙂

justynka moja się dziś właśnie obudziła o 5.30 dostała mleczko i za chiny nie chciała spać,oczy jak 5 zela 🙃pogadała sobie chyba z godzinkę,zmęczyła się to zasnęła i spała do 9.00 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio zaległy oklask dotarł,pinacolada musisz poczekać 100 minut 😜

młoda się chyba za bardzo wyspała,marudzi i głowa mi już pęka a tatuś przejmie obowiązki dopiero wieczorem,chyba na łeb dostanę 😞czy wasze dzieciaczki też kręcą głową jak zasypiają,bo moja to chyba sobie wszystkie włosy wytrze tak nią obraca na boki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
katpio zaległy oklask dotarł,pinacolada musisz poczekać 100 minut 😜

młoda się chyba za bardzo wyspała,marudzi i głowa mi już pęka a tatuś przejmie obowiązki dopiero wieczorem,chyba na łeb dostanę 😞czy wasze dzieciaczki też kręcą głową jak zasypiają,bo moja to chyba sobie wszystkie włosy wytrze tak nią obraca na boki 😁



dokładnie tak! z tym że moja sypia na brzuchu (znowu 🙂 ) i pociera w zwiazku z tym polikami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dzień dobry!

pinacolada podziwiam Cię-jestem taka sama 😜,pewnie ze 2 dni poboli i przejdzie.Ubierz na nogi jakieś miękkie obuwie np.adidasy jak posiadasz,będzie bolało ale ruszysz się z domku.Oklask za "operację" 🙂

justynka moja się dziś właśnie obudziła o 5.30 dostała mleczko i za chiny nie chciała spać,oczy jak 5 zela 🙃pogadała sobie chyba z godzinkę,zmęczyła się to zasnęła i spała do 9.00 🙂




adidasy oczywiscie posiadam ale z opatrunkiem nie ma szans 😞 Muszę przymierzyc sie do męża butów w rozmiarze 42 🤪 troszke głupawo bede wyglądać ale co tam - w nosie to mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny po co wam takie drogie pampersy!!! ja mam od początku bella happy i są super,a kupuję hurtem tutaj www.blizejciebie.pl opłaca się bardzo.
Katpio-jak nie wiesz co jak kiedy wprowadzać zapytaj pediatrę na najbliższej wizycie,my od maja wprowadzamy kaszę 2x dziennie,słoiczek raz dziennie i sok,od 5ms.dopiero zupę jarzynową i tylko narazie jarzynową.
Jagoda film super,kurcze a ja nie mam kiedy się za to wziąść.Dziś niby słońce świeci,ale zimno nadal...br....

Jestem taka zła ponieważ kupiłam z clareny na allegro krem zapłaciłam 13.04 a baba mi pisze ,że dopiero dziś mi wyślę czyli 10dni później.Kupiłam u kogoś innego kapsułki ,piszę dzwonię zero odzewu też wpłaciłam 13.04 nosz mówię wam co za ludziska.Zaraz wymaluję negatywa ile można czekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Dziewczyny po co wam takie drogie pampersy!!! ja mam od początku bella happy i są super,a kupuję hurtem tutaj www.blizejciebie.pl opłaca się bardzo.
Katpio-jak nie wiesz co jak kiedy wprowadzać zapytaj pediatrę na najbliższej wizycie,my od maja wprowadzamy kaszę 2x dziennie,słoiczek raz dziennie i sok,od 5ms.dopiero zupę jarzynową i tylko narazie jarzynową.
Jagoda film super,kurcze a ja nie mam kiedy się za to wziąść.Dziś niby słońce świeci,ale zimno nadal...br....

Jestem taka zła ponieważ kupiłam z clareny na allegro krem zapłaciłam 13.04 a baba mi pisze ,że dopiero dziś mi wyślę czyli 10dni później.Kupiłam u kogoś innego kapsułki ,piszę dzwonię zero odzewu też wpłaciłam 13.04 nosz mówię wam co za ludziska.Zaraz wymaluję negatywa ile można czekać...


trzeba było zamówic u Pinacolady juz bys sie smarowała dawno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
A miałam sie pytac, czy Wasze dzieciaczki tez tak rano wstaja?? 6.30 i juz chca sie bawic??


my śpimy zazwyczaj do 7.30, dziś spaliśmy do 8.30 a kiedyś nawet do 9.45 bez nocnego karmienia, aż koleżanka z naprzeciw chciała dzwonić bo tak długo były zasłonięte rolety 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
mycloud napisał(a):
Dziewczyny po co wam takie drogie pampersy!!! ja mam od początku bella happy i są super,a kupuję hurtem tutaj www.blizejciebie.pl opłaca się bardzo.
Katpio-jak nie wiesz co jak kiedy wprowadzać zapytaj pediatrę na najbliższej wizycie,my od maja wprowadzamy kaszę 2x dziennie,słoiczek raz dziennie i sok,od 5ms.dopiero zupę jarzynową i tylko narazie jarzynową.
Jagoda film super,kurcze a ja nie mam kiedy się za to wziąść.Dziś niby słońce świeci,ale zimno nadal...br....

Jestem taka zła ponieważ kupiłam z clareny na allegro krem zapłaciłam 13.04 a baba mi pisze ,że dopiero dziś mi wyślę czyli 10dni później.Kupiłam u kogoś innego kapsułki ,piszę dzwonię zero odzewu też wpłaciłam 13.04 nosz mówię wam co za ludziska.Zaraz wymaluję negatywa ile można czekać...


trzeba było zamówic u Pinacolady juz bys sie smarowała dawno 😉


Nie wkurzaj mnie dodatkowo 😠chciałam zamówić,ale wtedy pincolada nie miała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...