Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katpio napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
A miałam sie pytac, czy Wasze dzieciaczki tez tak rano wstaja?? 6.30 i juz chca sie bawic??


my śpimy zazwyczaj do 7.30, dziś spaliśmy do 8.30 a kiedyś nawet do 9.45 bez nocnego karmienia, aż koleżanka z naprzeciw chciała dzwonić bo tak długo były zasłonięte rolety 😜


jak Wy to robicie?? Piotrus niby budzi sie raz w nocy ale jak wstaje drugi raz to juz nie chce spac, nic nie pomaga, nawet branie do łóżka i karmienie na leżąco;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
mycloud napisał(a):
Dziewczyny po co wam takie drogie pampersy!!! ja mam od początku bella happy i są super,a kupuję hurtem tutaj www.blizejciebie.pl opłaca się bardzo.
Katpio-jak nie wiesz co jak kiedy wprowadzać zapytaj pediatrę na najbliższej wizycie,my od maja wprowadzamy kaszę 2x dziennie,słoiczek raz dziennie i sok,od 5ms.dopiero zupę jarzynową i tylko narazie jarzynową.
Jagoda film super,kurcze a ja nie mam kiedy się za to wziąść.Dziś niby słońce świeci,ale zimno nadal...br....

Jestem taka zła ponieważ kupiłam z clareny na allegro krem zapłaciłam 13.04 a baba mi pisze ,że dopiero dziś mi wyślę czyli 10dni później.Kupiłam u kogoś innego kapsułki ,piszę dzwonię zero odzewu też wpłaciłam 13.04 nosz mówię wam co za ludziska.Zaraz wymaluję negatywa ile można czekać...


trzeba było zamówic u Pinacolady juz bys sie smarowała dawno 😉


Nie wkurzaj mnie dodatkowo 😠chciałam zamówić,ale wtedy pincolada nie miała 😞


nie denerwuj się, złość pięknosci szkodzi 🙂 przyjdzie Ci zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud - ja Cie nie chciałam denerwowoac wiec nie pisałam ale w tym dniu co Ci napisałam ze kosmetyków miec nie bede to moj dostawca "wyczarował" dla mnie i jednak mi je przywiozł. Ale poniewaz wiedziałam ze zamowiłas juz na allegro to nic nie pisałam. Cały "zestaw" stoi u mnie w łazience i czeka, moze któras jeszcze bedzie chciała a jak nie to ja zuzyję 😉
Podejrzewam ze te opoznienia sa spowodowane tym samym co u mnie miało byc czyli brakami na magazynie 😉 Znajac allegro to zapłaciłas sporo wiecej za produkty no i za wysyłke pewnie tez skoro u roznych sprzedawcow kupowałas, no ale co zrobic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dziewczyny, strasznie nie lubie dni kiedy idziemy do lekarza i musze czekac - co sie okaze...

JUSTYNKO - u nas jest ostatnio to samo -Młody sie budzi o 4 na karmienie i ma w nosie spanie - gaworzy, kreci sie i w ogole...dzis zasnal dopiero przed 6sta i wstal godzine pozniej - wszystko mu sie pokrecilo...
A teraz zasnal o 9 i spi do teraz 🤢 bez sensu bo zaraz jabluszko papu i jedziemy na spacerek i wtedy spal ze 4 godzinki a dzis to nie wiem...co caly dzien bedzie spal??? to znowu w nocy bedzie jazda...
W ogole dzis znowu nie chce jest 😞 😞 od 4.20 nic nie jadl i przez 1,5 godziny od 7.30-9.00 wcisnelam mu na sile 100 ml 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - ja wiem co to znaczy wrastajace paznokcie. Teraz tfu tfu umiem temu zapobiegac i w pore wycinac ale mialam kilka zabiegow chirurgicznych i nie chcialabym tego przezyc kolejny raz - straszny ból 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - ja wiem co to znaczy wrastajace paznokcie. Teraz tfu tfu umiem temu zapobiegac i w pore wycinac ale mialam kilka zabiegow chirurgicznych i nie chcialabym tego przezyc kolejny raz - straszny ból 🤢



ja na sama myśl o zabiegu chirurgicznym mdleję 😞 dlatego postanowiłam sama zaradzic. A jak nie pomoze to narkoza i prywatna jakas klinika bo zwykłym "szpitalnym konowałaom" nie dam się tknąć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.

Moja Lena też budzi się ok. 06.00, ale Sławek wstaje o tej godzinie, bierze ją i karmi. Jak wychodzi do pracy po siódmej daje mi ją do łóżka, oczywiście ona jest rozchachana i zaczepia żeby się z nią bawić, ale nic z tego 🙂, mamusia daje dyda i niunia zaraz zasypia, oczywiście kręci głową jak szalona i wyciera sobie te ostatnie cztery kłaki 🤢.
Śpimy przeważnie jeszcze do 9.00 - 10.00 🙂.

pinacolada - mi się już kończy Clarena, także chętnie od Ciebie odkupię, muszę tylko poczekać na przypływ gotówki, na koncie mam narazie pustki 🤨.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Mi też zaczyna się wrastać paznokieć 😞.
Od czego tak się dzieje? Nigdy wcześniej nie miałam tego problemu 🤨.


mnie się zaczęło już w ciąży kiedy to wcisnęłam się z opuchniętymi girami do bucików na dość wysokim obcasie 🤢 Potem już miałam problem mimo że zakładałam szerokie obuwie i na płaskim. Ale te moje 20kg na plusie zrobiło swoje. Po prostu stopy dzwigały ten ciezar i mysle ze troszke tez od tego choc nie wiem czy mam racje. Ale wiele kobiet po ciazy na to cierpi wiec cos w tym musi chyba byc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania23 napisał(a):
🤪wpadka nie przywitałam się z wami!!! 😮
witam wszystkie mamusie i życzymy miłego dnia my się ubieramy na polko bo słoneczko świeci pięknie 🙂 🙂 🙂


ANIA - ZIOMALU - też wychodzicie na POLKO 🙂 🙂 🙂 - A co do wysypek - mamy caly czas ale jest duuuzo lepiej. Glowa i buzienka super - czesto mu wysypuje na szyi, pokrzywka zniknela po odstawieniu pampersow

Jezuu, moje dziecko nadal spi, co jest grane?!?
chyba go musze obudzic papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zimno nadal więc nie idę.Kupiłam właśnie żaluzje przeciwsłoneczne do samochodu bo ta moja gwiazda nie lubi jak jej w oczka słoneczko zagląda 🤔 taka dama ,że hej,Nelka modelka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Pinacolada a próbowałaś jakiś klamerek na te wrastajace paznokcie?? Kiedyś w szkole się uczyłam i podobno pomaga, może warto sie czegoś dowiedzieć o nichżeby nie iść do "konowałów" 😉



nie, nie próbowałam ale myslałam o tym. Jak teraz nie przejdzie to poradze sie dermatologa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziołchy 🙂
u nas ze spaniem Majki jest ok - po karmieniu nie odbija bo jest tak śpiąca,że prawie przez ręce mi leci...i śpi ładnie zrobi rannego kupala i śpi do 8-9,ale jest problem z Agatą bo ona ostatnio wstaje o 6!!!próbujemy ją z mężem jeszcze tulić ale dziecko płacz i krzyk NIE!!!więc wtedy sadzamy na nocnik na poranne 'iku' i włączamy bajki - chwilka snu jeszcze murowana 😉
teraz dziewczyny śpią a mama nie wie w co ręce włożyć i siedzi na forum 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wróciłysmy z długiego spacerku, kupiłam jej smoczki TT wieloprzepływowe- wypróbujemy dziś i tarke plastikową do jabłuszka.
Właśnie zjadła marchewke z Gerbera - duzo bardziej jej podeszła niz jabłuszko 😉
Potem wkleje zdjęcia 🙂

Ide na zupke bo zgłodniałam po spacerku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki super 😁
Mam do Ciebie pytanko,masz steryzlizator avent? i podgrzewacz? bo chcę kupić butelki tommee ,ale czy też muszę zmieniać sterylizator oraz podgrzewacz? wkurzają mnie butelki aventa gdyż cieknie z nich ciągle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Dzięki super 😁
Mam do Ciebie pytanko,masz steryzlizator avent? i podgrzewacz? bo chcę kupić butelki tommee ,ale czy też muszę zmieniać sterylizator oraz podgrzewacz? wkurzają mnie butelki aventa gdyż cieknie z nich ciągle.



ja mam wszystko z TT ale do podgrzewacza zmiescisz butelke TT bo podgrzewałam u kuzynki a co do sterylizatora to nie wiem 🤢 nowy smoczek wieloprzepływowy juz wyprobowany - super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...