Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
katpio napisał(a):
no i dziewczyny poradźcie od czego i jak zaczynałyście poszerzanie diety, po jakim czasie wprowadzałyście inne nowości. wiem że maglowałyście ten temat ale ja nadal jestem zupełnie zielona. czy dawać łyżeczką z dnia na dzień po większej ilości kaszki, w następnym tygodniu zupka, czy po kilku dniach od kaszki. czy lepiej zaznajomić dziecko ze smakiem przez butelkę, potem przejść na łyżeczkę??????????????????

Etam od razu łyżeczką,moja przynajmniej jest zachwycona 🙂
Początek:
deserek jabłuszko:ja dałam 1/3słoika.
potem po połowie słoiczka i tak cały tydzień.
Następny tydzień:marchewka i tak samo jak z jabłkiem.
Potem następny tydzień inny deserek itd....
Kasza...hm...zacznij od 1łyżki kaszy jeśli kupa będzie zwiększaj ilość kaszki.
Ja wczoraj dałam na noc kaszkę,ale 1lychę i jak kupa dziś będzie to dam dziś więcej.Ale na początku jak zaczęłam podawać dupsko się zakleiło 🤢
Powodzenia,zobaczysz jakie to fajne 🙂


😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam!

Wstałam, jestem 🙂.
I postaram się być tu codziennie 🙂, przynajmiej do czasu powrotu do roboty.

Dziś od rana się wkurzyłam, bo obudziły mnie piski niuni dochodzące z salonu - to wstaje i idę tam, a mój wspaniałomyślny M karmi Lenę kleikiem na wodzie, bo nie dosypał mleka 😮. Bo mu niby powiedziałam, że ma dać jej rano kleik, no i dał 😠.
Oj, te dziady! Czasem trzeba za nich myśleć!

KATPIO - mogę spytać ile będziesz płacić opiekunce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Mycloud - jestes pewna ze ta temperatura od zęba?? Moze co innego jej dolega...?

nic więcej jej nie dolega,ucho nie,kataru nie ma,nie kaszle nic... a ciągle płacze przez dziąsła,wypluwa smoczka którego kocha,moje palce już pożera,dziąsła czerwone dziś już przemywałam wacikiem z wodą.Bardzo cierpi 🤢
mąż ma dziś zadzwonić do lekarza jeszcze.Nie zbijam tej temp.bo zbija się jak wzrasta pow.38.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agab- eh, faceci...

ja ostatnio bylam na zakupach z ojcem Nesi i szlak mnie trafił, gorąc masakryczny wiec niunia była upocona więc to jej ze soba nie brałam i została z nim w samochodzie, kazałam dać jej pić a ja w tym czasie poleciałam sama do sklepu. Butelkę położyłam na torbie by ja widział! wracam a niunia ryczy, pytam piła? a ten ze nie znalazł butelki 🤪 ale sobie pepsi znalazł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć Wam!

Wstałam, jestem 🙂.
I postaram się być tu codziennie 🙂, przynajmiej do czasu powrotu do roboty.

Dziś od rana się wkurzyłam, bo obudziły mnie piski niuni dochodzące z salonu - to wstaje i idę tam, a mój wspaniałomyślny M karmi Lenę kleikiem na wodzie, bo nie dosypał mleka 😮. Bo mu niby powiedziałam, że ma dać jej rano kleik, no i dał 😠.
Oj, te dziady! Czasem trzeba za nich myśleć!

KATPIO - mogę spytać ile będziesz płacić opiekunce?



Oklask dla p.Sławka ode mnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Cześć Wam!

Wstałam, jestem 🙂.
I postaram się być tu codziennie 🙂, przynajmiej do czasu powrotu do roboty.

Dziś od rana się wkurzyłam, bo obudziły mnie piski niuni dochodzące z salonu - to wstaje i idę tam, a mój wspaniałomyślny M karmi Lenę kleikiem na wodzie, bo nie dosypał mleka 😮. Bo mu niby powiedziałam, że ma dać jej rano kleik, no i dał 😠.
Oj, te dziady! Czasem trzeba za nich myśleć!

KATPIO - mogę spytać ile będziesz płacić opiekunce?



Oklask dla p.Sławka ode mnie 🤪


przekażę panu S. 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Cześć Wam!

Wstałam, jestem 🙂.
I postaram się być tu codziennie 🙂, przynajmiej do czasu powrotu do roboty.

Dziś od rana się wkurzyłam, bo obudziły mnie piski niuni dochodzące z salonu - to wstaje i idę tam, a mój wspaniałomyślny M karmi Lenę kleikiem na wodzie, bo nie dosypał mleka 😮. Bo mu niby powiedziałam, że ma dać jej rano kleik, no i dał 😠.
Oj, te dziady! Czasem trzeba za nich myśleć!

KATPIO - mogę spytać ile będziesz płacić opiekunce?



Oklask dla p.Sławka ode mnie 🤪


przekażę panu S. 🙂.


jak wróci z pracy to zaklaszcz mu koło ucha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo Lasencje 🙂 🙂 🙂
Ja z ranca szczesliwa - dzieki za kciuki 🙂 🙂

Ksawciu jest boski!!! przy takim badaniu i zagladaniu do gardla ja sama bym plakala a on sie tylko skrzywil.
Przewracal sie na brzuszek, my gadalismy z lekarka na on na brzuszku sobie lezal i gadal 🙂
Pani doktor bardzo szczegolowa co mi sie podobalo - wszystko wyogladala, wszystkie wyniki badan, w zwiazku z leczeniem drog moczowych zajrzala mu do siusiaka - odlosnila mu go bardziej i powiedziala ze mamy to robi min. 2 razy na tydz bo tam sie duzo tego zbiera i wyniki moga byc falszywe od tego [a my mu tak delikatnie to odciagalismy-okazalo sie ze zbyt delikatni] powiedziala ze super sie rozwija i jest bardzo silny 🙂 🙂 posadzila go sobie i tak go badala - powiedziala w sumie zeby nei bac sie go sadzac w ten sposob 🥴
Poobliczala wage biorac pod uwage urodzeniowa - stwierdzila ze idealnie i w zwiazku z tym absolutnie mamy dziecka nie zmuszac do jedzenia bo dziecko wie samo ile ma zjesc.
Na samym szczepieniu Ksawciu plakal moze 20 sekund a potem juz fiknal na brzuszek i caly zadowolony 🙂 🙂
Waga - 6920 na golaska 🙂
Wzrost -sami z mezem go mierzylismy to tak ok 67
NASTEPNE SZCZEPIENIA SANEPIDOWSKIE - 30 GRUDZIEN 2010!!! 🤪 🤪 🤪

Jestem taka szczesliwa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada juz zagladam. I obiecany oklask powedrowal. Jeszcze raz dzieki za pomoc z kosmetykami 🙂

a aproppo wloskow to moja malutka urodzila sie z czarnymi gestymi i dlugimi, pokaze Wam fotki jak uda mki sie w kocu dojsc jak sie je wkleja a ty,czasme lecimy na spacerek i do szkoly do syna bo zapomnial sniadania wziac i bedzie glodny 🙂 milego dzionka laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
elo Lasencje 🙂 🙂 🙂
Ja z ranca szczesliwa - dzieki za kciuki 🙂 🙂

Ksawciu jest boski!!! przy takim badaniu i zagladaniu do gardla ja sama bym plakala a on sie tylko skrzywil.
Przewracal sie na brzuszek, my gadalismy z lekarka na on na brzuszku sobie lezal i gadal 🙂
Pani doktor bardzo szczegolowa co mi sie podobalo - wszystko wyogladala, wszystkie wyniki badan, w zwiazku z leczeniem drog moczowych zajrzala mu do siusiaka - odlosnila mu go bardziej i powiedziala ze mamy to robi min. 2 razy na tydz bo tam sie duzo tego zbiera i wyniki moga byc falszywe od tego [a my mu tak delikatnie to odciagalismy-okazalo sie ze zbyt delikatni] powiedziala ze super sie rozwija i jest bardzo silny 🙂 🙂 posadzila go sobie i tak go badala - powiedziala w sumie zeby nei bac sie go sadzac w ten sposob 🥴
Poobliczala wage biorac pod uwage urodzeniowa - stwierdzila ze idealnie i w zwiazku z tym absolutnie mamy dziecka nie zmuszac do jedzenia bo dziecko wie samo ile ma zjesc.
Na samym szczepieniu Ksawciu plakal moze 20 sekund a potem juz fiknal na brzuszek i caly zadowolony 🙂 🙂
Waga - 6920 na golaska 🙂
Wzrost -sami z mezem go mierzylismy to tak ok 67
NASTEPNE SZCZEPIENIA SANEPIDOWSKIE - 30 GRUDZIEN 2010!!! 🤪 🤪 🤪

Jestem taka szczesliwa 🙂 🙂 🙂


SUPER JAGÓDKA!!!
A mówiłam, że będzie git 😉. Ty się kobito słuchaj starszej koleżanki! 😉.
Przecież Twój Ksawciu wygląda na super zdrowego, radosnego i silnego chłopaka! a Ty się wiecznie dziewucho zamartwiasz.
Cieszę się razem z Tobą. 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
HI DZIOŁCHY!
u nas szaro buro i nijako ale mąż sobie dziś ma wziąść sam u siebie pól dnia wolnego, bo obiecał iść z Agata na piłki 🙂 no i ma dosyć dzwoniących telefonów, zobaczymy ile sprawdzi się z tych obietnic!
chetnie bo za niedlugo nic w siebie nie wlaze bo wszystko spadnie heh a wygladam dosc nieproporcjonalnie biust DD a redzta xs plus duzy brzuch 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
pinacolada juz zagladam. I obiecany oklask powedrowal. Jeszcze raz dzieki za pomoc z kosmetykami 🙂

a aproppo wloskow to moja malutka urodzila sie z czarnymi gestymi i dlugimi, pokaze Wam fotki jak uda mki sie w kocu dojsc jak sie je wkleja a ty,czasme lecimy na spacerek i do szkoly do syna bo zapomnial sniadania wziac i bedzie glodny 🙂 milego dzionka laseczki 🙂


MONISS - a ile Twój synuś ma lat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie
Ja wczoraj byłam u lekarza bo już nie mogłam wytrzymać miałam temperaturę 39.5 (myślałam że UFO WIDZĘ)katar,kaszel i bolące plecy...nagle mnie łupło wczoraj było najgorzej DFoktporka przepisała mi antybiotyk DUOMOX( I koniecznie mam dalej karmić małego piersią)na szczęście po małym nie widać żeby go coś zbierało 🙂 Tak to jest całymi dniami bym spała ale się nie da tadek ma dniówki a mały daje w kość tylko bawić i bawić się z nim a ja padam na ryjek:SYLA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NELCI Z OKAZJI NASZEGO 4 MIESIĄCA!!!!ŁAPCIE OKLASK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...