Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katpio napisał(a)]

taką matę ma Syla też jest zadowolona, my już mamy matę, ale nudną więc dlatego zastanawiam się nad przyrządem gimnastycznym.
kurcze więc dla kogo robią te zabawki dla długorękich????



nie wiem co mialas na mysli, ze co ze zabawki wisza za wysoko?

spokonie chwytaja bez problemu, moze na zdjeciu wyglada ze wysoko sa ( jesli o to chodzi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
katpio napisał(a)]

taką matę ma Syla też jest zadowolona, my już mamy matę, ale nudną więc dlatego zastanawiam się nad przyrządem gimnastycznym.
kurcze więc dla kogo robią te zabawki dla długorękich????



nie wiem co mialas na mysli, ze co ze zabawki wisza za wysoko?

spokonie chwytaja bez problemu, moze na zdjeciu wyglada ze wysoko sa ( jesli o to chodzi 🙂)


miałam na myśli ten przyrząd o któym pisała mycloud oraz moją matę:
http://www.allegro.pl/item1026763033_mata_edukacyjna_babyono_mis_skladana_kojec_mk.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Zapomniałam Dzień dobry 🙂

SylaWy już na 4 🤪to ile Nelcia waży-bo z tego co pamiętam to 3 są do 9kg,fakt nie każde 3 są takie same-pampersy wypadają najmniejsze,jakie Wy używacie?
heh z pampersa od 7-18kg. Miała 3 juz ciasne na udach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Zapomniałam Dzień dobry 🙂

Niunia tradycyjnie obudziła się o 5 wtrąbiła 150ml i spała dalej do 8-walnęła kupsztala nr 1(wczoraj było 5 🤪 🤪 🤪u Was też tak dużo?)o 9.30 zjadła 120ml a teraz drzemie-jak się obudzi pójdziemy na malutki spacerek bo pogoda dziś nie halo-tylko 8 stopni i szaro 😞m

SylaWy już na 4 🤪to ile Nelcia waży-bo z tego co pamiętam to 3 są do 9kg,fakt nie każde 3 są takie same-pampersy wypadają najmniejsze,jakie Wy używacie?


Nie załamujcie mnie dziewczyny bo my na 4 jesteśmy juz od ponad miesiaca i zastanawiam sie juz nad 4+ 🤢


kurcze to już nie wiem jaki rozmiar kupić może już 4-niunia waży 7150 🙂twoja podobnie prawda?pójdę do sklepu to zobaczę 🥴
no to juz spokojnie mozesz 4, w sumie wiesza zalezy bo np my trojeczki mialysmy małe ale musialam zurzyc do konca a ze ja zawsze nakupuje na zapas cały arsenal to potem dziecko chodzi w małych pampersach hehe 4rki sa o wiele lepsze teraz mała jak siadze to nie widac jej juz rowka! 🤪

pinacolada ta pozycja na misia!! haha super oklask!!!


A moja cora dzis przebila sama siebie! dala mi sie wyspac to raz wstalam o 10.45 a ona spala dp 11.45 szok! a rano przy przewijaniu doslownie na mnie NASRALA! WSZYSTKO MAM DO WYMIANY HAHA FUUUUUUUUUUUUUUJ taka mała kupka z wystrzału wyladowala na przescierdale!! haha ochyda bylam cala obsrana nie mowiac o poscieli 😁 😁 😁 lecee cos sie ogaranc ciao do poteeem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Zapomniałam Dzień dobry 🙂

Niunia tradycyjnie obudziła się o 5 wtrąbiła 150ml i spała dalej do 8-walnęła kupsztala nr 1(wczoraj było 5 🤪 🤪 🤪u Was też tak dużo?)o 9.30 zjadła 120ml a teraz drzemie-jak się obudzi pójdziemy na malutki spacerek bo pogoda dziś nie halo-tylko 8 stopni i szaro 😞

SylaWy już na 4 🤪to ile Nelcia waży-bo z tego co pamiętam to 3 są do 9kg,fakt nie każde 3 są takie same-pampersy wypadają najmniejsze,jakie Wy używacie?


Nie załamujcie mnie dziewczyny bo my na 4 jesteśmy juz od ponad miesiaca i zastanawiam sie juz nad 4+ 🤢


Pinacolada spokojnie bo są tylko 5 największe rzadko kiedy w sklepie trafię 6 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia nie licz na to 🙂 Dziewczyny pewnie się tak opisza że szok. JA dzis byłam znowu na zakupach bo chciałąm sobie kupić firaneczki do mieszkanka, nie kupiłam tylko do pokoiku dla Piotrusia ale to sie nadrobi w poniedziałek 🙂
A właśnie ja też mam pytanie co do smoczków z tt bo chciałam mu dac kleiku na noc a tu dupa bo nie leci przez smoczka mojego;/ mozecie mi napisac jakie macie smoczki do podawania kaszki lub kleiku bo na noc to raczej musze mu dac butle a nie łyzeczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
He, he - dzieki za oklaski 😉

Ps. to moja ulubiona pozycja 🤪


tekst jest bombowy 🙂 pozycja tez 😜



monia - nigdzie w Bochni cholera nia ma tego kremu z SVR, ale moj maż w pon jedzie do Krakowa wiec go poprosze i moze tam mu sie uda kupic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dusia nie licz na to 🙂 Dziewczyny pewnie się tak opisza że szok. JA dzis byłam znowu na zakupach bo chciałąm sobie kupić firaneczki do mieszkanka, nie kupiłam tylko do pokoiku dla Piotrusia ale to sie nadrobi w poniedziałek 🙂
A właśnie ja też mam pytanie co do smoczków z tt bo chciałam mu dac kleiku na noc a tu dupa bo nie leci przez smoczka mojego;/ mozecie mi napisac jakie macie smoczki do podawania kaszki lub kleiku bo na noc to raczej musze mu dac butle a nie łyzeczke.



Justynko - wyszedł niedawno nowy smoczek z TT - jest to smoczek wieloprzepływowy - nadaje sie zarówno do wody jaki i zupy! Ma nacięty krzyzyk (nie myl ze smoczkiem 6+ ) , który otwiera sie w zaleznosci od siły ssania. jest on oznaczony 0+ i napisane jest na nim (moge z błedem bo nie pamietam ) vari flow. jest rewelacyjny - ja przeszłam tylko na nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab - otrzymałam odp odnosnie tego krzesełka, napisali ze ma regulacje pochylenia siedziska! zwróc tylko uwage bo ta jest uszkodzony zaczep przy szelkach ( patrz zdjecie) ale moze dla p.Sławka nie byłby to problem zeby cos z tym zrobic bo cena poki co jest atrakcyjna


zwróciłam uwagę 😉, a p. Sławek pewnie przez rok by mi to robił 😉, sama sobie takie rzeczy robię 😜.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
moniss77 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
He, he - dzieki za oklaski 😉

Ps. to moja ulubiona pozycja 🤪


tekst jest bombowy 🙂 pozycja tez 😜



monia - nigdzie w Bochni cholera nia ma tego kremu z SVR, ale moj maż w pon jedzie do Krakowa wiec go poprosze i moze tam mu sie uda kupic 😉


boze pinacolada, az mi glupio, daj spokoj. Mam nadzeje ze specjalnie nie biegalas za nim ☺️
To moze bez niego, ja tu sie rozejrze, moze go dostane. naprawde wielkie dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - otrzymałam odp odnosnie tego krzesełka, napisali ze ma regulacje pochylenia siedziska! zwróc tylko uwage bo ta jest uszkodzony zaczep przy szelkach ( patrz zdjecie) ale moze dla p.Sławka nie byłby to problem zeby cos z tym zrobic bo cena poki co jest atrakcyjna


zwróciłam uwagę 😉, a p. Sławek pewnie przez rok by mi to robił 😉, sama sobie takie rzeczy robię 😜.


No to witaj w klubie 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
moniss77 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
He, he - dzieki za oklaski 😉

Ps. to moja ulubiona pozycja 🤪


tekst jest bombowy 🙂 pozycja tez 😜



monia - nigdzie w Bochni cholera nia ma tego kremu z SVR, ale moj maż w pon jedzie do Krakowa wiec go poprosze i moze tam mu sie uda kupic 😉


boze pinacolada, az mi glupio, daj spokoj. Mam nadzeje ze specjalnie nie biegalas za nim ☺️
To moze bez niego, ja tu sie rozejrze, moze go dostane. naprawde wielkie dzieki 🙂


i tak musi do apteki bo sie młodej kosmetyki koncza wiec zapyta przy okazji, spoko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - otrzymałam odp odnosnie tego krzesełka, napisali ze ma regulacje pochylenia siedziska! zwróc tylko uwage bo ta jest uszkodzony zaczep przy szelkach ( patrz zdjecie) ale moze dla p.Sławka nie byłby to problem zeby cos z tym zrobic bo cena poki co jest atrakcyjna


zwróciłam uwagę 😉, a p. Sławek pewnie przez rok by mi to robił 😉, sama sobie takie rzeczy robię 😜.


No to witaj w klubie 🤪 😉


ja na Twoim miejscu bym licytowała, bo takie szelki to nie problem. Podejrzewam ze jakbys nawet kupiła szelki do wózka to spokojnie je tam zamocujesz. Mowie tak bo wczoraj rozkładałam swoj fotelik na czynniki pierwsze zeby go porzadnie wymyc i bez problemu cos wymyslisz na 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

i tak musi do apteki bo sie młodej kosmetyki koncza wiec zapyta przy okazji, spoko 😉



ok to jak bedzie to przy okazji. To daj znac i jak nie bedzie to ja tu popatrze. dziekuje. lece na spacerek i na zakupy z dziecmi. Moje dziecie to strasze rosnie i rosnie, I do fryzjera tez musimy skoczyc, Jego fryzjerka pytala mnie czy ja daje Mu cos na porost wlosow bo tak mu szybko rosna 🙂
Moj maz dostal dzis wolne na troszke 😉 bedzie latal helikopterem ze swoim klientem i dwoma znajomymi. Ze tez mu sie chce 😉)
Do pozniej laseczki. Milego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - otrzymałam odp odnosnie tego krzesełka, napisali ze ma regulacje pochylenia siedziska! zwróc tylko uwage bo ta jest uszkodzony zaczep przy szelkach ( patrz zdjecie) ale moze dla p.Sławka nie byłby to problem zeby cos z tym zrobic bo cena poki co jest atrakcyjna


zwróciłam uwagę 😉, a p. Sławek pewnie przez rok by mi to robił 😉, sama sobie takie rzeczy robię 😜.


No to witaj w klubie 🤪 😉


ja na Twoim miejscu bym licytowała, bo takie szelki to nie problem. Podejrzewam ze jakbys nawet kupiła szelki do wózka to spokojnie je tam zamocujesz. Mowie tak bo wczoraj rozkładałam swoj fotelik na czynniki pierwsze zeby go porzadnie wymyc i bez problemu cos wymyslisz na 100%.


spoko, takie zapięcie pewnie w każdej pasmanterii kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...