Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jejku, mnie Mlody dzis doprowadza do szalu. dobrze ze tatus juz jest to niech sie zajma soba bo ja mam na dzis dosc.

My brokulow tez nie dajemy.
zupki sa rozne - my dzis 2 raz jarzynowa z gerbera - tam jest rpietruszka ktora lubi uczulac. Wczesniej jedlismy tylko jarzynowa ze swierzych warzyw z bobovity - tam tylko marchewka i ziemniak.
A te marchewkowe z ryzem mja z kolei sok z winogron ale dzis dalam mlodemu pol deserku z winogronem z kaszka jak mu nic nie bedzie to tez taka zupke zjemy 😉

Dziewczyny -a po co sa OBIADKI typu ziemniak plus dynia albo ziemniak plus szpinak - bo ja to czasem podawalam jak mi zup braklo ale skoro dzieci musza jest 1 zupe to po co te obiadki nie zawierajace tluszczu??? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
mycloud napisał(a):
Od jutra jemy zupke jarzynową ,mam pytanie czy po niej są kupy?


no jasne że są,przygotuj się na zwiększone zapotrzebowanie na pieluchy,praktycznie po każdym słoiczku kupa że aż miło 😜


no, kochana, pisz tu proszę za siebie 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
jejku, mnie Mlody dzis doprowadza do szalu. dobrze ze tatus juz jest to niech sie zajma soba bo ja mam na dzis dosc.

My brokulow tez nie dajemy.
zupki sa rozne - my dzis 2 raz jarzynowa z gerbera - tam jest rpietruszka ktora lubi uczulac. Wczesniej jedlismy tylko jarzynowa ze swierzych warzyw z bobovity - tam tylko marchewka i ziemniak.
A te marchewkowe z ryzem mja z kolei sok z winogron ale dzis dalam mlodemu pol deserku z winogronem z kaszka jak mu nic nie bedzie to tez taka zupke zjemy 😉

Dziewczyny -a po co sa OBIADKI typu ziemniak plus dynia albo ziemniak plus szpinak - bo ja to czasem podawalam jak mi zup braklo ale skoro dzieci musza jest 1 zupe to po co te obiadki nie zawierajace tluszczu??? 🤢


Ja to czasami robię mieszankę 🙃miałam pół słoiczka jarzynowej,a że młoda zjada 3/4 to dołożyłam jej ziemniaka z dynią-zjadła wszystko co wymieszałam 😜

A propos szału,to ja już oszalałam 😮niunia miągwa straszna,dobrze że tatuś wrócił wcześniej z pracy bo nawet obiadu nie mogłam przy niej zrobić,cały czas na rączki 😞
a teraz grzeczna jak nigdy-czyta co piszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, mnie dzis wykonczyl..mam go dosc. A maz tez mnie wkurza bo niby on sie zajmuje dzieckiem popoludniu ale nie pamieta o tym zeby zagotowac dziecku wode na mleko, zeby butelki wymyc, zeby mu dac herbate...wsadzil go do lozeczka i patrzy jak sie drze a mnie leb chce urwac. nie zajmie go czyms tylko go na sile usypia a ten sie drze jakby go lupili...grrrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuhhhh Basia - a zagladasz Nesi do paszczy? 🙂 jak jej dziasla? ja dzis przyswiecilam latarka zeby super ostre swiatlo i nie wiem czy mi sie troi w oczach ale widze 2 zeby...Mezowi jeszcze kazalam spojrzec bo ja jestem dzis zmeczona ale narazie Mlody wysuwa jezor i sie drze wiec nijak mu sprawdzic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz sie staje absolutnie nie do wytrzymania, ciagle slysze od rana darcie juz mi mozg wibruje leb mi chce rozsadzic jezzzuuuu drogi mam nadzieje ze mu dzis w nocy wyjda te zeby bo jesli nie to ja jutro biore urlop od urlopu macierzysnkiego i spadam stad 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
uuhhhh Basia - a zagladasz Nesi do paszczy? 🙂 jak jej dziasla? ja dzis przyswiecilam latarka zeby super ostre swiatlo i nie wiem czy mi sie troi w oczach ale widze 2 zeby...Mezowi jeszcze kazalam spojrzec bo ja jestem dzis zmeczona ale narazie Mlody wysuwa jezor i sie drze wiec nijak mu sprawdzic 🤢


ma strasznie białe dziąsełka ale dalej się przebic nie mogą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pokaże wam czego nauczyłam mojego bączka 🙂 Trenowałyśmy jakies 3-4 razy i zakumała o co chodzi 🙂 🙂 Oczywiście film robiony z ukrycia bo tak to by sie nie udało. Aparat włączyłam i postawiłam na stole wiec kadr nie najlepszy ale zawsze cos. no i niestety nie widac tego że za każdym a-kuku młoda ma "banana" na twarzy

http://www.youtube.com/watch?v=d2NHqLzFvtY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagoda, Ty chyba szukałas krzesełka BAMBI?
tu mają fajne kolorki i wysyłka gratis i cena za nowe 319 zł

http://www.allegro.pl/item1030343684_krzeselko_do_karmienia_bambi_baby_design_gratis.html


u nas w krk sa te krzeselka po 309 pln ale ja sie uparlam na to chicco no i licytuje - za 15 min koniec aukcji 😉
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
oj, mnie dzis wykonczyl..mam go dosc. A maz tez mnie wkurza bo niby on sie zajmuje dzieckiem popoludniu ale nie pamieta o tym zeby zagotowac dziecku wode na mleko, zeby butelki wymyc, zeby mu dac herbate...wsadzil go do lozeczka i patrzy jak sie drze a mnie leb chce urwac. nie zajmie go czyms tylko go na sile usypia a ten sie drze jakby go lupili...grrrrr 😠


o często tak bywa i u Nas,mój pamięta o wodzie i butelkach tylko przez 5 minut,wodę wstawiamy wyjątkowo na zmianę 😉a łóżeczka to niunia nie toleruje w ciągu dnia-tylko na noc ale dziś ją położyłam i spała 1,5h-uważam to za wielki sukces 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda, Ty chyba szukałas krzesełka BAMBI?
tu mają fajne kolorki i wysyłka gratis i cena za nowe 319 zł

http://www.allegro.pl/item1030343684_krzeselko_do_karmienia_bambi_baby_design_gratis.html


u nas w krk sa te krzeselka po 309 pln ale ja sie uparlam na to chicco no i licytuje - za 15 min koniec aukcji 😉
🤪


trzymam kciuki
dej znac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Pokaże wam czego nauczyłam mojego bączka 🙂 Trenowałyśmy jakies 3-4 razy i zakumała o co chodzi 🙂 🙂 Oczywiście film robiony z ukrycia bo tak to by sie nie udało. Aparat włączyłam i postawiłam na stole wiec kadr nie najlepszy ale zawsze cos. no i niestety nie widac tego że za każdym a-kuku młoda ma "banana" na twarzy

http://www.youtube.com/watch?v=d2NHqLzFvtY


ej, no mowilam ze cyrk! jak Ty jej takich sztuczek uczysz? ???bo w cyrku to wiesz jakie sa techniki 😜 mam nadzieje ze Lenka po prostu taka zdolna hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...