Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Basiu - ode mnie oklask 😘 moja Ty blondynko 😉

Ironia losu - okazalo sie ze ta babeczka od krzeselka do ktorej jedziemy w sob mieszka zreszta pare ulic od moich rodzicow - ona tez sprzedaje zabawki - m.in. ten zestaw chicco ktory chcialam ale juz kupilam inny..szkoda bo ona caly zestaw zabawek sprzedaje za 160 a ja za sam ogrodek dalam 130 pln
No coz..biednemu zawsze wiatr w oczy 😉 ja to nigdy nic nie wygram, nie wylicytuje - taka sirota ze mnie. Ale to rodzinne - u nas nikt nic za darmo nie dostal 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Mlody stekal jeczal jojcyl i w koncu po kilkugodzinnej przepychance [chyba poszukam dzis siwych wlosow u siebie] chyba zasnal! ufff ide se zrobic kawe

ACHA - PINACOLADA - przeszukalam wszystkie foty na obu kompach i nie mam zdj mieszkania po remoncie!!!! tzn mam jak jeszcze bemli nie bylo czesciwowo 🤢 a dzis bedzie juz nowy stolik nie od kompletu [bo tamta kobyla zajmowala nam caly mikro salon i ciezkie to bydle ze szok] a teraz mamy leciutki, malusi taniusi stoliczke z ikei i jeszcze pod nos dostarczyli 😉
Tak na marginesie to juz nasz 3 stolik wiec moze zaczne handlowac, stolikami na allegro! 🤪 🤪
AGAB kolekcjonuje WÓZKI A JA STOLIKI 😉


A wszystkie aparaty Ci wcięło czy problem pstryknąć fotkę i wrzucic ciekawskim koleżankom? 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj M. odkad jest ze mna podobno bardzo sie zmienil 🙂 ale i ja pewne zmiany zauwazam - stal sie bardziej "wyszczekany" 😁 😎 i bardziej walczy w istotnych sprawach - teraz mi napisal ze zaden cwel nie bedzie krzyczal na jego zone i napisze skarge do naczelnika poczty hehehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Mlody stekal jeczal jojcyl i w koncu po kilkugodzinnej przepychance [chyba poszukam dzis siwych wlosow u siebie] chyba zasnal! ufff ide se zrobic kawe

ACHA - PINACOLADA - przeszukalam wszystkie foty na obu kompach i nie mam zdj mieszkania po remoncie!!!! tzn mam jak jeszcze bemli nie bylo czesciwowo 🤢 a dzis bedzie juz nowy stolik nie od kompletu [bo tamta kobyla zajmowala nam caly mikro salon i ciezkie to bydle ze szok] a teraz mamy leciutki, malusi taniusi stoliczke z ikei i jeszcze pod nos dostarczyli 😉
Tak na marginesie to juz nasz 3 stolik wiec moze zaczne handlowac, stolikami na allegro! 🤪 🤪
AGAB kolekcjonuje WÓZKI A JA STOLIKI 😉


A wszystkie aparaty Ci wcięło czy problem pstryknąć fotkę i wrzucic ciekawskim koleżankom? 😉 😜


dajze spokoj przez te graty walajace sie po mieszkaniu i tak nic byscie nie zobaczyly :P:P
A tak swoja droga ciekawa jestem czy ktoras kobita odwazyla by sie zrobic foty mieszkania w takim stanie hehehehehe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img684.imageshack.us/i/kuchniacollage811malebr.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7722/kuchniacollage811malebr.jpg[/IMG][/URL]


TO CHYBA WIDZIALYSCIE 🙂 jeszcze balagan i nie ma wielu rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tez 🙂
[URL=http://img691.imageshack.us/i/pokjksawciacollagebrz.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/3019/pokjksawciacollagebrz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
[URL=http://img684.imageshack.us/i/kuchniacollage811malebr.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7722/kuchniacollage811malebr.jpg[/IMG][/URL]


TO CHYBA WIDZIALYSCIE 🙂 jeszcze balagan i nie ma wielu rzeczy


noooo, kuchnia slicznutka. Moje kolory 🙂Czekamy na resztę 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
przestało padać wiec wezme Neśke na spacer- pod warunkiem ze nie ma gorączki bo od 2 dni ma ponad 37, walneła sraczkę i teraz coś rozrabia


goraczka i sraczka to zabkowanie! 🤪


IDE DO SKLEPU PO WÓDKĘ ZNIECZULE SIE WIECZOREM 😁


to wpraszam się do Ciebie wieczorkiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
przestało padać wiec wezme Neśke na spacer- pod warunkiem ze nie ma gorączki bo od 2 dni ma ponad 37, walneła sraczkę i teraz coś rozrabia


goraczka i sraczka to zabkowanie! 🤪


IDE DO SKLEPU PO WÓDKĘ ZNIECZULE SIE WIECZOREM 😁


to wpraszam się do Ciebie wieczorkiem 🤢


A co, w Bydgoszczy prohibicja ?? 🤪 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja panna właśnie wrąbała zupkę jarzynową całą 🤪 aż uszy jej się trzęsły,aż się dziwię,że się nie porzygała bo jak ja ją spróbowałam to myślałam,że pawia rzucę do tego jest taka zbita musiałam rozrobić z wodą.
współczuję wam tych nocek,moja w nocy śpi super.
agab jeśli mogę zapytać czemu kąpiesz Lenkę tak rzadko? my mamy cały harmonogram dnia i młoda uwielbia się kąpać i już wie,że zbliża się butla i noc i jest super,zasypia w 2min.Flora florą,ale brud się zbiera,np.na szyi ,rączkach ja mimo kąpieli przemywam jej kilka razy na dzień,myje dziąsła 2x.
Dziękuję ciocia Kinga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze przedpokój! coś kiedyś słyszałam,że był tam fajny kolor.Nie przejmuj się Jagoda jak wykończe dom to zrobię zdjęcia każdego pomieszczenia nawet piwnicy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody pospal 40 min..grrrr
Postaram sie zrobic fotki moze dzis wieczorem jak lekko ogarne mieszkanie 😜
A w kuchni czeka nas wymiana wszystkich klamek - nei wiem co nam odwalilo i kupilismy bardzo ostro zakonczone i my ciagle sie o nie obijamy a co dopiero raczkujace dziecko 🤢

BASIA - krzeslko na Twoim miejscu wybralabym to co ma MYCLOUD - ma wkladne dla maluchow, jest przyjemniesze w dotyku i masz opinie MYCLOUD. Tamto ma ta cerate - ona jest nieprzyjemna w dotyku

MYCLOUD
- buziole dla Nelci z okazji ukonocznego 4 miecha!!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Moja panna właśnie wrąbała zupkę jarzynową całą 🤪 aż uszy jej się trzęsły,aż się dziwię,że się nie porzygała bo jak ja ją spróbowałam to myślałam,że pawia rzucę do tego jest taka zbita musiałam rozrobić z wodą.
współczuję wam tych nocek,moja w nocy śpi super.
agab jeśli mogę zapytać czemu kąpiesz Lenkę tak rzadko? my mamy cały harmonogram dnia i młoda uwielbia się kąpać i już wie,że zbliża się butla i noc i jest super,zasypia w 2min.Flora florą,ale brud się zbiera,np.na szyi ,rączkach ja mimo kąpieli przemywam jej kilka razy na dzień,myje dziąsła 2x.
Dziękuję ciocia Kinga 🙂


tak jak pisałam, tak zalecili nam w szpitalu. Ja przecież też ją codziennie obmywam, a ręczki wiadomo kilka razy dziennie. Brudna spać nie chodzi 😉 😜.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dziewczyny, chciałam się Was poradzić.
Chcę lali zmienić mleko (ze względu na kupę), kupiłam już Bebilon i dziś już raz go dostała.
Czy mam go już jej normalnie dalej dawać?
Czy jak to najlepiej zrobić?


Powinnas stopniowo wprowadzac czyli jak do tej pory dostawała załóżmy 4 miarki to powinnas najpierw 3starego+1 nowego, na nast dzien 2na2 a potem 1na3 a w czwartym dniu juz tylko nowe.

Ja jak bede przechodzic z Bebilonu Pepti1 na 2 to mam tak robic !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Dziewczyny, chciałam się Was poradzić.
Chcę lali zmienić mleko (ze względu na kupę), kupiłam już Bebilon i dziś już raz go dostała.
Czy mam go już jej normalnie dalej dawać?
Czy jak to najlepiej zrobić?


Powinnas stopniowo wprowadzac czyli jak do tej pory dostawała załóżmy 4 miarki to powinnas najpierw 3starego+1 nowego, na nast dzien 2na2 a potem 1na3 a w czwartym dniu juz tylko nowe.

Ja jak bede przechodzic z Bebilonu Pepti1 na 2 to mam tak robic !!!


a niby JAGODZIE lekarz mówił, że nie można tak mleka mieszać? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Dziewczyny, chciałam się Was poradzić.
Chcę lali zmienić mleko (ze względu na kupę), kupiłam już Bebilon i dziś już raz go dostała.
Czy mam go już jej normalnie dalej dawać?
Czy jak to najlepiej zrobić?


Powinnas stopniowo wprowadzac czyli jak do tej pory dostawała załóżmy 4 miarki to powinnas najpierw 3starego+1 nowego, na nast dzien 2na2 a potem 1na3 a w czwartym dniu juz tylko nowe.

Ja jak bede przechodzic z Bebilonu Pepti1 na 2 to mam tak robic !!!


a niby JAGODZIE lekarz mówił, że nie można tak mleka mieszać? 🤢


moze nie mozna roznych firm ale bebilon z bebilonem mozna a Ty chyba bebilon pepti tez wczesniej mialas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
LALA ŚPI JUŻ 1H !!! 🤪


moja spała 1,5 h ale w miedzyczasie jeczała i 2 razy sie przebudzała. musiałam isc i włozyc smoka. kiedys spała bez takich ceregieli 😠


moja to samo! Kiedyś smoczek był tylko do zasypiania i za chwilę go wypluwała i spała , a teraz ciągnie go całą noc 🤢, a jak jej wypadnie to zaraz jęczy i trzeba wstawać i jej go wkładać 😮.
Może te nasze dzieciaki mają skok rozwojowy?
Ale raczej napewno. I to może potrwać kilka ładnych tygodni 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...