Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a o moim dziecku nie chce mi się pisać, ale widzę, że wszystkie przechodzimy przez to samo. od wczoraj cyrk przy jedzeniu, spacery nadal max po 1 godz, kiedy śpi bo potem włącza syrenę, a kiedy nie śpi to skwierczy, miałczy, marudzi. nic ją nie interesuje tylko rączki. dziąsła białe i na dole widać już 2 białe plamki. próbowałam zrobić fotkę ale niestety nie mam tak dobrego sprzętu by było to widoczne jak u pinacolady, poza tym moje dziecko nie chętne do współpracy by to uwiecznić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
mycloud napisał(a):
Moja na DD ma szczepionkę 🤪 na pewno będzie zachwycona 😁 a tak poza tym też ma DD codziennie ,siedzę od wczoraj i kupuję ciuchy jej na 74 bo już ledwo dopinam 68. po zjedzeniu całej jarzynowej po jakim czasie wasze dzieci jedzą? bo moja wrąbała całą i po 2h wcięła 150ml mleka a wcześniej 50ml soku 🤪myślałam,że jej styknie na 3h ta zupa.A teraz czekam na kupę 😁


moja siostra mówiła ze zupa powinna trzymac 4 godziny może dlatego ze ma niejadka ale moja głodna po 2 czasami a czasem po 4 godzinach


moja dziś zjadła obiadek-dynię z ziemniakami 3/4 słoika a po godzinie darła się na cały blok o mleko 🥴koszmar po prostu-wczoraj dopiero dostała po 3h 😲 ale dziś ma ogólnie dzień do d...więc może dlatego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pobudka śpiochy 😘

moja córcia w nocy budziła się i płakała co chwile do 4 🤢 a o 6 wstała na jedzenie i od 7 nie spi, myśli że mama to robokop i tak może a ja juz mam dosc funkcjonowania dzieki kawie
teraz siedzi u mnie na kolanach i ogladamy krzesełka do karminia- pokazuje jej zdjęcia i patrze na reakcję 😆 chyba mamy wybrane 😉


no to kochane - ktore wybralyscie? 🙂 my to zielone z żabką 🙂

http://www.snoek-babytrein.nl/babytrein/files/image/2008/chicco_polly_froggy.jpg


Jagoda zobacz co znalazłam, tyle że bez firmowe:
czym się różnią, ????
http://www.allegro.pl/item1033671951_krzeselko_full_opcja_avangarde_mega_promocja.html


gość ma 17 negatywów i 45 neutralnych komentarzy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
katpio napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pobudka śpiochy 😘

moja córcia w nocy budziła się i płakała co chwile do 4 🤢 a o 6 wstała na jedzenie i od 7 nie spi, myśli że mama to robokop i tak może a ja juz mam dosc funkcjonowania dzieki kawie
teraz siedzi u mnie na kolanach i ogladamy krzesełka do karminia- pokazuje jej zdjęcia i patrze na reakcję 😆 chyba mamy wybrane 😉


no to kochane - ktore wybralyscie? 🙂 my to zielone z żabką 🙂

http://www.snoek-babytrein.nl/babytrein/files/image/2008/chicco_polly_froggy.jpg


Jagoda zobacz co znalazłam, tyle że bez firmowe:
czym się różnią, ????
http://www.allegro.pl/item1033671951_krzeselko_full_opcja_avangarde_mega_promocja.html


gość ma 17 negatywów i 45 neutralnych komentarzy 🤪


miałam na myśli dane krzesełka , a na sprzedawcę nawet nie patrzałam 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
a o moim dziecku nie chce mi się pisać, ale widzę, że wszystkie przechodzimy przez to samo. od wczoraj cyrk przy jedzeniu, spacery nadal max po 1 godz, kiedy śpi bo potem włącza syrenę, a kiedy nie śpi to skwierczy, miałczy, marudzi. nic ją nie interesuje tylko rączki. dziąsła białe i na dole widać już 2 białe plamki. próbowałam zrobić fotkę ale niestety nie mam tak dobrego sprzętu by było to widoczne jak u pinacolady, poza tym moje dziecko nie chętne do współpracy by to uwiecznić.


o właśnie mi przypomniałaś Kasiu,Małgochna też ma dziąsła białe i twarde jak cholera-czasami chwyci mój paluch i jak ściśnie dziąsełka to boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda a ja czytam posty, tylko tak jak wspomniałam juz gdzies mi uciekaja... bardzo czesto sie zdarza ze posta widze pierwszy raz jak ktos go zacytuje. Nie wiem czemi , czytam od deski do deski..


Syluś po prostu jak przeskakujesz strony-to czasami nie zdążysz przeczytać,a post wskakuje na stronę,którą już przeczytałaś-dziewczyny za szybko i za dużo piszą-jak nadrabiałam zaległości do 3 razy musiałam się cofać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
Basia81 napisał(a):
katpio napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pobudka śpiochy 😘

moja córcia w nocy budziła się i płakała co chwile do 4 🤢 a o 6 wstała na jedzenie i od 7 nie spi, myśli że mama to robokop i tak może a ja juz mam dosc funkcjonowania dzieki kawie
teraz siedzi u mnie na kolanach i ogladamy krzesełka do karminia- pokazuje jej zdjęcia i patrze na reakcję 😆 chyba mamy wybrane 😉


no to kochane - ktore wybralyscie? 🙂 my to zielone z żabką 🙂

http://www.snoek-babytrein.nl/babytrein/files/image/2008/chicco_polly_froggy.jpg


Jagoda zobacz co znalazłam, tyle że bez firmowe:
czym się różnią, ????
http://www.allegro.pl/item1033671951_krzeselko_full_opcja_avangarde_mega_promocja.html


gość ma 17 negatywów i 45 neutralnych komentarzy 🤪


miałam na myśli dane krzesełka , a na sprzedawcę nawet nie patrzałam 😲 😲


krzesełko rewelacja- może tylko materiał ma inny, ja różnicy nie widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
katpio napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pobudka śpiochy 😘

moja córcia w nocy budziła się i płakała co chwile do 4 🤢 a o 6 wstała na jedzenie i od 7 nie spi, myśli że mama to robokop i tak może a ja juz mam dosc funkcjonowania dzieki kawie
teraz siedzi u mnie na kolanach i ogladamy krzesełka do karminia- pokazuje jej zdjęcia i patrze na reakcję 😆 chyba mamy wybrane 😉


no to kochane - ktore wybralyscie? 🙂 my to zielone z żabką 🙂

http://www.snoek-babytrein.nl/babytrein/files/image/2008/chicco_polly_froggy.jpg


Jagoda zobacz co znalazłam, tyle że bez firmowe:
czym się różnią, ????
http://www.allegro.pl/item1033671951_krzeselko_full_opcja_avangarde_mega_promocja.html

w sumie jeden negatyw tylko za krzesełko i jeden neutral. Nie az tak zle wszyscy czepiają sie o wozki. Ale nie ryzykowalabym bo na kuriera nadaja na kontakt i sprzedawce.
gość ma 17 negatywów i 45 neutralnych komentarzy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Dałam radę już jestem 🙂Tylko teraz nie wiem co odpisać bo już zapomniałam połowę postów i tematów-tyle ich dziś było 😉

Ale zacznę od tego,że ja już nie piszę na temat mojej córci-taka maruda-czy wam też brakuje czasami cierpliwości do swoich dzieciaczków-nawet dziś na Nią krzyknęłam 😞czułam się okropnie 😞 a wczoraj to się popłakałam z niemocy-bo już koło 10 dawała mi koncert,dziś do południa kochaniutka-ale później szatan,diabeł,brak mi określeń-ale czytałam że u Was też tak jest-więc to normalne-ale czekam też aż jej to przejdzie 🙂


rozumiem Cię,mnie nie raz trafia najjaśniejszy...wtedy muszę wyjść,ale i tak zdarza mi się warknąć,a wtedy wyję bardziej niż ona bo jestem jeszcze wkur...na swój jeb...brak opanowania 😠


dołączam do matek mało opanowanych ☺️ ☺️ ☺️
mi też się zdarza krzyknąć, a dziś nawet jak cyrkowała przy jedzeniu to miałam ochotę rzucić butlą o podłogę, aż strach się bać, żekiedyś to zrobię.
a ile wasze pociechy jedzą kleiku w ml?
ja Weronice od dwóch podaje na drugie karmienie, próbowałam łyżeczką z lovi, ale to jest takie rzadkie, że przez 40min zjadła- wypiła 30ml, w tym 3 razy podgrzewałam. wkurzyłam się i podaję z butli. i ile czasu mija zanim są głodne potem. moja je kleik ok 11.00, i do godz 17.00 nie chciała nic jeść ani dziś ani wczoraj. może za dużo jej robię? a wciąga 150 kleiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
katpio napisał(a):
Basia81 napisał(a):
katpio napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pobudka śpiochy 😘

moja córcia w nocy budziła się i płakała co chwile do 4 🤢 a o 6 wstała na jedzenie i od 7 nie spi, myśli że mama to robokop i tak może a ja juz mam dosc funkcjonowania dzieki kawie
teraz siedzi u mnie na kolanach i ogladamy krzesełka do karminia- pokazuje jej zdjęcia i patrze na reakcję 😆 chyba mamy wybrane 😉


no to kochane - ktore wybralyscie? 🙂 my to zielone z żabką 🙂

http://www.snoek-babytrein.nl/babytrein/files/image/2008/chicco_polly_froggy.jpg


Jagoda zobacz co znalazłam, tyle że bez firmowe:
czym się różnią, ????
http://www.allegro.pl/item1033671951_krzeselko_full_opcja_avangarde_mega_promocja.html


gość ma 17 negatywów i 45 neutralnych komentarzy 🤪


miałam na myśli dane krzesełka , a na sprzedawcę nawet nie patrzałam 😲 😲


krzesełko rewelacja- może tylko materiał ma inny, ja różnicy nie widze


roznica jest w jakosci ktorej nie widac 😉 ja tam wole oryginal, juz nie raz sie przejechalam na podrobach a o tym AVANGARDE czytalam gdzies zle opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znowu w garach stoje. dzis gotuje kapusniak na raty - na raty bo i na raty ogladam jukendens 😁

Do malo opanowanych matek i ja dolaczam - dzis tez mialam ochote rzucic butla albo nim a on jakby na zlosc - wszystko na opak a nabardziej mnie rozbraja jak moje wkur... siaga apogeum a on sie do mnie usmiecha 😉

Basiunia - oj dobrze ze piszesz o tych biedronkowych promo bo i pieluchy beda nam potrzebne!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku, ale naskrobałyście

A ja nadal siedze na amerykanskich stronach - znalazłam jeszcze tansze ciuszki - robie zamówienie ale tym razem uderzam do kuzyna bo byłego juz sie boje nawet prosic. Wczoraj stracił 2 h na moim zamowieniu bo str cos nawalała i musiał telefonicznie je składac 😜 wiec nie chce go draznic

ide kontynuowac zamowienie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
mycloud napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Dałam radę już jestem 🙂Tylko teraz nie wiem co odpisać bo już zapomniałam połowę postów i tematów-tyle ich dziś było 😉

Ale zacznę od tego,że ja już nie piszę na temat mojej córci-taka maruda-czy wam też brakuje czasami cierpliwości do swoich dzieciaczków-nawet dziś na Nią krzyknęłam 😞czułam się okropnie 😞 a wczoraj to się popłakałam z niemocy-bo już koło 10 dawała mi koncert,dziś do południa kochaniutka-ale później szatan,diabeł,brak mi określeń-ale czytałam że u Was też tak jest-więc to normalne-ale czekam też aż jej to przejdzie 🙂


rozumiem Cię,mnie nie raz trafia najjaśniejszy...wtedy muszę wyjść,ale i tak zdarza mi się warknąć,a wtedy wyję bardziej niż ona bo jestem jeszcze wkur...na swój jeb...brak opanowania 😠


dołączam do matek mało opanowanych ☺️ ☺️ ☺️
mi też się zdarza krzyknąć, a dziś nawet jak cyrkowała przy jedzeniu to miałam ochotę rzucić butlą o podłogę, aż strach się bać, żekiedyś to zrobię.
a ile wasze pociechy jedzą kleiku w ml?
ja Weronice od dwóch podaje na drugie karmienie, próbowałam łyżeczką z lovi, ale to jest takie rzadkie, że przez 40min zjadła- wypiła 30ml, w tym 3 razy podgrzewałam. wkurzyłam się i podaję z butli. i ile czasu mija zanim są głodne potem. moja je kleik ok 11.00, i do godz 17.00 nie chciała nic jeść ani dziś ani wczoraj. może za dużo jej robię? a wciąga 150 kleiku.


wczoraj zrobiłam małej kleik malinowy na gęsto mniam mniam niby 150ml ale zjadła z tego może 1/3 i straszne miny robiła,dzień wcześniej zrobiłam luźny i też zjadła tylko połowę,więc jej narazie nie dam,odczekam jakiś czas i spróbuję ponownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
katpio napisał(a):
mycloud napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Dałam radę już jestem 🙂Tylko teraz nie wiem co odpisać bo już zapomniałam połowę postów i tematów-tyle ich dziś było 😉

Ale zacznę od tego,że ja już nie piszę na temat mojej córci-taka maruda-czy wam też brakuje czasami cierpliwości do swoich dzieciaczków-nawet dziś na Nią krzyknęłam 😞czułam się okropnie 😞 a wczoraj to się popłakałam z niemocy-bo już koło 10 dawała mi koncert,dziś do południa kochaniutka-ale później szatan,diabeł,brak mi określeń-ale czytałam że u Was też tak jest-więc to normalne-ale czekam też aż jej to przejdzie 🙂


rozumiem Cię,mnie nie raz trafia najjaśniejszy...wtedy muszę wyjść,ale i tak zdarza mi się warknąć,a wtedy wyję bardziej niż ona bo jestem jeszcze wkur...na swój jeb...brak opanowania 😠


dołączam do matek mało opanowanych ☺️ ☺️ ☺️
mi też się zdarza krzyknąć, a dziś nawet jak cyrkowała przy jedzeniu to miałam ochotę rzucić butlą o podłogę, aż strach się bać, żekiedyś to zrobię.
a ile wasze pociechy jedzą kleiku w ml?
ja Weronice od dwóch podaje na drugie karmienie, próbowałam łyżeczką z lovi, ale to jest takie rzadkie, że przez 40min zjadła- wypiła 30ml, w tym 3 razy podgrzewałam. wkurzyłam się i podaję z butli. i ile czasu mija zanim są głodne potem. moja je kleik ok 11.00, i do godz 17.00 nie chciała nic jeść ani dziś ani wczoraj. może za dużo jej robię? a wciąga 150 kleiku.


wczoraj zrobiłam małej kleik malinowy na gęsto mniam mniam niby 150ml ale zjadła z tego może 1/3 i straszne miny robiła,dzień wcześniej zrobiłam luźny i też zjadła tylko połowę,więc jej narazie nie dam,odczekam jakiś czas i spróbuję ponownie.


a butelką czy łyżeczką? i czy trzymacie się proporcji, bo ja bym chciała zrobić gęsty do łyżeczki, ale nie wiem czy nie zaszkodzę dodając więcej miarek kleiku ja zalecają 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpio trzymałam się ściśle proporcji na 150ml mleka 3 łyżki stołowe kleiku-na gęsto wyszło-podawałam łyżeczką,do tej twojej "sprytnej"butli Lovi chyba takie proporcje muszą zostać-sama zobaczysz-choć może być nawet za gęste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, cieżko się opanować jak dziecko takie grzeczniutkie inaczej. Vanesska juz nieraz widziała jka płacze z bezsilności- u mnie najgorsze jest to że mała sie chyba Jarka boji i jak on ją bierze to tak patrzy na niego i zanim się rozkręci z kaprysami to on mi ja oddaje bo go wszystko boli- wtedy Nesia wrzeszczy , on komentuje że u niego nie płakała i mnie wkurwia a ja wychodze z siebie. Był taki okres ze mnie strasznie ponosiło i nieraz krzykłam na nią ale to do czasu jak nie zobaczyłam mega strachu w jej oczkach i teraz jak ma dzień świra i trace cierpliwość to ją odkładam i wchodze do łazienki przemyć twarz zimną wodą- pomaga.
Naprawde to co mnie wyprowadza z róznowagi to jego tekst: " wracaj do roboty a ja bede brał dziecko na tydzien do siebie- na weekendy bede Ci ja oddawał!"
dziewczyny to działa na mnie jak płachta na byka. Ostatnio jak to usłysząłam to mu obiecałam ze jak zechce sięgnąć po moja córkę to mu łapy upierdo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spadam juz dziewczynki

czeka mnie jeszcze grzanie wody i mycie butelek

Aaaa, nie pochwaliłam sie - włączyli wodę !!! Nawet czysta leci 🤪 Tylko poki co zimna 😞 Ale zmyware mozna załączyć 😉

[color=red]Myjecie dziecięce butelki w zmywarce?? [/color](odp. przeczytam jutro 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...