Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam!My dziś bylismy z tatusiem w centrum handlowym bo miał nerwa na ludzi 🙃
zostawić chłopa samego z 2 letnią córką to na pewno wróci się z kilkoma nowymi rzeczami do domku!
ja poszłam karmić Majkę bo biedactwo zgłodniało, a tatuś miał pojeździć na pierwszym pomniku bylego prezydenta 😜 (zaraz zgram fotke z tel to Wam pokaze) wracam a córcia z bańkami balonikiem z Kubusiem Puchatkiem i wcale nie na hel 😞 i tym przyrządem co pokazywała Syla. Wiecie co za zdzierstwo???wczoraj na allegro znalazłam je za 16zł a w SMYKU 39,99!!!!tak to jest zostawić tatusia i córcie na samopas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Sylla ale jazda!!! a ja nie biorę tabletek ,jedziemy na gumkach hahaha,ale poważnie to jak brałam tabletki to miałam wstręt do seksu,nawet mi się do męża przytulić nie chciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylyśmy na spacerku 2h ,prze 1,5 łaziłam a 30min siedziałam na ławeczce a młoda spała,aż żałowałam,że nie wzięłam żadnej gazetki do poczytania.Duszno jak cholera,ale deszczu nie ma.
Dzisiaj Nelka jak przespała całą noc to obudziła się o 06.00 potańcowała trochę i ok.8.00 już była śpiąca to mąż wziął i dał mi ją do łóżka a ona przytuliła się do mnie tzn.jej policzek był przytulony do mojego nosa i tak spałyśmy o jakie cudne uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U NAS JAKIS KOSZMAR I ON WCIAZ TRWA...DARCIE PAPY - ZUPA - NIE, DESEREK, NIE, MI ZE STRESU BO SIE DZIECKO CHCIALO UDUSIC Z WSCIEKLEGO WRZASKU POROBILY MI SIE GRUDY W KASZCE - ZEPSULAM DWA SLOIKI DESERKOW A ON I TAK NIE ZJADL!!!! WYPLUL WSZYSTKO NA SWIEZY SLINIAK [A DZIS DODALAM MU DESERKU Z JAGOD..] I DALEJ DRZE KOPARE. DALAM MU BUTLE W KONCU SIE USPOKOIL ALE I TAK ZJADL 90 ML I WYPLUL. CZYLI OD RANA OD 5TEJ ZJADL W SUMIE JEDNA ZUPE [BO MU WCISNELAM NA SILE] I 140 ML MLEKA W SUMIE...
Poza tym na spacerze sie obudzil - wiec ja synkowi budke w dol zeby sobie kuzwa drzewka poogladal a on zobaczyl drzewka i ryk!!!! i darl sie juz do samego domu co mu sie NIGDY nie zdarzylo!!!! zeby bylo malo to usral sie rowniez pierwszy raz tak ze nie tylko z tylu byla kupa ale i z przodu!!! a ten oczywiscie ciagnal sie za obsranego siusiaka i potem lapy do buzi...ja wymiekam. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
U NAS JAKIS KOSZMAR I ON WCIAZ TRWA...DARCIE PAPY - ZUPA - NIE, DESEREK, NIE, MI ZE STRESU BO SIE DZIECKO CHCIALO UDUSIC Z WSCIEKLEGO WRZASKU POROBILY MI SIE GRUDY W KASZCE - ZEPSULAM DWA SLOIKI DESERKOW A ON I TAK NIE ZJADL!!!! WYPLUL WSZYSTKO NA SWIEZY SLINIAK [A DZIS DODALAM MU DESERKU Z JAGOD..] I DALEJ DRZE KOPARE. DALAM MU BUTLE W KONCU SIE USPOKOIL ALE I TAK ZJADL 90 ML I WYPLUL. CZYLI OD RANA OD 5TEJ ZJADL W SUMIE JEDNA ZUPE [BO MU WCISNELAM NA SILE] I 140 ML MLEKA W SUMIE...
Poza tym na spacerze sie obudzil - wiec ja synkowi budke w dol zeby sobie kuzwa drzewka poogladal a on zobaczyl drzewka i ryk!!!! i darl sie juz do samego domu co mu sie NIGDY nie zdarzylo!!!! zeby bylo malo to usral sie rowniez pierwszy raz tak ze nie tylko z tylu byla kupa ale i z przodu!!! a ten oczywiscie ciagnal sie za obsranego siusiaka i potem lapy do buzi...ja wymiekam. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠


Jagoda Vanessa zjadła od 6t ylko kasze ok 10 i do teraz nic 🤪 na siłe biegając z nia po mieszkaniu zjala 90 m dosłownie przed chwiląl, od godziny co chwile coś jojczy niby śpiąca a nie śpi, koncert tez dała bo jej jedna skarpetka spadała i jej założyłam i matko jak się rozdarła, szok wkońcu zdarłam jej te piepszone skarpetki i uspokoiła się ale w zamian zaczeła się czkawka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał(a):
i wiecie co znudził mi się mój leżaczek dla Weroniki i wystałam go na allegro. dołożę trochę i kupię jej nowy. i wczoraj po 1 dniu sprzedałam- za 90zł ( a kupiłam używany od koleżanki za 60zł). to sie nazywa interes. tak mnie nakręciłyście z tymi krzesełkami do karmienia, ż chyba wystawię swoje skromne i kupię full wypas, ale przeraża mnie jego wysyłka.
a teraz chcę kupic taki:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=5582906
lub:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=981800
który wybrać?


ja mam drugi i jest super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu ja zwariuje zaraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DUSIA - ale jak to posmarowac jak musi byc na dziaslach niby 5 min zeby zaczel odzialas a jak mu to smaruje to on to w sekunde zjada i ssie kciuka...chcialam mu zobaczyc te dziasla - ni huhu - jak Wt to robicie???? ja tylko jak ziewnie albo drze pape to moge mu zajrzec a tak to mi jezor wystawia albo sie drze i tyle moge zobaczyc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
jezu ja zwariuje zaraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DUSIA - ale jak to posmarowac jak musi byc na dziaslach niby 5 min zeby zaczel odzialas a jak mu to smaruje to on to w sekunde zjada i ssie kciuka...chcialam mu zobaczyc te dziasla - ni huhu - jak Wt to robicie???? ja tylko jak ziewnie albo drze pape to moge mu zajrzec a tak to mi jezor wystawia albo sie drze i tyle moge zobaczyc 😠


ja to z meżem robiłam on trzymał buźkę żeby była otwarta a ja smarowałam dół i górę...ale na pewno 5min to nie było- to od razu daje taki chłodek - próbowałam u siebie 🙃
Agata też szybko zlizywała bo to ma taki fajny rumiankowo słodki smaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...