Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacoladaa pomaga Lence ten Viburcol?I po jakim czasie działa?



aniołku nie wiem bo ostatni raz jej dawałam jak miała kolki w 2 mż. Teraz ostatnio nie musiałam. Tak sobie po prostu przypomniałam ze mi zostały czopki i ze własnie polecaja je przy bolesnym ząbkowaniu.
Agab moze pomoze 😉w tej kwestii bo ona chyba Lence daje


jak była noworodkiem to nie pomogło, ale wczoraj jej dałam i spała ładnie całą noc, nie wiem czy od Viburcolu, czy nie. Przed chwilą się jeszcze rzucała, ale jej dałam i mam nadzieję, że będzie git.


dzięki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Wiem że jest prawie 23 ale zostały ziemniaczki z obiadu i se je wrzuciłam na patelenke i na masełku przypiekłam 🙂 No i wtrąbiłam cały talerz z ketchupem 😉 uwielbiam ....


ja tez tak robie i dodaje przyprawe do ziemniaków-rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nasza mimo ząbków ładnie zasypia wieczorem, tylko w dzień daje czadu jak oszlała a wieczorem na przyjście tatusia sie wyciszai zwykle zaśnie jak nie w kojcu to na bujawce a nawet w foteliku do karmienia.... i potem tatus sobie żartuje że zajmowanie się takim bobaskiem to czycty relaks 😁 ja mu dam RELAK 😁 idzie weekend to wyjdę nz jakieś dłuższe zakupy 😉 i zobaczymy jak będzie się bawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młoda właśnie wtrąbiła 180ml i zasnęła - ciekawe jak długo pośpi 🤢

allicce - no to czekamy na zdjęcia sukni. jejku, ja jakbym teraz wychodziła za mąż to całkiem inna bym wybrała 😉 Wtedy juz miałam taka piekną całą z koronki upatrzoną wąską z rozcięciem po samą c... 🤪 Ale stwierdziłam że nie będę księdza w zakłopotanie wpędzać bo co by bidok zrobił jakby mu na mszy stanął 🤪 A tak poważnie to strasznie droga była (12 lat temu ponad 3 tys) i nie mogłam sobie pozwolić. Miałam też całą z koronki , ecru, tyle że nie wąską. Ale jak na tamte czasy to też ładną 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda ja łykałam levonelle tez nie zapomne hehe 🙂 to jest odpowiednik tego polskiego 😜 hmm czemu uwazasz ze pigulki sa złeE? bo ja tez wlasnienie bardzo chcialam ale... jak mam drugi raz takie cos przezywac i tak koszmar sie dopiero skonczy za 3tyg gdy zrobie test ciazowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

niunia zjadła na śpiocha ok 23.30 i spała do 6 🤪
cos mruczła przez sen- nawet mi przywaliła ale spała. zjadła i zasneła do 7, no i wariuje- śmieje się i płacze na zmiane, przzespała sie przez 15 minut i daje czadu.... a ja znów zaczynam dzień od red bulla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś od rana widze jak ja boli- bawiła sie kułeczkiem i nagle dolna wargunia wysunieta i łzy leca, bidulka pcha te paluszki to buzi, śmieje sie i nagle pisk i łzy, szybko posmarowałam dentinoxem i znów sie smiala

wolałabym zeby mnie bolało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I Nesiulka siada 🤪 rano poszłam po butelke wracam a ona jakoś dziwnie leży, poprawiłam ja na płaską poduszke a gwiazda podniosła sie do połowy w walneła na bok, znów położyłam a ta znowu usiadła tylko sie mnie złapała cwaniara i nawija do mnie- tak jakby chciała powiedziec i widzisz co potrafie 😆

jaka ona silna a tak mnie sraszyli, urodziła sie mała ale za to wielka 🙂 szkoda ze mieszkam sama bo nawet nie ma kto nam zrobic fotki co myszka potrafi ale juz nie długo przenosze sie do mamy po to by byc z niunia a nie wracac narazie do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBRY MAMUSIE

ANIOŁkU
- no to u nas rzeczywiscie to samo...i tez mnie M. ratowal i tez ze strachem sie klade spac co bedzie jutro..
noc na szczescie spoko, mlody spi.
Butli z kleikiem tez nie chcial po kapieli i bylo darcie-co sie mu tez pierwszy raz zdarzylo.
Teraz obudzil sie i od pol godziny lezy w lozeczku i sie bawi wiec mu nie przeszkadzac 😉

JA WYGLADAM JAK ZOMBIE I CZUJE SIE JAK ZOMBIE.
WORY POD OCZAMI, LEB MI PEKA....

SYLA- nie jestem przeciwniczka tabletek ogolnie tylko ja sie zawsze zle czulam po tabletach i albo tylam albo nie mialam ochoty na seks. Teraz od 2 dni biore, zobaczymy - mam nadzieje ze wczorajszy kiepski dzien nie byl zasluga tabletek 🤢

Tak sie wczoraj uryczalam, siedzialam i ryczalam do 0:30. Zle mi z tym ze taki maluch mnie wykancza - a co bedzie jak bedzie starszy i zacznie pyskowac?...zawsze po takim dniu wyrzucam sobie ze jestem najgorsza matka na swiecie i boli mnie to bardzo 😞
Maz mnie pocieszal, masaz stop zrobil, melise zaparzyl i w ogole mowil ze on ma anielska cierpliwosc a mlody potrafi go wyprowadzic z roznowagi nawet w ciagu godziny wieczorem kiedy on jest a ja jestem z nim caly dzien i on to rozumie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - gratuluje madrego dziecka 😉 az strach pomyslec ze te brzdace zaczynaja kumac co sie do nich mowi 😉

BASIA
- buziaki dla Nesi siłaczki!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
DZIEWCZYNY - JA MAM BOBODENT - CZY DENTINOX ktory wszytskie uzywacie - jest lepszy??? Czy to przypadek..?


Rozmawiałam na ten temat z klientka stomatologiem i powiedziała mi ze Bobodent to tylko ziołowy lek ktory nie ma w swoim składzie substancji znieczulajacych w przeciwienstwie do Dentinoxu , który zawiera Lidokainę. dentinox górą ! Zdecydowanie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Niunia sobie poszla nynac. Ja juz od 8 na nogach. Trzeba sie ogarnac. Dzis pochmurno ale za ten wczorajszy dzionek moze byc 🙂 kupilam kleik ryżowy i sprobuje zagescic swoje mleko zobaczymy czy zje.. bo kaszek mi w ogole ruszac nie chce 🤔 czy ten kleik to tez sie traktuje jako nowosc i mam to wczesniej wyprobowac??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, to kupie dentinox...

Ja chyba dzis zastapie ta poranna flache kaszka na mleku...zobaczymy..
Poki co mlody wcale nie glodny..:/


DZIEWCZYNY - ta nowa zabawka nie dosc ze przestraszyla mi dziecko 🤢 [potem bylo ok] to jeszcze mam wrazenie ze nie dziala tak jak producent przewidzial.
Jest tam np. przelacznik na KEYS, MOTION, MUSIC i MOTION I MUSIC to jest to samo 🤢 alo tego wygrywa to dosc denerwujace jednak melodie, szczegolnie pierwsza i nijak przeskoczyc do nastepnej - trzeba za kazdym razem wysluchac pięciu jesli podoba Ci sie szósta...
PISZE DO BABY OD WCZORAJ RANA, widzialam ze sie logowala na allegro a mi nie odpisuje!instrukcji oczywiscie tez mi nie doslala. Dotychczas miala same super pozytywy - czy ja powinnam jej wystawic negatywa czy neutrala? jak myslicie 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...