Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basiu- gratki dla Nesi 🙂 widzisz heh nasze gwiazdy to kochane siłaczki. A i w ogole fajnie wymysliłas z tą pracką , masz mozliwosc bycia z Waneska 🙂 tylko teraz chyba juz kogos szukasz na mieszkanko nie? a tata od Nesi dalej nie interesujesie? podalas go o te alimenty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Lala znowu w nocy źle spała 😞, o 3.00 musiałam wziąć ją do nas do łóżka.

My już po szczepieniach, lala zasnęła.
Lekarka odwala taką sztukę że szok.
Ważenie - na wadze łazienkowej 🤢, bo stary gabinet szczepień się spalił 😮, niby waży 6500 😮.
Mierzenie - Lena leży na brzuszku, a ona zmierzyła kawałek głowy, kawałek pleców i zgięte nogi 😮 - 62cm 🤢.
Pytam o zaparcia - odpowiedź:"może zacząć podawać Pani jabłuszko" 🤪, powiedziałam, że daję, "no to soczek" - mówię: daję, no to baba stwierdza:"z czasem się unormuje", "podać czopek glicerynowy" 🤪 🤪 🤪.
Zajebiście było!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzieki, to kupie dentinox...

Ja chyba dzis zastapie ta poranna flache kaszka na mleku...zobaczymy..
Poki co mlody wcale nie glodny..:/


DZIEWCZYNY - ta nowa zabawka nie dosc ze przestraszyla mi dziecko 🤢 [potem bylo ok] to jeszcze mam wrazenie ze nie dziala tak jak producent przewidzial.
Jest tam np. przelacznik na KEYS, MOTION, MUSIC i MOTION I MUSIC to jest to samo 🤢 alo tego wygrywa to dosc denerwujace jednak melodie, szczegolnie pierwsza i nijak przeskoczyc do nastepnej - trzeba za kazdym razem wysluchac pięciu jesli podoba Ci sie szósta...
PISZE DO BABY OD WCZORAJ RANA, widzialam ze sie logowala na allegro a mi nie odpisuje!instrukcji oczywiscie tez mi nie doslala. Dotychczas miala same super pozytywy - czy ja powinnam jej wystawic negatywa czy neutrala? jak myslicie 🙂?
zalezy co jej pisałaś, i z czego sie nie wywiazała a było napisane w aukcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Cześć dziewczyny!

Lala znowu w nocy źle spała 😞, o 3.00 musiałam wziąć ją do nas do łóżka.

My już po szczepieniach, lala zasnęła.
Lekarka odwala taką sztukę że szok.
Ważenie - na wadze łazienkowej 🤢, bo stary gabinet szczepień się spalił 😮, niby waży 6500 😮.
Mierzenie - Lena leży na brzuszku, a ona zmierzyła kawałek głowy, kawałek pleców i zgięte nogi 😮 - 62cm 🤢.
Pytam o zaparcia - odpowiedź:"może zacząć podawać Pani jabłuszko" 🤪, powiedziałam, że daję, "no to soczek" - mówię: daję, no to baba stwierdza:"z czasem się unormuje", "podać czopek glicerynowy" 🤪 🤪 🤪.
Zajebiście było!!!


o matko! to babsko blysnelo wiedza!LEKARZE!
a z tego co wiem to czopki to jest ostatecznosc jak juz dziecko kupy nie robi tydzien lub wiecej bo czopki "rozleniwiaja" naturalne wydalanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
dzieki, to kupie dentinox...

Ja chyba dzis zastapie ta poranna flache kaszka na mleku...zobaczymy..
Poki co mlody wcale nie glodny..:/


DZIEWCZYNY - ta nowa zabawka nie dosc ze przestraszyla mi dziecko 🤢 [potem bylo ok] to jeszcze mam wrazenie ze nie dziala tak jak producent przewidzial.
Jest tam np. przelacznik na KEYS, MOTION, MUSIC i MOTION I MUSIC to jest to samo 🤢 alo tego wygrywa to dosc denerwujace jednak melodie, szczegolnie pierwsza i nijak przeskoczyc do nastepnej - trzeba za kazdym razem wysluchac pięciu jesli podoba Ci sie szósta...
PISZE DO BABY OD WCZORAJ RANA, widzialam ze sie logowala na allegro a mi nie odpisuje!instrukcji oczywiscie tez mi nie doslala. Dotychczas miala same super pozytywy - czy ja powinnam jej wystawic negatywa czy neutrala? jak myslicie 🙂?
zalezy co jej pisałaś, i z czego sie nie wywiazała a było napisane w aukcji.


no wyslalam juz 6 maili zeby mi doslala instrukcje po polsku [bo jestesmy w polsce i kazdy produkt taka instrukcje wg prawa musi miec] albo zeby mi wyjasnila do czego sa te cholerne przyciski i czemu wszystkie dzialaja tak samo 🙂 i tyle
ZERO REAKCJI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Lalunia dała się mamusi wyspać,obudziła się koło 6-zjadła mleczko,trochę poleżała ale widziałam że się męczy to posmarowałam jej dziąsełka i zasnęła po jakichś 20min.spałyśmy do 9 🙂Narazie jest o.k.ale zobaczymy jak dalej.Lepiej,żeby nie marudziła bo dostałam okres i brzuch mnie napierdziela na maksa ☺️
Ale muszę się pochwalić,że dzień zaczęłam od innego-lepszego nastawienia,co będzie to będzie 😉 niunia też wyczuwa,że mamusia jest poddenerwowana i udziela jej się mój zły nastrój ale nie DZIŚ!!!Postanowiłam być twarda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
dzieki, to kupie dentinox...

Ja chyba dzis zastapie ta poranna flache kaszka na mleku...zobaczymy..
Poki co mlody wcale nie glodny..:/


DZIEWCZYNY - ta nowa zabawka nie dosc ze przestraszyla mi dziecko 🤢 [potem bylo ok] to jeszcze mam wrazenie ze nie dziala tak jak producent przewidzial.
Jest tam np. przelacznik na KEYS, MOTION, MUSIC i MOTION I MUSIC to jest to samo 🤢 alo tego wygrywa to dosc denerwujace jednak melodie, szczegolnie pierwsza i nijak przeskoczyc do nastepnej - trzeba za kazdym razem wysluchac pięciu jesli podoba Ci sie szósta...
PISZE DO BABY OD WCZORAJ RANA, widzialam ze sie logowala na allegro a mi nie odpisuje!instrukcji oczywiscie tez mi nie doslala. Dotychczas miala same super pozytywy - czy ja powinnam jej wystawic negatywa czy neutrala? jak myslicie 🙂?
zalezy co jej pisałaś, i z czego sie nie wywiazała a było napisane w aukcji.


no wyslalam juz 6 maili zeby mi doslala instrukcje po polsku [bo jestesmy w polsce i kazdy produkt taka instrukcje wg prawa musi miec] albo zeby mi wyjasnila do czego sa te cholerne przyciski i czemu wszystkie dzialaja tak samo 🙂 i tyle
ZERO REAKCJI

nie słyszałam o obowiązku polskiej instrukcji 🤔 heh obowiązkiem jest paragon. A i zwróc uwage czy w aukcji jest napisane o instrukcji. Bo w sumie jak nie ma, to jesli chodzi o ścisłość to nie musi Ci dosyłać. Dodała jakakolwiek instrukcje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Hello 🙂

Jagódka poszła spać a chciałam ją pocieszyć,że niestety u Nas tak samo 😠 😠 😠 😠,jak pisałam rano jeszcze było w miarę 🙂potem wybrałyśmy się z niunią na spacer,myślałam że jej przejdzie jak się dotleni ale k...nic się nie zmieniło po powrocie do domu 😞spokój był jedynie przy obiedzie a od 15 od nowa,stękanie,płacz i tak w kółko do 19.30-między czasie pisałam eski do tatusia,że jak tak dalej będzie to trafię do wariatkowa i że dziś młodą zostawiam za drzwiami 😉a tatuś odpisał,może wystawmy ją na allegro???nawet o tym nie pomyślałam 😜tylko obawiam się,że ceny minimalnej byśmy nie osiągnęły
Tak w ogóle to próbowałam jej smarować dziąsełka ale bardziej język wysmarowałam-niunia zaraz zlizuje całość,gryzak jak dopadła to myślałam że połknie-pomogło na 3 min.bo się ocieplił i dupa,znów ryk,dałam jej Nurofen i też dupa,mleczka po kąpieli też nie chciała-ryk,tatuś ją usypiał bo nie dałam już rady-po 30 min.stękania padła 🙂


uffff jak to dobrze, że nie tylko moje dziecko daje mi popalić 😜 😜 😜
jestem z Tobą aniołku, przetrwamy to...moja też wiecznie skwierczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- tu masz artykuł http://polphone.com/blog/index.php/2009/10/obowiazek-instrukcji-w-jezyku-polskim/ przeczytaj i wymaluj jej meila z paragrafami zobaczymy czy wtedy odpisze. W takiej sytuacji mozesz nawet sprawe zgłosic do allegro 😁 😁 a coo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda znalazłam taki post może chodzi o inny przedmiot ale sytuacja taka sama
"Witam
Niedawno brat zakupił Canona S5 IS w sieci sklepów FJ. Po otwarciu pudła okazało się że jest tylko kilku stronicowa "ulotka" z podstawowyni zagadnieniami dotyczącymi obsługi aparatu (w dodatku nie orginalna tylko ksero), a wersji rozszeżonej brak. Poradziłem mu aby poruszył tą kwestję w sklepie. W innym punkcie tej samej sieci FJ Sprzedawca otwarł przy nim nowiutkiego S5 i też nie było wersji rozszeżonej, ale zato "ultka" była już orginalna, Szanowny Pan Sprzedawca oznajmił że wine ponosi firma Canon, bo to ona nie dostarcza instrucji i do niej trzeba się zgłosić. W serwisie Canona stwierdzono że o pełną instrukcję mogą zabiegać tylko sprzedawcy i dystrybutorzy. Więc kwadratura koła. jedni nie mogą, a drudzy nie chcą...

Ale zawsze jest Hepy End. Brat postraszył sieć FJ skierowaniem sprawy do Biura Obronicy Praw Konsumenta i idącym za tym postępowaniem prawnym. A w zamian otrzymał INSTRUKCJE, coprawda w wersji CD lecz lepszy rydz niż nic.
"

Wiec wszystko jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Basiu- gratki dla Nesi 🙂 widzisz heh nasze gwiazdy to kochane siłaczki. A i w ogole fajnie wymysliłas z tą pracką , masz mozliwosc bycia z Waneska 🙂 tylko teraz chyba juz kogos szukasz na mieszkanko nie? a tata od Nesi dalej nie interesujesie? podalas go o te alimenty?


mieszkanie wynajme i bedzie mi się krwdyt mieszkaniowy sam spłacac 🙂
jarek pojawił się ostatnio i kupił małej 1 mleko i 4 zupki 🤪 sie wysilił
wczoraj zadzwonił do mnie o 23 i gadaliśmy o małej a na 2 telefon zadzwoniła jego mamusia i słysze jak jej mówi no już kończe 🤪 i zaraz do mnie mówi musze kończyc bo mama się denerwuje i spac nie moze 🤪 i wyłączył się... pizdzielec dzwoni do niego z dołu ze jej rozmowa o dziecku przeszkadza to teraz czekam az ja spotkam. a ten zasrany siusiumajtek boi się zeby mamunia czasem focha nie walneła i wtedy po bułeczki mu nie pójdzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda ja łykałam levonelle tez nie zapomne hehe 🙂 to jest odpowiednik tego polskiego 😜 hmm czemu uwazasz ze pigulki sa złeE? bo ja tez wlasnienie bardzo chcialam ale... jak mam drugi raz takie cos przezywac i tak koszmar sie dopiero skonczy za 3tyg gdy zrobie test ciazowy


oj tam Syla nie przejmuj się, najwyżej będziesz dzielic czas na forum pomiędzy styczniowe maleństwa 2010 a styczeń 2011 🤪
a tak poważnie to nie zazdroszczę, ja biorę tabletki i do tego każę kupować gumeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda ja łykałam levonelle tez nie zapomne hehe 🙂 to jest odpowiednik tego polskiego 😜 hmm czemu uwazasz ze pigulki sa złeE? bo ja tez wlasnienie bardzo chcialam ale... jak mam drugi raz takie cos przezywac i tak koszmar sie dopiero skonczy za 3tyg gdy zrobie test ciazowy


oj tam Syla nie przejmuj się, najwyżej będziesz dzielic czas na forum pomiędzy styczniowe maleństwa 2010 a styczeń 2010 🤪
a tak poważnie to nie zazdroszczę, ja biorę tabletki i do tego każę kupować gumeczki
hehe po moich obliczeniach załapałabym sie na luty 2011 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
DZIEWCZYNY - JA MAM BOBODENT - CZY DENTINOX ktory wszytskie uzywacie - jest lepszy??? Czy to przypadek..?


Rozmawiałam na ten temat z klientka stomatologiem i powiedziała mi ze Bobodent to tylko ziołowy lek ktory nie ma w swoim składzie substancji znieczulajacych w przeciwienstwie do Dentinoxu , który zawiera Lidokainę. dentinox górą ! Zdecydowanie!!!


my też używamy dentinox, ale zupełnie przypadkiem, taką maść podał mi farmaceuta, a nie wiedziałam czym się różni od bobodentu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzieki, to kupie dentinox...

Ja chyba dzis zastapie ta poranna flache kaszka na mleku...zobaczymy..
Poki co mlody wcale nie glodny..:/


DZIEWCZYNY - ta nowa zabawka nie dosc ze przestraszyla mi dziecko 🤢 [potem bylo ok] to jeszcze mam wrazenie ze nie dziala tak jak producent przewidzial.
Jest tam np. przelacznik na KEYS, MOTION, MUSIC i MOTION I MUSIC to jest to samo 🤢 alo tego wygrywa to dosc denerwujace jednak melodie, szczegolnie pierwsza i nijak przeskoczyc do nastepnej - trzeba za kazdym razem wysluchac pięciu jesli podoba Ci sie szósta...
PISZE DO BABY OD WCZORAJ RANA, widzialam ze sie logowala na allegro a mi nie odpisuje!instrukcji oczywiscie tez mi nie doslala. Dotychczas miala same super pozytywy - czy ja powinnam jej wystawic negatywa czy neutrala? jak myslicie 🙂?


ja uważam że to jednak nie wina sprzedawcy, że są takie a nie inne melodie, że dziecko sie wystraszyło, bo równie dobrze mogło by się wystraszyć innej zabawki. jedynie do czego można by się przyczepić do może do mało rzetelnego opisu zabawki i jego funkcji. nie wiem u jakiego sprzedawcy kupowałaś i jak wyglądał opis tego ogródka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio dziękuję za słowa otuchy 😘

już małą pochwaliłam,chyba za wcześnie 😞pół godziny się męczyła żeby zasnąć,ale udało się 🙂pieprzone zęby-najchętniej bym jej ten ból zabrała,ale się tak nie da

agabśmieszna ta Twoja lekarka-62cm to Lenka miała chyba miesiąc temu-a tak jak pisze Jagódka czopek w ostateczności-żenada po prostu-oby kolejny raz był udany-a jak po szczepieniu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
dzieki, to kupie dentinox...

Ja chyba dzis zastapie ta poranna flache kaszka na mleku...zobaczymy..
Poki co mlody wcale nie glodny..:/


DZIEWCZYNY - ta nowa zabawka nie dosc ze przestraszyla mi dziecko 🤢 [potem bylo ok] to jeszcze mam wrazenie ze nie dziala tak jak producent przewidzial.
Jest tam np. przelacznik na KEYS, MOTION, MUSIC i MOTION I MUSIC to jest to samo 🤢 alo tego wygrywa to dosc denerwujace jednak melodie, szczegolnie pierwsza i nijak przeskoczyc do nastepnej - trzeba za kazdym razem wysluchac pięciu jesli podoba Ci sie szósta...
PISZE DO BABY OD WCZORAJ RANA, widzialam ze sie logowala na allegro a mi nie odpisuje!instrukcji oczywiscie tez mi nie doslala. Dotychczas miala same super pozytywy - czy ja powinnam jej wystawic negatywa czy neutrala? jak myslicie 🙂?


ja uważam że to jednak nie wina sprzedawcy, że są takie a nie inne melodie, że dziecko sie wystraszyło, bo równie dobrze mogło by się wystraszyć innej zabawki. jedynie do czego można by się przyczepić do może do mało rzetelnego opisu zabawki i jego funkcji. nie wiem u jakiego sprzedawcy kupowałaś i jak wyglądał opis tego ogródka.


ale przeciez nie napisalam ze dziecko mi sie przestraszylo i za to jej chce dac neutrala! 😁 chyba mnie nie zrozumialas. Jak dla mnie kontakt z baba jest do dupy - bo nie odpisuje na maile a na maila w sprawie oplatl za przesylke odpisala mi po 2 dniach a teraz od 2 dni zero kontaktu mimo ze widze ze wiadomosc dostala.
Instrukcji w jez. pol. brak. i nie musi miec tego w opisie aukcji bo to jej obowiazek.
Ale jak juz nie ma instrukcji to ona jakos przedawca wg mnie powinna mi pomoc i napisac jak to dziala. czyz nie..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
katpio napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
dzieki, to kupie dentinox...

Ja chyba dzis zastapie ta poranna flache kaszka na mleku...zobaczymy..
Poki co mlody wcale nie glodny..:/


DZIEWCZYNY - ta nowa zabawka nie dosc ze przestraszyla mi dziecko 🤢 [potem bylo ok] to jeszcze mam wrazenie ze nie dziala tak jak producent przewidzial.
Jest tam np. przelacznik na KEYS, MOTION, MUSIC i MOTION I MUSIC to jest to samo 🤢 alo tego wygrywa to dosc denerwujace jednak melodie, szczegolnie pierwsza i nijak przeskoczyc do nastepnej - trzeba za kazdym razem wysluchac pięciu jesli podoba Ci sie szósta...
PISZE DO BABY OD WCZORAJ RANA, widzialam ze sie logowala na allegro a mi nie odpisuje!instrukcji oczywiscie tez mi nie doslala. Dotychczas miala same super pozytywy - czy ja powinnam jej wystawic negatywa czy neutrala? jak myslicie 🙂?


ja uważam że to jednak nie wina sprzedawcy, że są takie a nie inne melodie, że dziecko sie wystraszyło, bo równie dobrze mogło by się wystraszyć innej zabawki. jedynie do czego można by się przyczepić do może do mało rzetelnego opisu zabawki i jego funkcji. nie wiem u jakiego sprzedawcy kupowałaś i jak wyglądał opis tego ogródka.


ale przeciez nie napisalam ze dziecko mi sie przxestraszylo i za to jej chce dac neutrala! 😁 chyba mnie nie zrozumialas. Jak dla mnie kontakt z baba jest do dupy - bo nie odpisuje na maile a na maila w sprawie opal za przesylke odpisala mi po 2 dniach a teraz od 2 dni zero kontaktu mimo ze widze ze wiadomosc dostala.
Instrukcji w jez. pol. brak. i nie musi miec tego w opisie aukcji bo to jej obowiazek.
Ale jak juz nie ma instrukcji to ona jakos przedawca wg mnie powinna mi pomoc i napisac jak to dziala.


to prawda instrukcja być powinna w jęz.polskim,ja kupując fotelik dla niuni-dostałam oryginalną francuską instrukcję i dodatkowo ksero instrukcji w jęz.polskim-przecież nie każdy jest lingwistą.ja bym wystawiła jej negatywa chociaż by za utrudniony kontakt 😞mogłaby coś odpisać-że nie posiada takowej instrukcji i przeprasza za jej brak!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam mlodemu kaszke bananowa na 90 ml mleka - SLUCHAJCIE CO ZA SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mu chcialam zabic smak tego nutramigenu i bananowa mu kupilam [bo jadlam taka z probki ktora dostalam w paczce tylko probka byla na zwyklym mleku] ale on chetniej lekarstwo przyjmuje!!!!!!!!!! powaznie! bo bactrimie tak sie nie krzywi jak po tej kaszcze. Ja zjadlam jedna lyzeczke i banana to tam nie czuc tylko taki smrod kwasny O - CHY-DA!!!!!!!!!!!!!!!!!
w ten sposob widac nie przemyce mu mleka 😞 dalam butle ale zjad 20 ml 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JagodaHmm przesyłka i towar zgodne z opisem więc wyklucza się negatywa wg mnie 🙂 ewentualnie możesz dac neutrala za bagatelizowanie sprawy dotyczącej polskiej instrukcji i nie że nie masz obowiązku znać jezyk obcy a sprzedawca ani raczy Ci pomoc w obsłudze towaru. Ale to juz Twoja wola. Ja chyba bym nie "robiła problemu" i dała pozytywa ale to moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Zrobilam mlodemu kaszke bananowa na 90 ml mleka - SLUCHAJCIE CO ZA SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mu chcialam zabic smak tego nutramigenu i bananowa mu kupilam [bo jadlam taka z probki ktora dostalam w paczce tylko probka byla na zwyklym mleku] ale on chetniej lekarstwo przyjmuje!!!!!!!!!! powaznie! bo bactrimie tak sie nie krzywi jak po tej kaszcze. Ja zjadlam jedna lyzeczke i banana to tam nie czuc tylko taki smrod kwasny O - CHY-DA!!!!!!!!!!!!!!!!!
w ten sposob widac nie przemyce mu mleka 😞 dalam butle ale zjad 20 ml 😞



Jagódka a moze zrób mu kaszke na gęsto i dodaj pół słoiczka deseru- moja otwiera buzie jak jej daje i nie ważne czy głodna czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka jak Ksawciu dziś się zachowuje-bez zmian czy troszkę lepiej???

W ogóle to się zastanawiam czy dziecko z nudów też tak może piszczeć,jęczeć i to przez cały dzień?chyba raczej nie-co sądzicie?

jeszcze jedno pytanie-czy wy podczas okresu używacie tamponów-bo ja stosowałam je przez ostatnie 15lat,a teraz po porodzie odczuwam dyskomfort i nie mogę 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Zrobilam mlodemu kaszke bananowa na 90 ml mleka - SLUCHAJCIE CO ZA SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mu chcialam zabic smak tego nutramigenu i bananowa mu kupilam [bo jadlam taka z probki ktora dostalam w paczce tylko probka byla na zwyklym mleku] ale on chetniej lekarstwo przyjmuje!!!!!!!!!! powaznie! bo bactrimie tak sie nie krzywi jak po tej kaszcze. Ja zjadlam jedna lyzeczke i banana to tam nie czuc tylko taki smrod kwasny O - CHY-DA!!!!!!!!!!!!!!!!!
w ten sposob widac nie przemyce mu mleka 😞 dalam butle ale zjad 20 ml 😞



Jagódka a moze zrób mu kaszke na gęsto i dodaj pół słoiczka deseru- moja otwiera buzie jak jej daje i nie ważne czy głodna czy nie


he he Małgonia otwiera buzię jak tylko widzi łyżeczkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...