Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud, Basia hehe mowie Wam jazda na całego 😉 mycloud uwazaj gumki lubią pękać!! dlatego zapierdzielam za 3tyg po tabsy w sumie to bardzo bym chciala plastryyyy 😞 najgorsze jest to ze nie mam okresu od kad karmie piersia i nie wiem czy po tej tabletce dostane 🤔 w ogole czuje sie jak naćpana!! jakos nie ciekawieee 😞

Jagoda sprobuj na chama mu te dziaselka posmarowac. Ja ostatnio kupilam taki specjalny gryzak co sie wklada do lodówki i potem dziecko czuje chłodek na zabkach i ma ulge. Nie wiem, ale polecilo mi to duzo oosob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud Nelunia słodziutka, krzeselko tez masz fajne 🙂 i widze ze masz parasolke do kompletu, ja mam inna kupilam oosobno nie umialam znalesc. Ale mam szaro zielona.


Ja teraz staram sie moje dziecko uspac bo czuje sie conajmniej dziwnie 😞 a ona piszczy pierdzi wiertoli sie na łóżkuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze za M. wrocil bo juz chodzilam po scianach.
Oczywiscie na dzien dobry tez sie poklocilismy - oczywiscie o dziecko - bo tatus stanal i nie wiedzial w ogole jaki deserek i jak to podac, podgrzac...ech...
Basia - jeszcze raz respect - bo gdybym miala wizje bycia z mlodym sama i meczyc sie jeszcze do wieczora, w nocy i od rana to samo...chyba bym skoczyla z balkonu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLA - ja bralam ta tabletke kiedys ale nic kompletnie mi po nie nie bylo.
Ja zaczelam wczoraj brac yasminelle ale tak jak mycloud - ja po tabletkach to mam ochote co najwyzej na jedzenie 😉 - teraz miesiac bede brac na probe.
Z tymi tabletkami to lepiej nie bierz jak karmisz bo Nela bedzie lykac niepotrzebnie hormony. Zapytaj lepiej o specjalne tabletki dla mam karmiacych - mi gin takie zaproponowal.

W ogole musze jechac do gina - mialam byc w polowie kwietnia a tu juz maj sie konczy powoli..
Dziewczyny a czy Wy bylyscie juz na drugiej wizycie po ciazy? na cytologii i badaniu ogolnym i usg czy wszystko ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
mycloud, Basia hehe mowie Wam jazda na całego 😉 mycloud uwazaj gumki lubią pękać!! dlatego zapierdzielam za 3tyg po tabsy w sumie to bardzo bym chciala plastryyyy 😞 najgorsze jest to ze nie mam okresu od kad karmie piersia i nie wiem czy po tej tabletce dostane 🤔 w ogole czuje sie jak naćpana!! jakos nie ciekawieee 😞

Jagoda sprobuj na chama mu te dziaselka posmarowac. Ja ostatnio kupilam taki specjalny gryzak co sie wklada do lodówki i potem dziecko czuje chłodek na zabkach i ma ulge. Nie wiem, ale polecilo mi to duzo oosob.


Uwaga plastry przytyłam po nich 20kg 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dobrze za M. wrocil bo juz chodzilam po scianach.
Oczywiscie na dzien dobry tez sie poklocilismy - oczywiscie o dziecko - bo tatus stanal i nie wiedzial w ogole jaki deserek i jak to podac, podgrzac...ech...
Basia - jeszcze raz respect - bo gdybym miala wizje bycia z mlodym sama i meczyc sie jeszcze do wieczora, w nocy i od rana to samo...chyba bym skoczyla z balkonu!


ja nie mam naszczescie balkonu wiec musze z nia jakoś wytrzymac, dam jej za to popalic jak dorośnie- bede wredną mamusia, tak samo bede jej robic sceny na pół ulicy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
dobrze za M. wrocil bo juz chodzilam po scianach.
Oczywiscie na dzien dobry tez sie poklocilismy - oczywiscie o dziecko - bo tatus stanal i nie wiedzial w ogole jaki deserek i jak to podac, podgrzac...ech...
Basia - jeszcze raz respect - bo gdybym miala wizje bycia z mlodym sama i meczyc sie jeszcze do wieczora, w nocy i od rana to samo...chyba bym skoczyla z balkonu!


ja nie mam naszczescie balkonu wiec musze z nia jakoś wytrzymac, dam jej za to popalic jak dorośnie- bede wredną mamusia, tak samo bede jej robic sceny na pół ulicy 😁


HEHEHE dobre 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SYLA - ja bralam ta tabletke kiedys ale nic kompletnie mi po nie nie bylo.
Ja zaczelam wczoraj brac yasminelle ale tak jak mycloud - ja po tabletkach to mam ochote co najwyzej na jedzenie 😉 - teraz miesiac bede brac na probe.
Z tymi tabletkami to lepiej nie bierz jak karmisz bo Nela bedzie lykac niepotrzebnie hormony. Zapytaj lepiej o specjalne tabletki dla mam karmiacych - mi gin takie zaproponowal.

W ogole musze jechac do gina - mialam byc w polowie kwietnia a tu juz maj sie konczy powoli..
Dziewczyny a czy Wy bylyscie juz na drugiej wizycie po ciazy? na cytologii i badaniu ogolnym i usg czy wszystko ok?
Troszke nie zakumałam o jakie tabletki Ci w koncu chodzi heh a wiec tak ta tabletke na 72h po , to ma inna nazwe niz te w Polsce ale ponoc to to samo, i maglowalam doktora czy aby napewno malej po niej nic nie bedzie! bo jakby by bylo to bym tego nie zjadla wolalabym byc w ciazy. A na ulotce tez pisalo ze ok. Co do antykoncepcyjnych to nie myslałam o innych jak o specjalnych dla kobiet karmiacych he. Tylko tutaj po takie rzeczy idziesz normalnie do lekarza pediatry nie musisz isc do ginekologa 🙂 bo w sumie ich nie ma. Ja mam jedno opakowanie ale wlasnie nie chcialam ich łykac bo ponoc zawsze cos sie dostaje do pokarmu.. ale teraz chyba bede musiala.. bo nie cierpie gumek. A mycloud napisała ze po plastrach sie tyjeee 😞 buu ale w sumie po pigulkach tez duzo osob tyjee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
SYLA - ja bralam ta tabletke kiedys ale nic kompletnie mi po nie nie bylo.
Ja zaczelam wczoraj brac yasminelle ale tak jak mycloud - ja po tabletkach to mam ochote co najwyzej na jedzenie 😉 - teraz miesiac bede brac na probe.
Z tymi tabletkami to lepiej nie bierz jak karmisz bo Nela bedzie lykac niepotrzebnie hormony. Zapytaj lepiej o specjalne tabletki dla mam karmiacych - mi gin takie zaproponowal.

W ogole musze jechac do gina - mialam byc w polowie kwietnia a tu juz maj sie konczy powoli..
Dziewczyny a czy Wy bylyscie juz na drugiej wizycie po ciazy? na cytologii i badaniu ogolnym i usg czy wszystko ok?
Troszke nie zakumałam o jakie tabletki Ci w koncu chodzi heh a wiec tak ta tabletke na 72h po , to ma inna nazwe niz te w Polsce ale ponoc to to samo, i maglowalam doktora czy aby napewno malej po niej nic nie bedzie! bo jakby by bylo to bym tego nie zjadla wolalabym byc w ciazy. A na ulotce tez pisalo ze ok. Co do antykoncepcyjnych to nie myslałam o innych jak o specjalnych dla kobiet karmiacych he. Tylko tutaj po takie rzeczy idziesz normalnie do lekarza pediatry nie musisz isc do ginekologa 🙂 bo w sumie ich nie ma. Ja mam jedno opakowanie ale wlasnie nie chcialam ich łykac bo ponoc zawsze cos sie dostaje do pokarmu.. ale teraz chyba bede musiala.. bo nie cierpie gumek. A mycloud napisała ze po plastrach sie tyjeee 😞 buu ale w sumie po pigulkach tez duzo osob tyjee


ale czy plastry czy tabletki to przeciez i tak takie samo zagrozenie dla dzieci mam karmiacych 🙂
Zamieszalam z tymi tabletkami rzeczywiscie - ja bralam postinor duo - tabletka po 🙂 tej nazwy nie zapomne do konca zycia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylla moze akurat ty nie przytyjesz,ale masakrycznie zatrzymują wodę w organizmie ,a poza tym to już bara baarra tak często nie będzie 😞 bo się po prostu nie chce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
młoda śpi, po kapieli ale oczywiście nie zjadla ani łyka wiec znów karmienie bedzie na śpiocha.

moja córka uwielbia leżec z gołym tyłkiem i jak drze się przed kąpielą to rozbieram ją, kłade na środku łóżka i noszę wodę do kąpieli , wode na mleko itp. a młoda szaleje. I dzis też tak było, tylko chodze i klepie zdrowaśki by się nie posikała 🙂 - nigdy jej się to nie zdarzyło jak się tak bawi 🙃
i wychodzac z pokoju mówię do niej tyko nie sraj 😆 ide na luzaka z kuchni wpierniczając pączka na szybko a młoda nagusieńka stęka z nózkami do góry, kurwa o malo co sie pączkiem nie udławiłam bo patrze a tak plastelinka wychodzi 🤪 w co łapac 🤪 pod ręka nie miałam nic- ani chusteczek ani pampersa ale znalazła się gazeta wiec szybko podłożyłam niuni i udało sie 😁 częściowo wysrała się na gazete a częsciowo na pampersa po którego poleciałam jak opanowałam sytuację 😆 😆 😆
moje kochane dzieciątko robiło kupkę a ja płakałam ze smiechu 😆 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O na koniec dnia dostałam taką informację:

Otrzymaliśmy informację, że w związku z nadchodzącą falą powodziową w nocy może nastąpić wyłączenie oczyszczalni ścieków Czajka a co za tym idzie wyłączona będzie Stacja Uzdatniania Wody na osiedlu Rajska Jabłoń (Oczyszczalnia nie będzie przyjmować żadnych zrzutów ścieków)
Dlatego też, dostawa wody w nocy z 20/21 maja i w dniu następnym może być wstrzymana.
Jeśli w dniu jutrzejszym nie będzie dostawy wody, będzie zorganizowany beczkowóz.
W zaistniałej sytuacji proszę o zaopatrzenie się wodę.

Super!!! nałapałam wodę gdzie się da! mąż poszedł po baniaki z wodą na wypadek gdyby wody jednak nie było dłużej 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
O na koniec dnia dostałam taką informację:

Otrzymaliśmy informację, że w związku z nadchodzącą falą powodziową w nocy może nastąpić wyłączenie oczyszczalni ścieków Czajka a co za tym idzie wyłączona będzie Stacja Uzdatniania Wody na osiedlu Rajska Jabłoń (Oczyszczalnia nie będzie przyjmować żadnych zrzutów ścieków)
Dlatego też, dostawa wody w nocy z 20/21 maja i w dniu następnym może być wstrzymana.
Jeśli w dniu jutrzejszym nie będzie dostawy wody, będzie zorganizowany beczkowóz.
W zaistniałej sytuacji proszę o zaopatrzenie się wodę.

Super!!! nałapałam wodę gdzie się da! mąż poszedł po baniaki z wodą na wypadek gdyby wody jednak nie było dłużej 😠 😠 😠


u mnie Wisłok niedaleko mnie wylał ale dostawy wody nie wstrzymali-choc do dziś wodę mam nałapaną do wiaderek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala powodziowa na Wiśle zbliża się do Warszawy. Wisła osiągnie najwyższy poziom prawdopodobnie w czwartek ok. godz. 21. Wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski ostrzegał jednak, że przerwanie wałów na Mazowszu jest tylko kwestią czasu.

Ale jazda Wisła wygląda już tragicznie jest tak wysoko 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam kochane ze masakra ta wodą w Polsce. Dobrze że mnie tam nie ma;/
Dziś zrobiłam na noc Piotrusiowi samą butle, wypił 70ml mojego mleka z kleikiem, a później jeszcze 90ml z mleczkiem modyfikowanym i kleikiem. No ciekawa jestem ile dziś pośpi... ja uciekam pod prysznic bo zaraz padne na twarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...