Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
młoda śpi, po kapieli ale oczywiście nie zjadla ani łyka wiec znów karmienie bedzie na śpiocha.

moja córka uwielbia leżec z gołym tyłkiem i jak drze się przed kąpielą to rozbieram ją, kłade na środku łóżka i noszę wodę do kąpieli , wode na mleko itp. a młoda szaleje. I dzis też tak było, tylko chodze i klepie zdrowaśki by się nie posikała 🙂 - nigdy jej się to nie zdarzyło jak się tak bawi 🙃
i wychodzac z pokoju mówię do niej tyko nie sraj 😆 ide na luzaka z kuchni wpierniczając pączka na szybko a młoda nagusieńka stęka z nózkami do góry, kurwa o malo co sie pączkiem nie udławiłam bo patrze a tak plastelinka wychodzi 🤪 w co łapac 🤪 pod ręka nie miałam nic- ani chusteczek ani pampersa ale znalazła się gazeta wiec szybko podłożyłam niuni i udało sie 😁 częściowo wysrała się na gazete a częsciowo na pampersa po którego poleciałam jak opanowałam sytuację 😆 😆 😆
moje kochane dzieciątko robiło kupkę a ja płakałam ze smiechu 😆 😆



🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
biedne dziecko, mama na pampersach oszczędza i dziecko musi na gazetkę robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mycloud - nie zazdroszczę braku wody. dziewczyny nawet sobie sprawy nie zdajemy w jakich komfortowych czasach i warunkach przyszło nam żyć! Człowiek dopiero to dostrzega w takich właśnie sytuacjach jak braknie bieżącej wody lub prądu.

Nam wodę puścili wczoraj wieczór ale tylko zimną. Rano była juz ciepła ale za to koloru pomarańczowego. Teraz leci lekko żółta (ciepła) a zimna jest czysta. Pusciłam dzis 4 pralki w tym 1 pustą na przepłukanie. A i korzystając z okazji że miałam klientke to zostałam ciut dłużej i skorzystałam z solarium i wzięłam prysznic w gab. bo w centrum czyściutka woda 🙂
Podali jedynie komunikat zeby jeszcze tej wody z kranu nie brac do celów spozywczych - dobrze ze zapas mineralnej jeszcze jest spory 😉

Syla - no niezle, niezle ! Sporą dawkę stresu sobie zapodałaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
młoda śpi, po kapieli ale oczywiście nie zjadla ani łyka wiec znów karmienie bedzie na śpiocha.

moja córka uwielbia leżec z gołym tyłkiem i jak drze się przed kąpielą to rozbieram ją, kłade na środku łóżka i noszę wodę do kąpieli , wode na mleko itp. a młoda szaleje. I dzis też tak było, tylko chodze i klepie zdrowaśki by się nie posikała 🙂 - nigdy jej się to nie zdarzyło jak się tak bawi 🙃
i wychodzac z pokoju mówię do niej tyko nie sraj 😆 ide na luzaka z kuchni wpierniczając pączka na szybko a młoda nagusieńka stęka z nózkami do góry, kurwa o malo co sie pączkiem nie udławiłam bo patrze a tak plastelinka wychodzi 🤪 w co łapac 🤪 pod ręka nie miałam nic- ani chusteczek ani pampersa ale znalazła się gazeta wiec szybko podłożyłam niuni i udało sie 😁 częściowo wysrała się na gazete a częsciowo na pampersa po którego poleciałam jak opanowałam sytuację 😆 😆 😆
moje kochane dzieciątko robiło kupkę a ja płakałam ze smiechu 😆 😆



🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
biedne dziecko, mama na pampersach oszczędza i dziecko musi na gazetkę robić 😉


to nie była byle jaka gazetka 🙂 była kolorowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
młoda śpi, po kapieli ale oczywiście nie zjadla ani łyka wiec znów karmienie bedzie na śpiocha.

moja córka uwielbia leżec z gołym tyłkiem i jak drze się przed kąpielą to rozbieram ją, kłade na środku łóżka i noszę wodę do kąpieli , wode na mleko itp. a młoda szaleje. I dzis też tak było, tylko chodze i klepie zdrowaśki by się nie posikała 🙂 - nigdy jej się to nie zdarzyło jak się tak bawi 🙃
i wychodzac z pokoju mówię do niej tyko nie sraj 😆 ide na luzaka z kuchni wpierniczając pączka na szybko a młoda nagusieńka stęka z nózkami do góry, kurwa o malo co sie pączkiem nie udławiłam bo patrze a tak plastelinka wychodzi 🤪 w co łapac 🤪 pod ręka nie miałam nic- ani chusteczek ani pampersa ale znalazła się gazeta wiec szybko podłożyłam niuni i udało sie 😁 częściowo wysrała się na gazete a częsciowo na pampersa po którego poleciałam jak opanowałam sytuację 😆 😆 😆
moje kochane dzieciątko robiło kupkę a ja płakałam ze smiechu 😆 😆



🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
biedne dziecko, mama na pampersach oszczędza i dziecko musi na gazetkę robić 😉


to nie była byle jaka gazetka 🙂 była kolorowa 😁


musiała być byle jaka, że nasrała na tą gazetę 😜
Co ty matka czytasz? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
młoda śpi, po kapieli ale oczywiście nie zjadla ani łyka wiec znów karmienie bedzie na śpiocha.

moja córka uwielbia leżec z gołym tyłkiem i jak drze się przed kąpielą to rozbieram ją, kłade na środku łóżka i noszę wodę do kąpieli , wode na mleko itp. a młoda szaleje. I dzis też tak było, tylko chodze i klepie zdrowaśki by się nie posikała 🙂 - nigdy jej się to nie zdarzyło jak się tak bawi 🙃
i wychodzac z pokoju mówię do niej tyko nie sraj 😆 ide na luzaka z kuchni wpierniczając pączka na szybko a młoda nagusieńka stęka z nózkami do góry, kurwa o malo co sie pączkiem nie udławiłam bo patrze a tak plastelinka wychodzi 🤪 w co łapac 🤪 pod ręka nie miałam nic- ani chusteczek ani pampersa ale znalazła się gazeta wiec szybko podłożyłam niuni i udało sie 😁 częściowo wysrała się na gazete a częsciowo na pampersa po którego poleciałam jak opanowałam sytuację 😆 😆 😆
moje kochane dzieciątko robiło kupkę a ja płakałam ze smiechu 😆 😆



🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
biedne dziecko, mama na pampersach oszczędza i dziecko musi na gazetkę robić 😉


to nie była byle jaka gazetka 🙂 była kolorowa 😁


musiała być byle jaka, że nasrała na tą gazetę 😜
Co ty matka czytasz? 😁


Bravo Girl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
młoda śpi, po kapieli ale oczywiście nie zjadla ani łyka wiec znów karmienie bedzie na śpiocha.

moja córka uwielbia leżec z gołym tyłkiem i jak drze się przed kąpielą to rozbieram ją, kłade na środku łóżka i noszę wodę do kąpieli , wode na mleko itp. a młoda szaleje. I dzis też tak było, tylko chodze i klepie zdrowaśki by się nie posikała 🙂 - nigdy jej się to nie zdarzyło jak się tak bawi 🙃
i wychodzac z pokoju mówię do niej tyko nie sraj 😆 ide na luzaka z kuchni wpierniczając pączka na szybko a młoda nagusieńka stęka z nózkami do góry, kurwa o malo co sie pączkiem nie udławiłam bo patrze a tak plastelinka wychodzi 🤪 w co łapac 🤪 pod ręka nie miałam nic- ani chusteczek ani pampersa ale znalazła się gazeta wiec szybko podłożyłam niuni i udało sie 😁 częściowo wysrała się na gazete a częsciowo na pampersa po którego poleciałam jak opanowałam sytuację 😆 😆 😆
moje kochane dzieciątko robiło kupkę a ja płakałam ze smiechu 😆 😆



Popłakałam się ze śmiechu 😁 😁 😁 😁 😁 😁oklask za plastelinę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

Jagódka poszła spać a chciałam ją pocieszyć,że niestety u Nas tak samo 😠 😠 😠 😠,jak pisałam rano jeszcze było w miarę 🙂potem wybrałyśmy się z niunią na spacer,myślałam że jej przejdzie jak się dotleni ale k...nic się nie zmieniło po powrocie do domu 😞spokój był jedynie przy obiedzie a od 15 od nowa,stękanie,płacz i tak w kółko do 19.30-między czasie pisałam eski do tatusia,że jak tak dalej będzie to trafię do wariatkowa i że dziś młodą zostawiam za drzwiami 😉a tatuś odpisał,może wystawmy ją na allegro???nawet o tym nie pomyślałam 😜tylko obawiam się,że ceny minimalnej byśmy nie osiągnęły
Tak w ogóle to próbowałam jej smarować dziąsełka ale bardziej język wysmarowałam-niunia zaraz zlizuje całość,gryzak jak dopadła to myślałam że połknie-pomogło na 3 min.bo się ocieplił i dupa,znów ryk,dałam jej Nurofen i też dupa,mleczka po kąpieli też nie chciała-ryk,tatuś ją usypiał bo nie dałam już rady-po 30 min.stękania padła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Hello 🙂

Jagódka poszła spać a chciałam ją pocieszyć,że niestety u Nas tak samo 😠 😠 😠 😠,jak pisałam rano jeszcze było w miarę 🙂potem wybrałyśmy się z niunią na spacer,myślałam że jej przejdzie jak się dotleni ale k...nic się nie zmieniło po powrocie do domu 😞spokój był jedynie przy obiedzie a od 15 od nowa,stękanie,płacz i tak w kółko do 19.30-między czasie pisałam eski do tatusia,że jak tak dalej będzie to trafię do wariatkowa i że dziś młodą zostawiam za drzwiami 😉a tatuś odpisał,może wystawmy ją na allegro???nawet o tym nie pomyślałam 😜tylko obawiam się,że ceny minimalnej byśmy nie osiągnęły
Tak w ogóle to próbowałam jej smarować dziąsełka ale bardziej język wysmarowałam-niunia zaraz zlizuje całość,gryzak jak dopadła to myślałam że połknie-pomogło na 3 min.bo się ocieplił i dupa,znów ryk,dałam jej Nurofen i też dupa,mleczka po kąpieli też nie chciała-ryk,tatuś ją usypiał bo nie dałam już rady-po 30 min.stękania padła 🙂


oj, ale sie usmailiśmy z moim Pablo z allegro i z ceny minimalnej 🤪 🤪 🤪 Brawo i oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nasza zasneła bez problemów ok20:00 ale do 21:30 zdążyła się obudzić 6 razy 😠 Wkłada łapkę do buzi ale tak do góry nogami tzn wykręca ja w nadgarstku i opuszkami palcow dotyka jakby górne podniebienie. A miejsca gornych jedynek ma mocno nabrzmiałe wiec chyba sie kroja kolejne zęby 😞 Dziś nawet dentinox nie pomógł. Jak nie zasnie do 30min to założe jej Viburcol.

Chciałam Wam jeszcze się pochwalić nowym osiągnięceim niuni. Wczoraj była u nas moja mama, niunia leżała w łóżeczku a my 3 (ja, mama i Julka) stałyśmy nad nią . W pewnym momencie Julka się pyta: "Lenka a gdzie jest mama?". Nie uwierzycie ale dziecko przeniosło wzrok na mnie!!! 🤪 Byłam pewna ze jej sie po prostu udało wiec za chwile ponowiłysmy pytanie - to samo! Za chwilę znowu - to samo! szok! Przed chwilą leżymy w czwórkę na łożku: ja , Lena , Julka i Pablo i Paweł pyta: Lenka a gdzie jest mama - młoda wzrok na mnie! szok, szok, szok!!! Pytam ją : Lenka a gdzie jest Julka - młoda wzrok na Julkę ! Tylko tatusia jescze nie identyfikuje 🤪 🤢 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogóle to żal mi Małgośki bo bidulka powiedzieć nic nie może co jej dolega,ona cierpi i my cierpimy 😞Mam nadzieję,że ząbki szybciutko wyjdą i wrócimy do normy.I że znów będę się cieszyć z macierzyństwa,bo póki co to kładę się z myślą czy jutro znów będzie tak samo,jak długo będzie jęczeć itd.i czy dam radę znieść to wszystko ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
nasza zasneła bez problemów ok20:00 ale do 21:30 zdążyła się obudzić 6 razy 😠 Wkłada łapkę do buzi ale tak do góry nogami tzn wykręca ja w nadgarstku i opuszkami palcow dotyka jakby górne podniebienie. A miejsca gornych jedynek ma mocno nabrzmiałe wiec chyba sie kroja kolejne zęby 😞 Dziś nawet dentinox nie pomógł. Jak nie zasnie do 30min to założe jej Viburcol.

Chciałam Wam jeszcze się pochwalić nowym osiągnięceim niuni. Wczoraj była u nas moja mama, niunia leżała w łóżeczku a my 3 (ja, mama i Julka) stałyśmy nad nią . W pewnym momencie Julka się pyta: "Lenka a gdzie jest mama?". Nie uwierzycie ale dziecko przeniosło wzrok na mnie!!! 🤪 Byłam pewna ze jej sie po prostu udało wiec za chwile ponowiłysmy pytanie - to samo! Za chwilę znowu - to samo! szok! Przed chwilą leżymy w czwórkę na łożku: ja , Lena , Julka i Pablo i Paweł pyta: Lenka a gdzie jest mama - młoda wzrok na mnie! szok, szok, szok!!! Pytam ją : Lenka a gdzie jest Julka - młoda wzrok na Julkę ! Tylko tatusia jescze nie identyfikuje 🤪 🤢 😜


ale jaja 🤪, też muszę to jutro z niunią przećwiczyć 🤪

a co do spania - to moja przed chwilą właśnie się obudziła 😠 i musiałam też ratować nas wszystkich 🤪Viburcolem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
a propos tabletek to po nich to mi się wcale nie chce seksu,muszę pójść do gina i je zmienić bo tatuś pójdzie sobie do innej jak tak dalej będzie 😜

syla ale jazda,trzymam kciuki


Aniołku, mi tabletek nie trzeba- wystarczy że pojawia się u mnie w domu spermodawca- odechciewa sie wszystkiego 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogóle to przypomniało mi się właśnie, że jutro na 9.00 na szczepienia 🤪.
Biedny S musiał się jeszcze specjalnie ubierać i jechać do bankomatu po kasę.
A ja bidna będę musiała wcześnie wstać, nie lubię 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
A tak wogóle to przypomniało mi się właśnie, że jutro na 9.00 na szczepienia 🤪.
Biedny S musiał się jeszcze specjalnie ubierać i jechać do bankomatu po kasę.
A ja bidna będę musiała wcześnie wstać, nie lubię 😞.



po co go wysyłalaś po kase? trzeba było poprosić by na zeszyt wpisali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacoladaa pomaga Lence ten Viburcol?I po jakim czasie działa?



aniołku nie wiem bo ostatni raz jej dawałam jak miała kolki w 2 mż. Teraz ostatnio nie musiałam. Tak sobie po prostu przypomniałam ze mi zostały czopki i ze własnie polecaja je przy bolesnym ząbkowaniu.
Agab moze pomoze 😉w tej kwestii bo ona chyba Lence daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
A tak wogóle to przypomniało mi się właśnie, że jutro na 9.00 na szczepienia 🤪.
Biedny S musiał się jeszcze specjalnie ubierać i jechać do bankomatu po kasę.
A ja bidna będę musiała wcześnie wstać, nie lubię 😞.



po co go wysyłalaś po kase? trzeba było poprosić by na zeszyt wpisali 😁


już ostatnio jak byłam, to za mało kasy wzięłam i mi książeczkę niuni zabrali 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacoladaa pomaga Lence ten Viburcol?I po jakim czasie działa?



aniołku nie wiem bo ostatni raz jej dawałam jak miała kolki w 2 mż. Teraz ostatnio nie musiałam. Tak sobie po prostu przypomniałam ze mi zostały czopki i ze własnie polecaja je przy bolesnym ząbkowaniu.
Agab moze pomoze 😉w tej kwestii bo ona chyba Lence daje


jak była noworodkiem to nie pomogło, ale wczoraj jej dałam i spała ładnie całą noc, nie wiem czy od Viburcolu, czy nie. Przed chwilą się jeszcze rzucała, ale jej dałam i mam nadzieję, że będzie git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...