Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie ostatnia Basiu...ja w garach do 23.00 [ale sie oplacalo! powiem Wam ze pierwszy raz robilam kapusniak ☺️ ale zrobilam taki na wypasie - na slonince boczuś, wedzona kiełbaska, cebulka na braz 😎 proporcje wszystkiego robilam na oko i o dziwo, wyszlo 🙂 🙂]
Potem rozkrecalismy i pakowalismy w folie stary stolik olbrzym [folią ktora nas kosztowala tyle co nowy stolik 😁] , potem male porzadki [w koncu zlozylam deske do prasowania ktora stala rozlozona chyba od listopada!!! 🤪] i nasz mikro salon stal sie mikro lotniskiem!!!! 🤪 🤪

Mialam tez zakupy robic na allegro ale to juz jutro.

a jutro przychodzi ogrod zabaw dla Ksawcia [i mamy] 😉 ekstra! kocham allegro! 😉

PINACOLADA - jestem bardzo ciekawa jak Ci wyjdzie z tymi ciuszkami bo jesli to ta sama firma co wczoraj Wam pokazywalam to ja juz przebieram nogami 😉 bedziemy sobie pozytywy na allegro wystawiac i punkty robic hehehe

dobra czas sie kapac, jest 1:00.... 😲 🤢

buziole dobranocne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz mnie trafi napisałąm juz 3 posty i kazdy skasowany grrrrr. Nie dość że Piotrus nie może się przyzwyczaić do nowych warunków to jeszcze drze sie w niebogłosy. Ja oszaleje chyba. Wlasnie miałam sie pytac. O której dajecie kasze czy kleik?? I czy gęsty czy rzadki taki do picia?? moze ja cos zle robie bo on sie nim nie najada, tylko ze ja robie taki rzadziuki kleik może dlatego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
zaraz mnie trafi napisałąm juz 3 posty i kazdy skasowany grrrrr. Nie dość że Piotrus nie może się przyzwyczaić do nowych warunków to jeszcze drze sie w niebogłosy. Ja oszaleje chyba. Wlasnie miałam sie pytac. O której dajecie kasze czy kleik?? I czy gęsty czy rzadki taki do picia?? moze ja cos zle robie bo on sie nim nie najada, tylko ze ja robie taki rzadziuki kleik może dlatego 😮


Justyś ja daje ok 10-11 na gesto a wczesniej dawałam taka do picia ale moje dziecko ostatnio nie chce pic mleka z butelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC MAMUSIE

u nas pierwszy raz po nocy nie bylo kupy 🤢 mialam mu dac dzisiaj pierwszy raz bananka - ale w takim razie nie bałdzo.

JUSTYNKO - my dajemy kleik [na 150 ml mleka dajemy ok 2-2,5 lyzek kleiku] 2 x - z butli - jedna po kapieli - Ksawciu uwielbia i zjada 220 i spi do rana 😉
Potem dostaje rano - o ktorej sie obudzi - czyli miedzy 4-6:00. Dzis tez zjadl rano 220 i chcial wiecej.
Po tym ranny kleiku nie chce butli do 11....na sile w sumie mu wciskam butle z samym mlekiem ale zjada od 20-100 ml max.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
dzień dobry mamunie 🙂

moje słońce wstało o 8 🤪 i to z uśmiechem a nie płaczem 🤪
przebrałam, dałam pić, pobawiła sie z mama godzinkę i drzemie przed kaszą 🙂


ALE CI DOBRZE!!! :P 😆 moj zarzygal sobie lozeczko bo zaraz po herbacie koniecznie musial sie turlac na brzuszku. Teraz siedzi w bujaczku i jojczy ma zlą mine i ze zlosci sie wygina i robi mostki 😉 🙃

JUSTYNKO - nie jestes sama - nasze dzieci powariowaly!!! wszystkie daja czadu!
Ja mojego dzis biore na spacer - niech leje wali sie pali - IDE! moze to brak tlenu robi z niego malego potwora 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś młodej ok północy dam kaszke i zobacze czy przespi do 7 bo kurde zasypia ok 19.30 ale o 24 jesc i o 4 -5jesc i do 10-11 nie je nic. dziś zrobiłam mleko o 8.45 i 4 razy jej dawałam i pluła, wiec jej dałam bobo fruta i jak sie dopadła to myślalam ze butle połknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
dzień dobry mamunie 🙂

moje słońce wstało o 8 🤪 i to z uśmiechem a nie płaczem 🤪
przebrałam, dałam pić, pobawiła sie z mama godzinkę i drzemie przed kaszą 🙂


ALE CI DOBRZE!!! :P 😆 moj zarzygal sobie lozeczko bo zaraz po herbacie koniecznie musial sie turlac na brzuszku. Teraz siedzi w bujaczku i jojczy ma zlą mine i ze zlosci sie wygina i robi mostki 😉 🙃

JUSTYNKO - nie jestes sama - nasze dzieci powariowaly!!! wszystkie daja czadu!
Ja mojego dzis biore na spacer - niech leje wali sie pali - IDE! moze to brak tlenu robi z niego malego potwora 😉



Jagoda ja nie wierze w przemiane Nesi 😆 to cisza przed burzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Spadam juz dziewczynki

czeka mnie jeszcze grzanie wody i mycie butelek

Aaaa, nie pochwaliłam sie - włączyli wodę !!! Nawet czysta leci 🤪 Tylko poki co zimna 😞 Ale zmyware mozna załączyć 😉

[color=red]Myjecie dziecięce butelki w zmywarce?? [/color](odp. przeczytam jutro 😉 )


trza ją najpierw mieć 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć

Moja zjadła w nocy o 3:30 i o 9:30 wcisnęłam jej na siłę butle bo wcale sie nie upominała 🤢 Zjadła 130ml. Ale ile sie przy tym nagadała, wyginała, mymlała cumla i w ogóle ...

lece umyc butelki i wstawic cos na obiad - dzis ziemniaczki, kalafiorek polany masełkiem z bułką tartą, jajko sadzone i kefir - mniammmm..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Cześć

Moja zjadła w nocy o 3:30 i o 9:30 wcisnęłam jej na siłę butle bo wcale sie nie upominała 🤢 Zjadła 130ml. Ale ile sie przy tym nagadała, wyginała, mymlała cumla i w ogóle ...

lece umyc butelki i wstawic cos na obiad - dzis ziemniaczki, kalafiorek polany masełkiem z bułką tartą, jajko sadzone i kefir - mniammmm..........




a u mnie nie zgadniesz co na obiad 😆 PIEROGI 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pobudka śpiochy 😘

moja córcia w nocy budziła się i płakała co chwile do 4 🤢 a o 6 wstała na jedzenie i od 7 nie spi, myśli że mama to robokop i tak może a ja juz mam dosc funkcjonowania dzieki kawie
teraz siedzi u mnie na kolanach i ogladamy krzesełka do karminia- pokazuje jej zdjęcia i patrze na reakcję 😆 chyba mamy wybrane 😉


no to kochane - ktore wybralyscie? 🙂 my to zielone z żabką 🙂

http://www.snoek-babytrein.nl/babytrein/files/image/2008/chicco_polly_froggy.jpg


Jagoda zobacz co znalazłam, tyle że bez firmowe:
czym się różnią, ????
http://www.allegro.pl/item1033671951_krzeselko_full_opcja_avangarde_mega_promocja.html


KATPIO - DZIĘKUJĘ!!!!!!! 😘 😘 😘
Kupiłam "Beżowy Miś" 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Spadam juz dziewczynki

czeka mnie jeszcze grzanie wody i mycie butelek

Aaaa, nie pochwaliłam sie - włączyli wodę !!! Nawet czysta leci 🤪 Tylko poki co zimna 😞 Ale zmyware mozna załączyć 😉

[color=red]Myjecie dziecięce butelki w zmywarce?? [/color](odp. przeczytam jutro 😉 )

Nieee,sama szybciej je myję specjalną szczotką i tyle potem wkladam do sterylizatora i gotowe.U nas zanim się uzbiera garów ,żeby zapelnić tą zmywarę to brakło by mi tych butelek chociaż mam ich 8 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
katpio napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pobudka śpiochy 😘

moja córcia w nocy budziła się i płakała co chwile do 4 🤢 a o 6 wstała na jedzenie i od 7 nie spi, myśli że mama to robokop i tak może a ja juz mam dosc funkcjonowania dzieki kawie
teraz siedzi u mnie na kolanach i ogladamy krzesełka do karminia- pokazuje jej zdjęcia i patrze na reakcję 😆 chyba mamy wybrane 😉


no to kochane - ktore wybralyscie? 🙂 my to zielone z żabką 🙂

http://www.snoek-babytrein.nl/babytrein/files/image/2008/chicco_polly_froggy.jpg


Jagoda zobacz co znalazłam, tyle że bez firmowe:
czym się różnią, ????
http://www.allegro.pl/item1033671951_krzeselko_full_opcja_avangarde_mega_promocja.html


gość ma 17 negatywów i 45 neutralnych komentarzy 🤪


O kurde!!!!!
Niedoczytałam 🤢 i już kupiłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
ja dziś młodej ok północy dam kaszke i zobacze czy przespi do 7 bo kurde zasypia ok 19.30 ale o 24 jesc i o 4 -5jesc i do 10-11 nie je nic. dziś zrobiłam mleko o 8.45 i 4 razy jej dawałam i pluła, wiec jej dałam bobo fruta i jak sie dopadła to myślalam ze butle połknie


Basiu ile waży Nesia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak wogóle to Cześć mamuśki 🙂!

Chyba nie będę miała problemów z tym krzesełkiem? 🤢.
Ale jest śliczne 🙂.
No, zobaczymy.

U nas noc super!!!! Lenka ślicznie spała! do 5.00, a później od 7.00 do 9.30 jeszcze spałyśmy 🙂.
Może ten czopek wczorajszy rzeczywiście pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - tak to te same ciuszki. Niestety bardzo okroiło moje zamówienie bo te ciuszki znikały ze "sklepu" na biezaco i zanim moj były wrócił z pracy, zasiadł przed kompem i złozył to zamówienie to kilka rzeczy było juz niestety niedostępnych 😞 Rampersy, które wybrałaś są rzeczywiście z tych droższych ale zamówiłam też te tańsze , moze akurat Ci sie spodobają 😉 Wczoraj natomiast znalazłam inną stronę ze ślicznymi bodziakami i piżamkami-pajacami i zamówiłam tego trochę - teraz czekam na info od kuzyna - miejmy nadzieje ze sie zgodzi 😜 Zaraz wkleję kilka zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Basia81 napisał(a):
ja dziś młodej ok północy dam kaszke i zobacze czy przespi do 7 bo kurde zasypia ok 19.30 ale o 24 jesc i o 4 -5jesc i do 10-11 nie je nic. dziś zrobiłam mleko o 8.45 i 4 razy jej dawałam i pluła, wiec jej dałam bobo fruta i jak sie dopadła to myślalam ze butle połknie


Basiu ile waży Nesia?


nawet nie wiem bo wizyte mamy w środe za tydzień, ale chyba ok bo jak ja tatus po tygodniu zobaczył to zrobił jazde ze dziecko utuczyłam, ze nie ma kosteczek na rączkach tylko dołki 😁

7 kwietnia ważya 5300 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i wiecie co znudził mi się mój leżaczek dla Weroniki i wystałam go na allegro. dołożę trochę i kupię jej nowy. i wczoraj po 1 dniu sprzedałam- za 90zł ( a kupiłam używany od koleżanki za 60zł). to sie nazywa interes. tak mnie nakręciłyście z tymi krzesełkami do karmienia, ż chyba wystawię swoje skromne i kupię full wypas, ale przeraża mnie jego wysyłka.
a teraz chcę kupic taki:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=5582906
lub:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=981800
który wybrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
i wiecie co znudził mi się mój leżaczek dla Weroniki i wystałam go na allegro. dołożę trochę i kupię jej nowy. i wczoraj po 1 dniu sprzedałam- za 90zł ( a kupiłam używany od koleżanki za 60zł). to sie nazywa interes. tak mnie nakręciłyście z tymi krzesełkami do karmienia, ż chyba wystawię swoje skromne i kupię full wypas, ale przeraża mnie jego wysyłka.
a teraz chcę kupic taki:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=5582906
lub:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=981800
który wybrać?


mi sie ten 2 podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...