Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

tu z mamusia w tle 😉 i macie fragment przedpokoju hehehe 😉
Mala proba przed wakacjami - za duzy kapelusik od cioci [mamy Zochy] i nosidelko - mozemy jechac!!! 😉

[URL=http://img189.imageshack.us/i/dsc0020brz.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2400/dsc0020brz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Moja na DD ma szczepionkę 🤪 na pewno będzie zachwycona 😁 a tak poza tym też ma DD codziennie ,siedzę od wczoraj i kupuję ciuchy jej na 74 bo już ledwo dopinam 68. po zjedzeniu całej jarzynowej po jakim czasie wasze dzieci jedzą? bo moja wrąbała całą i po 2h wcięła 150ml mleka a wcześniej 50ml soku 🤪myślałam,że jej styknie na 3h ta zupa.A teraz czekam na kupę 😁



moja siostra mówiła ze zupa powinna trzymac 4 godziny może dlatego ze ma niejadka ale moja głodna po 2 czasami a czasem po 4 godzinach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACHA - AGAB - my mielismy juz mleko:
bebilon ha, enfamil ar, bebilon pepti, nutramigen - nigdy nie mieszalam miarek mleka od razu przechodzilam na nowe. Mi ten ordynator i dwie lekarki powiedzialy ze mieszac nie wolno. ale znam osoby ktore mieszaly. U nas raz zmieszalismy ale na zasadzie - jedna butelka nowego mleka reszta starego [za rada glupiej poloznej tej co Ksawciowi zdarla napletek], na nastepny dzien mialo byc 2 butle nowego i mnie jstarego ale po pierwszej dobie darcia sie dziecka dzwonilismy do 2 lekarzy - i jedna i druga nas opierdzielimy - zeby od razu wprowadadzac a nie mieszac - to samo mi napisal ten lekarz online
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA DZIEN DZIECKA - jutro mlodemu przyjdzie ogrodek zabaw 5w1 huuurrraaa!!!! mamusia tez sie pobawi 😉
ja tez dzis siadam na allegro i zamawiam ubranka dla Ksawcia na 74 ale juz na lato. teraz mu zakladam 68 i sa niektore lekko za duze. A jedna bluzie ta pszczolke w paseczki rozmiar 56 nosi do dzis!!! 🤪 🤪 uwielbiam ja a ze jest rozciagliwa... 😉


DUSIA - czy Tobie w tym nosidelku Maja twarza do swiata tez tak wychyla sie do przodu??? ja juz zapielam pasy najmocniej jak sie da i niestety musze przytrzymywac Ksawcia bo mi sie wychyla do przodu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki byłam w biedronce z moim małym oszołomem i dostalam ulotkę.
od 25 maja bedą na romocji zupki z BoboVity od 5 miesiąca 2 x125 g w tym 2 danie 50% Gratiss!
smaki:Warzywa z aromatycznym indykiem, Warzywa w łagodnej potrawce z królikiem,Zupa jarzynowa z kurczakiem.
cena: 3,79 zł za zestaw 2 zupek

kaszki ryzowe BoboVita 180 g + 20 % gratis bananowe - 4,59 zł

deserki Greber 3 szt za 4,69 zł
bobo fruty jabłko - malina 4 szt za 6,49 zł

proszek Lovela 1,7 kg+200 g za 14,99 zł
Płyn do płukania Lovela- 5.99 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole to chyba pojedziemy na wakacje z moimi rodzicami. Mama ma od znajomej namiary na pensjonat w rabce gdzie sa wanienki, lozeczka - nic nie trzeba brac 🤪 a ja sie boje nad morze bo daleko a tutaj bliziutko... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Mamuśki byłam w biedronce z moim małym oszołomem i dostalam ulotkę.
od 25 maja bedą na romocji zupki z BoboVity od 5 miesiąca 2 x125 g w tym 2 danie 50% Gratiss!
smaki:Warzywa z aromatycznym indykiem, Warzywa w łagodnej potrawce z królikiem,Zupa jarzynowa z kurczakiem.
cena: 3,79 zł za zestaw 2 zupek

kaszki ryzowe BoboVita 180 g + 20 % gratis bananowe - 4,59 zł

deserki Greber 3 szt za 4,69 zł
bobo fruty jabłko - malina 4 szt za 6,49 zł

proszek Lovela 1,7 kg+200 g za 14,99 zł
Płyn do płukania Lovela- 5.99 zł


ooo t osuper bo biedronke mam tuz obok i akurat proszek mi sie konczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Ja już na irlandzkiej ziemi niestety. Syla nie wiem skąd u CIebie takie wiadomości, wiem ze lotniska na kilka godzin były zamkniete w poniedziałek a tak to nie słyszałam nic.
Widze ze macie problemy ze spanie. U mnie jest chyba mała poprawa bo Piotruś dzis np spał 3 godziny i teraz krzyczy na ojca żeby nie chrapał 😁
Uciekam zrobić jakieś zakupki bo mimo że przywiozłam mase rzeczy z Polski to w lodówce tylko światło hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Mamuśki byłam w biedronce z moim małym oszołomem i dostalam ulotkę.
od 25 maja bedą na romocji zupki z BoboVity od 5 miesiąca 2 x125 g w tym 2 danie 50% Gratiss!
smaki:Warzywa z aromatycznym indykiem, Warzywa w łagodnej potrawce z królikiem,Zupa jarzynowa z kurczakiem.
cena: 3,79 zł za zestaw 2 zupek

kaszki ryzowe BoboVita 180 g + 20 % gratis bananowe - 4,59 zł

deserki Greber 3 szt za 4,69 zł
bobo fruty jabłko - malina 4 szt za 6,49 zł

proszek Lovela 1,7 kg+200 g za 14,99 zł
Płyn do płukania Lovela- 5.99 zł


ooo t osuper bo biedronke mam tuz obok i akurat proszek mi sie konczy 😉


a ladnie pachnie ten proszek? niebieski czy różowy? bo kiedyś miałam maly płyn i mi śmierdział takim pawiem- tylko jakiś taki biały był...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
w ogole to chyba pojedziemy na wakacje z moimi rodzicami. Mama ma od znajomej namiary na pensjonat w rabce gdzie sa wanienki, lozeczka - nic nie trzeba brac 🤪 a ja sie boje nad morze bo daleko a tutaj bliziutko... 🙂 🙂


oj, czy to naprawde dobry pomysł? Trzeba Ci na wakacjach różnych dobrych rad? zastanów się i uwierz ze nie ma jak jechac samym 😉 My nawet z wczasów ze znajomymi się wyleczyliśmy. Doszliśmy do wniosku ze najlepiej odpoczywamy we własnym towarzystwie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Mamuśki byłam w biedronce z moim małym oszołomem i dostalam ulotkę.
od 25 maja bedą na romocji zupki z BoboVity od 5 miesiąca 2 x125 g w tym 2 danie 50% Gratiss!
smaki:Warzywa z aromatycznym indykiem, Warzywa w łagodnej potrawce z królikiem,Zupa jarzynowa z kurczakiem.
cena: 3,79 zł za zestaw 2 zupek

kaszki ryzowe BoboVita 180 g + 20 % gratis bananowe - 4,59 zł

deserki Greber 3 szt za 4,69 zł
bobo fruty jabłko - malina 4 szt za 6,49 zł

proszek Lovela 1,7 kg+200 g za 14,99 zł
Płyn do płukania Lovela- 5.99 zł


ooo t osuper bo biedronke mam tuz obok i akurat proszek mi sie konczy 😉


nawet od 24 maja jest ta promocja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
w ogole to chyba pojedziemy na wakacje z moimi rodzicami. Mama ma od znajomej namiary na pensjonat w rabce gdzie sa wanienki, lozeczka - nic nie trzeba brac 🤪 a ja sie boje nad morze bo daleko a tutaj bliziutko... 🙂 🙂


oj, czy to naprawde dobry pomysł? Trzeba Ci na wakacjach różnych dobrych rad? zastanów się i uwierz ze nie ma jak jechac samym 😉 My nawet z wczasów ze znajomymi się wyleczyliśmy. Doszliśmy do wniosku ze najlepiej odpoczywamy we własnym towarzystwie ....


powiem Ci ze ja ze "znajomych" tez sie wyleczylam i tez lubimy wlasne towarzystwo ale odkad sie wyprowadzilam z domu to lubie spedzac czas z moimi rodzicami i moj M. tez ich bardzo lubi i dzieckiem moze by sie zajeli a my troche odpoczelibysmy..jeszcze nie wiemy, zobaczy sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik - ja musze uzywac loveli bo to jedyny narazie proszek ktory jest tolerowany przez skore Ksawcia [po potrojnym pluaniu 😉]
ja mam lovela kolor i jakos nie czuje zapachu wiec chyba mi nie smierdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa chyba wam nie pisalam ze nie piore juz w platkach mydlanych bo mi to odradzila dermatolog i ordynator. Argumenty: sztuczne substancje zapachowe i robienie szarego mydla z odpadow 🤢 - przekonaly mnie i dowiedzialam sie ze jelp czesciej uczula niz lovela wiec piore w loveli.
a poza tym po platkach mydlanych wylatywaly mi gluty z pralki i przyczepialy sie do prania...syf w lazience i pokoju bo wszedzie sie te gluty sypaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAB co do mleka. Chociaz nie wiem czy sie przyda ale ja karmie piersią wiec przechodząc na mleko modyfikowane tez musiałabym mieszac. Tak z logiki jak mieszkac mleko to kazde. Jak bylam w szpitalu z mała to wtedy własnie o to pytałam dostałam zjebe i powiedziala ze nigdy w zyciu sie mleka nie miesza. Oprocz tych dla alergików. Np nutramigen Bo jak mialabym ja nauczyc pic to niedobre mleko to wtedy musze jej wprowadzac pomału bo jest niedobre.I dziecko nie bedzie pilo. A pomału z miarki na miare sie przestawia na to niedobre mleko. Chyba dobrze wyjasniłam he? to moze dlatego Pinacolada ma mieszac bo ona ma dla alergików mleczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda Rabka fajne miejsce hehe znam ją bardzo dobrze. Mam rodzine obok. Busem jezdziłam zawsze do Rabki na basen i takie tam. Daj nazwe pensojantu to dowiem Ci sie moze cos na teen temat , moze moja rodzina bedzie wiedziala cos na temat bo w koncu tam mieszkaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha tak napisalam bezsensu hehe 😁 to powiem że ten temat to pensjonat 😁


Moja lala usneła w wozku dopiero na dworze. Dzis jest tak chmurowato ale jest przeokropnie cieplo! az milo;] ahh pranie sie robi koejne a ja biore sie za obiadek. Moja dzis znowu obsralo rodzicom pościel.. musialam zmieniac i prac 🤔 zmienilam tez jej i tyle co ja polozylam na brzuszku i obrzygała cala poduszke..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aa chyba wam nie pisalam ze nie piore juz w platkach mydlanych bo mi to odradzila dermatolog i ordynator. Argumenty: sztuczne substancje zapachowe i robienie szarego mydla z odpadow 🤢 - przekonaly mnie i dowiedzialam sie ze jelp czesciej uczula niz lovela wiec piore w loveli.
a poza tym po platkach mydlanych wylatywaly mi gluty z pralki i przyczepialy sie do prania...syf w lazience i pokoju bo wszedzie sie te gluty sypaly.
ja wcale nie prałam od pocz mam ten sam proszek 🙂 po 3m dopiero wprowadzilam płyn do płukania i superrr pachna 🙂 i ciuszki sa takie mięciutkie, ja jedyne czego staram sie nie robic to nie prac pieluch z ciuszkami bo potem ciuszki sa takie obrane .. chocby skulkowane.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla jak się nazywa to sprytne cudo z siateczką do którego sie wkłada owoce lub biszkopty?
masz tam jakąś nazwe?? bo szukam na allegro nie mogę znaleśc, moja znajoma to ma i mówi że rewelacja - tylko że ona nazwy nie zna a sama na to mówi memlaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
AGAB co do mleka. Chociaz nie wiem czy sie przyda ale ja karmie piersią wiec przechodząc na mleko modyfikowane tez musiałabym mieszac. Tak z logiki jak mieszkac mleko to kazde. Jak bylam w szpitalu z mała to wtedy własnie o to pytałam dostałam zjebe i powiedziala ze nigdy w zyciu sie mleka nie miesza. Oprocz tych dla alergików. Np nutramigen Bo jak mialabym ja nauczyc pic to niedobre mleko to wtedy musze jej wprowadzac pomału bo jest niedobre.I dziecko nie bedzie pilo. A pomału z miarki na miare sie przestawia na to niedobre mleko. Chyba dobrze wyjasniłam he? to moze dlatego Pinacolada ma mieszac bo ona ma dla alergików mleczko.


tez nie do konca - bo ja przechodzilam z enfamilu ar na pepti i potem nutra to od razu i z akceptacja nie bylo problemu - moim skromnym zdaniem opinie o tym ze jakoby dzieci odrzucaly smak mleka sa mocno przesadzone - ale to moje zdanie, u nas z tym nie bylo rpoblemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...