Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dusia_P napisał(a):
co za wzrok prosto w obiektyw - model mamusi 🙂


dzisiaj nawet aparat go zainteresowal 😉 ostatnio tez komorka i pilot go interesuja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wpadłam się przywitać 🙂 u nas 35st.w słońcu byłyśmy na spacerku 2h i pot po dupie mi się lał.Byłam w parku póki co sucho a za parkiem jest już wał wiślany cały zalany,stoi policja i nie można na niego wchodzić 😞 oby nas nie zalało bo inaczej się ewakuujemy.
Młoda wrąbała całą zupkę i po 2,5h znowu wcięła 150ml mleka. zupka jarzynowa gerbera a bobovity bardzo się różni smakowo Nelka też to zauważyła.
Mąż wczoraj zakupił całą torbę słoików min.zupę marchewkową z ryżem hmmmm czy któraś z was dawała z ryżem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał(a):
Wpadłam się przywitać 🙂 u nas 35st.w słońcu byłyśmy na spacerku 2h i pot po dupie mi się lał.Byłam w parku póki co sucho a za parkiem jest już wał wiślany cały zalany,stoi policja i nie można na niego wchodzić 😞 oby nas nie zalało bo inaczej się ewakuujemy.
Młoda wrąbała całą zupkę i po 2,5h znowu wcięła 150ml mleka. zupka jarzynowa gerbera a bobovity bardzo się różni smakowo Nelka też to zauważyła.
Mąż wczoraj zakupił całą torbę słoików min.zupę marchewkową z ryżem hmmmm czy któraś z was dawała z ryżem?


my od 3 dni ja podajemy-z.marchwiowa z ryzem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Wpadłam się przywitać 🙂 u nas 35st.w słońcu byłyśmy na spacerku 2h i pot po dupie mi się lał.Byłam w parku póki co sucho a za parkiem jest już wał wiślany cały zalany,stoi policja i nie można na niego wchodzić 😞 oby nas nie zalało bo inaczej się ewakuujemy.
Młoda wrąbała całą zupkę i po 2,5h znowu wcięła 150ml mleka. zupka jarzynowa gerbera a bobovity bardzo się różni smakowo Nelka też to zauważyła.
Mąż wczoraj zakupił całą torbę słoików min.zupę marchewkową z ryżem hmmmm czy któraś z was dawała z ryżem?


Niuni najbardziej smakuje właśnie marchewkowa z ryżem i młoda marchewka z ziemniakami-dziś byłyśmy zrobić kolejne zapasy obiadków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie popołudniu!
Juleczko ciebie witam szczególnie ciepło!miło że do nas zajrzałaś,Jonathan to mały byczuś-najważniejsze że dobrze i zdrowo się rozwija,oklask dla Ciebie za odwiedzinki 🙂 😘

Małgonia dała mamusi znów popalić-głównie na spacerze ale dziś o niebo lepiej niż wczoraj,dziś wycofuję ofertę z allegro 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę dziś pochwalić Nesie, owszem nie jadła ale była grzeczna 🙂 na spacerze spała lub grzecznie podziwiała jak się dzieci bawią, nawet zaliczyłam z nia 3 place zabaw z huśtawkami ale miała radoche. pospała 2 godzinki bez przerwy a ja miałam czas by poplotkowac z koleżankami przy piaskownicy 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jeju ale tu cisza 🥴chyba nadrabiacie zaległości spacerowe co?


moja już lula od godziny 😜 i tak całą noc 🤪 🤪 🤪a ja pije browara 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
moja właśnie zasypia 🙂skoro wasze już śpią to o której kąpiel i je kładziecie do łóżeczek?


wczesniej kąpałam ok 21 bo i tak szalała i nie było szans na to by ja położyć ale kilka razy mi zasneła i poszła spac na brudasa to teraz kąpie o 19 i ślicznie zasypia 🙂 przestawiła się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jeju ale tu cisza 🥴chyba nadrabiacie zaległości spacerowe co?


moja już lula od godziny 😜 i tak całą noc 🤪 🤪 🤪a ja pije browara 😜 😜 😜 😜


HYHY ja zaraz tez otwieram browca - a najlepsze - mialam Mlodego na rekach - poszlismy do sklepu po browca [m.in.] i ja mowie - malego lecha prosze a pani zmierzyla mnie wzrokiem i mowi - bezalkoholowego? ja "?!?!? nie, alkoholowego!" hehehe a na targu warzywnym jak coskolwiek kupuje to wszystkie mi wciskaja towar "lepszy dla dziecka" - pewnie chodzi o to ze niby karmie piersia ale..ja zawsze mowie - "on jeszcze nie je salaty" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
mycloud napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jeju ale tu cisza 🥴chyba nadrabiacie zaległości spacerowe co?


moja już lula od godziny 😜 i tak całą noc 🤪 🤪 🤪a ja pije browara 😜 😜 😜 😜


HYHY ja zaraz tez otwieram browca - a najlepsze - mialam Mlodego na rekach - poszlismy do sklepu po browca [m.in.] i ja mowie - malego lecha prosze a pani zmierzyla mnie wzrokiem i mowi - bezalkoholowego? ja "?!?!? nie, alkoholowego!" hehehe a na targu warzywnym jak coskolwiek kupuje to wszystkie mi wciskaja towar "lepszy dla dziecka" - pewnie chodzi o to ze niby karmie piersia ale..ja zawsze mowie - "on jeszcze nie je salaty" 😉


dobre 😁

ja wczoraj poszłam kupić do Biedrony Leszka(6-pak)i gościu mnie zagadnął-mały sam tyle wypije?ja się z lekka obruszyłam i mówię,mała nie tylko tatuś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja pije drinka 😁

dziś do Vanessy przyszedł tatuś i lekko zdziwiony ze dziecjko do mnie się zachodzi ze smiechu a do niego się tylko uśmiecha, mała opluła go sokiem, zepsuła żel na włosach 😁 uwielbiam ja za to
i mówię baranowi że dziecko trzeba miec cały czas przed oczami a szczegulnie w bujaku, to jej kretyn nie zapioł 😠 poinformował mnie bym poszła do niej bo on idzie do auta , zalałam tylko kawę i wracam a moja córka ułatwiła sobie ogladanie zabawek- zaraz Wam pokaże jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i to mi się podoba 🙂 wróciłam z pracy a tu tylko 1 strona zaległości 😘

My tez jemy marchewkową z ryżem, którą kiedyś pomyliłam z pomidorową 😉 😜

Jejku, ale mam w domu błysk 🙃 Moja kuzynka jest niesamowita - zaglądnęła w każdą "dziurę" 😉 dziś zeszło jej 7 godz ale od przyszłego tyg ma sie wyrabiac w 4. Dzis doprowadziła sobie dom do porządku taki jaki lubi i od przyszłego tyg bedzie go utrzymywac na takim poziomie 😉 Niech robi co chce byle by było czysto 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...