Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
rozgladam sie po allegro za ciuszkami na lato i powiem Wam [tu Pinacolada tez wazne info dla Ciebie - jako niedlugiego supersprzedawce 😉]

sa sliczne kompleciki i dla chlopcow i dla dziewczynek - i nie drogie - luknijcie sobie jak ktoras chce: 🙂
http://www.allegro.pl/item1040336571_carter_s_body_krotki_rekaw_2pak_r_68_mix_kolor.html


he,he - takie same bede miec i tansze - ja bede najprawdopodobniej sprzedawac na sztuki i planuje szt wystawic po ok 15 😉. To są bodziaki z wielopakow - oryginalnie sa pakowane po 5 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
rozgladam sie po allegro za ciuszkami na lato i powiem Wam [tu Pinacolada tez wazne info dla Ciebie - jako niedlugiego supersprzedawce 😉]

sa sliczne kompleciki i dla chlopcow i dla dziewczynek - i nie drogie - luknijcie sobie jak ktoras chce: 🙂
http://www.allegro.pl/item1040336571_carter_s_body_krotki_rekaw_2pak_r_68_mix_kolor.html


śliczne a te bodziaki bardzo kolorowe 🙂podobne te kompleciki do tych pinacolady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
rozgladam sie po allegro za ciuszkami na lato i powiem Wam [tu Pinacolada tez wazne info dla Ciebie - jako niedlugiego supersprzedawce 😉]

sa sliczne kompleciki i dla chlopcow i dla dziewczynek - i nie drogie - luknijcie sobie jak ktoras chce: 🙂
http://www.allegro.pl/item1040336571_carter_s_body_krotki_rekaw_2pak_r_68_mix_kolor.html


śliczne a te bodziaki bardzo kolorowe 🙂podobne te kompleciki do tych pinacolady


bo to ta sama firma 🙂 mam nadzieje ze bede miec tansze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
rozgladam sie po allegro za ciuszkami na lato i powiem Wam [tu Pinacolada tez wazne info dla Ciebie - jako niedlugiego supersprzedawce 😉]

sa sliczne kompleciki i dla chlopcow i dla dziewczynek - i nie drogie - luknijcie sobie jak ktoras chce: 🙂
http://www.allegro.pl/item1040336571_carter_s_body_krotki_rekaw_2pak_r_68_mix_kolor.html


śliczne a te bodziaki bardzo kolorowe 🙂podobne te kompleciki do tych pinacolady


bo to ta sama firma 🙂 mam nadzieje ze bede miec tansze 😉


ja też 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was mamuski, tyle piszecie ze nie mam kiedy czytac.. młoda dzis jojczyłaaa cały boży dzień! myslalam ze wyjde z siebie i stane obok, pogoda dzis do bani cisnienie sama chyba mialam złe.. i źle sie czulam.

Pinacolada- wszystkie ciuszki ładne były. Ale ja sie wypisuje z kupna tutaj mam sporo i to wypasionych i wiecznie cos kupuje potem nie ma gdzie tego trzymac :P Twoja córcia to szalona jest hehe fajne masz filmiki z nia;]

Jagoda nie przejmuj sie krzeselkiem ja to zawsze sobie tłumacze że miałam tego nie kupic bo cos bylo pewnie z nim nie taaak 😁 pomaga;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
zrobiłam pierogi i chyba sie zapomniałam ze Nesia nie je 😮 dziewczynki zapraszam i jeszcze zostanie 😁



o, chętnie! A z czym zrobiłaś ???


ruskie 🙂



o jezu, moje ulubione 🙂 A pikantne zrobiłaś ?


ja tylko pikantne robie, zapraszam z Bochnie to niedaleko a i prysznic użycze 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pobudka śpiochy 😘

moja córcia w nocy budziła się i płakała co chwile do 4 🤢 a o 6 wstała na jedzenie i od 7 nie spi, myśli że mama to robokop i tak może a ja juz mam dosc funkcjonowania dzieki kawie
teraz siedzi u mnie na kolanach i ogladamy krzesełka do karminia- pokazuje jej zdjęcia i patrze na reakcję 😆 chyba mamy wybrane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem -
młoda cos niespokojna nocami ostatnio - chyba ida kolejne zęby

Syla - no chyba bym sie lekko zdziwiła gdybys ubranka kupowała ode mnie majac taki wybór w irlandii 😉 Ja poza tym nikogo nie namawiam. mam taka mozliwosc to sprowadze głównie dla niuni. Zamówiłam ciut wiecej i powystawiam na allegro - zobacze czy to w ogóle bedzie miało sens. A dziewczynom pokaze bo jakby akurat ktoras była chetna to czemu nie 😉

Jagoda - jak tam rodzice? Bo gdzies w Kraku wały przerwało, ktoras z uluc jest zalana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kochane

SYLA - moj tez calusienki dzien jojczal - myslalam ze zwariuje!!!
z tym krzeselkiem to masz racje 😉 a w sumie to zielone bedzie mi bardziej pasowalo do kuchni i jest tansze i nowsze 😉 i uzytkowane tylko 6 mies [bo sie przeprowadzaja do innego miasta i pozbywaja sie wielu rzeczy zeby nie wozic] 😉

PINACOLADA - wlasnie rodzice nie dzwonili, nie wiem co tam.
Musze zapytac w takim razie!!!
acha i przypomnialo mi sie ze moje dziecię tez kuma jedna komende 😉 - "BIEGNIJ" - i wtedy macha i przebiera nozkami 😁

mlody spal od 20 do 6stej - o 6stej juz 3 dzien z rzedku wtrabil 200 ml z kleikiem i teraz nihu hu - zjadl 20 i wypluwa i koniec...nie wiem o ktorej godzinie ksieciuniowi podawac butle po takiej ilosci kleiku rano...minelo 4,5 godziny i nadal nei ejst glodny. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
pobudka śpiochy 😘

moja córcia w nocy budziła się i płakała co chwile do 4 🤢 a o 6 wstała na jedzenie i od 7 nie spi, myśli że mama to robokop i tak może a ja juz mam dosc funkcjonowania dzieki kawie
teraz siedzi u mnie na kolanach i ogladamy krzesełka do karminia- pokazuje jej zdjęcia i patrze na reakcję 😆 chyba mamy wybrane 😉


no to kochane - ktore wybralyscie? 🙂 my to zielone z żabką 🙂

http://www.snoek-babytrein.nl/babytrein/files/image/2008/chicco_polly_froggy.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...