Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HIHI, PAULLEL - i co? fajne uczucie co :P?
Ja juz wczoraj policzylam i posegregowalam rozmiarami i narazie kurcze dosc. Teraz to tylko takie grubsze rzeczy typu sweterki, kombinezon jeszcze jeden, moze jakies grubsze czapki no i akcesoria, ale to już jak się może wprowadzimy do nowego mieszkanka 🙂 🙂

Zapisałam nas do szkoły rodzenia! 🙂 🙂 🙂
Zaczynamy 8 pazdziernika! 🙃




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel-fajniuchee ciuszki 🙂
ej wiecie co ja sobie taak myślę że nawet jak dowiem sie jaka będzie płeć to i tak będe bardziej nastawiac sie na neutralne kolory, bo tyle sie słyszy że lekarze sie mylą. A teraz jak ktoś ma tylko niebieska ciuchy a tu fruu dziewczynka.. 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapisałam się na usg 2D/3D 10.09 czyli w czwartek.Trochę jest do kupienia tych ubrań,ale nie wyobrażam sobie zostawić tego na ostatnią chwilę,zwłaszcza ,że wiele rzeczy teraz można kupić na allegro praktycznie nowych tzw.psim swędem 😉

Wcinam malinki póki są ,na zimę zamrożę,gotuję zalewajkę i w całym domu pachnie grzybkami pycha.A jutro robię buraczki własnej roboty i wkładam w słoiki polecam świetna sprawa bo w sklepie są tylko z octem spirytusowym a jak wiemy szkodzi bardzo.Jak któraś ma słabe wyniki krwi to buraki niezastąpione 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla ja większość kupuję takich neutralnych kolorków bo nie do końca podoba mi się jak dziecko jest ubrane od stóp do głów na niebiesko lub różowo.Kupuję zielone,pistacjowe,żółte,kremowe,białe i są naprawdę śliczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- to potem bedziesz opowiadac co i jak 😁 to nawet my nie musimy chodzić 🙂

W ogóle to ja już mam skurcze przepowiadające... troszkę się przestraszyłam ale ponoć to normalne.
http://www.we-dwoje.pl/skurcze;przepowiadajace,artykul,6427.html
któraś też już maa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 ok bede zdawac relacje.
Ale kurcze na Ujastku szkola rodzenia tylko 4 spotkania i 250 pln :/
A w Narutowiczu spotkan 2 lub 3 x wiecej plus aerobik dla mam i 200 pln

No cóż..

Jedziemy zawiezc naszego laptopa do podrasowania bo nam pamiec siada...byc moze nie bede miala kompa!!! chyba umre z nudow!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞 😞 😞

Uciekam, jakby cos to nie piszcie tak duzo :P:P:P


paaaaaaaaa




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny !
ja jestem tego samego zdanie też nie lubi jak np. jest dziewczynka ubrana na różowo cała :P
Jagoda strasznie drogo 🤔 😲
Syla ja jeszcze nie miałam 🤨
ZAMIESZCZAM ZDJĘCIE 🙂

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PAULLEL- wpadniesz w taką samą pułapkę zakupową jak ja 🙂

znów kupiłam kilka ciuszków, pochwale się 🙂 [img size=408]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/spodnie-28c126fb054fff4ee36e0dcfb415d812.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj pewnie, że tak :] różowy jest słodki, ale bez przesady :] jak się okarze,ze chłopiec to mu doszyje samochodzik na tej rozowej czapeczce 😁 ... ale narazie musze się nacieszyć 😁 tym różem i faktem, że bedzie dziewczynka... w sumie lekarz powiedział, że cipeczka na bank allee stu procentową pewnosc będe miała jak urodze hihi.


Basia81 - czaderski ten dresik od dziadka hehe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas w Oświęcimiu szkoła rodzenia + poród rodzinny 150zł chyba 4 spotkania.

JulciaŚlicznie wyglądasz 😉)

Basia
Ciuszki rewelacja Też miałam mieć córeczkę ale na USG wyszedł synuś. JA tam raczej wierzę że syn bo ten lekarz się jeszcze nie pomylił 🙂)

A tak pozatym to chyba przewagę dziewczynek tu mamy???? 🙂)) NAsi chłopcy będą mieli w czym wybierać 😜

Buziaki;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula-Brzuuusiooo cud miód malinkaa... 🙂

Ciuszki rewelacja!:P
a powiem wam ze ja to chyba pól dnia przespałam dziś.. 😁 😁 własnie oczy otwarłaam , zmuliło mnie na kilka godzin przez te skurcze taka jaks zmeczona bylam ale zdrzemlam sie i jest leepiej 🙂 teraz zrobilam sobie herbatki ciepłeej 🙂 buzioleee:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Dziś strasznie bolał mnie brzuch i miałam biegunke. Bóle były różne najczęściej jakieś kłucia po bokach i wysoko nad pępkiem. Niestety było za późno na wizyte u gin, a po za tym mąż był jeszcze w pracy.
Dziwne to troszke bo jestem w 21 tyg i nie powinien mnie boleć tak brzuch.
Czy wy miałyście takie bóle.?
Wogóle strasznie się teraz boje, jeśli będzie mnie boleć w nocy brzuszek to rano jade do lekarza.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie często coś pobolewa i kłuje, i często mam wzdęcia... 🤢, aż czasem marze o biegunce hehe.
A może coś zjadłas co by Ci zaszkodziło ?
Ja w 3 miesiacu gdzies zjadłam jabłko,i tak mi zaszkodziło,że też miałam biegunke i na dodatek tak bolał mnie brzuch,że nie byłam w stanie chodzić i jakies 3 dni przelezałam.( a wysoko nad pępkiem to moze faktycznie żołądek ? a jak zoladek to napewno cos zjadłas)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...