Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
Jezu Dusia to ty masz z głowy strach o jakies próby glutenow Agatka ci to wszystko cichaczem załatwi 😁

gluten już w buzi był 😜 tylko sie Wam nie przyznawałam bo się bałam że za wyrodną matke mnie weźmiecie 😜 dałam dziecku chleba bo mnie wzrokiem zabijała że sama kanapkę jem 😉 to jadłyśmy razem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
misiamamy napisał(a):
wy tak o żabach misiach a wiecie ile ja już tego nie robiłam................masakra
to na co czekasz 🤪


bo mi sie te pierdo...... kości łonowe rozeszły po porodzie i sie powoli dopiero schodzą ale spoko ja już na bank jestem dziewicą właśnie w kwietniu minął rok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
misiamamy napisał(a):
wy tak o żabach misiach a wiecie ile ja już tego nie robiłam................masakra


NO I PRAWIDŁOWO BO PRZY TYCH POZYCJACH TO SIE TYLKO LEZY !!! Ty tam pewnie 324 str Kamasutry przerabiasz...?
A tak na serio - to chyba Cie juz nie boli? 🤢


no właśnie te kości bolą jak cholera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Mycloud dziękuję za komplementy w imieniu Majki 🙂
gosiek85 witaj wśród nas 😁
Pinacolada kapelusik widziałam na stoisku u nas w centrum - zapraszam do koszalina 😉 chyba że gdzieś na targu znajdziesz 😜

tak piszecie o kaszkach malinowych truskawkowych a u mnie Majka truskawki próbowała 😜 myślałam że się posikam żeby jej coś nie powyskakiwało - zostawiłam Agacie w miseczce truskawki do zjedzenia, a Majka była razem z nią w pokoiku - mamusia poszła coś zrobić juz nie pamiętam co ale chyba pranie wyciągnąć. Wracam do pokoju a Agata mniam mniam - patrzę na Majkę a ona wokół ust czerwone....pytam się Agata co zrobiłaś? odp : Aga mniam mniam Mai więc dziecko juz poznało nowy smak 😜



Dusia mam nadzieje że jej nic nie będzie 🙂 Boziu jaka dobra siostra z Agatki, swoje truskawki oddała 🙂 A mi się przypomniało jak mi mama opowiadała, jak mnie zostawiła kiedyś z młodszym bratem, a ja go nakarmiłam suchą pietką od chleba. Marcin miał wtedy 2 miech 🙂 Ale chociaż przestał płakać 🙂
moja siostra kiedys miala 2latka i ja lezałam w wózku.. Ona mnie bujałaa w wozku a mama poszla na zupe do kuchni zobaczyc.. i wychodząc widziała jak moja siostra tak wybujała wózek ze ja z tego wozka wyleciałam a moja siostra złapała mnie w powietrzu 🤪 a innym razem podeszła do wózka patrzy a ja nakarmiona drażetkami kakaowymi 🤪 kochana siostra hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
misiamamy napisał(a):
Jezu Dusia to ty masz z głowy strach o jakies próby glutenow Agatka ci to wszystko cichaczem załatwi 😁

gluten już w buzi był 😜 tylko sie Wam nie przyznawałam bo się bałam że za wyrodną matke mnie weźmiecie 😜 dałam dziecku chleba bo mnie wzrokiem zabijała że sama kanapkę jem 😉 to jadłyśmy razem 😁


Jagoda była ciekawa jak wprowadzac gluten 🙂 To jutro se przeczyta i juz bedzie wiedziec - nie ma jak miec bardziej doświadczone mamy/kolezanki 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
kto z WAS jest bardzo dobrym kierowcą z teorii?? mam pytanie odnośnie świateł 😉? dziś dzień rajdowca mam jeżdżę i jeżdżę


he,he - ja nawet nie wiem gdzie sie je włącza 😜 Na szczęście same się zapalaja równo z silnikiem 🙃
a chcialam sie wypytac o mgielne i długie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
kto z WAS jest bardzo dobrym kierowcą z teorii?? mam pytanie odnośnie świateł 😉? dziś dzień rajdowca mam jeżdżę i jeżdżę


he,he - ja nawet nie wiem gdzie sie je włącza 😜 Na szczęście same się zapalaja równo z silnikiem 🙃
a chcialam sie wypytac o mgielne i długie 😜


ja nie mam mgielnych ino przeciwmgielne to i tak bym Ci nie pomogła
🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
kto z WAS jest bardzo dobrym kierowcą z teorii?? mam pytanie odnośnie świateł 😉? dziś dzień rajdowca mam jeżdżę i jeżdżę


he,he - ja nawet nie wiem gdzie sie je włącza 😜 Na szczęście same się zapalaja równo z silnikiem 🙃
a chcialam sie wypytac o mgielne i długie 😜


pytaj moze pomoge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
włąśnie sobie uświadomiłam że nie wiem jak ja wam sie pokaże w sobote? cholera Wy chude śliczniutkie a ja kurna chata przecież w tydzien nie schudne .... dupa troche 😞ale sie pomaluje


ja nosze ze sobą koło zapasowe 😁 mam taką kurwa znów opne i zastanawiam się z czego? przeciez nie z ciastek o 3 w nocy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
misiamamy napisał(a):
a co chcesz wiedzieć o tych światłach? mgielne jak mgla i ograniczona widocznośc również śnieżyca a długie chwilowo lub na pustej drodze
jak sie włącza 😁 hehe i gdzie są postojowe a co to sa mijania 😁?


jakie auto ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...