Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczynki!

Oj Natalko - biedny Kacperek .. e-ciocia zdrówka życzy 🙂 Nie wiem że lekarze tak lekceważąco podchodzą do dzieci,przecież to straszne jest.Podejrzewam że gdybyśmy chodziły prywatnie i płaciły za wizyty to lekarz bardziej by się przyłożył,przecież to smutne jest 😠
Malinka chyba rozumiem co przeżywasz z Gracjanem - Bartek od kilku dni wieczorami jest nie do zniesienia i zupełnie nie umiem wyczaić dlaczego.Ja po kilku dniach tracę cierpliwość a co dopiero jak masz tak od dłuższego czasu 🤢
A jeśli chodzi o postępy to i mój Bartek zbyt skory nie jest.Siedzi coraz bardziej samodzielnie no i turla się z brzucha na plecy i odwrotnie ale na brzuchu nie bardzo lubi przebywać i się szybko denerwuje.
Ale mam dzisiaj lenia ☺️ nic mi się nie chce...a zaniedługo muszę do szkoły do syna się wybrać bo o wywiadówce zapomniał 😉...a malutek pierwszy raz z teściową zostanie...
Kończę bo muszę się ogarnąć...papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No masakra z tymi pobudkami nocnymi... 😞ale nie wiem moze sie myle ale mi sie wydaje ze ten moj mlody to sie w nocy nie najada i co chwile jest glodny,...kurcze bo rzuca sie jak dziki na butelke przed spaniem lyka 240 kaszki...i w nocy 180ml a po 3godzinach wrzask o jedzenie...no juz nie wiem.... 😞a z usypianiem to tez ostatnio klopot po tej jego chorobie to nie chce sam zasypiac,musze go bujac na recach... 😞a jak chcialam go nauczyc samodzielnego zasypiania to tak mi sie rozryczal ze nie moglam go prze godzine uspokoic...cwaniak wie co dla niego dobre i jak postawic na swoim... 🤪no i mam problem...a tak bym chciala zeby sam ladnie usypial... 🤨

Natalio nie ma za co... 😘 😘 😘napewno wszystko bedzie dobrze... 🙂wiem jak to jest jak dzieciaczek choruje sama przez to przeszlam... 😞buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Natalko biedny Kacperek 😞.........Wydaje mi się,ze jednak nie ma sensu ten żłobek......Tylko kurcze Niania u nas to z 700 bierze 😞......Ale jak on tak ma chorować to po pierwsze opioeki masz tylko 60dni.....zreszta kto by takie ciagłe zgłaszanie opieki tolerował.....Po drugie Dziecko sie strasznie męczy..... 😞.....A po trzecie to na zastrzyki i leki wydasz tylke kasy,ze szok......Natalko,a moze idz a wychowawczy.....Policz ile Ci kasy pójdzie na Nianie i ile zostanie?.....Jak Ci sie opłaca pracować to pewnie....ale jak to róznica niewielka to lepiej zajmij sie małym ......Nie chciałam Cie straszyć ....miałam nadzieje,że Wam sie uda,ale wszystkich moich znajomych Dzieci tak strasznie chorowały w żłobku,ze mozna to było przewidzieć.....A Babcia żadna nie przypilnuje go?....Moze na zmiany pracujcie i tylko w razie potrzeby na kilka godzin Nianie ?
Malinko spróbuj Gracjanka pomalutku od nowa uczyż zasypiania,bo Ci rece odpadną 😁....przecież mok juz pewnie z 10kilo waży 😁........Mój też godzine wczoraj wył zanim usnał....tylko ja nie pozwqlam mu sie zapominac inawet jak potrzeba to i8 20 razy do niego podchodze....przykrywam....smoczek daje.....tylko ani słowem sie przy tym nie odzywam....nie uśmiecham.....SKUTKUJE...... 🙂.....A w nocy to znowu 10 razy wstawałam....Chyba zamienie sie pokojami z mĘŻEM I on do iego kilka nocy powtaje....herbatki da.....Może go tak oducze....Malinko Twoój Maly mówisz 3 razy po całej butli je w nocy...kaszki....a Nasi może dlatego tak wstaja cyckowi Bartus i Oli,ze oni tylko mleczko piją i mój to nieraz 2 minuty ssie....To ile wypija 20ml? 🤔
Moniczek,a mój to expres ie przewraca z brzycha na plecy....ale z pleców na brzuch nie umie 🤔.....za to już od dawna siedzi sam i teraz zaczyna wstawac do raczkowania..... 😲.....nie przesuwa sie tylko tak chwilkę postoi.....tzn...na kolankach i raczki wyprostowane.....i tańczymy taki taniec"raz nóżka prawa....raz nóżka lewa....do przodu....do tyłu i raz,dwa,trzy".....a pózniej kot to samo robi,a Oliś ucieszony
No i siedzi na macie i zabawi sie juz kilka minut sam.......
Jak mi sie uda to oklaski rozdam
Do pózniej
BUZIAKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo cisza pusto....A ja dzisiaj pierwszy raz od półtora roku ide na dyskoteke...nie wiem czy jeszcze potrafie tanczyc hihihi ale chociaż sie odstresuje.Z kacperkiem juz o niebo lepiej...kaszelek jeszcze ma, ale co tam dopiero trzeci dzien bierze leki...buziaki dla was laseczki 😘i dla bobasków tez oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo a tu nadal nie ma nikogo...a my dzis nocka rewelacja...mlody poszedl spa o 20.30 i raz tylko o 4 w nocy wstall na jedzonko...mam nadzieje ze tak mu juz zostanie... 🙂hmm zobaczymy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moja niunia na wczorajszym spacerku... 🙂
[URL=http://img693.imageshack.us/i/p240410142802.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6562/p240410142802.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno
[URL=http://img227.imageshack.us/i/p240410173003.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6645/p240410173003.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka
ŚLICZNY Gracjanek......A jaką ma cazpe super i dżinsy.....Zazdroszczę Ci sklepów w Anglii 😞.........Jakbym tam ruszyła na shoping to by mój Mąż bankrutem został 😁.....a i tak jest 😁
Mój Oli wstaje dalej po nocach.....Nie chce żadnej kaszki jeść.....Już mu nestle wieloowocową kupiłam....i nie!!!!
Królik też be.....potrawka z indyka be......Tylko jarzynowa z indorem mu podeszł no i śliwki uwielbia i ciasteczka hipp
Wiecie co Oli zrobił wczoraj?......Palilismy grila ale juz marudził,bo za długo na dworze był....no i wziełam go do domu i rozebrałam......ściągłam pampersa i zostawiłam tak,a ja do kuchni poszłam(on uwielbia kklejnoty wietrzyć).....wadziłam mu te śliwki do mikrofali i wchodz do pokoju...SZOK 😮...........cały w kupie wypaprany....rece ,nogi ,brzuszek...pupa....i nogi łapi rączkami i do buzi....ale na szczęście nie dostał,bo sliskie były 🤢......Jeszcze takiego dziecka nie widzialam....jak cygan mały....miedzy paluszkami ....no wszędzie....A NIE BYŁO MNIE 2 MINUTY....złapałam go za ręce i wołam MĘŻA....ten wlatuje,bo myślał,że siecoś stało i szybko wode nalalam do wanienki....ale najpierw go prysznicem spłukać trzeba było....a jak śmierdział 🤢.....bo mięsko juz je to i wydala śmierdząco 😁.......No ale luzik....Mąż mówi mogłas mu zdjęcie zrobić....ale przeciez nie będę dziecku obciachu robić.....zabiłby mnie jakby to zobaczył jak dorośnie 😁....
No ,a dzisiaj bylismy na zakupach(Żydzi w niedzielę kupczą 😁)......i Oliś jadł LODA-Tatuś mu dał....a on odrazu jezorek i lizał.....A skad to wiedział?
BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hi hi hi
Natalko witaj w klubie 🙂
Mój o 3 to ie wstaje....ale o 4.30 się mu zdarza.....Dzisiaj sie obudził właśnie tak....ale go poprzekładałam i zasął i spał do 6....A teraz właśnie go położyłam i marudzi w pokoju obok...... 😁
Malinko nie przejmuj się 🙂Ja mam 2 Synów i żaden do mnie nie podobny 😞.....Jedynie Kacper ma ciemne włosy po mnie....a tak to ani jednej cechy mojej....
MIŁEGO DNIA!!!!
Moniczek gdzieś jest
Macie po oklasku na Dzień dobry 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a Gracjan zasnal wczoraj o 20.30 i obudzil sie dopiero przed 8.00... 🤪zaszalal... 😁no oczywiscie w nocy tez sie budzil...ale raz na jedzenie...a okolo 5godziny ryk byl wiec ja go do nas do lozka i spal dalej cwaniak... 🤨ale o 3.00to jeszcze pobudki nie mialam 😜dzis to jestem mega wyspana... 😜pozdrowionka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek 🤪 🤪 🤪

Macie po oklasku i buziaku 😘

dzisiaj mój kochany syn jadł w nocy tylko 2 razy 😁 dawno tak sie nie wyspałam 🙃 🙃 🙃
Na kolację dostał kaszkę taką na gęsto...dzisiaj tez spróbuję 🙂
No a śpi zazwyczaj tak do 6 więc nie jest tragicznie...raz tylko zrobił mi pobudkę tak Jak Kacperek i gadał przez godzinę ...
Trochę zaganiana jestem dlatego tak rzadko zaglądam no ale aby do 4 maja ,mam nadzieję że skończy się na jednej rozprawie i będę miała spokój...
Pozdrawiam serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,dzień dobry 🤪

A właściwie niedobry bo deszczowy...Ale za to nocka przespana elegancko - 2 pobudki tylko i spanie do 7.30 🙂
Wczorajsze popołudnie spędziliśmy nad morzem,bo ten mój smyk znów zakatarzony.Byliśmy wczoraj u lekarza,ale całe szczęście oskrzela czyste,za to Olka chore gardło- zawsze coś-
Kupiłam maść Pulmex-baby będę malutka nacierać i może w końcu zlikwiduję ten katar.
Ta pogoda jest tak zmienna że nie wiem jak ubierać tego brzdąka...Wczoraj pierwszy raz nie założyłam mu rajstopek pod spodnie...no i posmakował loda 😁 i zjadł wafelek.
Mam pytanie czy wozicie już maluszki w spacerówkach?Nie mogę się zdecydować hihi....
życzę miłego dnia dziewczyny...ucałujcie brzdące od e-ciotki i Bartusia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
A u Nas za to piękna pogoda 🤪
Moniczek ja już od 2 tyg woze Olisia w spacerówce.....Zachwycony jest.....zwłaszcza jak siedzi przodem do kierunku jazdy.....bo widzi wszystko 🙂.....zabieram mu hipki ciasteczka i siedzi dumny i wpula....Wczoraj aż wózek czyścić musiałam 😁........
Chciałam się zapytać Moni,a Bartuś od początku jadł kaszkę?czy grymasił?bo mój chyba nie lui....dawałam mu z hippa.....bebilonu....nestle.....bobowita.....silnac.....WSZYSTKIE BEE 😠......bo tak sobie myżlę,że jak Ty znalazłaś na Bartola sposób,to moze i dobre by to dla mojego DEMONA było?..TYlko jak go nauczyć ją jeść?..z butelki nie ma mowy....z miski pluje kilka łyżek ledwie zje.....zupki też wmuszam w niego....on tylko ciastka....cycek....i sok słodkie jabłka....bo to jedyny napój ,który lubi i z butli ciągnie.....zamówiłam mu niekapka-zobaczymy czy bedzie pił z niego?Monia ,a ile kaszki Bartek zjada na kolacje? 🤨.....
Mam w domu Nan Ha-dostałam puszkę w paczce dla Malucha-Myślisz,ze to mu bardziej podejdzie,czy nie?.....Już sama nie wiem? 😞
Popołudniu mamy szczepienie-nie pamietam o co miałam pytać ☺️
Macie po klapsie.....
BUZIAJKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AHA
Natalko nie przejmuj sie tym,że w pracy sfochowani....DZIECKO JEST NAJWAŻNIEJSZE.....A jak zapomnieli lub nie wiedzą co to znaczy miec niemowlaka i to w dodatku chorego......TO MOŻE PORA ICH UŚWIADOMIĆ 😠......Ja p.......zamiast pomagać Matkom to im jeszcze życie zatruwają.....Jakbysmy nie miały wystarczajacych problemów z Dzieciakami
Trzymaj sie Kochana -Dasz radę!!!1.....JAK NIE MY TO KTO?....OGONY?..............ZAPOMNIJ.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Maxarko...Bartuś to od początku wszystko szama tylko zupa jarzynowa z bobovity jest bee...kaszę mu robię na gęsto i zjada tak ze 100ml ale na początku też byl problem więc dodawałam do kaszki jego ulubiony deserek np.jabłuszko z bananem i tak zaczął lepiej kaszkę wsuwać - spróbuj może tak...mój z niekapka nie umie się napić hihi 😁 ...a zupkę to i potrafi cały ten większy słoiczek wciągnąć no ale i pulpet z niego...
Natala nie przejmuj się co w pracy gadają,wiem że to trudno bo dobrze mieć pracę ale tak jak Maxara pisze dzidzia ważniejsza,ucałuj maluszka mocno od nas wszystkich 🙂 😘

Dobrej nocki kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...