Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny nie jest tak źle...może faktycznie upał da się we znaki ale pomyślcie wrzucamy tuniczkę jakieś spodenki albo sukienkę i już,ja z pierwszą ciążą zimowałam z brzuszkiem,to ubieranie strasznie mnie umęczyło...uszy do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiem, ze ciezko jest latem ciezarnym.Moja siostra rodzila na poczatku wrzesnia wiec cale lato miala juz brzuch pod nosem, ale popatrzcie na to z innej strony piekna pogoda to az bol w domu siedziec.Spacerowac bym mogla caly dzien. I dzidzia dotleniona 🙂 Zima raczej nikt by mnie na spacer nie wygonil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj...widzisz niby tak,ale ja jestem pogniewana ze słoncem i po nich chodzic nie moge..A nawet jakbym miala siedziec w cieniu to mam l-4 i musze siedziec w domku bo moga mnie sprawdzic...
Ale pocieszam sie faktem ,ze za jakis czas zostanie mi wynagrodzone przeslicznym malenstwem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje malenstwo mnie juz delikatnie kopie... 🙂 a moja tesciowa mnie troszke zdenerwowala bo mi powiedziala ze to napewno flaki mi sie przewracaja 😞 😞 a to nie prawda...a jak jest u was dziewczyny????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 a ja choć jestem dopiero w 12 tc to już widzę że traci mi się talia 😉 a brzuch rośnie-już nie dopinam się do spodni, martwi mnie tylko że dziś cały dzień boli mnie podbrzusze, cały dzień leże w łóżku-czy wy też macie takie bóle czy to coś złego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialam na poczatku takie bóle,ale teraz jest juz lepiej.Czasami jeszcze pobolewa mnie brzuch ale przechodzi.Raz to sie nawet wystraszylam że cos jest nie tak i poszłam do mojej ginekolozki...ale uspokoila mnie ze to pewnie przez powiekszajacy sie brzuszek... 🙂Wiec sie nie martw Maiha...ale jezeli sie obawiasz to dla pewnosci idz do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Na L-4 Spokojnie mozna chodzic i nikt wam nic nie powie.Zreszta na zwolnieniu lekarskim jest specjaly kod 1-musi lezec, 2-moze chodzic i to wlasni 2 jest na naszych zwolnieniach. Mnie cale dnie nie ma poza domem i nawet bylam nad morzem.Wiadomo sa dni kiedy czyje sie gorzej wtedy siedze w domu, ale kiedy mam lepsze dni to spacer jest obowiazkowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maiha napisał:
Witam 🙂 a ja choć jestem dopiero w 12 tc to już widzę że traci mi się talia 😉 a brzuch rośnie-już nie dopinam się do spodni, martwi mnie tylko że dziś cały dzień boli mnie podbrzusze, cały dzień leże w łóżku-czy wy też macie takie bóle czy to coś złego??



Cześć Maiha,na ból można wziąć no-spę,ale uważam że i tak powinnaś iść do lekarza...ja właśnie leżę w łóżku i chociaż mam już dość to maleństwo jest ważniejsze.Też mnie bolało podbrzusze i lekarz właśnie przepisał mi no-spę i leżenie...pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Moniczek za odpowiedź 🙂 tak też zrobię -we wtorek ide do lekarza i wypytam go o wszystko 🙂 dla mnie też najważniejsze jest moje maleństwo dla niego mogłabym nawet całe pozostałe 7 miesięcy leżeć w łóżku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!ja jutro ide do lekarza...już nie moge sie doczekac 🙂 mam nadzieje ze wszystko jest ok z moja dzidzia...ale chyba tak bo czuje jak mnie kopie a zwłaszcza jak cos zjem 🙂 🙂 🙂Mam takie małe pytanko do Was 🙂 🙂 🙂 Jakie Wam wasi lekarze zlecaja badania??bo ja miałam teraz na glukoze,choroby weneryczne i żółtaczke.Zastanawiam sie czy nie powinnam miec zrobionej morfologii...??? 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że morfologia powinna być robiona przy każdych badaniach...tak miałam przynajmniej w dwóch poprzednich ciążach,ale teraz to lekarze różnie zlecają,
ja też mam dziwnego gina i część badań robię na swój koszt żeby wiedzieć że wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie...ta moja gin. to jest troszke zakrecona 🙂Jutro mam wizyte u niej tak wiec zobacze co słychac u mojego malenstwa. 🙂 mam nadzieje ze wszystko jest ok. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam l-4 juz od 8tygodnia ciąży...Moja gin. mi dała tak wczesnie poniewaz wczesniej miałam za soba dwie ciaze zakonczone poronieniem... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia2009 napisał:
A Wy tez macie L-4??Co sie dzieje,ze Wam lekarz dał wolne ??Słyszałam ,ze teraz nawet mozna przez cala ciaze je miec...


w moim przypadku wystąpiły skórcze 🤢 ale biorę nospę i wszystko się unormowało,na l-4 jestem jeszcze przez tydzień i pewnie wrócę do pracy...moje maleństwo dało już o sobie znać więc od razu mi lepiej jak je czuję...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a ja dzis byłam u lekarza i znow dwa tyg.lezace w domku ...przekichane...choc mam prace siedzaca i kregoslup daje mi we wznaki...po 5 godzinach juz nie daje rady
Z dzidzia wszystko ok.choc usg nie mialam ale lakarz stwierdził,ze macica taka jka powinna byc wiec wszytsko idzie ku dobremu jutro zaczynam 15 tydzien..i juz nie moge sie doczekac intensywnych ruchow mojego malenstwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...