Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to zawsze byłam szczupła(50kg)teraz przytyłam już prawie 5kg.Zdjęcie było robione z przodu wiec brzuszka nie widać z boku jest już widoczny...hihi 🙂 Ale ostatnio chyba nie rośnie jak narazie... 😞 Zobaczymy co bedzie dalej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mialam zblizona wage startowa bo 52kg i juz przybylo mi 7 kg chociaz jem bardzo malo jak na ciezarna.Nie wiem moze to dlatego, ze rzucilam palenie a czesto papieros zastepowal mi posilek no teraz sie tak nie da...Kiedy robie sie glodna to od razu musze tos zjesc, bo wydaje mi sie, ze zaraz umre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie to sie nie przejmuje wagą... 🙂 ważne żeby dzidzia rosła... 😉 Ja też mam straszny apetyt...najchętniej to bym wzieła lodówke do pokoju..hi 😲 Mam tak samo jak ty,jak jestem głodna to czuje sie strasznie...zaraz mnie mdli i boli mnie wtedy brzuszek 🤔 To ty też jesteś szczuplutka:P pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Witam 🙂
Widze,ze dyskusja sie toczy 🙂
my dzis standardowo w domku ..jedyna rozrywka to sklepy :P
Przytyłam 4 kg brzusio dosc spory,ale ruchow niestety jeszcze nie ma 😞
We wtorek do lekarza i tak jak wspominalam zmienilam go mam nadzieje,ze dobrze zrobiłam 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zapisałam sie na prywatną wizyte do lekarza na 10czerwca....Ma tam usg 3d...wiec może uda mi sie dowiedziec czy nosze w brzuszku synka czy córeczke:P :P :P Bardzo bym chciała wiedziec 😁 Madzia jeszcze troche a napewno poczujesz ruchy dzidzi 😁 😉 Ja własnie zjadłam pyszną kolacyjke:P i już mi sie chce spać 🙃 co zrobic 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zapisałam sie na prywatną wizyte do lekarza na 10czerwca....Ma tam usg 3d...wiec może uda mi sie dowiedziec czy nosze w brzuszku synka czy córeczke:P :P :P Bardzo bym chciała wiedziec 😁 Madzia jeszcze troche a napewno poczujesz ruchy dzidzi 😁 😉 Ja własnie zjadłam pyszną kolacyjke:P i już mi sie chce spać 🙃 co zrobic 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj...zagladam codziennie po kilka razy ,ale nie zawsze pisze bo nieweim czasem co :P
no własnie malutko przytyłam ale jak juz wspominalam mam dosc duzy basiorek..znajomi twierdza,ze wygladam conajmiej na 6 miesiac i sie ze mnie smieja,ze nosze olbrzymka bo moj maz ma prawie dwa metry wzrostu hihi:laugh:
Co do ruchow wczoraj cosik czułam,ale bardzo delikatne ...marze o intensywnych by wiedziec,ze wszytsko jets ok z malenstwem a tak to sie troszke niepokoje
We wtoprek ide do tego nowego lekarza odrazu napisze jak wizyta przebiegła ;D
puki co pozdrawiam serdecznie i zycze slonecznego dzionka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, postanowiłam do was dołączyć bo mam termin na 7 października 🙂
lepiej późno niż wcale 😉
u mnie już od 16 tyg wiadomo, że będzie chłopak 🙂
ale ruchów nie czuję 😞
dziś właśnie mam wizytę u mojej gin- o niczym innym nie myślę od rana tylko liczę godziny...jeszcze 5 😎
Pozdrawiam wszystkie październikowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was i nową koleżanke Anite 🙂 🙂 🙂 Jak tam mija Wam dzien?bo mi pomalutku...Własnie wcinam płatki czekoladowe z mlekiem...pycha:P Anita ale masz fajnie że znasz już płec... 😉 Ja może dowiem sie za 3tygodnie...już nie moge sie doczekac .Napisz pozniej co tam słychac u Twojego synka...po wizycie u lekarza 🙂 Madziu to super że już poczułas ruchy dzidzi... 🙂

Moja niunia najbardziej kopie wieczorami:laugh: :laugh: Zwłaszcza jak sobie pojemy...:P

Dzis byłam na kontroli u lekarza rodzinnego...no i już jestem zdrowiutka 🙃

Pozdrawiam Was 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no witam 😉
Nowa kolezanke oczywiscie tez 🙂
Dzis pospacerowalam troszke...musialam porobic oplaty wiec wyruszyłam ok.10 i dopiero wrocilam do domku 🙂
No ruchy sa ,ale wolalabym nie wyczekiwac na nie tylko poprostu je miec 🤨
Ciesze sie,ze ejstes juz zdrowa pazdziernikowa kolezanko....
Teraz ide polezec pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Anita!!! Fajnie, ze do nas dolaczylas 🙂 Malo nas w tym pazdzierniku 🙂))
Wlasnie dzwonilam do przychodni zeby umowic sie na USG 3D/4D babka powiedziala, ze nie mozna wczesniej robic niz za dwa tygodnie 😞 Przed 20 tygodniem nie powin no sie wykonywac... Ale co tam nie dzisiaj to za dwa tygodnie zobacze mojego dzidziusia i bede znala juz plec 🙂 Oczywiscie jak pupe wystawi hihi:laugh: Dzisiaj z narzeczonym kupilismy komode do dzieciecego pokoiku do odbioru w poniedzialek mowie wam cudo. A wy juz myslicie nad pokoikami maluchow???Ja swoj juz zaprojektowalam tylko musze pogonic moje kochanie zeby sciany pomalowal reszta zajme sie ja 🙂
Dajcie znac jakie macie pomysly na pokoik 🙂Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio a mogłabys mi zdradzic ile płacisz za wizyte i usg3d u siebie???:P pytam tak z ciekawosci... 🙂 Ja za całą wizyte i usg 200zł... 😉 Troche dużo ale co tam...:P Ja niestety narazie nie mysle o pokoiku dla malenstwa bo mieszkam z tesciami...i zbytnio nie mamy warunków...wiec dzidzia bedzie z nami w pokoju...A za jakis czas planujemy kupisc jakies małe mieszkanko dla naszej trójki... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
ja narazie malenstwo bede miecw sypialni by bylo blisko rodzicow...
Starsza coreczka ma swoj pokoik wiec zapewne jak drugie podrosnie tez bedzie mialo swoj.
Puki co wynajmujemy mieszkanko wiec wielkich zmian nie zrobimy,ale mam plan na przyjscie na swiat maluszka puki co moj maz pracuje po 12 godzin wiec nawet nie mamy mozliwosci sie za cos zabrac 😞
Nikt nie pozwala mi robic zakupow a z checia bym sie juz za to zabrala..mam wiele ciuszkow po Natalii bedzie gorzej z ubiorem jak urodzi sie chlopczyk bo przeciez w kiecke go nie wcisne hihi
Ale spokojna glowa jeszcze mamy troszke czasu zdarzymy wszytsko przygotowac
🙂 🙂
Choc wolalabym aby bylo predzej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!Ja też już bym najchetniej kupowała ciuszki i wszystkie potrzebne rzeczy dla dzidzi...ale hamuje sie jeszcze...zaczekam z miesiac... 🥴 🥴 Bo cały czas sie boje...że coś może być nie tak...Odrzucam od siebie te głupie mysli...ale po tym co przeszłam to chyba ten lęk będzie mi towarzyszył do samego konca... 😞 A tak bardzo bym chciała żeby już był pazdziernik...Wy pewnie też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Ja już po wizycie, wszystko ok, tylko jestem rozczarowana troszkę bo myślałam, że będzie usg a tu nic z tego 🤢 Śmiesznie, bo męża wzięłam ze sobą, mówię mu, że może zobaczy dzidziusia,a on mi daje pieniądze i mówi
- no to weź i zapłacisz w gabinecie jakby coś tam drożej wyszło.
Ja mu na to - ale ty trzymaj, to zapłacisz.
-Ale to ja też wchodzę do gabinetu? 🤪
-???....Nie kochanie, powiem pani doktor żeby w korytarzu na telebimie pokazała:laugh: :laugh:
Taki to smieszny ten mój mąż 🙂
No ale nic z tego nie wyszło, bo usg nie było 😞
Ale na szczęście wszystko ok u małego.

A co do pokoiku to remontujemy mieszkanko przy teściowej i jak na razie nie ma nawet łazienki 😮 jak tak dalej pójdzie to gdzieś na 5 urodziny dzidzi będzie jak znalazł:laugh:
Pozdrowionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂
widzę że "meblujecie pokoiki":P Ja na razie łóżeczko wstawiam do swojego pokoju żeby blisko było...Wczoraj byłam na zakupach i skusiłam się na kilka ubranek...aaaaaaale frajda 🤪
Na USG idę dopiero w czerwcu i mam nadzieję że dowiem się kto u mnie w brzuszku "mieszka"...
Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka za USG 3D/4D place 180 zl+ 20zl za plytke z nagraniem wiec cena ta sama.Duzo, ale pamiatka bezcenna 🙂
Pokoik naszej dzidzi bedzie zolto-zielony 🙂 W castoramie kupilismy takie sliczne naklejki na sciane z kubusia puchatka cudo i niedrogie.Polecam!!! 🙂 Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo Strasznie duzo!!!! Ja bede robic w jednej z najlepszych klinik u nas w Gorzowie sprzecik super,lekarze tez maja dobra opinie.Monika naprawde jestem zaskoczona cena twojego USG. Ale czego nie robi sie dla dzidzi.Pewnie gdyby u nas tyle kkosztowalo to tez bym poszla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie cena nie stanowi przeszkody,moje poprzednie ciąże były tak dawno i nie było takiego sprzętu a uważam że to fajna pamiątka...tych uczuć się nigdy nie zapomina ale fajnie będzie pokazać dzieciakom jak to jest "tam w środku"
Już się cieszę na samą myśl 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...