Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Włąsnie dzwonilam do tego lekarza ktory wykonuje usg 3d mi powiedzial,ze badanie anatomiczne wykonuje sie pomiedzy 20 a 24 tc bez badania kosztuje samo usg 100 zł.
dla mnie bomba bo i tak jestem badana przez swojego lekarza wiec zalezy mi tylko na usg
Napewno pojde juz sie nie moge doczekac 🙂 🙂Ale jeszcze ponad miesiac czekania mam nadzieje,ze szybciutko zleci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!Ale sie rozpisalyscie 🙂 Jakie plany macie na dzisiaj???Niunia ale masz fajnie ze bedziesz juz wiedziala co masz 🙂 Ja moze jak dzidzia sie wystawi to bede wiedziec w przyszla srode 🙂Juz nie moge sie doczekac.A USG 3D zrobie sobie po 20 tygodniu 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Plany...dziadkowie odbieraja wnuczke z przedszkola wiec mam prawie caly dzien dla siebie..Pewnie ogarne mieszkanko,jakies pranko zrobie,obiadek i bede sobie leniuchowac..
Kolezanka ma mnie odwiedzic wiec jakosik czas mi zleci..
A Wy jak tam dzis planujecie spedzic czas?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po lekarzu pojde na dzialke poleniuchowac na hamaku 🙂 i podlac kwiatki dot tesciow bo wylecieli i musze dbac 🙂 o nie .. powiem ci ze 100 zl to bardzo malo w Tychach jak patrzalam na internecie to tylko jeden lekarz robi to Usg 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No sama bylam zdziwiona jak mi tyle powiedzieli..
Tyle,ze to bez badania samo usg..ja i tak badania nie potrzebuje bo chodze do tej swojej ginekolog i starczy mi usg.
myslalam,ze moze samo usg bez plytki ale powiedzial,ze to w kosztach i napewno bedzie
No moja lekarka mowila,ze w tychach tez jeden lekarz robi podala nawet nazwisko,ale zapomnialam juz :P


Wiec zycze przyjemnego leniuchowania na dzialce...ja mam tylko balkon i to mi zostaje hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc wam npisz eco tam po lekazu wiec bylam i okazuje sie ze jestem w 16 tyg i 5 dniu ciazy ze dziecko jest jeszcze malutie to pod punktem anatomicznym nie mogl mi dokladnie powiedziec co tam sie dzieje ale powiedzial ze mozg okej serce zoladek itd itd pytalam sie co to bedize to na 90 % mi powiedzial gdyz to mlody plod, bedzie Dziewczynka!!!!!! 🙂 🙂 🙂 termin porodu przesunal mi sie na 30 pazdziernika w dniu kiedy wujek od malenkiej ma urodziny 🙂 pozdraiwam 😘 i uciekam:0 bo ladna pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ale szok...to machneli sie o 3 tyg niezle..Ale masz termin taki sam jak ja hehehe ja tez mam na 30 pazdziernika...teraz to jestem w szoku i zastanawiam sie czy nie isc pozniej aby ze mna nie bylo takiej niespodzianki jak u Ciebie
fajnie ,ze wiesz chociaz na 90% gratuluje slicznej dziewczynki ;D;D;D
Ja z pierwsza ciaza mialam 7 razy robione usg bo ciaza byla zagrozona..mialam wtedy miec chlopaka a urodzilam zdrowa coreczke heheh to tez byl ogromny szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 Ja też jestem ze Śląska 🙂 ale wam fajnie że już znacie płeć, też bym chciała już znać płeć swojego maluszka, ale na usg wybieram się dopiero pod koniec czerwca będe w tedy w 19 tc więc mam nadzieję że już będzie wiadomo kogo noszę pod sercem 😁 po cichutku liczę na dziewczynkę ale równie mocno ucieszę się z chłopaka 🙂 byle zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne najwazniejsze by bylo zdrowe..ja z kuli majacej juz coreczki chcialabym chlopczyka,ale druga princessa w domku tez fajna sprawa 🙂 🙂tym bardziej,ze juz po czesci wiekm jak wychowywac dziewczynke no i ciuszki po starszej tez mam wiec chyba bylo by latwiej...
Ale z drugiej strony chlopczyk to wyzwanie hihi wiec co bedzie to bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz jakos sie stalo 😁 ja bylam u 3 lekarzy na poczatku ciazy to mieszkalam w grecji ale jak sie dowiedzialm to odrazu sie przeprowadzilam z chlopakiem do ojczyzny takie usg jest brdziej dokladne bo ma naprawde barzo dobry sprzet i pomiary sa bardzo dokladne ... na szczescie zdrowe za 4 tygodnie chyba tez pojde ... musze teraz zadzwonic zas do tatuska bo caly czas sie pyta jak sie czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!co tam u Was???ja wczoraj byłam w miescie z kolezanka na zakupach i ploteczkach 🙂 wiec dzien mi minął całkiem przyjemnie...:laugh:

Natalio85 co sie stało??? 😞 nie smuć sie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalko nie smutaj sie 🙂 ja tez tak czasem mam tym bardziej jak mojego nie maa... ale dzis bedzie wracac 🙂 wiec jestem szczesliwa 🙂 kupil mi 2 tygodnie temu pieska 😁 🤪 westa tego no i dzisiaj musze isc z nim do weterynarza na kontrole ... a ja bym chetnie caly dzien pospala ale moze dzis pojde na basen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny!

Natalia co tam?Czasami każdemu jest ciężko ale nie można się poddawać 🤔 Rozmawiaj z nami na pewno będzie ci troszkę lepiej,no i pomyśl o swoim skarbie...

Ja właśnie wróciłam od gina...jak dobrze jest dowiedzieć się że wszystko jest w porządku 😁 Słuchałam serduszka mojego maluszka hi,hi:P teraz gotuję obiadek a potem do pracy 🤨

a co tam dzisiaj u was? Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj maz ma dzis wolne 1-wszy weekend od 3 tygodni wiec msuimy troszke nadrobic...do tego pracuje po 12 godizn wiec malo sie widzimy
Zaprosil nas na obaidek na miescie wiec mam dzis wolne od obowiazkow kury domowej hihi

Moniczek znasz plec dzidiz??Ciesze sie,ze wszystko dobrze j usg mam jutro za usg 3d za 5 tyg,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia płci nie znam jeszcze ale ważne żeby było zdrowe bo już mam syna i córkę,a na USG idę dopiero w czerwcu...mam tylko nadzieję że dobrze się ułoży hi,hi...nie mogę się doczekać ☺️ no i chyba też zdecyduję się na 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...