Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No rozmawialam z dziewczynami....troche poczytalam i sie zdecydowalam...fajna pamiatka... 🙂 🙂
No w sumie jak masz juz parke to obojetnie..ja mam coreczke wiec fajnie by bylo gdyby byl chlopczyk,ale dla mnie tez najwazniejsze by bylo zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂
Byłam wczoraj u lekraza...na 70 % to syneus,ale dokladnie mi nie powiedzieli bo usg starej generacji hihi jak pojde na usg 3d to dowiemy sie na 100%
Dzidzia znow fikala caly czas wiec usg przedluzylo sie do ok.40 min by pomierzyc i poobserwowac czy wszytsko wporzadku.jest zdrowe i jak to doktor powiedziala dosc duze jak na ten tydzien ciazy przedewszystkim kosc biodrowa jest duza wiec bedzie wyskokie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu gratuluje synka 🙂 Ja chcialabym coreczke, ale jak bedzie chlopiec to tez bede szczesliwa 🙂Na usg (zwykle) Wybieram sie w srode juz nie moge sie doczekac, az znowu zobacze dzidzie.Pewnie duzo urosla od ostatniego czasu 🙂 No i dowiem sie co za szkrab mieszka w moim brzuszku 🙂 Pozdrawiam


Aaaa pogoda u nas piekna na spacer by sie poszlo a moj jak zwykle w pracy 😞(( Juz mi zapowiedzial, ze nie wie o ktorej wroci moze nawet w nocy 😞( Pojde sobie do mamy szkoda tylko, ze mieszka blok dalej to spacer w sumie zaden 😞
Buziaczki dla was dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalio ja tez chcialam coreczke i ja bede miec Moj chcial chlopaczka oczywiscie bo nie chce zeby mu chodzili jacys chlopacy pod okna hehe My 🙂 wybieramy sie dzis na grilla ladna pogoda az usmiech na twarzy sie pojawia : pozdrawiam i zycze milego dnia 🙂 buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i jak Wam minoł weekend?? 🥴
Mi intensywnie wiecznie gdzies jezdzilismy,cos robilismy bylo super:laugh:
dzis dzien mamy w przedszkolu tez super sprawa 🙂Procz tego brak planow :P 🙂

Co do dzidzi to lekarz powiedzial,ze jak na 5 miesiac jest dosc długie ma 25 cm....17 cm zajmuje glowka i tułow a nozki reszte wiec bedzie wysokie bo kosc biodrowa jest dluga...ulalal jak ja urodze olbrzymka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!Jak tam po wekendzie???U mnie minął spokojnie i bez żadnych szalenstw hihi 🙂 🙂 🙂 A na dzisiaj też nie mam żadnych planów...ide sie zapisac do lekarza i może wyskocze na rynek po truskaweczki:P :P :P A wy jakie macie plany na dziś???
Madziu duża ta twoja dzidzia 🙂 ale to dobrze 🙂 Ja już sie nie moge doczekac jak zobacze moje malenstwo na usg...a to jeszcze 2tygodnie 😞
A i jeszcze jedno...Planujecie sie zapisac do szkoły rodzenia??bo ja tak...tylko zastanawiam sie kiedy to powinno sie zrobic?? 😲
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki!!U mnie weekend minal leniwie. Nie wiem moze dzisiaj cos porobimy, bo moj R... konczy o 15.30 ( o ile wroci punktualnie do domu) W srode usg juz odliczam dni..

Malinka ja tez chce sie zapisac do szkoly rodzenia. Slyszalam, ze od 20 tygodnia juz zapisuja...niektorzy sie ze mnie smieja, bo urodze i bez szkoly, ale dle mnie to nowe doswiadczenie i wole byc co nie co przygotowana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey Mamuśki 🙂 ja teZ mysllam o tym by sie zapisac do szkoly rodzenia ale stwierdzilam ze jednak niee ...czemu ?? Bo nie chce chodzic na nie sama a moj Facior jezdzi na delegacje a bylo by mi smutno jak by wszyscy z mezami a ja sama albo z kolezanka 🤢 ale nie ma co sie smutac duzo czytam na ten temat moja mama jets na emeryturze lae byla kiedys pielegniarka :P moje kochane nie ma co sie zamrtwiac za wczasu ... chodz ja bede miec wykupione znieczulenie od mmojego Boya siostra sie sama zdeklarowala 🙂 wiec czemu i by nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim mamusiom...dzisiaj nasze święto hi,hi 🙃
więc wszystkiego najlepszego 🙃

Ja w niedzielę zamówiłam szafki na ubranka
Fajnie że znowu widziałyście swoje skarby,ja muszę jeszcze poczekać ze trzy tygodnie 🥴 i nie mogę się już doczekać...ciekawe czy dowiem się kto u mnie mieszka w brzuszku:P
życzę miłego dzionka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam 🙂 🙂 🙂 tylko czasami nie wiem co mam pisac 😉 strasznie sie nudze w domku...a w dodatku dzis taki upał że nie idzie wytrzymać... 😞 byłam w miescie i myslałam że nie dojde do domu bo tak mi sie zrobiło słabo...a to dopiero początek upałów... 😮
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dzisiaj byl taki upal, ze myslalam, ze umre 😞
W dodatku moja mama wczoraj wyladowala z szpitalu i dzisiaj tam spedzilam dzien matki. Troche mi smutno 😞



Ja od mojej dzidzi dostalam dzisiaj pierwszego kwiatka 🙂 Poczulam sie super!!!

Zaraz bedzie burza a ja sama w domu buuu boje sie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dowiedziałam się będąc w 4 tygodniu 🙂 teraz już zaczynam tydzień 22 i jest po prostu bosko 🙂Dziś miałam wizytę w szpitalu i myślałam że zrobią mi usg ale niestety nie dopiero za miesiąc dowiem się jak mogę mówić do brzuszka 😞 a szkoda bo dziś jest Dzień Matki i myślałam że zrobią mi niespodziankę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A witam 🙂
No moj dzien matki przebiegł rewelacyjnie 🙂
juz w poniedzialke go poczułam bo byłam u coreczki na przedstawieniu i bylo piekne..jak co roku sie poplakalam teraz tylko nie umialam sie ukryc bo bylam dosc widoczna hihi..a wczoraj dostalam od Tusi i brzuszka piekna laurke oraz kwiatuszki 🙂
Przykaciolka porwala nas na duze lody wiec dzien minol wspaniale do tego juz zaczynam robic zakupy do mojej sypialni ...
Powiedzcie mi czy Wam nikt nie mowi za wczensie robisz zakupy..bo ja nie moge nic kupic dla dzidzi... 😞Postanowilam ,ze po usg 3d czyli za trzy tyg juz zamowinie łozeczko...
Pozdrawiam wszytskie mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!Madziu ja już też najchetniej robiłam bym zakupy dla dzidzi...ale mój mąż sie boji że zapesze,prosił żebym jeszcze zaczekała tak do 6msc...To już nie długo wiec wytrzymam.Mysle ze po usg 3d zaczne robic małe zakupy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny dawno was tu nie bylo:P ja juz robie zakupy dla malej czemu i by nie :P a w zabobony nie ma co wierzyc najgorszy okrec minal 🙂 wiec teraz to trzeba sie cieszyc... u nas dzis pda a chcialm sobie isc kupic sukienke ciazowa jaks ladna ale to potem jak moj wroci z pracy to pojedziemy bo teraz caly tydzien prcuje na bazie 🙂 🙂 pozdrawiam i zycze milego dnia ja zajadam sniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj w nocy ja wyladowalam w szpitalu z niewydolnoscia oddechowa 😞 Myslalam, ze mnie zostawia, ale po podaniu lekow wziewnych i hydrokortizonu dozylnie bylo juz lepiej. Mam astme alergiczna , ale przed ciaza wydalam tyle pieniedzy na odczulanie i zapewniano mnie, ze alergii juz nie bedzie to nie bralam zadnych lekow. Na szczesci wszystko z dzidzia dobrze. Dzisiaj ide do lekarza i bede miala robione usg powinnam dowiedziec sie czy to dziewczynka czy chlopiec 🙂
Trzymajcie kciuki za dziewczynke, ale przede wszystkim za to zeby bylo zdrowe!!! Buziaki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...