Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ginekolozka bez problemu wypisuje mi l-4...Wiec siedze w domku i strasznie sie nudze 🙂 🙂 🙂Jestem po wizycie...widzialam moja dzidzie,wszystko u niej ok:laugh: :laugh: :laugh: ale tak sie krecila ze nie pokazala co ma miedzy nóżkami...hihi,ale najważniejsze że wszystko jest w porządku.A Twoj lekarz Madziu nie chce ci wypisywac zwolnienia?Ja juz będe do konca ciąży na l-4 raczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ciesze sie,ze wsyztsko wporzadeczku z Wami... 🙂 🙂
Wiesz dzis byłam i zrobila mi wyklad ,ze ziaza to nie choroba i,ze ciezarne licza tylko na l-4 by nie pracowac a oni musza sie pozniej tłumaczyc przed zusem..
Hmmm...zdenerwowalam sie poniewaz ja nie jest wszytskie ciezarne i zle sie czuje wiec mysle,ze nie powinno byc problemem wypisane mi l-4 a poczułam sie jakby miala do mnie pretensje,ze znow musi mi je wypisac
Mam prace siedzaca a raczej to staz wiec 8 godzin dziennie i moj kregoslup tego nie wytrzymuje nawał pracy jest ogromny i wszytsko robia stazystki pracownicy udaja ,ze pracuja wiec mamy dwa razy wiecej pracy po takim dniu nie mam na nic sily do tgeo bole kregoslupa i lekkie bole w dole brzucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wredna ta twoja ginekolozka... 🤢 🤢 🤢 Jak ona może tak wogole mowic 😲 Moja sama mi przypomina o wypisaniu zwolnienia,sama wyciaga druczek do zwolnien.Ale za to pod wzgledem doradzania nie jest zbyt wylewna.Wogóle to mało mówi.Teraz też mnie zdenerwowała,bo idzie sobie od 25maja na prawie miesieczny urlop i nie zapisala mnie na nastepną wizyte...a w dodatku nie wiem co ze zwolnieniem na nastepny miesiac bo jej nie bedzie 😞 kazała mi isc do lekarza rodzinnego...Nie wiem co zrobie.Chyba zapisze sie gdzies na wizyte prywatnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wspolczuje wam dziewczyny ja mam super ginekologa on nawet nie chce slyszec o tym zebym wracala do pracy choc ja bym chciala. Mowi, ze to wyjatkowy okres w zyciu kobiety i malenstwa i nie nalezy teraz przejmowac sie praca tylko zdrowiem. Dziewczyny na pewno bedzie wszystko dobrze tylko u mnie z tym pozytywnym mysleniem nie za dobrze. Ciagle sie martwie czy z dzizia wszystko ok. Czasami zastanawiam sie czy ona tam w ogole jest, bo jej nie czuje 😞 Choc pierwsze ruchy juz poczylam 🙂_ pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chyba zmienie lekarza bo nie bede sie stresowac wczoraj duzo rozmyslałam i stwierdziłam,ze jest taki wybor ginekologow,ze nie musze sie stresowac przez moja. 😠
Co do ruhow moja corka Natalia tez czasem nie dawala o sobie znaku a urodzilam piekna i zdrowa coreczke -wiec tym sie nie przejmuj choc mysle,ze te nasze zmartwienia o dzidzie sa normalne i czasem wbrew wszystkiemu nie da sie nie martwic.
Wakacje sie zblizaja wiec pewnie kazdy gdzies pojedzie z lekarzy wtedy proponuje wizyte u innego jesli nie damy rady wytrzymac a ja wiem po sobie ,ze SLOWA wszytsko jest dobrze ODWLEKAJA MNIE OD ZLYCH MYSLI...musi byc dobrze!!!!
Tego Wam zycze 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie zastanawiam czy nie zmienic lekarza.Koleżanka mi poleciła jednego.Chyba tak zrobie. 🙂 Nie martw sie Natalio,napewno z Twoim malenstwem wszystko jest ok.Zobaczysz jeszcze troszke to tak zacznie Cie kopac 🙂 🙂 🙂Ja też mam czasami takie przygnebiajace mysli 😞 Zwłaszcza że mieszkam u tesciow i jakos ciężko nam jest sie dogadac 😞 😞 A w dodatku zaczeło bolec mnie gardełko i mam kaszel.Jak temu zaradzić?? 😞 Może znacie jakies domowe sposoby?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny...widzę że wszystkie mamy podobne problemy,ja też zamartwiam się czy wszystko jest ok i dzidzia rozwija się prawidłowo bo mój lekarz do wylewnych też nie należy... 🤨
pewnie to wszystko przez zmiany hormonalne,ja czasami siebie nie poznaję:P :P
jeśli chodzi o ból gardełka i kaszel to mi lekarka zaleciła...czosnek niestety ale muszę przyznać że szybko pomógł

pozdrawiam was wszystkie:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy malinka...można również na kaszel pić syrop drosetux albo stodal,dużo naturalnej wit.C jak mocno boli to apap,a ten nieszczęsny czosnek to 4x dziennie po ząbku...
życzę zdrówka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia 🙂
Kiedy jeszcze nie bylam na zwolnieniu dwa razy bylam chora 😞 I to bylo dosc mocne przeziebienie... Na ból gardla lekarz zalecil mi neoangin, a tak w ogole to trzy razy dziennie po trzy rutinoscorbiny, wapno z wit. C i oscilococcinum pod jezyk. Oczywiscie czosnek bardzo mi pomogl, ale mam teraz do niego wstret 😞 Aaaa na noc smarowalam sie Wickiem jest bezpieczny tylko tak mnie po nim wysypalo na dekoldzie, ze do dzisiaj sie tego pozbyc nie moge 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczynki!!!co porabiacie w taką smutną deszczową pogodę...???Ja dzisiaj mam jakiegoś doła... 😞 Przeziębienie mnie bierze i pobolewa mnie brzuszek... 😞 A w dodatku mój skarb w brzuchu się dzis nie odzywa...a tak to już mnie bombardował kopniakami... 😞 i oczywiście zaczynam się martwić... 😞 Mam nadzieje że śpi sobie i nie długo da o sobie znać... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko dzis u mnie...Brzuszek pobolewa i przeziebienie mnie chwyta... 😞 😞 😞 a w dodatku malenstwo mnie dzis nie kopalo i zaczynam sie martwic... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się na zapas...przecież nasze maleństwa też śpią i nie fikają cały czas,może na nich też działa taka ospała pogoda,mnie to boli głowa i brzuszek i nie chce mi się wstać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w zeszłym tygodniu poczułam pierwsze ruchy...cieszyłam się jak nie wiem co bo jestem na zwolnieniu z powodu skurczów...no ale jest wszystko ok,no i też oczywiście jest czas kiedy go nie czuję ale przecież to takie maleństwo jeszcze

nie obawiacie się lata i upałów...ciekawe jak to będzie bo mi kostki puchną już teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też mam taką nadzieję Natalia,bo już mnie od leżenia wszystkie kosteczki bolą 😁
ale jestem dobrej myśli...to co prawda moja trzecia ciąża ale dłuuuugo wyczekiwana.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pobolewa mnie gardło...lekarz kazal mi brac chlorchinaldin i tymsan...Ale doszedł nowy problem:mam katar i ciągle kicham 😞 😞 😞 Ja też troche obawiam sie lata,dawniej lubiałam wygrzewac sie na słonku a teraz mnie męczy i drażni 🤢 Ale dam rade 🙂 🙂 Wszystko dla mojej dzidzi 🙂 Tak bym chciala ja juz zobaczyc,a to jeszcze tak daleko... ☺️ Pozdrawiam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Witam....moj len ogarnoł mnie tak bardzo,ze nic mi sie nie chcialo nawet siedziec na kompie
Pogoda okropna..kropi deszczyk i jest zimno przynajmiej mi 😞
Nie mam weny na nic...dzis kocyk jets moim przyjacielem :P
Co do lata to mam nadzieje,ze bedzie łaskawe i nie da nam we wznaki...
Ja czekam na ruchy malenstwa ale Wam zazdroszcze,ze juz je macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!
strasznie boli mnie głowa...a tak ogólnie to dobrze.
Madziu ja poczułam pierwsze ruchy pod koniec 15 tyg więc pewnie lada chwila i u Ciebie się pojawią
pozdrawiam i życzę zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...