Skocz do zawarto艣ci

Chusta do noszenia dzidziusia. | Forum dla mam


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no wlasnie tez jestem ciekawa tych chust. kiedy艣 czyta艂am taki negatywny tekst http://www.figa.pl/Modne-nosidelka-powodem-smierci-14-niemowlat-a310/2 - zobacz sobie. a z takich pozytywniejszych to zobacz tu http://www.mamuka.pl/ - tam sie podobno mozna um贸wic i po膰wiczy膰 z chustami
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Witay 馃檪 ja swoj膮 c贸rcie 8 kg nosz臋 w chu艣cie i bardzo sobie chwal臋, m贸j kr臋gos艂up odpoczywa wtedy, bo na r臋kach to ci臋偶ko. Dodam jeszcze, 偶e zacz臋艂am j膮 nosi膰 w 3 dobie 偶ycia, nie mia艂a nigdy kolek, spokojnie sypia艂a w nocy a ja mia艂am du偶o 艂atwiej jako m艂oda mama. Ostatnio wi膮偶臋 j膮 na plecach i obu nam to pasuje 馃檪 co do negatywnego artyku艂u, kt贸ry ju偶 czyta艂am, to uwa偶am, 偶e trzeba mie膰 rozum nie tylko przy chustowaniu, ale i przy karmieniu, k膮paniu czy ubieraniu dziecka, uwa偶am, 偶e to wina rodzic贸w a nie chusty...
pozdrawiam 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzi臋ki za linki dziewczynki 馃槝
Z tymi uduszeniami to sorry ale chyba trzeba by膰 niezle ze tak grzecznie powiem, nietrzezwym zeby nie poczu膰 iz dziecko jest niespokojne i co艣 si臋 dzieje. Ja w nocy si臋 budz臋 jak ma艂a si臋 rusza a co dopiero jak jest przy mnie.
Mi chusta u艂atwi艂aby zycie na spacerze z psem bo nie raz mnie trafia jak musz臋 pcha膰 w贸zek i jeszcze prowadzic psa, szczegulnie jak zaczyna ci膮gn膮膰. Uwierzcie mi, prowadzenia w贸zka z dzieckiem 22kilo + 30 kilo pies to nie lada wyczyn, wi臋c z chust膮 by艂oby mi 艂atwiej tak my艣l臋.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 馃檪 ja u偶ywalam chusty dop贸ki nie zasz艂am w 2 ci膮偶臋 fajna sprawa 馃檪 ale tylko jak kto艣 jest wprawiony w to cale wi膮zanie...ja mialam problem np. w samolocie...uwi膮za膰 p贸艂roczniaka w chu艣cie mi臋dzy ciasnymi siedzeniami nielada wyczyn hehe ale poza tym same plusy 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
W samolocie oczywi艣cie pasy ale jako艣 trzeba wyj艣膰 pozniej z samolotu...z dzieckiem torb膮 baga偶em i w贸zkiem...wiec chusta musi byc albo noside艂ko 馃檪
a co do u艂o偶enia dziecka to bez obaw jak dobrze uwi膮偶esz to b臋dzie idealnie ale jeszcze jedna sprawa...nie ka偶demu dziecku podchodzi chusta...moja kolezanka bardzo chciala nosic dziecko ale nie mogla bo ma艂a si臋 wierci艂a po 5 minutach i nie by艂o szans...najlepiej byloby spr贸bowac od kogos po偶yczyc i zoabczyc czy si臋 nada w Twoim przypadku Bagira 馃檪 ja spr贸bowalam i jak ma艂y zasn膮艂 to wiedzialam ze bedzie ok 馃檪 Jak chcesz mog臋 Ci po偶yczy膰 i pokaza膰 jak si臋 wi膮偶e 馃檪 jak si臋 zdecydujesz to zapraszam do Carfin 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja mia艂am k贸艂kow膮 i po偶yczon膮 od kole偶anki kieszonk臋, ale zdecydowanie preferuj臋 elastyczn膮 5 metrow膮 kt贸r膮 kupi艂am. Daje wiele mo偶liwo艣ci noszenia, np c贸rcia wa偶y teraz 8 kilo, to na d艂u偶sze wyj艣cia preferuj臋 na plecach, m贸j kr臋gos艂up odpoczywa. Przy kieszonce pomimo, 偶e dziecko by艂o jeszcze nie za du偶e to dosy膰 szybko zaczyna艂y mnie bole膰 plecy.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...