Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
cześć dziewczyny ja już wstałam, męża do pracy wyprawiłam, śniadanko zjadłam i chyba do tego rossmana się wybiorę po krem na rozstępy bo czuję że mi się skóra z boków brzuszka strasznie rozciąga 😞 Dzisiaj w nocy jak próbowałam spać na brzuszku to zostałam obudzona przez mojego szkraba 😜 Ciasno się mu zrobiło 😉 Wogule jakies bzdury mi się snily pogrzeby jakies, nie wiem co jest 😮
Marta jasna moja mamuska i bratowa oglądaja morze miłości 😜


ja na brzuchu wogóle nie śpię odkąd się dowiedziałam że w ciąży jestem 🤢 jakaś schiza taka i obawy że malucha przygniotę... ja w rosmanie kupiłam sobie 2 kremy przeciw rozstępom i póki co nic mi nie popękało 🙂


ja w rosmanie kupowalam MAMA PERFECTA a teraz na probe kupilam ich produkt na rozstepy w rózowej butelce za 10zł wic cena naprawde ok bo Mama kosztuje ponad 20 zł ciekawe czy cena ma sie adekwatnie do rezultatów produktu

No ciekawe czy zasluzy na nasz order ??? 🤪 😁 😎



Lepiej żeby tak!!!!!!!!!!!!!!!!!: 🤪


Doris ja mam ten krem to jest niemiecki babydream rossmana w różowej buteleczce 🙂 rano się nim smaruje jest bardzo wydajny a na wieczór mam ziajki 😉 a jak brzucholek zacznie się znacznie powiększać to mam zamiar kupić mustele co by mi się nic nie porobiło 🙃



no dokładnie Asiu różowy 🙂zaraz własnie zrobie sobie mały prysznic i sie smarne 🙂no właśnie też myślałam o Musteli i jeszcze jest taki olejek na rozstepy tez ponoc super tylko nie pamietam firmy jak nie zapomne to w aptece dzisiaj zobacze bo inaczeej pewnie bede sie zastanawiac nad nazwa cały dzień he he


ja póki co nie narzekam bo mi się nic nie porobiło ... i oby tak zostało a pewnie jak będzie mi się miało coś zrobić to żadne kremy nie pomogą 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leer napisał(a):
macie racje muszę sie uspokoić, choć ciężko mi sie nauczyć bo przyzwyczaiłam sie już do nich i brakuje mi tego , 🤢


na pewno jest oki , ja też miałam nie dawno takiego stresa bo dwa dni ledwo co czułam a potem ze zdwojoną siłą 🙃 także głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super , że jest to forum bo pewnie oszalałabym sama 🤢
ładna pogoda dzis a ja nie mogę sie opalać buu, normalnie leżałabym plackiem już na podwórku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
super , że jest to forum bo pewnie oszalałabym sama 🤢
ładna pogoda dzis a ja nie mogę sie opalać buu, normalnie leżałabym plackiem już na podwórku 😁



ja to samo jak tylko się zaczynało robić ciepło to leżaczek i na murzyna 😜 a teraz to zakupię krem z filterkiem mocnym i po troszku nie zaszkodzi 🙃 jeszcze dopytam jutro gina co on na to żebym się obaliła na słonko 😎 A tym czasem uciekam coś ogarnąć hacjende bo mi pająki mojego chudzielca za nie długo wytargają 🤪 bo ze mną to by miały mega problem 🤪 taką mase ruszyć buhahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hehe bogaty dom tam gdzie pająki wiec zostaw je w spokoju :P
mój gin zabronił mi słońca ;/
uciekaj ;*


Mnie by spider man nie ruszył a co dopiero takie małe pajączki 🤪 🤪 🤪
a i ja wiem czy taki bogaty 🙃 gdyby tak było faktycznie to bym hodowle miała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie mamuśki! ale piękny dzień się zapowiada, więc po raz pierwszy w tym roku na krótki rękawek z ranka się wybrałam, co prawda tylko do samochodu i z samochodu, ale jak fajnie 🙂
wczoraj przyszła mi dostawa kremików mustela 🙂 narazie na brzuszku nic nowego się nie pojawiło, co do piersiątek to na jednej mam takie 5 czerwonych kreseczek, chyba rozstępy bo co innego? nie wygląda to jakoś tragicznie, jakby żyłki czerwone pod skórą. Moja mama miała niewiele rozstępów na piersiach, a że rozstępy są genetyczne to może mi też niewiele wyjdzie

Mariolko czerwone to Ci mogą jeszcze zniknąć także się nic nie martw , moja kuzynka tak miała na piersiach .. bardzo delikatne kreseczki a teraz niema nic ... gorzej jak by ci sie białe porobiły .... to wtedy dupa zbita 🤔

No białe już są zagojone, a czerwone mają szanse sie jeszcze zaleczyć. Ja kiedys jak schudłam mialam na pupie czerwone pregi jakby mnie ktos bił, zlazło samo bez smarowań, ale to było z 5 lat temu.A teraz już skóra nie taka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja Dziewczynki 🙂 Wyprawiłam mężulka do pracy, po czym przysnęłam ponownie i przed chwilą się obudziłam! Jestem tak wyspana, że aż mnie głowa boli( chyba za długo). Trzymam kciuki za te, które dziś mają USG i oczywiście czekamy na relacje 🙂 A co do roweru to mój gin powiedział, żeby sobie odpuścić, więc mimo wielkiej chęci odpuściłam. Gina miałam zapytać o basen, ale na taj ostatniej wizycie zapomniałam , a trochę boję się żeby jakiegoś grzybka nie załapać. Chyba zadzwonię do niego i się poradzę 🙂 Idę jakieś śniadanko wciągnąć 🙂 A co do rozstępów to mi jeszcze nie wylazły-używam Gerberka-nie wiem, czy to jego sprawka, czy po prostu na razie mi odpuściły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey dzieczyny dawno nie pisalam ale czytam was na bierzaco. Jutro mam juz polowkowa wizyte i mam nadzieje ze sie dowiem co bedzie, i pochwale sie tym ze juz odczuwam mojego maluszka, codziennie jak mnie kopiie jak leze grzecznie. A i moj wczoraj poinformowal jak nazwie dziecko .
Chlopak- Vincent
dziewczynka - Mia
co myslicieo tych imionach bo ja narazie niewiem co myslec o nich.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
hey dzieczyny dawno nie pisalam ale czytam was na bierzaco. Jutro mam juz polowkowa wizyte i mam nadzieje ze sie dowiem co bedzie, i pochwale sie tym ze juz odczuwam mojego maluszka, codziennie jak mnie kopiie jak leze grzecznie. A i moj wczoraj poinformowal jak nazwie dziecko .
Chlopak- Vincent
dziewczynka - Mia
co myslicieo tych imionach bo ja narazie niewiem co myslec o nich.pozdrawiam
Mia czyli jak Maja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz moj wybor byl na Liliana i Maksymilian ,
a jego inne co ja moge , czuje ze bedzie sprzeczka,
a pozatym za granica wymowa polskich imion czesto nie wychodzi ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym próbowała znaleźć kompromis, jeśli Tobie te imiona nie pasują, w końcu to jest WASZE dziecko, więc razem powinniście imię wybrać. Moi znajomi mieszkają za granicą i mają Marysię i Jasia-typowo polskie imiona i mają w d... że ktoś tam ich nie wymówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz , ale moje imiona zawsze mi sie podobaly , a pozatym w czoraj pierwszy raz zainteresowal sie dzieckiem , i imiona mi podal , to ja nosze te dziecko , na kazdej wizycie jestem sama i na jutrzejszej polowkowej tez bede sama, na zakupy ze mna nie chodzi bo mowi ze nie ma do tego glowy, , napewno postawie na swojim , ale chcialam wiedziec co myslicie o tych imionach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...