Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
i najlepsze jest to że poszłyśmy kontrolnie na USG z siostrą w październiku w tamtym roku i obie to mamy , moją siostrą jeszcze bardziej się zdziwił bo już rodziła i żadko się to zdaża kobietą które już mają dzieci , ale my od zawsze miałysmy jaja z okresem ja dwa razy w miesiącu a siostra dwa razy do roku ... Uzupełniałyśmy się i ja krwawiłam za nią tak że w 2007r prawie się skończyłam 🤢

Bidulka 😞jka to malo sie sjkonczylas????
Ja tez mam nieregularny okres raz co 20 ,raz co 40 dni ...albo i lepiej 🤢


w ciągu tygodnia się tyle krwi ze mnie wylało że szłam ulica i ciemno przed oczami i padalam na cyce prawie , potem się okazało że mam do tego jakąś jebutną cyste która mi tak złaziła a okres to ja mialam nawet co 14dni trwający około 6/7dni

Bidulka moja 😘Mam nadz,ze ciaza zaleczy Cie choc troche,a ja bede musiala tez chyba tablety anty brac,bo trzeciego juz nie planuje,a i okres sie normuje przy nich podobno ..


ja po porodzie na pewno będę na pigułkach antykoncepcyjnych z powodu tych moich jajników , i dobrze bo już zarzywałam yasminell i czułam sie po nich super,nie tyłam,cera super włosy mocniejsze i okres w miarę regularny 🙂 a i rodzeństwa też tak szybko nie będziemy planować dla mojej Kruszynki 😉

Asiek wlasnie slyszalam o tych Yasminelle ,a i cilest kiedys cos mi sie o ucho obilo,,wazne by sie czuc oki i nie tyc 🤢moja kolezanka miala jakies tabl i bidna sie dopiero miala ...jakies wydzieliny cuchnace jej sie porobily,zmienila tabl i jest oki
Ja w zyciu sie nie zabezpieczalam heh to dziw ze na dwojce jestem poki co 😮oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja jak bralam tabletki anty to moj Skarbek nimfomanka mnie nazywal ciagle mialam malo juz napewno nie bede ich brala

🤪 powinien się cieszyć hehe że żona ma popęd jak królik 😜 ja bym tam z tego powodu nie rezygnowała 🤪 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam chrypki i wogole nie mialam nigdy wiekszych objawow oprocz tego ze mam wole czyli na szyi mam takie wybrzuszenie i teraz w ciazy znacznei sie zwiekszylo, juz kilka lat temu proponowano mi usuniecie ze wzgledow estetycznych, ja sie przyzwyczailam mam to od 8 roku zycia i nie chcialam.

teraz w ciazy wyglada to jeszcze gprzej.

nie mam objawow poza niskom poziomem hormonow i dlatego teraz w ciazy biore leki,

skoro raz maila juz robione biopsje i bylo ok, to nie ma co sie martwic za bardzo, trzeba na pewno skontrolowac ale naprawde nie powinnas sie martwic za bardzo. Wszystko bedzie ok.
moich jest kilkanascie ale jeden na drugim rosnie i sa zwapnienia dlatego nie moge ich badac dokladnie i chyba po porodzie zdecyduje sie na zabieg wyciecia jednego plata, bo na prawym mam ich wiecej.

nie martw sie na zapas bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulko na pewno jest wszystko ok nie martw się na zapas , powiedz mamuśce żeby przyspieszyła wizytę i się umówiła gdzieś prywatnie bo się martwisz o nią . Moja koleżanka z pracy też ma takie guzki i robi biopsje co jakiś czas i jest wszystko ok także głowa do góry 🙂 Gdyby coś się działo nie dobrego to by ją szybciutko kierowali a tak nie ma powodu to i termin dłuższy jak to u nas w NFZ 🤢

No napewno bedzie gites ,nie chce sie nakrecac....zobacze co powie lekarz,a mame to ja musze z Olenka pogonic,bo sie marwimy hehe moze Oli nie odmowi 😁
dzieki za slowa otuchy dziewuszki 😘 😘 😘


dokładnie Oli nie odmówi 🙂 powiedz że się wnusia mocno pokręca to babcia w te pędy będzie u lekarza prywatnie 🙂 My brzuchatki wrześniowe zawsze mamy rację 😜

no ba !!Gdzie diabel nie moze brzuszka wrzesniowego posle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
nie mam chrypki i wogole nie mialam nigdy wiekszych objawow oprocz tego ze mam wole czyli na szyi mam takie wybrzuszenie i teraz w ciazy znacznei sie zwiekszylo, juz kilka lat temu proponowano mi usuniecie ze wzgledow estetycznych, ja sie przyzwyczailam mam to od 8 roku zycia i nie chcialam.

teraz w ciazy wyglada to jeszcze gprzej.

nie mam objawow poza niskom poziomem hormonow i dlatego teraz w ciazy biore leki,

skoro raz maila juz robione biopsje i bylo ok, to nie ma co sie martwic za bardzo, trzeba na pewno skontrolowac ale naprawde nie powinnas sie martwic za bardzo. Wszystko bedzie ok.
moich jest kilkanascie ale jeden na drugim rosnie i sa zwapnienia dlatego nie moge ich badac dokladnie i chyba po porodzie zdecyduje sie na zabieg wyciecia jednego plata, bo na prawym mam ich wiecej.

nie martw sie na zapas bedzie dobrze

😘 😘 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
i najlepsze jest to że poszłyśmy kontrolnie na USG z siostrą w październiku w tamtym roku i obie to mamy , moją siostrą jeszcze bardziej się zdziwił bo już rodziła i żadko się to zdaża kobietą które już mają dzieci , ale my od zawsze miałysmy jaja z okresem ja dwa razy w miesiącu a siostra dwa razy do roku ... Uzupełniałyśmy się i ja krwawiłam za nią tak że w 2007r prawie się skończyłam 🤢

Bidulka 😞jka to malo sie sjkonczylas????
Ja tez mam nieregularny okres raz co 20 ,raz co 40 dni ...albo i lepiej 🤢


w ciągu tygodnia się tyle krwi ze mnie wylało że szłam ulica i ciemno przed oczami i padalam na cyce prawie , potem się okazało że mam do tego jakąś jebutną cyste która mi tak złaziła a okres to ja mialam nawet co 14dni trwający około 6/7dni

Bidulka moja 😘Mam nadz,ze ciaza zaleczy Cie choc troche,a ja bede musiala tez chyba tablety anty brac,bo trzeciego juz nie planuje,a i okres sie normuje przy nich podobno ..


ja po porodzie na pewno będę na pigułkach antykoncepcyjnych z powodu tych moich jajników , i dobrze bo już zarzywałam yasminell i czułam sie po nich super,nie tyłam,cera super włosy mocniejsze i okres w miarę regularny 🙂 a i rodzeństwa też tak szybko nie będziemy planować dla mojej Kruszynki 😉

Asiek wlasnie slyszalam o tych Yasminelle ,a i cilest kiedys cos mi sie o ucho obilo,,wazne by sie czuc oki i nie tyc 🤢moja kolezanka miala jakies tabl i bidna sie dopiero miala ...jakies wydzieliny cuchnace jej sie porobily,zmienila tabl i jest oki
Ja w zyciu sie nie zabezpieczalam heh to dziw ze na dwojce jestem poki co 😮oby tak dalej 🙂


kwestia dobrana tabletek , ja miałam yaśmin a potem yaśminelle i byłam na prawdę mega zadowolona , a Ty jak się zdecydujesz to na pewno dobierze Ci leki odpowiednie dla Ciebie , i cykl na pewno Ci się troszkę pozmienia na lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff... 45 stron za mną 🙂
Tabletki - kiedyś brałam, czułam się super i pewnego razu mój mąż (wtedy jeszcze nie) stwierdził, ze trzeba zrobić przerwę. I tak już zostało 🙂 W lipcu mamy 4 rocznicę ślubu, o dzieciątko staraliśmy się 4 miesiące i się udało dopiero wtedy jak odpuściłam psychicznie. Po prostu tak bardzo chciałam, że guzik z tego wychodził 😞 Ale jak wróciłam do swojego dawnego rytmu - piwo, fast food i tv - udało się!! U mnie dodatkowo była kiepska sytuacja w pracy i pewnego dnia w sierpniu powiedziałam: "Albo się zwalniam albo robimy dziecko" 🙂
Szkoła rodzenia - nie wiem jak u mnie będzie bo rodzic będę w innym mieście, muszę się zebrać i dowiedzieć co i jak. Ale chyba warto jednak chodzić...
Poród - o tym wolę jeszcze nie myśleć. Na początku ciąży (zagrożonej) koleżanka się mnie zapytała jak chcę rodzić to jej odpowiedziałam że najpierw to ja chcę donosić tą ciążę a potem może będę myśleć o porodzie. Ale na razie nie myślę, bo na pewne rzeczy i tak nie mamy wpływu 🙂
Jeśli prawdą jest że poród idzie po matce to będę miała cesarkę, bo lekarz mojej mamy chciał mieć "spokojne święta" i dawaj na stół. Ja to klocek byłam 4100 g podobnie jak mój mąż, więc mam nadzieję że to mit 🙂
Asiu! Nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze ale musisz naciskać na mamę albo sama ją umów na wizytę!
Więcej tematów nie pamiętam... A - lewatywa - spuszczam kurtynę milczenia :P
Miałam w tym tygodniu jechać na usg, ale mój M. nie ma czasu ze mną jechać 😞 😞 😞 Więc poczekam, bo muszę się zrehabilitować za poprzednią wpadkę.
Ściskam Wasze Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja od razu chciałabym drugie... nie wiem tylko hak to w praniu wyjdzie .. no ale skoro o tego maluszka sie ponad rok musieliśmy starać to do antykoncepcji póki co na pewno nie wrócę...

tak jak Wam pisałam pojechał specjalnie jeszcze raz do miasta po witaminy... i .. kupiłam arbuza a o aptece zapomniałam ☺️ nie wiem co mi się stało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha ja tez jestem strasznie roztrzepana!! Byłam dzisiaj w Rossmannie oglądałam wkładki laktacyjne żeby kupić po czym odłożyłam je na półkę i wróciłam do domu. Dobrze że o aptece nie zapomniałam, bo już wczoraj miałam leki do odebrania, ale oczywiście nie pamiętałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja dzisiaj w dzien prawie 3 godz spalam heh

no komu lepiej! ja dzis bylam kupic sobie stanik, bo w zaden sie nie mieszcze, no i w sklepie przymierzylam chyba z 20 i zaden nie pasowal. W koncu jakis wyrwalam, ale tj. normalnie czad z tymi duzymi cyckami!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...