Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
dla mnie wpadka nie jest niczym wstydliwym. U nas na ślubie domylali się czemu akurat tak szybko ( 2 w miesiące załatwialismy i do tego w post wyszło bo kościelny pomylił się z datami 🙂 dyspensa od biskupa dana, więc można było szaleć 🙂
jak ktoś mieszka ze sobą przed ślubem to jt oczywiste, ze moze byc wpadka 🙂 my po roku mieszkania razem wpadlismy

o to nieźle z tym ślubem. My w 2.5 mies załatwiliśmy. Mieszkaliśmy razem aż 8miechów. Dziecię wyszło po 2 mies kombinowania bez gumek 😉 Ja się nie wstydzę miałam świadomość, że balansujemy na krawedzi. No ale jakie barabara fajniejsze jest bez. 😁 Dzisiaj ja zaczynam 😜


no ta adrenalina jet fajna 🙂 ja odstawiłam tabletki bo non stop bolała mnie po nich głowa i puchłam. No i wyszliśmy z założenia - jak będzie to będzie.. tylko czemu tak szybko i po 2 miesiącach bez zabezpieczeń? 🙂
U mnie było tak:po czerwcowym poronieniu zrobiliśmy sobie 3 cykle przerwy (lekarz tak zalecił), po czym w październiku zrobiłam badania, te zlecone, żeby sprawdzić czy to poronienie nie było spowodowane czymś wewnętrznym że tak powiem.No i po wizycie u lekarza okazało się, że wszystko oki i dostaliśmy zielone światło...no i w grudniu powstała Gabrysia ( o czym dowiedzieliśmy się na początku stycznia) 🙂 🙂 🙂i wtedy była radosć, strach i wszystko razem...chyba każda tak ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
dla mnie wpadka nie jest niczym wstydliwym. U nas na ślubie domylali się czemu akurat tak szybko ( 2 w miesiące załatwialismy i do tego w post wyszło bo kościelny pomylił się z datami 🙂 dyspensa od biskupa dana, więc można było szaleć 🙂
jak ktoś mieszka ze sobą przed ślubem to jt oczywiste, ze moze byc wpadka 🙂 my po roku mieszkania razem wpadlismy

Tak prawde mowiac ,gdybym nie wpadla w pierwszej ciazyn ,zapewne w wieku 20 lat nie zdecydowala bym sie na ciaze...tak wiec ciesze sie ta"wpadka" 🙂


Teraz bardzo chcielismuy,ale nie moglismy od kilku lat...Zero zabezpieczen,na calosc szlismy,a tu nic...tak wiec juz nie wierzyl mi jak mowilam po raz kolejny,ze sie spoznia mi okres itd(wiecznie nie regularny byl moj cykl..)
Wkoncu jak piersi mnie zaczely bolec ,a miesiaczki ani sladu,,,zaczelam znowu podejrzewac,moj sie wkurzyl i bez nadziei kupil test i nakazal robic,bo juz nie chcial sie ludzic na darmo...
Jak wyszedl pozytyw to myslalam,ze mnie ze szczescia udusi 😁 🤪




no my tez chcielismy bo sobie powiedzileismy ze jak nie w tym roku to juz wcale bo lata leca Kuba coraz starszy no i prosze zaskoczyłam 🙂to chyba miało tak byc my na codzien na zywioł nie szliśmy co prawda nigdy sie nie zabezpieczalismy i zawsze byl przerywany tylko wtedy kiedy wiedzilam ze mozemy jechlismy na calego 🙂ja czulam od stycznia ze jestem w ciazy i jak z mazur wracalismy to mowie do mojego ze w czwórke wracamy a on tylko usmiechnal sie na calego ,ale chyba nie do konca w to wierzyl nawet jak zrobilam test to powiedzial ze uwierzy jak potwierdzi lekarz no i z krwi wyszlo mi 3-4 tydz ciazy ach co to była za radość 🤪 🤪 🤪 🤪
ja sie poryczalam i ze szczescia i chyba troche z przerazenia ze jednak to juz i wyłam ze bede gruba ,brzydka i wogole echhhh

hehehe ja na poczatku to jak w szoku(mimo ,ze czulam ,ze jestem w ciazy)..Balam sie bo jakos nie umialam sie cieszyc,a moj mnie denerwowal nawet troche,bo wszystko tak planowal i sie radowal,kazdy nam gratulowal,a ja bylam gdzies z boku... 😮Ciesze sie ,ze wkoncu ten czas minąl i i nie wyobrazam sobie zycia bez Oluni,albo Olo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
dla mnie wpadka nie jest niczym wstydliwym. U nas na ślubie domylali się czemu akurat tak szybko ( 2 w miesiące załatwialismy i do tego w post wyszło bo kościelny pomylił się z datami 🙂 dyspensa od biskupa dana, więc można było szaleć 🙂
jak ktoś mieszka ze sobą przed ślubem to jt oczywiste, ze moze byc wpadka 🙂 my po roku mieszkania razem wpadlismy

o to nieźle z tym ślubem. My w 2.5 mies załatwiliśmy. Mieszkaliśmy razem aż 8miechów. Dziecię wyszło po 2 mies kombinowania bez gumek 😉 Ja się nie wstydzę miałam świadomość, że balansujemy na krawedzi. No ale jakie barabara fajniejsze jest bez. 😁 Dzisiaj ja zaczynam 😜


no ta adrenalina jet fajna 🙂 ja odstawiłam tabletki bo non stop bolała mnie po nich głowa i puchłam. No i wyszliśmy z założenia - jak będzie to będzie.. tylko czemu tak szybko i po 2 miesiącach bez zabezpieczeń? 🙂

Właśnie dlatego nie chciałam brać tabletek. A mój gin raz stwierdził że mogę mieć stan zapalny po gumkach. Więc próbowaliśmy bez. Mi się musiał cykl rozregulować. I wyszło szybko. Wiecie że kobieta może mieć 2 owulacje w ciagu cyklu? Moglo u mnie tak być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
a miala ktoras z Was te rastopy????Ciekawe jak to sie prezentuje
http://allegro.pl/sally-hansen-airbrush-legs-rajstopy-w-spray-medium-i1593665953.html


pewni jak samoopalacz, tylko że w innym wydaniu "airbrusha" :P no i nie wiem czy dobry bo cna dla mnie podejrzana.. jakby z jakiegoś bazaru od chińczyków
ja już wyrosłam z kupowania kosmetyków z bazaru, takich po "5 zł" jak ja to mówię - tylko człowiek moze sobie cer zniszczyć..

Napewno nic dobrego za te cene,tylko ogolnie rajstopy w sprayu ...hm...nie mialam z tym stycznosci...
Dokladnie,ja tez wole nie miec kosmetyku niz miec gowienko 😁 ..Kiedys to jakis puder sie kupilo i frajda,a teraz sobie na kosmetyki nie zaluje,a ja to taki wrazliwiec jestem,ze zaraz jakies uczulenie albo obrzeki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
chyba masz racje Kasiu..Ja kiedys sie tak dosc sporo opalalam ,a do tego uzywalam tez balsam brazujacy Loreala taki z drobinkami zlota ,i moje nogi nigdy tak cudnie nie wygladaly jak wlasnie wtedy...chyba sobie kupie ten balsam i troche zamaskuje me golonki ☺️

a jak on pachnie? ile mniej wiecej kosztuje?Ja kiedyś miałam z avonu z drobinkami i tak ślicznie pachniał ale już nie ma go 😞 Potem miałam dove ale mi nie pasił.

Iza ja juz go dawno nie kupowalam,ale z tego co pamietam tak kolo 30zl trzeba dac ,ale tuba spora jest,takze na raczki,nozki mozna wydajnie sie smarowac 🙂polecam ,



hej laseczki
ja też świece sie że nawet raże białościa w dzień 🙂 myśle że skoczę dziś do rossmanna to zobaczę ten balsam coś takiego by mi się przydało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tak samo po Bożemu 😎 w czerwcu nam 2 lata mijają ślubu a wstrzymywaliśmy się bo nie miałam umowy na stałę , jak dostałam tak do dzieła 🤪 i tu kuku ... zespół PCOS i leczenie bo by nici z tego były 🤢 po 4 miechach w grudniu udało się nam Szkrabika zrobić a jak test robiłam w styczniu bo piersiczki mi chciały eksplodować to byłam przekonana na milion % że zaklapło bo się czułam inaczej i też tak ponoć wyglądałam 😉 i nastał chwilowy strach a potem radość i nie dowierzanie że zostaniemy rodzicami heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
chyba masz racje Kasiu..Ja kiedys sie tak dosc sporo opalalam ,a do tego uzywalam tez balsam brazujacy Loreala taki z drobinkami zlota ,i moje nogi nigdy tak cudnie nie wygladaly jak wlasnie wtedy...chyba sobie kupie ten balsam i troche zamaskuje me golonki ☺️

a jak on pachnie? ile mniej wiecej kosztuje?Ja kiedyś miałam z avonu z drobinkami i tak ślicznie pachniał ale już nie ma go 😞 Potem miałam dove ale mi nie pasił.

Iza ja juz go dawno nie kupowalam,ale z tego co pamietam tak kolo 30zl trzeba dac ,ale tuba spora jest,takze na raczki,nozki mozna wydajnie sie smarowac 🙂polecam ,



hej laseczki
ja też świece sie że nawet raże białościa w dzień 🙂 myśle że skoczę dziś do rossmanna to zobaczę ten balsam coś takiego by mi się przydało

Kamcia,to zobacz po ile w Ross jest ten Loreala,bo na necie jest mleczko ok 30zl,a balsam 15zl..hm ja mialam te mleczko,bo tak jakos sobie przypominam..
Buziolek
P.s-a drozdzowego jeszcze nie pieklam 😉hehe za cieplo,ale sie doczeka juz wkrotce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
my tak samo po Bożemu 😎 w czerwcu nam 2 lata mijają ślubu a wstrzymywaliśmy się bo nie miałam umowy na stałę , jak dostałam tak do dzieła 🤪 i tu kuku ... zespół PCOS i leczenie bo by nici z tego były 🤢 po 4 miechach w grudniu udało się nam Szkrabika zrobić a jak test robiłam w styczniu bo piersiczki mi chciały eksplodować to byłam przekonana na milion % że zaklapło bo się czułam inaczej i też tak ponoć wyglądałam 😉 i nastał chwilowy strach a potem radość i nie dowierzanie że zostaniemy rodzicami heh


super że sie udało bo czasem przy PCOS moze to byc duzy problem ; u nas po 6 m-cach szaleństw w końcu 2 kreseczki na teście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
próbuję powolutku nadrabiać zaległości
u nas jak Bóg przykazał najpierw ślub pożniej dzidza 🙂ale zamieszkaliśmy ze soba po 2 tygodniach znajomości 🤪 🤪


po 2 tygodniach ? 🤪 szaleni jesteście 🙃


nooo znajomi sie w głowe pukali bo rozstałam sie ,jak tylko poznałam przyszłego meza, z poprzednim facetem z ktorym bylam kupe lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
my tak samo po Bożemu 😎 w czerwcu nam 2 lata mijają ślubu a wstrzymywaliśmy się bo nie miałam umowy na stałę , jak dostałam tak do dzieła 🤪 i tu kuku ... zespół PCOS i leczenie bo by nici z tego były 🤢 po 4 miechach w grudniu udało się nam Szkrabika zrobić a jak test robiłam w styczniu bo piersiczki mi chciały eksplodować to byłam przekonana na milion % że zaklapło bo się czułam inaczej i też tak ponoć wyglądałam 😉 i nastał chwilowy strach a potem radość i nie dowierzanie że zostaniemy rodzicami heh


super że sie udało bo czasem przy PCOS moze to byc duzy problem ; u nas po 6 m-cach szaleństw w końcu 2 kreseczki na teście


tak ryczałam jak się dowiedziałam o tym zespole że szok 🤢 ale murzynek uspakajał i mówił żebym się nie stresowała bo po nowym roku przyjdę do niego "w towarzystwie" i tak się stało jak uderzyłam do niego 18.01.br co by potwierdzić 🙂 a od 19stego na L4 ... bo się bał o moje Maleństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
chyba masz racje Kasiu..Ja kiedys sie tak dosc sporo opalalam ,a do tego uzywalam tez balsam brazujacy Loreala taki z drobinkami zlota ,i moje nogi nigdy tak cudnie nie wygladaly jak wlasnie wtedy...chyba sobie kupie ten balsam i troche zamaskuje me golonki ☺️

a jak on pachnie? ile mniej wiecej kosztuje?Ja kiedyś miałam z avonu z drobinkami i tak ślicznie pachniał ale już nie ma go 😞 Potem miałam dove ale mi nie pasił.

Iza ja juz go dawno nie kupowalam,ale z tego co pamietam tak kolo 30zl trzeba dac ,ale tuba spora jest,takze na raczki,nozki mozna wydajnie sie smarowac 🙂polecam ,



hej laseczki
ja też świece sie że nawet raże białościa w dzień 🙂 myśle że skoczę dziś do rossmanna to zobaczę ten balsam coś takiego by mi się przydało

Kamcia,to zobacz po ile w Ross jest ten Loreala,bo na necie jest mleczko ok 30zl,a balsam 15zl..hm ja mialam te mleczko,bo tak jakos sobie przypominam..
Buziolek
P.s-a drozdzowego jeszcze nie pieklam 😉hehe za cieplo,ale sie doczeka juz wkrotce



ok sprawdze jak bedzie,a co do ciasta to ja tez wole jak jest zimniej dzis chyba koktail truskawkowy zrobie(ale z mrozonych choc czekam juz z utesknieniem na nasze krajowe swiezynki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
próbuję powolutku nadrabiać zaległości
u nas jak Bóg przykazał najpierw ślub pożniej dzidza 🙂ale zamieszkaliśmy ze soba po 2 tygodniach znajomości 🤪 🤪


po 2 tygodniach ? 🤪 szaleni jesteście 🙃


nooo znajomi sie w głowe pukali bo rozstałam sie ,jak tylko poznałam przyszłego meza, z poprzednim facetem z ktorym bylam kupe lat

🤪 szok 🙂 długo byliście razem przed ślubem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ale tu cisza zapanowała...wszystkie polazły gdzies! Tylko ja koczuję tu dziś cały boży dzień heheeheh


Kochanenka ja tez tu cały dzien koczuje totalny len mnie dopadl nic mi sie nie chce 😞nogi mnie bola nawet nie che mi sie isc z Kuba na probe komunijna ale coż mus to mus........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
dobra dziewuszki idę foty do tego dowodu strzelić 😉

ustaw sie ladnie i pokaz nam jak wyjdzie 🤪 🤪

jestem już. Rajciu jakie ja mam cienie pod gałami 🤪 Jutro odbiór ale nie wiem czy wam pokaże bo nie mam skanera. Chyba że jakoś telefonem przerzuce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
próbuję powolutku nadrabiać zaległości
u nas jak Bóg przykazał najpierw ślub pożniej dzidza 🙂ale zamieszkaliśmy ze soba po 2 tygodniach znajomości 🤪 🤪


po 2 tygodniach ? 🤪 szaleni jesteście 🙃


nooo znajomi sie w głowe pukali bo rozstałam sie ,jak tylko poznałam przyszłego meza, z poprzednim facetem z ktorym bylam kupe lat

🤪 szok 🙂 długo byliście razem przed ślubem ??

ponad rok 🙂 ale szczerze to mysle ze własnie na niego całe życie czekałam choć nie wierze w bajki o 2 połówkach jabłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i najlepsze jest to że poszłyśmy kontrolnie na USG z siostrą w październiku w tamtym roku i obie to mamy , moją siostrą jeszcze bardziej się zdziwił bo już rodziła i żadko się to zdaża kobietą które już mają dzieci , ale my od zawsze miałysmy jaja z okresem ja dwa razy w miesiącu a siostra dwa razy do roku ... Uzupełniałyśmy się i ja krwawiłam za nią tak że w 2007r prawie się skończyłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
i najlepsze jest to że poszłyśmy kontrolnie na USG z siostrą w październiku w tamtym roku i obie to mamy , moją siostrą jeszcze bardziej się zdziwił bo już rodziła i żadko się to zdaża kobietą które już mają dzieci , ale my od zawsze miałysmy jaja z okresem ja dwa razy w miesiącu a siostra dwa razy do roku ... Uzupełniałyśmy się i ja krwawiłam za nią tak że w 2007r prawie się skończyłam 🤢


straszne brr
ale czy jak juz jestes w ciąży to może to jakoś teraz szkodzić przeszkadzać ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...