Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
ja to bardziej się szycia boje niż porodu 😮 bo co z którą gadam to tak narzekają na to szycie że szok 😮
ehhh damy rade 🤪 lepiej faktycznie nie myśleć 😜

Mysza,mnie jak szyli to banana mialam na twarzy 😁to juz pikus,bo najwazniejsze ,ze juz jestes PO WSZYSTKIM KOCHANA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja to bardziej się szycia boje niż porodu 😮 bo co z którą gadam to tak narzekają na to szycie że szok 😮
ehhh damy rade 🤪 lepiej faktycznie nie myśleć 😜

Mysza,mnie jak szyli to banana mialam na twarzy 😁to juz pikus,bo najwazniejsze ,ze juz jestes PO WSZYSTKIM KOCHANA 🙂


no widzisz co jedna to inna relacja 😜 też mi się tak wydaje ale jak mi opowiadają to się człowiek nakręca heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama jak rodziła młodsza siostre przez cesarke rowniez ja cewnikowali do tej pory ma teraz problemy z cewka moczowa i pecherzem. a jak moja kumpele szyli po porodzie to myslala ze z dupa do gory odfrunie. wiec tak czy siak bol nas nie ominie,wiekszy czy mniejszy wszystkich nas to czeka,pozostaje nam zyczyc sobie powodzenia,szybkiego porodu i dochodzenia do formy 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja to bardziej się szycia boje niż porodu 😮 bo co z którą gadam to tak narzekają na to szycie że szok 😮
ehhh damy rade 🤪 lepiej faktycznie nie myśleć 😜

Mysza,mnie jak szyli to banana mialam na twarzy 😁to juz pikus,bo najwazniejsze ,ze juz jestes PO WSZYSTKIM KOCHANA 🙂


no widzisz co jedna to inna relacja 😜 też mi się tak wydaje ale jak mi opowiadają to się człowiek nakręca heh

dokladnie,niekiedy tam zle zszyc moga,ale u nas wrzesniowek wszystko bydzie pozytywnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
obrzydliwe Dorcia,ale lepiej srac po katach w zaciszu domowym ,niz na forum porodowym 😁 🤪


A ja myśle że nic w tym złego nie moge tylko wam powiedziec ze przez 3 tyg robąc lewatywe tym irygatorem 2 litrowym , tak co 2-3 dni , oczyszczacie tak organizm z toksyn ze cera odrazu jest lepsza , do tego popijac jogurcik naturalny i spa od srodka macie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja to bardziej się szycia boje niż porodu 😮 bo co z którą gadam to tak narzekają na to szycie że szok 😮
ehhh damy rade 🤪 lepiej faktycznie nie myśleć 😜

Mysza,mnie jak szyli to banana mialam na twarzy 😁to juz pikus,bo najwazniejsze ,ze juz jestes PO WSZYSTKIM KOCHANA 🙂


no widzisz co jedna to inna relacja 😜 też mi się tak wydaje ale jak mi opowiadają to się człowiek nakręca heh

dokladnie,niekiedy tam zle zszyc moga,ale u nas wrzesniowek wszystko bydzie pozytywnie 🤪


my kichniemy i maluszek na zewnątrz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby jak mama porod przechodzila dziecko podobnie dlatego mam nadzieje ze mala odrazu wyskoczy heh mnie mama urodzila w niecale 15 minut brata podobnie heh tez tak chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja to bardziej się szycia boje niż porodu 😮 bo co z którą gadam to tak narzekają na to szycie że szok 😮
ehhh damy rade 🤪 lepiej faktycznie nie myśleć 😜

Mysza,mnie jak szyli to banana mialam na twarzy 😁to juz pikus,bo najwazniejsze ,ze juz jestes PO WSZYSTKIM KOCHANA 🙂


no widzisz co jedna to inna relacja 😜 też mi się tak wydaje ale jak mi opowiadają to się człowiek nakręca heh

dokladnie,niekiedy tam zle zszyc moga,ale u nas wrzesniowek wszystko bydzie pozytywnie 🤪


my kichniemy i maluszek na zewnątrz 😜

Asia z Toba ,to ze smiechu urodze 😁 🤪
Ide cos skonstruowac na obiad,moj po nocce spi ...trzeba by cos upichcic jak sie zbudzi ,bo od rana jakos zeszlo.... ☺️ ☺️ ☺️Byla akcja z truskawkami 🙂 ☺️
ach niesforek sie taki z niego zrobil,ze szok ...
buziaczki kochane do pozniej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
niby jak mama porod przechodzila dziecko podobnie dlatego mam nadzieje ze mala odrazu wyskoczy heh mnie mama urodzila w niecale 15 minut brata podobnie heh tez tak chce 🙂

ja tez tak chce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
niby jak mama porod przechodzila dziecko podobnie dlatego mam nadzieje ze mala odrazu wyskoczy heh mnie mama urodzila w niecale 15 minut brata podobnie heh tez tak chce 🙂

ja tez tak chce 🤪


moja teściowa miała takie porody i jej córka tak samo rodziła syna ... na pewno to genami idzie więc może Ty naprawdę kichniesz i będzie po sprawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
a ja ide sobie ukroic jeszcze ciacho,wczoraj zrobilam kopca kreta,idealnie pasuje do dzisiejszej tematyki naszej rozmowy 😁 milego dzionka 🙂

😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁smacznego
i znowu zarloki juz mysla o jedzonku ,a zadowole sie tymi truskawkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
moja mama miała każdy inny poród a rodziła 3 razy i najłatwiej mnie , także i ja mam nadzieje że tak będzie 🙂 2 godziny i Szkrabik wydobyty 😜

Mojego brata szybko mama urodzila,a mnie...kloca takiego nie szlo wydobyc 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
myslicie ze np budowa kobiety tez ma cos do porodu? bo niby jak sie ma szerokie biodra to latwiej idzie urodzic slyszalyscie cos o tym?
Asia mówiła, że ona ma szerokie biodra a meczyła się pół nocy. Więc to chyba nic wspólnego nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
moja mama miała każdy inny poród a rodziła 3 razy i najłatwiej mnie , także i ja mam nadzieje że tak będzie 🙂 2 godziny i Szkrabik wydobyty 😜

Mojego brata szybko mama urodzila,a mnie...kloca takiego nie szlo wydobyc 😁 😁 😁


ja miałam ponad 4kg i byłam z nas największa i najlżejszy poród 😎 to kobitą idzie wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
myslicie ze np budowa kobiety tez ma cos do porodu? bo niby jak sie ma szerokie biodra to latwiej idzie urodzic slyszalyscie cos o tym?


dobrze by było bo we wrześniu na dwóch stołkach będę siedzieć 😉 🤪 🤪

hahhaa ja juz przezornie wezne stol,i to solidny ,bo stolki moga nie wytrzymac tego naparcia 😁
Lece,bo nie da rady stad sie ruszyc 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
myslicie ze np budowa kobiety tez ma cos do porodu? bo niby jak sie ma szerokie biodra to latwiej idzie urodzic slyszalyscie cos o tym?


dobrze by było bo we wrześniu na dwóch stołkach będę siedzieć 😉 🤪 🤪

hahhaa ja juz przezornie wezne stol,i to solidny ,bo stolki moga nie wytrzymac tego naparcia 😁
Lece,bo nie da rady stad sie ruszyc 😜 😉


buhahaha 🤪 dobrze myślisz 😮 i ja nad stołem pomyślę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...