Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
hej dziewczyny ja krótkie z panelem i jakies jeansy jedne mam tylko muszę poszukać jak pojadę do mamy. Dziewczyny czy jak dowód po ślubie wymieniam to płacę ,coś? Na 12 Usg a potem zdj muszę zrobić do tego dowodu.
KASIA gratuluje synusia.
Ja mam dziś mega doła, w domu sajgon kuźwa ledwo tydz minął od ślubu. Masakra 😞 Dobrze że go nie ma do wieczora.
Iza nie pamiętam,ale chyba się płaci. Daj znać później, jak tam po usg 🙂 my tu z niecierpliwością czekamy na takie wieści. A w domu mam nadzieję że się sytuacja poprawi, może stres po ślubie teraz puszcza i dlatego tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
http://allegro.pl/sliczne-spodnie-ciazowe-kb081-roz-40-l-i1606659129.html mi się takie podobają 🙂 ale boją się zamówić, bo to różnie z tymi rozmiarami-tak jak mówisz Dorotka 🙂


Agatko ja przymierzalam te spodnie w sklepie bo tez mi sie podobaja ,ale wygladałam fatalnie taka bańka wstańka 😁 😞[/quote
No tak właśnie mi się zdaje, że bym się w nich dobrxze nie czuła, ani wizualnie też szału by nie było 🙂


Wisz co a moze własnie Ty bys dobrze wyglkadała z tego co mi sie wydaje to niska nie jestes i masz szczyple nogi wiec moze dobrze by Ci było 🙂bo ja to mala jestem 164 cm i zle sie niestety czulam: 😞ale jak schudne po porodzie i brzuswzek bede miala plaski i dupcia wroci do rozmiaru 36 to sobie zakupie takie tylko nie ciazowki bo jak patrze na laski na ulicy to super wygladaja
Ja mam 169, więc też za wysoka nie jestem 🙂 Mi się te portki widzą, tylko musiałabym przymierzyć...może akurat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
http://allegro.pl/sliczne-spodnie-ciazowe-kb081-roz-40-l-i1606659129.html mi się takie podobają 🙂 ale boją się zamówić, bo to różnie z tymi rozmiarami-tak jak mówisz Dorotka 🙂


Agatko ja przymierzalam te spodnie w sklepie bo tez mi sie podobaja ,ale wygladałam fatalnie taka bańka wstańka 😁 😞[/quote
No tak właśnie mi się zdaje, że bym się w nich dobrxze nie czuła, ani wizualnie też szału by nie było 🙂


Wisz co a moze własnie Ty bys dobrze wyglkadała z tego co mi sie wydaje to niska nie jestes i masz szczyple nogi wiec moze dobrze by Ci było 🙂bo ja to mala jestem 164 cm i zle sie niestety czulam: 😞ale jak schudne po porodzie i brzuswzek bede miala plaski i dupcia wroci do rozmiaru 36 to sobie zakupie takie tylko nie ciazowki bo jak patrze na laski na ulicy to super wygladaja
Ja mam 169, więc też za wysoka nie jestem 🙂 Mi się te portki widzą, tylko musiałabym przymierzyć...może akurat 🙂



no dokladnie w sklepie sobie podobne przymierz i bedziesz wiedziala 😁a noż akuratne na Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
za ten link bede bardzo Ci wdzieczna 🙂
http://allegro.pl/ekstra-krotkie-spodenki-xxl-new-style-i1512855413.html to były takie, czerwone, tylko rozmiar był inny. Ale chyba już tej aukcji nie ma. Ale zobacz w "inne aukcje sprzedającego" może tam coś będzie 🙂



niestety juz tej aukcji nie ma i w przedmiotach tez brak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
za ten link bede bardzo Ci wdzieczna 🙂
http://allegro.pl/ekstra-krotkie-spodenki-xxl-new-style-i1512855413.html to były takie, czerwone, tylko rozmiar był inny. Ale chyba już tej aukcji nie ma. Ale zobacz w "inne aukcje sprzedającego" może tam coś będzie 🙂



niestety juz tej aukcji nie ma i w przedmiotach tez brak 😞
no bo ja je z jakiś miesiąc temu, albo i lepiej już wychaczyłam i od razu zamówiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
hej 🙂
Iza za dowód osobisty od jakiegoś czasu się już nie płaci- wiem bo właśnie sama po przeprowadzce musiałam wymieniać...
niestety za prawo jazdy już się płaci... 😞

Ooo, dzieki. Prawka niestety albo na szczęście nie mam.
Dobra mykam główkę umyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
hej dziewczyny ja krótkie z panelem i jakies jeansy jedne mam tylko muszę poszukać jak pojadę do mamy. Dziewczyny czy jak dowód po ślubie wymieniam to płacę ,coś? Na 12 Usg a potem zdj muszę zrobić do tego dowodu.
KASIA gratuluje synusia.
Ja mam dziś mega doła, w domu sajgon kuźwa ledwo tydz minął od ślubu. Masakra 😞 Dobrze że go nie ma do wieczora.


Iza, ja płaciłam za wszystkie dokumenty...
A po slubie też miałam sajgon, ale musicie się dotrzeć..

buziak, lece łazienkę zaraz umyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aaa i bym zapomniala co dzisiaj widzialam a niestety nie byl to miły widok bo raczej mało orzyjemny dla osob obcych i do tego w galerii handlowej a mianowicie łazę sobie po sklepie z butami i widze kobitke z brzuchem bardziej napompowanym niz my mysle ze jakis 32 tydz i w tym ze ma brzuch nie ma nic dziwnego tylko to ze bluzke miala ledwo za cycki i cały brzuchol goły !!!!!!!!!!!!!!!!mi sie to nie podoba wogole malo przyjemnie to dla obcych wygladało co wy o takim sposobie noszenia sie myslicie??????????????


Hej Kochana,my to dzis pozno 😁 Nikogutko ani sladu..
Ja mysle ,ze to jest nie smaczne,delikanie powiedziawszy 🤨tlusty beben na wierchu ,rozumiem jak zgrabna babeczka,i lekko brzusio z dolu wystaje ,ale jak armata konkret,to mi sie nie dobrze robi,galareta wisi i faluje z kazdym ruchem... 😮cyce na brzuchu,brzuch na kolanach ,a fujjj 🥴


Jak tylko mój brzusio zaczął delikatnie rosnąć to zaczęłam nosić spodnie ciążowe "z golfem", bo mnie wkurzała jednocentymetrowa przerwa jaka była między bluzką a spodniami. W pracy dziewczyny się śmiały, że juz tak bardzo nie mogę się doczekać brzuszka i już noszę takie spodnie. Zgadzam się z Asiulką ładna dziewczyna i mała przerwa ok, ale cały bandzioch na wierzchu?? FUJ... A poza tym bałabym się, że przeziębię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej dziewczyny
mam do was pytanko, czy kupowałyście spodnie jeansy ciążowe na allegro? bo ja w sumie sama nie wiem nigdy nie kupowałam spodni przez neta, ale jak zobaczylam ceny w h&m to trosze sie przerazilam

Hej!
Ja kupiłam sobie takie http://allegro.pl/ciazowe-jeansy-roz-s-i1596633725.html i jestem bardzo zadowolona. Są z cienkiego jeansu super na lato!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂 melduję się na stanowisku 🙃
KASIA gratuluję ślicznego Synusia 🙂 widzę że nie tylko ja mam dylemat z imieniem 😮
Wstałam rano a tu akuku gardło boli i katar jak cholera 😠 dobrze że na polku ciepło się zrobiło 😎
Ja kupowałam spodnie dżinsowe w sklepie ciążowym i wybuliłam 150 zł ale mam nadzieje że w nich do końca będę łazić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do bębenka na wierzchu, to ja już dawno noszę tuniki wkurzało jak choć źdzbło brzucha wyłaziło. na dyskotece można za młodu kawałek szczupłego ciała pokazać ale nie na ulicy, w centrum handl. Widać najbardziej w lecie, że Polki za bardzo się rozbierają, jak byłam za granicą to całkiem inny styl.

a tak napierdzielając na mojego to normalne ze sobie policzył ile jego goście dali na weselu i zrobił awanture zeby na jego konto przelać?? Jego mama dała po weekendzie obiadki moja mama nic i wczoraj mi to brzdykał. Sory ale nie chce wypominania i chciałabym gotować to na co mam chęć.
Maleństwo poczuło i mnie okopało. No ale ciezko jest całkowicie ustępować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej dziewczyny
mam do was pytanko, czy kupowałyście spodnie jeansy ciążowe na allegro? bo ja w sumie sama nie wiem nigdy nie kupowałam spodni przez neta, ale jak zobaczylam ceny w h&m to trosze sie przerazilam

fakt w h&m sa drogie spodnie,za jedna pare dałam 95 zł,inne były już po 145 zł. nienawidze szerokich spodni,typu dzwony..na allegro znalazłam rureczki z elastycznego jeansu za ok 50 zł polecam ten wariant zakupów 😉 http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-jeans-rozmiar-36-s-nowe-i1602462138.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Kochane i ja jestem hee jak zawsze na końcu się zwlekam z wyrka ...
Pisałyście o spodniach letnich no cos musze też zakąbinowac bo dzis jest 25 stopni wiec dupa mi sie ugotuje w tych cieplejszych heee
Ja to bym chciała lniane ... boje sie zamówic portki na alegro ... zobacze dziś co mają w sklepie dla ciężarówek ...
A zaraz mykam na targ po warzywka oczywiście i mam ostatnio strasznie smaka na kąpocik z rabarbaru mniam ....
Dziś tak gorąco a ja muszę jeszcze do miasta bo prezęcik kupic bo jutro mój tata kończy 70 lat ...
Więc jutro znowu imprezka .... 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
kalais napisał(a):
hej dziewczyny
mam do was pytanko, czy kupowałyście spodnie jeansy ciążowe na allegro? bo ja w sumie sama nie wiem nigdy nie kupowałam spodni przez neta, ale jak zobaczylam ceny w h&m to trosze sie przerazilam

fakt w h&m sa drogie spodnie,za jedna pare dałam 95 zł,inne były już po 145 zł. nienawidze szerokich spodni,typu dzwony..na allegro znalazłam rureczki z elastycznego jeansu za ok 50 zł polecam ten wariant zakupów 😉 http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-jeans-rozmiar-36-s-nowe-i1602462138.html



Fakt sa w H&M ubranka ciążowe ale one to mi sie takie lupy wydaja wielgaśne ... bez kształtu ... nic tam sobie nie mogę kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Kochane i ja jestem hee jak zawsze na końcu się zwlekam z wyrka ...
Pisałyście o spodniach letnich no cos musze też zakąbinowac bo dzis jest 25 stopni wiec dupa mi sie ugotuje w tych cieplejszych heee
Ja to bym chciała lniane ... boje sie zamówic portki na alegro ... zobacze dziś co mają w sklepie dla ciężarówek ...
A zaraz mykam na targ po warzywka oczywiście i mam ostatnio strasznie smaka na kąpocik z rabarbaru mniam ....
Dziś tak gorąco a ja muszę jeszcze do miasta bo prezęcik kupic bo jutro mój tata kończy 70 lat ...
Więc jutro znowu imprezka .... 🙃 🙃 🙃


ojoj to faktycznie same imprezki 😜 Ja sobie zakupiłam lniane z panelem za 55zł bardzo fajne i przewiewne i muszę nad jeszcze jedną parą pomyśleć bo w kieckach nie chodzę a dżinsowe mam z cienkiego dżinsu ale na lato to masakra 😮 kacha by mi zagotowała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja tak samo , załamałam się jakie mają tam bety w h&m 😮 na ciężarówki rozmiaru 5 razy XL i wszystko takie szare , ciemne ...


heee no ... A ty Asiu gdzie swoje kupiłaś??? w klepie czy przez internet ....


ja bym nie kupiła spodni przez internet bo ja normalnie mam problemy z kupnem bo mam szerokie biodra a co dopiero przez allegro , u mnie kupiłam w sumie to nawet sklep ciążowy nie jest a takie lniane portaski mają z panelami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja tak samo , załamałam się jakie mają tam bety w h&m 😮 na ciężarówki rozmiaru 5 razy XL i wszystko takie szare , ciemne ...


heee no ... A ty Asiu gdzie swoje kupiłaś??? w klepie czy przez internet ....


ja bym nie kupiła spodni przez internet bo ja normalnie mam problemy z kupnem bo mam szerokie biodra a co dopiero przez allegro , u mnie kupiłam w sumie to nawet sklep ciążowy nie jest a takie lniane portaski mają z panelami 🙂


No właśnie ja też spodni tak nie zamówię ... no w sklepie ciążowym to ceny sa wysokie co poradzic... zobaczymy co maja ...
Fajnie że Tobie się udało kupic bo bardzo dobra cena 50 zł....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...