Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Wiecie co laski jakies Fatum dzisiaj czy co .....Asia z Zielonej i Agata nie maja internetu pisałay do mnie , ze brakuje im tego brzuszka......Moze juz niedługo beda z nami , te nasze dziołchy ..... 🙂 🙂

O patrz to dlatego tak mi się tu pusto wydaję 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Bedę mocno trzymała kciuki ,zeby maleństwo pokazało mamusi co ma tam między nóżkami 🙂

Trzymajcie , trzymajcie wszytskie zeby tylko było dobrze , no i zeby malenstwo nie było takie wstydliwe jak mamusia i pokazało co ma miedzy nozkami... 🙂 🙂

Weź nie wal sciemy,nie poznałyśmy się oko w oko ale po forum sądząc 😁

Iza dzieki za opinie ....ja to cały czas myslicie ze ja wsytdliwa dziołcha ....a ty mi tu taka opinie walisz..... 🙂 🙂 🙂jutro mija m-c jak wytrzymałyscie ze mna ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
uffff poprasowałam 😮 jak ja tego nie znoszę 😠 wszystko mogę robić byle by nie prasować ...jeszcze tak gorąco na polu a tu przy żelazku gorącym trzeba było stać ... pot po dupsko ściekał hehe a jak będzie ponad 30 stopni to ja zwariuje z tym prasowaniem 😮
Czarnulko na którą masz wizytę ???? 🙂
coś dziewczyny nie piszą jak tam usg 🤔

kochana ja mam jutro rano o 9

tez mam jutro usg ale dopiero na 14,30 🙂i już sie doczekać jakos nie moge 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Bedę mocno trzymała kciuki ,zeby maleństwo pokazało mamusi co ma tam między nóżkami 🙂

Trzymajcie , trzymajcie wszytskie zeby tylko było dobrze , no i zeby malenstwo nie było takie wstydliwe jak mamusia i pokazało co ma miedzy nozkami... 🙂 🙂

Weź nie wal sciemy,nie poznałyśmy się oko w oko ale po forum sądząc 😁

Iza dzieki za opinie ....ja to cały czas myslicie ze ja wsytdliwa dziołcha ....a ty mi tu taka opinie walisz..... 🙂 🙂 🙂jutro mija m-c jak wytrzymałyscie ze mna ....

hehe no widzisz twoje starania poszły na marne 😜 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
uffff poprasowałam 😮 jak ja tego nie znoszę 😠 wszystko mogę robić byle by nie prasować ...jeszcze tak gorąco na polu a tu przy żelazku gorącym trzeba było stać ... pot po dupsko ściekał hehe a jak będzie ponad 30 stopni to ja zwariuje z tym prasowaniem 😮
Czarnulko na którą masz wizytę ???? 🙂
coś dziewczyny nie piszą jak tam usg 🤔

kochana ja mam jutro rano o 9

tez mam jutro usg ale dopiero na 14,30 🙂i już sie doczekać jakos nie moge 🙃

no to trzymamy kciuki, bo Ty pisałaś ze masz juz 3 dziewuszki nnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
uffff poprasowałam 😮 jak ja tego nie znoszę 😠 wszystko mogę robić byle by nie prasować ...jeszcze tak gorąco na polu a tu przy żelazku gorącym trzeba było stać ... pot po dupsko ściekał hehe a jak będzie ponad 30 stopni to ja zwariuje z tym prasowaniem 😮
Czarnulko na którą masz wizytę ???? 🙂
coś dziewczyny nie piszą jak tam usg 🤔

kochana ja mam jutro rano o 9

tez mam jutro usg ale dopiero na 14,30 🙂i już sie doczekać jakos nie moge 🙃

no to trzymamy kciuki, bo Ty pisałaś ze masz juz 3 dziewuszki nnie??

Mam trzy dziewuszki i tak po cichu licze na chłopka 🙂okaże sie co tam sie ukrywa mam nadzieję ,z ebedzie można zobaczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Dziewczyny, czy wasze pociechy sie tez tak wierca? bo moja juz daje niezle popalic, mimo ze nie mocno uderza ale czesto za to, szaleje od wczoraj rana he he zlosnica mala

moje też sie tak wierci czasami nie wiadomo jak usiąść bo takie fikołki sobie urządza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
a u mnie minie m-c na brzuszku 20.05 🙂moja dzidzia tez od wczoraj szaleje a miłam na razie nie czuc ruchów przez łozysko umiejscowoine na brzuchu czyli moj synus to silny facet he he 🙂
Viola teraz to by sie jajeczka przydały 🙂

oj zdałyby się zdałyby 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Mi ginek powiedział że w maju powinnam poczuć coś, no i faktycznie od 3 maja daje o sobie zznac. Dziś jak byłam na tej glukozie to mnie porządnie okopał-domagał się porządnego jedzonka 🙃


zemdliło malenstwo od nadmiaru słodkości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Mi ginek powiedział że w maju powinnam poczuć coś, no i faktycznie od 3 maja daje o sobie zznac. Dziś jak byłam na tej glukozie to mnie porządnie okopał-domagał się porządnego jedzonka 🙃

fuj ta glukoza to cos okropnegoja pewnie jutro dowiem sie kiedy mam to świństwo pic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Być może że zemdliło jak mi jest niedobrze, samo wypicie może być,tylko najgorsze to siedzenie na dupsku dwie godz, o suchym pysku 🤢


ja mam na skierowaniu że po godzinie pobierają drugi raz krew ... może nie będzie tragedii 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Violka jak mają córy na imię 🙂 ? pisałaś ale nie zapamiętałam , przydał by się rodzynek do towarzystwa 😜

najstarsza Natalia,Amelia i Michalinka 🙂niby coś mi mówi ,że chłopiec ale ja tam mam szczęscie do dziurawców hihihichyba żebym chłopa zmieniła to moze hahah 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...