Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik gratuluję córy tak jak myślałam tak jest 😜 😉
Asiulka witamy w świecie cybernetycznym 🙃 🙃 🙃
Karolcia się już przygotowywuję do powrotu lubego 🤪 strzępy będą latać po domu hehe jak się dorwą do siebie 🤪 🙃


Normalnie juz jestem napalona jak pies na kośc...



no Kochana już sobie to wyobrażam 🙂 mój jak go nie było dosłownie 2 tygodnie to ja wścieko dupy chciałam dostać a co dopiero tak długie rozstanie 🙂 🙃 ale już zostaje z Tobą do końca ciąży ???



Niestety nie ... szkoda ... bo bedzie 6 tyg w domku i wyjedzie 15 lipca znowu i dopiero wroci na początku września , czyli całe najcięższe miesące koncówkę sama będę maskra boje sie strasznie czy dam rade


dasz rade 🙂 skype zapodasz i my będziemy nad Tobą czuwać 🙂
a z drugiej strony to takie rozstania chyba łączą bardziej ? a jakie miłe przywitanie ho ho 🙃 🤪 🙃 🤪



no taki związek jest napewno troszke inny ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Leginsik, gratulacje dziewczynki 🙂. Mam nadzieję, że maja Emilka, po raz trzeci zostanie rozpoznana jako Emilka, a to już we wtorek 🙂

Ania to Ty znasz juz płec....wiec wpisałam jak cos sie zmieni to dasz mi znac .....ale jaja jest pół na poł 15 cipeczek i 15 jajeczek

Na jednym USG 70%, na ostatnim 90% - dziewczynka, chyba się nic nie zmieni 🙂

Ania ja dzisiaj byłam z M i powiedział nam jezeli nie bedzie wiedział na 100% to nam nie powie czy to jajeczka czy cipeczka .....zadne 90% u niego nie wchodza w gre ....musi byc pewny na 100% ale tak szczerze nigdy nie ma 100 %....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
bepanthen
jedna z najwazniejszych rzeczy do zabrania ze soba do szpitala !!!!Oczywiscie dla mam karmiących cycem 😎Sutki pekaja ,pieka w pierwszych dniach,a ta masc mi uratowala cyce od destrukcji 😁



DOKŁADNIE ta maść i mnie uratowała 🙂

HEH SIE PRZYPOMINA PO TROSZKU 🙂



ta powoli otwieraja sie nasze mózgownice he he

bez jaj mamuski te co maja juz dzieci , ale bedziecie nam mowic takie rzeczy co jeszcze trzeba do szpitala....tak z m-c przed porodem

pisz tam liste i nie marudz,bo niewiadomo co do czego potem jedna drugiej przypomni,ale bez tej masci ani rusz kochana 🙂Jak chcesz karmic dydkiem oczywiscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Czy jest tu jeszcze jedna taka gapa jak ja? Co nie pamieta kto jest kto? Tak pytam zebym nie czula sie samotna za bardzo, ale mi glupio teraz

Ja tez gamon nad gamonie,niekiedy jak walne to sama dziwie 😮... 😁 😎 😜 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy tyle o seksie mowicie, a mi juz Przemka zal bo najpierw jest 3tygodnie proszenia i wtedy raz z litosci, mi sie tak nie chce bzykac, aPrzem juz nadzieje stracil ze jeszcze kiedys dostanie, nie wiem czemu tak jest, ale az wyzuty sumienia mam, A Ola skaaaaaaaaaaaaaacze jak szalona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
bepanthen
jedna z najwazniejszych rzeczy do zabrania ze soba do szpitala !!!!Oczywiscie dla mam karmiących cycem 😎Sutki pekaja ,pieka w pierwszych dniach,a ta masc mi uratowala cyce od destrukcji 😁



DOKŁADNIE ta maść i mnie uratowała 🙂

HEH SIE PRZYPOMINA PO TROSZKU 🙂



ta powoli otwieraja sie nasze mózgownice he he

bez jaj mamuski te co maja juz dzieci , ale bedziecie nam mowic takie rzeczy co jeszcze trzeba do szpitala....tak z m-c przed porodem

pisz tam liste i nie marudz,bo niewiadomo co do czego potem jedna drugiej przypomni,ale bez tej masci ani rusz kochana 🙂Jak chcesz karmic dydkiem oczywiscie 🙂

no chce karmic cycem oczywiscie kochana....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Tak to Kasia 1986, dopiero sie doczytalam ze to ta sama osoba, jaka ja gapa jestem straszna, dlatego wlasnie nie moge sie polapac w dziewczynach tak dokladnie

heheh dziewczyny nie zmieniać awatarów 🙃 🙃 😁

u nas Iza nie ma problemu hi hi my takie ładne rozowiutkie i czarne włoski na grzybka w ogole do mnie nie podobne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Wy tyle o seksie mowicie, a mi juz Przemka zal bo najpierw jest 3tygodnie proszenia i wtedy raz z litosci, mi sie tak nie chce bzykac, aPrzem juz nadzieje stracil ze jeszcze kiedys dostanie, nie wiem czemu tak jest, ale az wyzuty sumienia mam, A Ola skaaaaaaaaaaaaaacze jak szalona

Magda, hormony nic się nie poradzi, ja tak raz bardziej ze względu na mojego to mnie pipka bolała niestety. Raz się chce barddddddddzo a raz bardzzzzzzzo nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginisik gratuluje cipeczki 🙃 😘
Karolcia sama nie wiem jak mówią ginekolodzy ale w poradni rodzinnej przedślubnej mówiła nam babka że 6tyg przed i 6 po zero seksu.
Mgrzedzicka ja nie wiem a to nie była ania z tym fioletowym sweterkiem?? Kuźwa sporo dziewczyn było co już się nie odzywa...


No to mnie załamałaś ... zero sexu .... hee ale itak mojego nie bedze w sumie 6 ostatnich tygodni a we wrześniu jak mnie bzyknie kilka razy to odrazu na porodówkę pojadę heee do tego z nawilżeniem heee

A tak a propo to wymyslili jakiś żel porodowy , właśnie nawilżający , że ułatwia poród tzn ze z poslizgiem , podobno dostepny od kwietnia już w szpitalach cena zabójcza 400zł... heee


Cyt. Przekonanie, że stosunek w ciągu ostatnich 6 tygodni ciąży stanie się przyczyną rozpoczęcia porodu.
To prawda, że skurcze macicy wyzwalane przez orgazm stają się z rozwojem ciązy coraz mocniejsze. Ale jeśli tylko szyjka macicy nie jest odpowiednio przygotowana (dojrzała do porodu), to te skurcze nie mają charakteru wczesnej czynności porodowej. Lekarz może zalecić wstrzemięźliwość w przypadku tendencji do porodu przedwczesnego, koniec cyt.
Jest zatem tak jak pisała Aga zależy od szyjki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Tak to Kasia 1986, dopiero sie doczytalam ze to ta sama osoba, jaka ja gapa jestem straszna, dlatego wlasnie nie moge sie polapac w dziewczynach tak dokladnie

heheh dziewczyny nie zmieniać awatarów 🙃 🙃 😁

u nas Iza nie ma problemu hi hi my takie ładne rozowiutkie i czarne włoski na grzybka w ogole do mnie nie podobne....

hehe a jakie ładne usteczka i oczka. 🙃 😁 😁 Ja mam explorera i nawet jakbym chciała się nie mogę zmienić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Tak to Kasia 1986, dopiero sie doczytalam ze to ta sama osoba, jaka ja gapa jestem straszna, dlatego wlasnie nie moge sie polapac w dziewczynach tak dokladnie

heheh dziewczyny nie zmieniać awatarów 🙃 🙃 😁

u nas Iza nie ma problemu hi hi my takie ładne rozowiutkie i czarne włoski na grzybka w ogole do mnie nie podobne....

hehe a jakie ładne usteczka i oczka. 🙃 😁 😁 Ja mam explorera i nawet jakbym chciała się nie mogę zmienić 😁

ja to samo hi hi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Tak to Kasia 1986, dopiero sie doczytalam ze to ta sama osoba, jaka ja gapa jestem straszna, dlatego wlasnie nie moge sie polapac w dziewczynach tak dokladnie

heheh dziewczyny nie zmieniać awatarów 🙃 🙃 😁

u nas Iza nie ma problemu hi hi my takie ładne rozowiutkie i czarne włoski na grzybka w ogole do mnie nie podobne....

hehe a jakie ładne usteczka i oczka. 🙃 😁 😁 Ja mam explorera i nawet jakbym chciała się nie mogę zmienić 😁



Ja Kochana dla avatara sciagałam mozille ale juz ja odinstalowałam bo ni hu hu nie lapie jak ja obsługiwac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
ja z moim jak prawie 2 tyg sie nie bzykałam to w sobote w niedziele w nocy po komuni mnie budził a ja z checia przyjmowalam jego raczki tu i owdzie 😁
A mnie wkurza sama mysl o seksie a jak Przemek chcialby sie zabrac do roboty to bym go ze skory obdarla, ale przeciez raz na jakis czas musze o niego zadbac przeciez to moj Przem jest, jak to jest mozliwe zeby sie wcale nie chcialo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Tak to Kasia 1986, dopiero sie doczytalam ze to ta sama osoba, jaka ja gapa jestem straszna, dlatego wlasnie nie moge sie polapac w dziewczynach tak dokladnie

heheh dziewczyny nie zmieniać awatarów 🙃 🙃 😁

u nas Iza nie ma problemu hi hi my takie ładne rozowiutkie i czarne włoski na grzybka w ogole do mnie nie podobne....

hehe a jakie ładne usteczka i oczka. 🙃 😁 😁 Ja mam explorera i nawet jakbym chciała się nie mogę zmienić 😁

ja to samo hi hi ....

to zmien te gowienko !!!mozille czy comodo albo opere -sciagnij z dobreprogramy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Czarna no właśnie zmien tego różowego avatara na swa wdzieczna buźke!!!!!!!!!!!!!!! 😁

nie moge kochana bo mam explorera....

przepraszam ze niby Ci sie nie podoba...normalnie obrazacie mnie dzisij od rana ....jak mowie ze malensttwo wsydliwe i skromne po mamusi ....to jakis smieszki hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
MI przed ciążż sie malo chcialo a teraz wcale

Mi też przed ciążą mało chciało czytaj rzadko bo doznania szczerze takie sobie a od stycznia ☺️ miedzy innymi po tym ze się bardziej chciało 😜 skapnęłam się że w ciąży jestem. no i do mnie nie podobne zebym mojego namawiała 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja z moim jak prawie 2 tyg sie nie bzykałam to w sobote w niedziele w nocy po komuni mnie budził a ja z checia przyjmowalam jego raczki tu i owdzie 😁
A mnie wkurza sama mysl o seksie a jak Przemek chcialby sie zabrac do roboty to bym go ze skory obdarla, ale przeciez raz na jakis czas musze o niego zadbac przeciez to moj Przem jest, jak to jest mozliwe zeby sie wcale nie chcialo?


Kochana zapewne teraz tak Twoje hormony pracuja na anty-seks to sie zmieni po porodzie ,ale sama pisalas ze Ty za seksem to nie bardzo wiec teraz Twoje hormony wogóle odmawiaja seksu.Troche fatalnie dla Twojego Przema bo chłop jednak musi raz na jakis czas opróżnićswoje dżądra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Tak to Kasia 1986, dopiero sie doczytalam ze to ta sama osoba, jaka ja gapa jestem straszna, dlatego wlasnie nie moge sie polapac w dziewczynach tak dokladnie

heheh dziewczyny nie zmieniać awatarów 🙃 🙃 😁

u nas Iza nie ma problemu hi hi my takie ładne rozowiutkie i czarne włoski na grzybka w ogole do mnie nie podobne....

hehe a jakie ładne usteczka i oczka. 🙃 😁 😁 Ja mam explorera i nawet jakbym chciała się nie mogę zmienić 😁

ja to samo hi hi ....

to zmien te gowienko !!!mozille czy comodo albo opere -sciagnij z dobreprogramy[/quote
nie chce nic tu wgrywac bo moj zaraz bedzie sie darł ze wygrywam jakies bzdury , a on tylko na tym pracuje ....wiec musze zostac taka ładna i powabna....mam na dole w suwaczku moja piekna twarz hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Czarna no właśnie zmien tego różowego avatara na swa wdzieczna buźke!!!!!!!!!!!!!!! 😁

nie moge kochana bo mam explorera....

przepraszam ze niby Ci sie nie podoba...normalnie obrazacie mnie dzisij od rana ....jak mowie ze malensttwo wsydliwe i skromne po mamusi ....to jakis smieszki hi hi



no właśnie mi sie nie podoba ............jakies tu skosne oczy masz i ta cera jak u świnki Pepe.....hii hi hi a fryz to odonany chyba od garnka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...