Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ile tam kosztuje ten kocyk ....ja znalazłam za 15.5
http://allegro.pl/mieciutki-sliczny-kocyk-polarowy-90x110-slonik-i1609822981.html

fajny, ja taki widzialam po 19,90

i tam gdzie ci wysłałam po 15.50 widze ze facet ma tez fajne inne rzeczy np.pieluchy tetrowe za 1.85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
CZeść dziewuszki ,ale naskrobałyscie tu przez weekend 🙂

gdzies ty była juz sie martwiłysmy o Ciebe ....kochana musisz nam pomoc jakie butelki i smoczki sa najlepsze dla małych....
kOOCHANE MOJE NA WEEKEND WYBYŁAM DO TESCIÓW ,A DZIŚ TAK PIEKNIE NA DWORZE ,Ż EW SUMIE Z DZIEWCZYNAMI SIEDZIAŁYMY W PIASKOWNICY 🙂 🙂 🙂 🙂 TERAZ OBIADEK NO I MUSIAŁAM ZAJRZEĆ DO WAS ,A DO PRZECZYTANIA FIU FIU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
CO DO BUTELEK TO JA UŻYWAŁAM AVENTA I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA KIEDYŚ NAWET KUPIŁ MI MĄŻ ZAMIAST AVENTA NIE WIEM CZY DOBRZE PAMIĘTAM NAZWE DR .BROWN"S I TEŻ SĄ SUPER 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
CZeść dziewuszki ,ale naskrobałyscie tu przez weekend 🙂

witamy! własnie musisz pomóc. Szukamy kogos od kogo można kupic duzo i tanio dla malucha 🙂
Ja w zasadzie to sie nie rozgladałam za rzeczami dl amaluszka bo mam sporo po dziewczynkach
co prawda cos nowego musze kupic tez 😆 😆 😆,a akcesoria typu butelki czy smoczki to kupuje w Bobasie ale tam centy kosmiczne wiec pewnie tez sie rozejrze na alegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemano dziewczyny po raz enty musiałam posmigać do dziekanatu uzupelniać indeksy na wpisy, bo niestety byłam grupową dla 10osób dobrze, że jedna kolezanka przyszła pomóc bo ja już byków zdążyłam narobić w 2óch indeksach w tym w moim 😜 jakiś człowiek w ciąży mało skoncentrowany..
Pozytywnie jest bo wyszła info że mam czas na złożenie pracy mgr do 30 wrzesnia i potem w ciągu trzech mies jest czas na obronę 🙂 Chociaż ja bym wolała wyrobić się do wrzesnia ze wszystkim zawsze innaczej patrzą na ciężarówkę...
Dowiedziałam że jedna koleżanka co urodziła w połoowie grudnia jest już w następnej ciąży 🤪 a druga ma 2.5letnie dziecko i urodziła teraz w maju drugie 🤪- a bidulka 4 ciąże miała... Mojemu powiedziałam to stwierdził że on aż taki pracowity nie chce być 😁 😁 😁
Dobra spróbuje nadrobić co tam pisałyście 200str nie wiem czy dam radę może jakoś wyrywkowo jak coś przegapię to wybaczcie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
Iza super ze jest wszystko ok 🙂

KAMILA wszystkiego naj naj naj najlepszego :*

ja to wogole jestem zalamana jak wy piszecie o odczuciach dzidzi bo ja nic nie czuje 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴


bylam ostatnio na usg i niby wszzystko jest ok ale ja jakos mam schiza 😞

wogole jaka jazda z tym usg bo zapisalam sie na prenatalne w 4d(mielismy dostac plytke i zdjecie i caly wykaz danych dotyczacych naszej dzidzi) no i pojechalam lekarz nawet fajny mily 🙂
ale stwierdzil ze jestem za gruba wiec nie widac u mnie tak jak u tych szczuplych 😞 nie dosc ze nic w sumie mi takiego nie powiedzial oprocz tego co mowi moj gin nie dostalismy plytki bo ni ebylo co nagrywac podobno to badanie mialam w 2d tak jak u mojego gin to zdjecia tez nie dal nawet w 2d i skasowal mnie 200zl a u mojego gina mam tosamo
= zdjecie za 50 wiec bylam taka wsciekla ze pojechcalam ze masakra a jak sie odezwalam przy recepcji ze kurde dlaczego mam tyle placic skoro nie mam ani zdjecia ani plyty to poszla sie zapytac lekarza czy mam tyle placic ni i jak przyszla to skasowala 200 (nie wiem czy wspomnilam ze normalnie 240 ksoztuje)ale normalnie masakra 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Mirka nie martw się ja kochana mam to samo ....ze jestem otyła u mnie ciezej zobaczyc płec...juz mi patrzył 2 raz i nic .....Co do zdjec 3 d tez mi nie zrobił bo powiedział ze nic nie bedzie widziec ....nie wiem czy to tacy dziwnie lekarze .....czy tak po prostu jest u tych otyłych ....co do ruchów to ci mowie ze niedługo poczujesz ....ja tez poczułam poznio a teraz wali jak oszalały az mi sie brzuch trzesie hi hi ....nie martw sie tak to jest z tymi otyłymi .....



dziewczyny ja też do szczupłych nie należę a lekarz przełączał na 3d,mam takie też zdjęcia i nie było z tym problemu ani komentarza z jego strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
achm napisał(a):
czarna79 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
Iza super ze jest wszystko ok 🙂

KAMILA wszystkiego naj naj naj najlepszego :*

ja to wogole jestem zalamana jak wy piszecie o odczuciach dzidzi bo ja nic nie czuje 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴


bylam ostatnio na usg i niby wszzystko jest ok ale ja jakos mam schiza 😞

wogole jaka jazda z tym usg bo zapisalam sie na prenatalne w 4d(mielismy dostac plytke i zdjecie i caly wykaz danych dotyczacych naszej dzidzi) no i pojechalam lekarz nawet fajny mily 🙂
ale stwierdzil ze jestem za gruba wiec nie widac u mnie tak jak u tych szczuplych 😞 nie dosc ze nic w sumie mi takiego nie powiedzial oprocz tego co mowi moj gin nie dostalismy plytki bo ni ebylo co nagrywac podobno to badanie mialam w 2d tak jak u mojego gin to zdjecia tez nie dal nawet w 2d i skasowal mnie 200zl a u mojego gina mam tosamo
= zdjecie za 50 wiec bylam taka wsciekla ze pojechcalam ze masakra a jak sie odezwalam przy recepcji ze kurde dlaczego mam tyle placic skoro nie mam ani zdjecia ani plyty to poszla sie zapytac lekarza czy mam tyle placic ni i jak przyszla to skasowala 200 (nie wiem czy wspomnilam ze normalnie 240 ksoztuje)ale normalnie masakra 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Mirka nie martw się ja kochana mam to samo ....ze jestem otyła u mnie ciezej zobaczyc płec...juz mi patrzył 2 raz i nic .....Co do zdjec 3 d tez mi nie zrobił bo powiedział ze nic nie bedzie widziec ....nie wiem czy to tacy dziwnie lekarze .....czy tak po prostu jest u tych otyłych ....co do ruchów to ci mowie ze niedługo poczujesz ....ja tez poczułam poznio a teraz wali jak oszalały az mi sie brzuch trzesie hi hi ....nie martw sie tak to jest z tymi otyłymi .....



dziewczyny ja też do szczupłych nie należę a lekarz przełączał na 3d,mam takie też zdjęcia i nie było z tym problemu ani komentarza z jego strony

to moze my trafiamy na takich zrytych lekarzy.... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
achm napisał(a):
czarna79 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
Iza super ze jest wszystko ok 🙂

KAMILA wszystkiego naj naj naj najlepszego :*

ja to wogole jestem zalamana jak wy piszecie o odczuciach dzidzi bo ja nic nie czuje 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴


bylam ostatnio na usg i niby wszzystko jest ok ale ja jakos mam schiza 😞

wogole jaka jazda z tym usg bo zapisalam sie na prenatalne w 4d(mielismy dostac plytke i zdjecie i caly wykaz danych dotyczacych naszej dzidzi) no i pojechalam lekarz nawet fajny mily 🙂
ale stwierdzil ze jestem za gruba wiec nie widac u mnie tak jak u tych szczuplych 😞 nie dosc ze nic w sumie mi takiego nie powiedzial oprocz tego co mowi moj gin nie dostalismy plytki bo ni ebylo co nagrywac podobno to badanie mialam w 2d tak jak u mojego gin to zdjecia tez nie dal nawet w 2d i skasowal mnie 200zl a u mojego gina mam tosamo
= zdjecie za 50 wiec bylam taka wsciekla ze pojechcalam ze masakra a jak sie odezwalam przy recepcji ze kurde dlaczego mam tyle placic skoro nie mam ani zdjecia ani plyty to poszla sie zapytac lekarza czy mam tyle placic ni i jak przyszla to skasowala 200 (nie wiem czy wspomnilam ze normalnie 240 ksoztuje)ale normalnie masakra 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Mirka nie martw się ja kochana mam to samo ....ze jestem otyła u mnie ciezej zobaczyc płec...juz mi patrzył 2 raz i nic .....Co do zdjec 3 d tez mi nie zrobił bo powiedział ze nic nie bedzie widziec ....nie wiem czy to tacy dziwnie lekarze .....czy tak po prostu jest u tych otyłych ....co do ruchów to ci mowie ze niedługo poczujesz ....ja tez poczułam poznio a teraz wali jak oszalały az mi sie brzuch trzesie hi hi ....nie martw sie tak to jest z tymi otyłymi .....



dziewczyny ja też do szczupłych nie należę a lekarz przełączał na 3d,mam takie też zdjęcia i nie było z tym problemu ani komentarza z jego strony

to moze my trafiamy na takich zrytych lekarzy.... 😞 😞


ja też jak byłam w tamten czwartek na usg to fotki nie dostałam 😮 bo jakby zrobiła to i tak niewyraźnie by było widać 😮 ale teraz wybieram sie na 3d za tydzień...będe w 23 tyg. mam nadzieje,że wszystko będzie ładnie widać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

Odebrałam dzis wózeczek, jet super 🙂 potem wstawie fotki jak napompuje koła i złoze go. Okazało się że jest to wózek niemiecki, sprowadzony z niemiec 🙂

zmiescił Ci sie do samochodu ????
kasia jakich Ty butelek i smoczków uzywałas dla Grzesia????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

Odebrałam dzis wózeczek, jet super 🙂 potem wstawie fotki jak napompuje koła i złoze go. Okazało się że jest to wózek niemiecki, sprowadzony z niemiec 🙂

zmiescił Ci sie do samochodu ????
kasia jakich Ty butelek i smoczków uzywałas dla Grzesia????


za taką kase to na pewno sie opłacało 🙂 to czekamy na fotki wozu synka 🙂 imię wybrane ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś od rana dzień zakupów widzę 🙂 albo przygotowywania list heh 😜 czas tak leci że na prawdę trzeba się sprężać .... 🤪
Asiulka też nam w Zielonej Górze zgineła na zakupach 🙃 a Doris ?? co z Doris 😮 ?
od rana cisza z jej strony 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
dziś od rana dzień zakupów widzę 🙂 albo przygotowywania list heh 😜 czas tak leci że na prawdę trzeba się sprężać .... 🤪
Asiulka też nam w Zielonej Górze zgineła na zakupach 🙃 a Doris ?? co z Doris 😮 ?
od rana cisza z jej strony 🙃

z Aska to nie wiem co ona wyprawia, a Dorcia płytki wybiera.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
dziewczyny fajne rzeczy wyczaiłam u faceta kocyk za 19 zł , rozek i przescieradło za 13
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16590556


o fajniutkie te kocyki 🙂 a rożek to usztywniany się kupuję ? 😮

dobrze ze mi powiedziałas,ale do łozeczka tez na poczatek...a ty butelki juz kupiłas i smoczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
dziewczyny fajne rzeczy wyczaiłam u faceta kocyk za 19 zł , rozek i przescieradło za 13
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16590556


o fajniutkie te kocyki 🙂 a rożek to usztywniany się kupuję ? 😮

dobrze ze mi powiedziałas,ale do łozeczka tez na poczatek...a ty butelki juz kupiłas i smoczki


butelki będę zamawiała te co Agamu i one są ze smoczkami 🙂 mi w sumie nie dużo zostało do kupienia , co chwilkę kupuję jakieś pierdołki żeby finansowo to rozbić a nie wszystko na raz ... bo byśmy nie wydolili 😮 tyle tego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeczytałam Was od soboty wieczór. Miło że fajnie weekend spędzony. Co do muszek to mnie wczoraj okropnie pogryzły...Cała się horcowałam 😠 Temat teściów no nasi się wpiep... jak się docieralismy. Teraz są gites. Tylko np wczoraj co do tych przesądów Mój sobie zażartował, że mnie do oczka wrzuci 😮 A teściowa naskoczyła żeby mnie nie straszył bo jedna babka to chodzi z myszką na nodze.. Z jednej strony fajnie ze broni mnie ale po co takie bzdury gadac...
A i ginka pytałam się o jezdzenie rowerkiem, to można tylko tak rozsądnie jak to on powiedział, żeby do Rzymu się nie wybierać, bo na rowerze pracują nogi i ręce i one wiecej krwi zabierają, zostaje mnie dla macicy i można skurczy dostać 😮 czyli co nie zapie... jak głupi zeby dzidziuś za szybko nie uciekł z domku.. Pytałam się o te bóle biodra moje to powiedział mi że mogę mieć wapna za mało... Trzeba się za twarożki brać. A cukier miał 73 a potem 99 i 102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
przeczytałam Was od soboty wieczór. Miło że fajnie weekend spędzony. Co do muszek to mnie wczoraj okropnie pogryzły...Cała się horcowałam 😠 Temat teściów no nasi się wpiep... jak się docieralismy. Teraz są gites. Tylko np wczoraj co do tych przesądów Mój sobie zażartował, że mnie do oczka wrzuci 😮 A teściowa naskoczyła żeby mnie nie straszył bo jedna babka to chodzi z myszką na nodze.. Z jednej strony fajnie ze broni mnie ale po co takie bzdury gadac...
A i ginka pytałam się o jezdzenie rowerkiem, to można tylko tak rozsądnie jak to on powiedział, żeby do Rzymu się nie wybierać, bo na rowerze pracują nogi i ręce i one wiecej krwi zabierają, zostaje mnie dla macicy i można skurczy dostać 😮 czyli co nie zapie... jak głupi zeby dzidziuś za szybko nie uciekł z domku.. Pytałam się o te bóle biodra moje to powiedział mi że mogę mieć wapna za mało... Trzeba się za twarożki brać. A cukier miał 73 a potem 99 i 102


dobrze że masz już tą glukoze za sobą 🙂 ja chyba pojadę w piątek , w czwartek wizyta a kazał mi zrobić w 25TC a zaczyna mi się w piątek więc pewnie wtedy pójdę żeby mieć już to z głowy 😮
a o teściach to lepiej już nic nie piszmy bo temat rzeka , i bezsensu się stresować 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
dziewczyny fajne rzeczy wyczaiłam u faceta kocyk za 19 zł , rozek i przescieradło za 13
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16590556


o fajniutkie te kocyki 🙂 a rożek to usztywniany się kupuję ? 😮

dobrze ze mi powiedziałas,ale do łozeczka tez na poczatek...a ty butelki juz kupiłas i smoczki


butelki będę zamawiała te co Agamu i one są ze smoczkami 🙂 mi w sumie nie dużo zostało do kupienia , co chwilkę kupuję jakieś pierdołki żeby finansowo to rozbić a nie wszystko na raz ... bo byśmy nie wydolili 😮 tyle tego 🤪

smoczek nie do butelki tylko do ssania dla malego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...