Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
gdyby nazwal ja wnusia to bym przezyla ale plodem? nawet urzednicy juz traktuja nasze malenstwa jako dzieci a glupi chlop pyta sie o plod, tez jestem glodna, ale jeszcze nie wychodze na jedzonko


myśle że to wynika z niewiedzy potraktuj to w ten sposób myśle ze nie chciał zrobić Ci przykrości

ja wczoraj miałam takiego doła ze wyłam poł dnia normalnie depresja i nie wieadomo w sumie z jakiego powodu,ach te hormony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
gdyby nazwal ja wnusia to bym przezyla ale plodem? nawet urzednicy juz traktuja nasze malenstwa jako dzieci a glupi chlop pyta sie o plod, tez jestem glodna, ale jeszcze nie wychodze na jedzonko


myśle że to wynika z niewiedzy potraktuj to w ten sposób myśle ze nie chciał zrobić Ci przykrości

ja wczoraj miałam takiego doła ze wyłam poł dnia normalnie depresja i nie wieadomo w sumie z jakiego powodu,ach te hormony

Witajcie moje Panie 🙂
Ja juz nie chrapie,ale podobnie jak Kami mialam wczoraj jakis dziwny dzien...nie plakalam ,ale nerwy milalm na wszystkich...opierdzielalam kogo popadnie bo mnie wkurzalo wszystko...ach zla nawet na siebie bylam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
achm napisał(a):
Witam Wszystkie,
widzę że co raz wcześniej wstajemy 🙂
hehehe z tym wstawaniem to zależy od dnia-czasem już od 6 ktoś tu garuje 🙂


🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
gdyby nazwal ja wnusia to bym przezyla ale plodem? nawet urzednicy juz traktuja nasze malenstwa jako dzieci a glupi chlop pyta sie o plod, tez jestem glodna, ale jeszcze nie wychodze na jedzonko


myśle że to wynika z niewiedzy potraktuj to w ten sposób myśle ze nie chciał zrobić Ci przykrości

ja wczoraj miałam takiego doła ze wyłam poł dnia normalnie depresja i nie wieadomo w sumie z jakiego powodu,ach te hormony

Witajcie moje Panie 🙂
Ja juz nie chrapie,ale podobnie jak Kami mialam wczoraj jakis dziwny dzien...nie plakalam ,ale nerwy milalm na wszystkich...opierdzielalam kogo popadnie bo mnie wkurzalo wszystko...ach zla nawet na siebie bylam ...


to było nas więcej 🤔 ja miałam doła od siedzenia w domu i jeszcze Mój mnie wkurzył bo jakiś czepliwy był to mu zapodałam MEGA FOCHA na cały wieczór. 😜 dzis rano juz była skrucha hehe
ehh nikt nie zrozumie kobiety w ciąży tak jak druga w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobitki 🙂 na stanowisku i ja 🙂
MADZIA super że u gina oki , nie potrzebnie się martwiłaś na zapas 😉
ASIULA a co to za zły humor dopisywał i to w imieninki 😮 🥴 ??

ja jutro na wizytę bo L4 się kończy...będę musiała mudżyna przycisnąć do ściany kiedy następne USG 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ja wstałam już pół godz temu wyprawiłam chłopa do roboty, zjadłam śniadanko 😜 i melduje się 🙃
Magda ja bym za ten płód chyba rozszarpała 😠 😠 Mój M też pamiętam jak w żarcie na samym początku powiedziałam ''nasze mała kijanka" to focha strzelił 😮
Co do zrytego humoru mi też wczoraj padło na mózg chyba od tego siedzenia na dupsku cały dzień 😮 Jeść mi się chciało jak diabli, poryczała się mojemu że bede gruba jak beka 😞 On się bidny zdziwił czemu tylko dlatego płaczę, że przecież muszę być gruba w ciąży i jeszce spytał czy twarożek jadłam. 🙂 żerbym zjadła go 🙃 Kochany 😜 Tylko potem znów mnie wkurzył bo tak ma czasem że zamiast pójść wykąpać się to śpi w ubraniu. Jakbym miała drugie wyro to bym się walnęła a tak chodzę i mu piszczę nad uchem a rano się pytał czemu krzyczałam na niego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam najedzone widzę już dziewczyny i ja już po śniadanku i właśnie w Waszym towarzystwie piję kawkę.
Dzisiaj mój D został w domku, bo szykujemy domek na wynajem i trzeba troszku pomalowac i ogarnąc chałupkę. U mnie w Szczecinie zamiast coraz cieplej to robi się coraz zimniej u Was twż tak jest. Dziewczyny życzę Wam miłego dzionka z dużym uśmiechem na twarzy i mocnych kopniaczków obyście nie zapominały, że macie dla kogo się uśmiechac i byc w dobrym nastroju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny! obudziłam się przed 4 i słuchałam jak ptaszki śpiewają, darły dzioby niesamowicie, ale udało mi się zasnąć. Uczulenie chyba już powoli mi schodzi, choć nadal swędzi 🤢 a bólu krzyża ciąg dalszy 😠 Was też boli? co wtedy pomaga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Witam najedzone widzę już dziewczyny i ja już po śniadanku i właśnie w Waszym towarzystwie piję kawkę.
Dzisiaj mój D został w domku, bo szykujemy domek na wynajem i trzeba troszku pomalowac i ogarnąc chałupkę. U mnie w Szczecinie zamiast coraz cieplej to robi się coraz zimniej u Was twż tak jest. Dziewczyny życzę Wam miłego dzionka z dużym uśmiechem na twarzy i mocnych kopniaczków obyście nie zapominały, że macie dla kogo się uśmiechac i byc w dobrym nastroju.


u mnie pasowało by żeby się trochę ochłodziło bo już mam dość i prawie żarówy od rana 🥴 choć dziś zapowiada się chłodniej 🙂 a wczoraj nie było czym oddychac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...